Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:56:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97086 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 27, 2018, 13:10:04 »

Здравейте smile

Вчера беше много хубав ден smile Благодаря на Булче, Рат, Мери и Адиктед (която се надявам, че пак ще почне да се включва smile )

Рат, лисица такава. От няколко месеца тренирала, ама си мълчи lol lol lol

Бубе, поздравления за влизането във форма!

Маги и Миме, добре дошли обратно smile

Булче, от тази закуска ми стана тежко само при вида ѝ lol

Бог да прости загиналите и да даде сила на близките им. Не чета за такива трагедии,  не ми харесва как ги експлоатират медиите. А и ми стана тъпо как вчера във влака хората се скупчиха на прозореца да видят къде е станало.

Хубава седмица на всички smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 27, 2018, 13:27:12 »

Радвам се за срещата ви и снимка да вземете да пуснете!

Бубе, супер резултати!Браво на теб!

Булка, пробвах я тая диета много е мъчна, много ми е тежка.Иначе и аз яко съм се обездвижила и сега почнах йога всяка сутрин и се връщам на танците.Че от юни насам не съм ходила.

Ох тази нощ не можах да спя.Не знам защо така, будих се на два пъти.Моника ме вика през нощта и после се ококорих и сега съм като бита.Остав, че още не мога да се настроя работно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #272 -: август 27, 2018, 13:39:06 »

Рат какво работи майка ти?

Маги, тежка е много, обаче се препоръчва при ИР, при Хашимото май не се препоръчва.

Ей бре вие много сте селски уикенда хахах

Аз спя като пън, мм е командировка, та съм съвсем самичка.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 27, 2018, 13:49:28 »

Булка, следовател е.
А е май и при хали я дават за добра тая диета, имам приятелка я прави и е доволна, но тя не е съвсем стриктна.
Маги, бърза адаптация в работа ти желая.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 27, 2018, 13:52:39 »

При Хашимото трябват и малко въглехидрати, макар да ги отричат, но без тях човек ще колабира.Аз ако откажа сладкото ще стана фиданка за месец, ама тоя шоколад дето все го подаряват на Моника ме вика от хладилника "Ела, опитай ме!" и те така опитвайки, заминава половин шоколад  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 27, 2018, 14:00:40 »

Пфуу толкова ми е есенно. nea

Маги, и бебетата са малки и нашите деца пораснаха. girl_impossible
На колко викаш е Моника, че така хубаво си си починала на плажа?! Не за друго ами да знам кога да го очаквам.  blum

Бубе, много съм впечатлена от резултата ти.  smile С желание и постоянство се получават нещата.
Аз не съм тренирала скоро, но ми се иска малко да се постегна като че ли.

Криминалистиката ми е интересна, но не си представям как ще живея спокойно с толкова много трагедии. Не е за мен май. Аз и за доктор не ставам.  nea

Панде, как е Адиктед?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #276 -: август 27, 2018, 14:34:15 »

При Хашимото трябват и малко въглехидрати, макар да ги отричат, но без тях човек ще колабира.Аз ако откажа сладкото ще стана фиданка за месец, ама тоя шоколад дето все го подаряват на Моника ме вика от хладилника "Ела, опитай ме!" и те така опитвайки, заминава половин шоколад  blush

Има въглехидрати, но са до 20 грама на ден. То и моя задника е от това голям, ама не от на детето, а от офисните шоколади, при 3000 човека всеки ден от някъде дебнат шоколади! Ама няма се дам! Кремчето вчера беше убийствено вкусно.Ама шА видиш как ще отслабна сега, както казваше една приятно закръглена дама, ще стана "изпита икона"  DANCE

Бубее ти си бомба! браво, ама си личи че си се разхубавила от снимките във фейса!

Р, не съм предполагала че майка ти това работи.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #277 -: август 27, 2018, 15:55:35 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Вчерашната среща много добре се получи и аз съм за да са по-чести Bravo

Бубе, браво за резултатите Bravo

Булче, не знам дали знаеш, но когато комбинираш диета с физическа активност в началото не винаги спадането на килограми е бързо. Първо, защото мазнините не тежат на обем толкова, колкото мускул за същия обем. Гледай си по дрехите, не по кантара. Даже е възможно в началото да показва кантара повече  girl_wink

Моите диети винаги са били глад, така че няма смисъл да ви ги пробутвам lol lol

За трагедията в Своге не знам какво да кажа, не съм се информирала достатъчно. Но забелязвам една поголовна тенденция на безхаберие и пълен разпад на общество и институции. Всеки гледа собствената си колибка и грам не поглежда да свърши нещо за обществото, а при институциите е просто убийствена немарливост или престъпна небрежност, викайте му, както искате, но резултатът е един и същ, хората си умират по пътищата cray Без война даваме повече жертви от райони с граждански конфликти  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Все повече се убеждавам, че трябва да ударим дъното, всичко да се разпадне, за да започнат хората да имат самосъзнание, че живеят в общество. За да може това общество да бъде коректив на институциите. Амааааааа сме много далеч явно pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #278 -: август 27, 2018, 16:58:40 »

Мерими сакън, неее няма да е нагоре! А и аз няма да правя много физическа активност, малко да се разтъпча и наснимам от 18я етаж с 360 гледка  lol

Относно катастрофите, знам че хората са виновно, но институциите са безучастни. За пример ще дам че последна масова проверка в София за детски столчета имаше през 2015та година,Звяр беше на 5 месеца. От тогава нищо. Резултат: масово неизползване на детски столчета, по магистралата редовно деца ми се плезят от задното стъкло
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #279 -: август 27, 2018, 17:01:16 »

Няма да пиша за трагедиите вече, въпреки че ужасяващо плашещо мисля непрекъснато за това и анализирам от едната крайност как сме възпитани и възпитаваме... до другата колко съдбата ни наказва.

От тази ваша среща и въобще групата във фейса за събитието...си мисля как и аз бях на една такава. И изглеждах като абсолютен малоумник. Толкова бях притеснена, а не очаквах аххаххаха и днес си говорехме с Рат как без да искаш започваш да харесваш, опознаваш, да споделяш, да имаш нуждата от подкрепата на хора, които са уж непознати, а всъщност част от най-близките ти хора.
В моя случай очевидно не успях на първата среща да премина бариерата на личния контакт. Дано скоро имам възможност за друга.

Бубе, мега добра си!!! Браво!

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 27, 2018, 17:17:22 »

Хайде и аз да актуализирам - прибрахме се от Руско, Инж. малко го клъцнаха. Слава богу, добре е. Малко ремонт +моренце +квартиранти. Сега у дома вече... На сватба сме в петък и събота... Систъра си дойде от Испания. И аз искам среща. Обещавам да дойда на някоя Софийска.
Кико ще гледа малки коли. Ай до скоро!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 28, 2018, 07:23:54 »

Добро утро.Аз след малко отивам на ендокринолог да ми пусне хормони и да ми прегледа жлезата.

Аз мога ужасно много да говоря за катастрофи, начин на изпълнение на пътища, последващ контрол и т.н., но какъв е смисъла?Наистина не виждам такъв.Опорочено е всичко като започнеш от нас самите и стигнеш до институциите!Познавам шепа хор, които спазват правилата.Това сме!

Вчера ходих на танци, не бях ходила много време.Направо се размазах, вечерта заспах преди всички!

Ей такова ми е днес!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #282 -: август 28, 2018, 07:56:48 »

От тази ваша среща и въобще групата във фейса за събитието...си мисля как и аз бях на една такава. И изглеждах като абсолютен малоумник. Толкова бях притеснена, а не очаквах аххаххаха и днес си говорехме с Рат как без да искаш започваш да харесваш, опознаваш, да споделяш, да имаш нуждата от подкрепата на хора, които са уж непознати, а всъщност част от най-близките ти хора.
В моя случай очевидно не успях на първата среща да премина бариерата на личния контакт. Дано скоро имам възможност за друга.
Наделинка, heart heart heart
Да, първата среща е доста плашеща, особено ако преди това не си имал по- близки лични контакти с хората.   Или пък е предимство
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 28, 2018, 08:14:19 »

Наде, аз не си спомням да си ми се сторила уплашена. И на Бубето май и беше първата среща.
Аз си спомням моята, бяхме аз, Рат, Еми, Dixie и sunflower и много ми хареса smile и аз бях притеснена и се чудех дали въобще да ходя. Онзи ден с Рат си припомняхме как сутринта преди срещата всеки пишеше с какво ще е облечен, защото се нямахме във фб и нямахме интернет на телефоните, за да се доуточняваме в движение smile
Надявам се, че не ти е лош спомен все пак. Честно казано не разбрах какво точно искаш да кажеш.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #284 -: август 28, 2018, 08:16:16 »

Добро утро,

Първо да ви почерпя за именния ми ден (по старому, оригиналното при мен) пак режимно  heart



Снощи тренирах малко във фитнеса, много добре ми дойде. Днес кантара отчете първия минус -700г, тъй че доволна съм.

nadelina88 аз съм обратното, държа се на срещите все едно се познаваме от дълго време, което си е истината, но забелязвам че доста от съфорумките имат тази бариера. Предполагам че е нормално.

Маги успех на лекаря, дано всичко си е в норма!

Лек ден на останалите!

Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines