Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:28:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97075 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 24, 2018, 10:45:23 »

Киви, това е причината, поради която едва ли ще почна да шофирам- напряга ме безпомощността. sad
Свекс, така е,  историите винаги имат две страни. sad
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #256 -: август 24, 2018, 10:59:33 »

Момичета, дайте ми идея за подарък за 10-а годишнина от сватба? smile Искам да е нещо по-специално и лично, а ми хрумват само глупави неща ... хората са интелектуалци, които са и на възраст, така че трябва да е нещо по-сериозно. Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #257 -: август 24, 2018, 11:37:22 »

Киви, навсякъде го има това. Преди няколко дни на празен булевард с ограничение 70км/ч аз карах съв 68 и един чичо с джип буквално ми се залепи в багажника, че и с фаровете взе да ми присветва crazy В крайна сметка зацепи, че при отсъствито на други коли може да ме задмине lol та прелетя напред.  Навсякъде има дебили. При нас приблемът е че масово хората си купуват коли, а не знаят елемтарни правила за предимство, отделно се купуват танкове, които не могат да карат. Аз не се имам за невероятен шофьор, но държа пътя, както казваше баща ми smile и гледам да внимавам и да избягвам рискови маневри.
Еми и аз гледах да избягвам шофирането, но вече просто е невъзможно. Това би означавало невероятен стрес по разнасяне на деца по училища и мъкнене не торби с покупки, въобще неудобство.

За медицнския персонал какво да кажа - има нормални има и ужасни, но това важи и за пациентите. Ходенето в частна болница не е гаранция според мен, макар и по лично мнение да е една идея по добре. Преди няколко години си бях записала час в една голяма столична частна болница за дерматолог да ми видят една бенка, която ме притесняваше и докато чаках излезе един възрастен лекар и се развика “момечето с херпеса (примерно, не помня какво беше състоянието) да влиза. Направо бях потресена lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #258 -: август 24, 2018, 12:10:27 »

Виви, води се алуминиева или розова годишнина. Понеже всичко метално /рамки за снимки, поставки за чаши, съдове за лед, декоративни елементи и завъртулки/ за мен влиза в категория "прахосъбирачка", та бих предпочела малка и изящна розова торта, вино Розе, някаква розова на цвят напитка, розово масло /истинско, продава се/, розови рози на букет, луксозна кутия с розови мъфини или други сладки, розов храст за садене /реално се прави есен и пролет, но съм виждала и сега в разсадници/, билети за кино, театър, дегустация на вино или там каквото и да е, но завързано с розова панделка и в розова опаковка. За интелектуалци винаги е трудно да се намери подарък, обикновено са над материалните неща pardon Бих ти предложила и картина или някакво пано в розово, зависи в коя област имат интереси и какво им е обзавеждането. Розови кърпи, хавлиени или ленени, малки възглавнички за над основната за сън. Ако сте достатъчно близки и носят на шега - розови очила, секс аксесоари в розово....
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 24, 2018, 12:38:09 »

Ние понеже вече сме си подарили всичко, за което може да се сетим, тази година поръчах на златаря, който ни прави халките, да ни направи по една сребърна лъжичка. Аз вече съм поръчвала 2, много бяха яки, та сега ше си имаме и ние - хем за спомен от него, защото е на възраст, а и на нас да са ни за спомен.

Ще имат гравирани буквата на всеки и датата от тази година, а освен отва той си гравира разни символи от рода на - грозд за "берекет" и разни други такива pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 24, 2018, 13:06:27 »

Свекърва, имаше ли пак бели днес?
Киви, на мен също ми прави впечатление, че все повече некадърни и нахални "шофьори" се навъдиха.
Скай, супер идея    good
Аз с нетърпение чакам утре да ходим на суши за годишнината, не успях да запазя масаж за утре, ама ако не реши да рита ще отидем в четвъртък.
Али, беше писала че не си била на парти в парка. Тук е често срещано, има чар, забавно е, стига да не те притеснява, че все ще има външни хора (не поканени) на площадката. На последното, на което се натъкнахме, едно дете носеше балони на Ники, да си поиграем.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #261 -: август 24, 2018, 13:09:19 »

Свекърва е дала много хубави идеи! Аз съм билети за театър/почивка или каквото знаш, че ще им хареса.

Скай, страхотна идея с лъжичките!   Майка ми подари и на двете деца като се родиха, много са красиви!

Хубав уикенд от мен!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 24, 2018, 17:17:26 »

БИСЕРИ ОТ СЪДЕБНАТА ЗАЛА

Прокурор: Активни ли сте сексуално?
Свидетел: Не, само си лежа.

Адвокат: Имала е три деца, нали?
Свидетел: Да.
Адвокат: Колко от тях момчета?
Свидетел: Нито едно.
Адвокат: А момичета?
Свидетел: Ваша чест, мисля, че ми трябва нов адвокат. Може ли да ми назначите друг?

Адвокат: Каква е причината за приключването на първия ви брак?
Свидетел: Смърт.
Адвокат: Чия смърт?
Свидетел: Познайте.

Адвокат: Можете ли да опишете заподозрения?
Свидетел: Среден на ръст, с брада.
Адвокат: Мъж или жена?
Свидетел: Освен ако в града няма цирк, ще заложа на мъж.

Прокурор: Колко от аутопсиите сте извършвали на умрели хора?
Свидетел: Всичките. Живите много се съпротивляват.

Адвокат: Всичките ви отговори трябва да са на глас, ясно? В кое училище сте учили?
Свидетел: На глас...

Адвокат: Спомняте ли си в колко часа започнахте аутопсията?
Свидетел: В 20:30 часа.
Адвокат: И по това време г-н Дентън е бил умрял?
Свидетел: Ако не, то когато приключих, със сигурност вече е бил умрял.
Адвокат: Докторе, преди да извършите аутопсията, проверихте ли за пулс?
Свидетел: Не.
Адвокат: Кръвно налягане?
Свидетел: Не.
Адвокат: За дишане?
Свидетел: Не.
Адвокат: Възможно ли е тогава пациентът да е бил още жив, когато сте започнали аутопсията?
Свидетел: Не.
Адвокат: Откъде сте сигурен, докторе?
Свидетел: Защото мозъкът му беше в буркан на бюрото ми.
Адвокат: Разбирам, но възможно ли е все пак да е бил още жив, въпреки всичко?
Свидетел: Да, може да е бил жив и да е практикувал Право...

Прокурор: Същия нос ли счупихте, когато бяхте дете.
Свидетел: Ами аз имам само един...

Адвокат: На колко години е синът ви, който живее с вас?
Свидетел: 38 или 35, не помня точно.
Адвокат: От колко време живее при вас?
Свидетел: От 45 години.

Адвокат: Господине, колкото ви е IQ-то?
Свидетел: Мисля, че виждам добре.

Адвокат: По-малкият син, 20-годишният, на колко години е?
Свидетел: На 20, колкото е и IQ-то ви.

Адвокат: Бяхте ли там, когато ви снимаха?
Свидетел: Вие е*авате ли се с мен?

Адвокат: Значи сте заченали на 8 август?
Свидетелка: Да.
Адвокат: Какво правехте по това време?
Свидетелка: Секс.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #263 -: август 27, 2018, 07:44:03 »

Хайде, да захващаме седмицата!
Кофти почивни дни бяха в национален план, покрай тази катастрофа. cray Отново търсим вина, виновен няма, жалко за пострадалите. pardon
Аз пак бях по срещи. Немското Амели е станало голямо момиче, на цели 2 и в последна група на яслата. Интересните неща там са, че памперс до 4 години не е причина за притеснение. Самата тя говори много, на немски и български, като българският е с пловдивски диалект. Научила и другите от яслата, включително и учителките на "кучи, дяду, коти" и много още български думи.  Казвала им ги ясно, показвала предмета /примерно куче/и повтаряла настоятелно докато и те не го кажат. След време ходела и ги проверявала дали помнят думата. funnytooth Какво да се прави, двете баби са много оправни, та на тях прилича Wink. Следобед водели дечицата във физкултурния салон с тюфлечета и завивки, затваряли вратата и всички заспивали. Методът е нещо като "Натиск на групата", по по- модерно- "Динамика на групата". Знае се и се приема от родителите, няма не ми се спи, няма пишка ми се или пие ми се вода. Учителките не са там, децата сами се разбират и се управляват сами, големите помагат на малките /от 1 до 3 годишни са/.
Френската госпожица отива в първи клас, ще учи в частно училище, след сериозен входящ контрол, като след време ще получи две дипломи, по двете системи - немска и френска. На срещата седнахме в заведение на открито, където редовно се срещахме и с покойната и баба. Бях и занесла да декорира маски с пайети и рисунки. Лепи се с двустранно тиксо. Госпожицата съвсем спокойно хвърляше отпадъците на земята, да не и пречат на масата. Естествено, получи доста укорителни погледи, аз самата се притесних. Като свърши, отиде при сервитьорките и след време доведе една с метла и лопата. Какво е казала, как е помолила, не зная, но всичко беше изчистено. Майка и обясни, че така работят в градината, по ателиета и вкъщи- не се притесняват да цапат, после всичко се раздига. С две думи, моя е вината, че съм и дала да прави товаblush Wink, трябвало е да съобразя обстановката. Вече ще го правя, откъде да и зная френските номера smile


* 40114748_2013074855409267_2726277065761357824_n.jpg (50.66 KB, 288x288 - видяно 2882 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 27, 2018, 08:04:51 »

Добро утро! Как сте? smile

Ние се завърнахме. Изкарахме си хубаво. Свърши отпуската на ММ и за съжаление трябва да се върнем към нормалното ежедневие. След няколко месеца пак.

Изчетох ви, не че много сте писали.
В събота ходихме на рд на племенницата и така ми се прииска пак да съм дете.  pardon Вчера аз бях на Понуда на малка принцеса. Нямах много време да реагирам с подаръка , а така ми се искаше да ги изненадан с нещо сантиментално. Забравила съм колко са малки бебетата.   heart

Хубав ден от мен. Ще видя колко сте активни.

Пс. По повед катастрофата, която Свекърва спомена. Другия дядо на племенницата е следовател. Не мога да схвана бивш или действащ, защото е на възраст и е пенсионер, но още го търсят. Та точно на рд на племенницата му съобщиха тази новина. Много е тежко. Ужас! Жена му разказа, че тя не иска да знае и да й разказва за работата си, защото се натоварва от подобни случки и после не може да спи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 27, 2018, 08:32:17 »

Ха, добър ден.Завърнах се и съм пак на черешата!Вие как сте?

Свекърва, от де да им знаеш всичките привички?Трудно е това.

Миме, много са малки бебетата или нашите деца пораснаха???

Ох и аз съм доволна от почивката, много лежерно го давах, много разходки, висене на плажа, мотаене.Имах нужда.Сега на нов глас започвам с един проект който ме чака да го довърша, да разчертая на Моника библиотеката и да я дадем на фирма да нареже плоскостите(моя мъж обеща той да я сглоби, аз тръпна в напрежение дали ще се получи нещо или ще го убивам)Но и трябва библиотека, половината и игри са по пода, защото няма място за съхранение.Тази седмица е в къщи, защото се прибрахме сополиви, ама голяма работа.Ще се гледат със свеки, че тя е отпуска и изяви желание да я гледа.Имам проблеми и с градината, защото ремонта не е приключил и децата нямат къде да отидат и въобще е веселба  crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #266 -: август 27, 2018, 08:35:16 »

Добро утро!

Уикенда изкарахме приятно, хубаво беше да се видим вчера с Панда&Co, не бяхме многобройни, но пък си седяхме доволно няколко часа да си поговорим.Новото е че съм на диета. Непоносимо съм напълняла, изгледах няколко документални за да се реша коя диета ще ми понесе най-добре, и се реших на Кето диетата. Толкова много мазнини ядох че снощи ми прилоша. Хубавото е че се ядът вкусни храни, правих си Кето хлебчета, шоколадов мус, сьомга, взела съм и беконче, но е много мазно, сега съм в тръпнене на Кето грип и Кето обрив, странични ефекти от диетата. Отделно си взех екипчето и ще се качвам във фитнеса след работа да се раздвижа на пътеката малко, не мисля от ден 1 да правя силови тренировки. Да видим до кога ще ме държи ентусиазма, предполагам че ако видя минус на кг ще се мотивирам допълнително.

Свекърва, хубава среща сте си направили.Колкото и да съм либерална, ама тея дето казват памперс е ок до 4г да си сложат такъв посред лято и да продължават да твърдят че е ок. За диалекта като казваш, моето е станало съвсем диалектно, вчера ми разказва че видял нИвеста хахх, като 70г баба говори.Спънал се и казал "ми ще падаш като гледаш у чавките"  lol. Добре че ще е вкъщи 1 седмица преди тръгването за градина че да поработим върху говора хахах

Маги добре завърнала се!

Слагам ви диетична закуска, да не се дразня хахах

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #267 -: август 27, 2018, 08:43:38 »

В последните дни постоянно новини гледам и чета. Без да е отмило времето следите на един инцидент, става нова трагедия.
Трудно ми е да опиша начина, по който ме карат да се чувствам. Но ги мисля и съчувствам.

 star

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 27, 2018, 10:49:15 »

Привет!

Добре дошли на завръщащите се, на море е винаги хубаво smile

Булче, много нашумяла тая диета напоследък, аз научих скоро за нея, но на мен ми идва прекалена, знам, че не бих могла да я спазвам. Ще кажеш после дали има ефект при теб, по принцип хората са доволни.

Аз съм на -15 кг. и вече не броя калории. Първите 10 кг. бяха бързи и сравнително лесни за сваляне, повече се мотах с петте последни. Сега съм си дала "почивка", т.е. спортувам всеки ден (продължаваме да тичаме) и уж следя да не стигам чак 2000 калории на ден, за да има някакъв дефицит. В момента съм по-слаба отколкото бях на сватбата или отколкото си спомням от години, но със сигурност има още накъде.

Почивните дни ми бяха много уморителни - имахме много семейни събития - рожден ден на брат ми, на мама и събор на село. Много гости, много чудо. Сега ми се иска да си мълча цяла седмица, изхаби ми се устата  tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 27, 2018, 12:25:37 »

Добре дошли, морски!
Вчера беше много приятно на срещата, надявам се скоро пак да си направим.
Аз от няколко месеца тренирам по няколко пъти в седмицата и определено съм доволна от резултата, е има още много на къде, ама като се има на предвид какъв мързел съм... Диети трудно спазвам, ама и като цяло не ям боклуци, та ако намаля количествата ще ми се получи, обаче съм лакома  blush nea
Миме, и майка ми треперене да не я викат за катастрофата, че беше дежурна, ама този път й се размина. На мен ми бяха много интересни истории за нейни дела, ама като беше в Смолян, тука няма нищо интересно- само бумащина.
Тия дни някаква голяма суматоха има около почва ето на градина/училище и в комбинация с днешния ден ми е някак есенни, пък още на море не съм ходила sad
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines