Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:37:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97061 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 28, 2018, 08:40:15 »

Аз на форумска среща не съм ходила от години!Ама много години!Познавам много от старите съфорумки, а с част от тях станахме истински приятели,че и мъжете ни се харесаха и се събираме семейно.Е преживях и разочарования, но това е в реда на нещата.Иска ми се да ви видя и вас на живо.Булката имам чувството, че я познавам например, а няма от къде нали smile Но времето ще покаже може ли да се случи.За това бяха много хубави тия форумски срещи дето си правехме на балкана, ама е трудна организацията и тромава.

И аз днес се мерих при ендокринолога, мислех че съм 1000 кила, а се оказаха само 69кг по неговия кантар.Предния път съм била 72, ама тогава бях стегната и мускул, а сега съм разплута и сланинка, та визията е различна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #286 -: август 28, 2018, 09:05:17 »

Хаха, скапа ми се връзката..
От тази ваша среща и въобще групата във фейса за събитието...си мисля как и аз бях на една такава. И изглеждах като абсолютен малоумник. Толкова бях притеснена, а не очаквах аххаххаха и днес си говорехме с Рат как без да искаш започваш да харесваш, опознаваш, да споделяш, да имаш нуждата от подкрепата на хора, които са уж непознати, а всъщност част от най-близките ти хора.
В моя случай очевидно не успях на първата среща да премина бариерата на личния контакт. Дано скоро имам възможност за друга.
Наделинка, heart heart heart
Да, първата среща е доста плашеща, особено ако преди това не си имал по- близки лични контакти с хората. Хаха, или въобще е плашеща, като всяко нещо, което правиш за първи път.
Не съм мома англичанка да чакам да ме въведат в съответната среда и в повечето случаи рядко се чувствам не на място сред напълно непознати. Обаче, като тръгнах за първата среща, направо имах чувството, че отивам на очна ставка. Притеснявах се дали съм наистина това, за което се представям, дали няма да изглеждам нелепо в компания на много по- млади, дали изобщо ще има за какво да си говорим, при положение, че всичко уж сме си казали и ред такива още. На всичко отгоре предишния ден си бях пипнала с мръсни ръце /бях ровила за нещо в архива/ окото и бях гурелясала като улично коте. Ама се издокарах със слънчеви очила и за мое щастие денят се оказа много светъл и топъл за късна есен, та и другите носеха. Е, като видях, че едната съфорумка е и със съпруг, изгубих ума и дума и така се спънах на равното, че щях да съм поредната "паднала свекърва" funnytooth Реших, че няма как повече да се изложа и ми мина. Пихме кафе, говорихме си за най- различни неща, изобщо несвързани  с форумни събития и факти, един вид надградихме.
И сега държа връзка с едната съфорумка /вече бивша/, срещаме се по един- два пъти в годината, добре ни е, но сякаш пак повече неща си казваме в писмен вид. Мога да разчитам на нея на 100% за информация или за каквато и да е помощ, надявам се и тя да е на същото мнение за мен.
Втората и третата срещи бяха в много тесен кръг, знаех се отпреди с хората чрез лични съобщения, а и по- дълго бяхме в месечната тема на раздумка и все едно се бяхме виждали на живо.
Май е по- удобно да се чуваме или да си пишем, по- лесно намираме общо време, никой не се сърди, ако прекъснеш по необходимост разговора и изчезнеш по задачи, връзката не се губи, няма празни приказки за запълване, не се притесняваш от поза и облекло, не струва пари, няма транспорт и бързане да не закъснееш, изобщо.... Wink smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #287 -: август 28, 2018, 10:00:06 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Наде, често нещата от собствените ни очи изглеждат по един начин, а от другите по друг. Или както ти го е казала Пандето, не си е личало girl_wink

На първата ми среща нещо не бях предвидила, че има ремонти по Околовръстното и закъснях супер много да взема Рат, отидохме и всички се познават, имат си обща приказка... Направо се почувствах като натресена  Girl_hide Girl_hide Girl_hide На втората бях с хранителна алергия и така се бях шашнала, защото не ми се беше появявала от години и си викам ей сега само един алергичен шок за разкош ми липсва lol Ама после се заприказвахме с Еми и въобще забравих за алергията. На третата вече познавах всички, та направо си беше като среща на класа lol lol lol

Булче, с това темпо да не изчезнеш  girl_haha girl_haha girl_haha И Честит Имен Ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 28, 2018, 10:37:14 »

Ехоу,
Първата и единствена среща - булки с наскоро минали сватби, гледане на албуми, разказване на сватбите. На друга така и не успях въпреки 11 годишното ми познанство с форума. Една от съфорумките /бивша/ми стана истинска приятелка. Толкова добра, че чак родих Кари като подарък за 1-вата им годишнина  yahoo
Обичам ви!!!
Вчера валя и днес е:
Май снимката не стана....
« Последна редакция: август 28, 2018, 10:43:26 от fanimira » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #289 -: август 28, 2018, 11:11:02 »

Аз на форумска среща не съм била, но за сметка на това познавам 4-5 съфорумки. Wink
Интересно е, понеже хората на живо винаги са по-различни - дори да си ги виждал на снимка, си е друго да им чуеш гласа например, жестове, маниери и т.н. са си специфични.

Тоя разговор малко ми напомни, има едно предаване по МТВ - Катфиш, където хората се влюбват в някой, без да го познават и после понеже една от страните не иска да се срещне с другата, се включва предаването, за да помогне. Обикновено се оказва, че отсрещната страна няма нищо общо с това, което се представя и разбираш как не трябва да вярваш много на интернет пространството, защото тук всеки може да се престави за какъвто си иска. Има и случаи обаче, където се виждат и веднага се започват прегръдки и целувки - това си е направо любов от пръв поглед. Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 28, 2018, 12:33:50 »

Благодаря ви, момичета, за комплиментите за килограмите  smile

Да, и на мен като на Надето тогава ми беше първата (и засега единствената) среща. Аз се притеснявах повече докато стигна, после като ви видях и се заприказвахме вече имах чувството, че се познаваме отдавна. Много ме е яд, че не можах за срещата с Пандето да дойда, но наистина уикенда ми беше напълно зает.

Булче, честит имен ден!

На мен тези два есенни дни ми идват тъкмо по поръчка. Нужна ми беше малко почивка и сега се наслаждавам на това време докато съм на топло вкъщи. Аз по принцип обичам всички сезони и когато един е към края си, нямам търпение да минем към следващия. И въпреки това се надявам, че още малко ще задържи топло, понеже и за годишнината искаме да си спретнем едно моренце.

Днес съм се заела с организационна дейност, трябва да се поръчват едни неща, други да се уговарят, после малко да приведа къщата в ред и да сготвя. Обичам да имам план!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 28, 2018, 12:41:30 »

Булка, да си жива и здрава, внучки да ти носят името  girl_wink
Ей, аз тази среща с Бубето и Надето съм я пропуснала, искам реванш!
На мен ми беше много притеснено преди първата среща, а и не само. Сега вече не толкова, особено с Булката и Панди, то си е среща с най-добри приятелки (нямам търпение да дойде и време никога не стига).
Маги, кка са хормоните?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 28, 2018, 13:49:51 »

Добър ден!

Днес не успяхме да излезем, защото валя, когато дребния се събуди, а после дойдоха племенницата и братовчедка на Алекс +прабаба му при свекървата. Изпратих го при тях да играят, докато аз изчистя и даже успях да си подредя част от гардероба. Доволна съм, че трудно си намирах, каквото ми трябва.  pardon
После го питах дали иска да излезем, но отказа, защото вече се беше заиграл. Дано довечера имаме късмет и да не вали.

Не съм ходила на форумска среща, но познавам някои момичета лично.
Наде, с теб имам чувството, че мога да си пиша /говоря много, но ако се видим на живо може и двете да глътнем по някой бастун.  girl_haha
На такава среща със сигурност и аз ще отида притеснена. И бариери си поставям, но защото не съм толкова доверчива, макар че вас уж ви познавам донякъде. Трябва ми време да се отпусна обикновено, но е важно и отсрещната страна каква е.
Панде, и с теб нямам спомен да съм се притеснявала, когато се видяхме за първи път.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #293 -: август 28, 2018, 14:48:48 »

Здравейте набързо през телефона Wink
Голямото ми детенце си дойде от морето. Подреждам багажа и утре в комплект с другите баба и дядо заминават в Гърция. Кокона много е пораснала и има уникален тен. Бърбори, скача, радва се heart heart heart Направо чуруликаше около мен. Нямам търпение да се наспят двамата и да видя реакцията на малкото човече!
Изпразнувахме градинското парти. Много пъти сме били на рожден ден в парк, но за първи път беше организирано в нашата си градинка. Излизаш от входа и балони, гирлянди, украси... Беше много приповдигнато настроение за всички. Броихме 28 деца - само наши си, не всички, но нямаше и случайни. Пейките бяха пълни, че чак и правостоящи имаше. Сигурно му се взе акълът на аниматора funnytooth Справи се страхотно! good
Хехе, като казвате срещи - ходихме на гости на кумовете. Бяхме без деца и ММ (забележете) предложи да ходим пеша, а на връщане да го мислим (пак пеша се прибрахме през Центъра за по-интересно). Тъкмо един час път беше в едната посока. Като наближихме и се озъртах дали няма да видя Свекърва, че и тя е там в района blum
Като цяло малко съфорумки съм виждала, но след това дълго се връщам към срещите ни heart Много е интересно да чуеш гласа им, да се смеете заедно, да клюкарите... Това последното май никой не го спомена, но си е точно "Всички приятелки се събрали и се оказало, че няма какво да си кажат" Wink
Булче, пожелавам ти здраве, красота и винаги такъв борбен дух kiss2
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #294 -: август 28, 2018, 15:09:38 »

Като цяло малко съфорумки съм виждала, но след това дълго се връщам към срещите ни heart Много е интересно да чуеш гласа им, да се смеете заедно, да клюкарите... Това последното май никой не го спомена, но си е точно "Всички приятелки се събрали и се оказало, че няма какво да си кажат" Wink

lol lol lol Да чукаш на дърво да не изпадаш в такава ситуация lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #295 -: август 28, 2018, 15:42:17 »

lol lol lol Да чукаш на дърво да не изпадаш в такава ситуация lol

 lol lol lol lol пу пу сакън! ще измрем от скука!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 28, 2018, 16:16:13 »

lol lol lol lol пу пу сакън! ще измрем от скука!

Това му е любимият лаф на ММ lol

Сестра, зет ми и бебето дойдоха. Интересен след обед беше. За късмет Томи заспа все пак в 16:30 и малко си починах smile беше е много сладко и голямо (колкото 5 месечен Бамбук lol )
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: август 29, 2018, 08:34:38 »

Добро утро, как сте?ние от сутринта обиколки.Ходихме до личната да вземем бележка за Моника, че е здрава и другата седмица е на градина, ако има място за тях  angry След това отидох да дам кръв за хормони, Рат по обед ще пиша на къде съм с щитовидната. И сега сядам да работя.Между другото се скарахме с моя мъж няколко пъти, ей така за разкош.От вчера чертая една библиотека за Моника и ми се изпили акъла.Понеже ми е много непознато това да правя мебели, предвиждат се разни неща дето аз тепърва почвам да мисля за тях и направо откачих.Силно се надявам да не съм сбъркала нещо, че ще се гръмна!

Хубав и усмихнат ден на всички ви!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 29, 2018, 11:01:46 »

Привет!

Маги, много амбициозно ми се струва това сам да си измисляш мебелите (макар в моята стая, вкъщи майка ми и баща ми се поръчвали секцията по техен дизайн, но си спомням колко работа беше, сега бих си взела готова), браво, дано всичко се поличи!

Не знам дали съм ви споменала, но нали се увличам по фотография последната година и вече имам първата си официална поръчка. Доста ми е спечено и притеснено. И то не толкова дали ще се справя да снимам, а как ще се оправя с хората, очакванията им, претенциите. Ще ви моля да ми стискате палци в събота!

Днес трябва да взема подаръка за годишнината ни - избрах картина на Венета Дочева, която, ако някой я види, все едно аз съм я поръчала специално за нас  heart https://www.facebook.com/VenetaDochevaOfficial/photos/a.10155934499458127/10155934500218127/?type=3&theater

Само се чудя къде да я скрия...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: август 29, 2018, 12:53:00 »

Здравейте!
Моят ден започна преди първи петли koko6ka Изпратих кокона на море. Тръгна с усмивка! heart После уж поспах, но нещо не беше много добре.
Предиобед изживях истински екшън. Нашите се обадиха, че са пристигнали, но не можели да се свържат с баба. Тя вчера беше в нас и ми се стори не много добре. Голямо звънене беше, а в годините изгубихме телефоните на съседи. Нейната приятелка я беше чула снощи последно. Бях решила да взема кухнята и после директно в тях. Естествено ключ нямам, защото нашите си ги присвоиха преди време, все щели да ми извадят, а сега ключът е на море... beating Буквално се готвех за най-лошото! sad В един момент татко ми се обади, че всичко е наред и напрежението ми изби! cray То пък паднала батерията на мобилния й, но странно, че даваше свободно. Баба пък се притеснила, че нашите не звънят, та така случайно видяла, че няма батерия. Стационарът звъни толкова тихо, че трябва да си до него, за да го чуеш, ама то и кой ли го ползва в годините... Беше много гадно цялото усещане и още ме държи! huhhuh.gif Баба обеща, че утре ще дойде и ще се видим danceg

Маги, свекър ми прави мебели и съм твърдо ЗА такива по поръчка. good В повечето случай готовите са с ограничени цветове, с най-тънките ПДЧ-та, а и сглобките им са ужас! В Пловдив има фирма, в която си даваш проекта, проверяват го и ти режат, кантират плоскостите. Иначе самото изработване на проекта беше нещо около 50 лв. Няма ли форуми, където да ти подскажат нещо?
Бубе, браво на теб за снимките! Такава предстартова треска винаги има Wink

Отивам да обмислям менюто за събота. Оказа се, че ще сме повече хора от очакваното pardon
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines