Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:12:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97073 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 21, 2018, 07:46:56 »

Днес аз ще отменя Маги smile Добро утро smile

За днес нямам планове, както дойде smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: август 21, 2018, 07:54:33 »

Хайде, честито и на моето пораснало магаре, днес става на цели 30!
Докато в Америка колегите го черпеха по повода, в Холандия отново са в сила старите правила да си носиш торта и нещо друго. Голям зор беше как ще транспортира всичко, че има около 45 минути ходене пеш и 20-тина с влак, но май се уреди с мома с кола. smile Да е жив и здрав, с достатъчно пари и много късмет!
Скай, за филми, книги, пиеси и музикални творби, пресътворявани отново и отново и аз понякога се ядосвам, защото ми е харесала старата версия и съвсем не мога да разбера защо новата създава такъв шум. Хехе, Хубава жена копира замисъл донякъде от Моята прекрасна лейди, а още по- преди е Пигмалион, а още и още са старогръцки митове  smile. Какво да се прави, темата винаги е актуална, макар и с различни имена Пепеляшка или Златка, обикновената жена бива формирана по мъжки представи и накрая завладява сърцето на твореца.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #212 -: август 21, 2018, 08:58:05 »

Свекс да ти е жив и здрав тройкаджията! Е много е оправен щом и с мома с кола се е уредил толкова бързо  lol. Колело не си ли е купил?

Aз за вещите съм ви казвала, много мразя да се затрупвам, нон стоп изхвърлям, сега на дневен ред са ми играчките на Звяр, ще махна повечето изпочупени и бебешки, каквото е хубаво ще складирам и запазя. Най-мразя плюшените, ама пък той много ги харесва.

ХайдИ, усмихнат ден на всички!



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #213 -: август 21, 2018, 09:47:10 »

Оооо, да. Плюшените ми бъркат и на мен директ в кръвната група. Няма по-тъпо нещо - обемни, пълни с прах и акари, не служат за нищо, само лежат по касите и децатасе.не дават да се махнат!


Свекс, Честито ! Да е Здрав и да бъде щастлив!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 21, 2018, 10:14:47 »

Да ти е жив и здрав рожденика, Свекърва, да има повече късмет и да следва мечтите си!

За плюшените играчки съм съгласна,от към практичната част,но пък разбирам и децата...,а в един дом има доста други и не така забавни предмети, които трупат прах и акари.

Относно новият прочит на стари теми....поколенията са различни,за едни "Хубава жена" е хит,за следващите Нюанси...за по-следващите нещо друго.
Съвсем закономерно ми се вижда.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 21, 2018, 10:16:05 »

Честит да е НИ2! Да си купи колело за рождения ден smile

Аз само да кажа, че 50 нюанса и изкопирано директно от Здрач. Чела съм ги и двете и е едно към едно на места. Но то такъв е бил първоначалният замисъл, fanfic.

Да, дразнещи са плюшените играчки. Освен ако не са панди smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #216 -: август 21, 2018, 10:30:40 »

ох Нюансите филма е толкова повръхностен че няма на къде, книгите не съм чела... За мен за последните 20 г най-хубавите романтични филми са : The Notebook ( Тетрадката) и Me Before you (Аз преди теб), Можеби и Love Actually, но той е повече романтична комедия.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #217 -: август 21, 2018, 10:34:17 »

Свекърва, да ти е жив и здрав рожденника и да има много късмет.

Аз преди пазех много неща, после изведнъж спрях, след като установих, че това може да потрябва някога всъщност никога не идва или идва толкова пренебрежително рядко, че не си струва да се пази. Гледам не толкова да не изхвърлям, колкото да купувам разумно и да не минсе налага да изхвърлям след това. Мисля, че съм горе-долу на прав път. Предстои ни местене в ново жилище след няколко месеца и отсега разчиствам и изхвърлям разни неща или подарявам каквото мога. В събота ходих е до центъра за рециклиране да изхвърлим един матрак и разни неработещи електроуреди и видях, че имат едно кътче за вещи, които са годни за употреба, но вече ненужни, дават ги или ги продават за благотворителност. Имаше оставени изграчки, ДВДта с филми, колела и разни такива неща. Ние преди 7 години дойдохме с два куфара, сега сигурно ще ни трябва камион:)
Играчки и детски дрехи не изхвърлям. Подарявам каквото мога, играчки пускам в една група за продажба обикновено или безплатно или на символична цена, дрехите ако няма на кого да дам ги давам за рециклиране, но засргя там са отишли само скъсани или изцапани дрехи.

50те нюанса  и аз виждам приликата със Здрач.

Хубав ден от мен  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 21, 2018, 10:49:27 »

За приликата между Жената и Нюансите имах предвид съвсем буквално откраднати неща като реплики, сцени и подобни неща...Изобщо се абстрахирам от темата - богаташ и нормално момиче, което му променя света...

Та - Ричард Гиър поръчва закуска в хотела след първата нощ и я посреща с думите - "Тъй като не знаех какво обичаш, поръчах цялото меню". В Нюансите - абсолютно дословно същата сцена и думи.

Ричърд Гиър свири на роял като е нещастен. Г-н Грей свири на роял като е нещастен...следва секс сцена на рояла...и на двете места. По същото време - Гиър гони всички от заведението, за да моАт да се цилИват на рояла. Хубавата жена го пита нещо от рода на Винаги ли се държиш така с хората. ТОЧНО същото изречение в същият контекст има и в Сивото...

Хубавата жена купува вратовръзка на нейният си господин и го посреща гола по вратовръзка в стаята. Г-н Грей връзва неговата си жена с вратовръзка и таА вратовръзка я размятат по всички книги, като най- любима.

И така де - има още доста такива буквално изкрадени реплики и други раЛти. Не съм изгледала всички предходни на Жената филми, но ми беше и все още ми е забавно как се краде, но човек не се усеща докато не го види ;-)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 21, 2018, 10:51:32 »

П.С. За плюшените играчки - разбирам съображението на всички мами и повечето хора, но аз ОБОЖАВАМ плюшки. И има някои, с които не бих се разделила никога. Има и такива, които бяха щателно изчистени и заминаха за благотворителност разбира се...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #220 -: август 21, 2018, 11:37:19 »

Жив и здрав рожденик, Свекърва! Да ти е гордост, радост и да си сбъдне мечтите! Пък на останалите пожелавам и ние някой ден така да черпим по същия повод.

Девойки, ако някой реши да ни захвърли или рециклира форума като стар и ненужен какво ще правим?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #221 -: август 21, 2018, 12:34:13 »

Да ти е жив и здрав рожденика, Свекърва, да има повече късмет и да следва мечтите си!

За плюшените играчки съм съгласна,от към практичната част,но пък разбирам и децата...,а в един дом има доста други и не така забавни предмети, които трупат прах и акари.

Сигурно е така, но аз моите деца не съм ги виждала да седнат и да играят с плюшена играчка. София понякога взима три в леглото, докато заспи ги държи и това е.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #222 -: август 21, 2018, 12:59:41 »


Девойки, ако някой реши да ни захвърли или рециклира форума като стар и ненужен какво ще правим?

измислих го, има безплатни темплейти за форумчета, ще си скалъпим нещичко
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #223 -: август 21, 2018, 13:10:40 »

измислих го, има безплатни темплейти за форумчета, ще си скалъпим нещичко

Супер  Bravo ( нищо ,че не съм от най-редовните)

Свекс, живо и здраво да ти е момчето.Все така чаровно, с късмет, да сбъдва мечтите си и какти ти си казала да има достатъчно пари.

Плюшките и аз не ги харесвам и в нас в повечето случаи събират прах.Много рядко играят с тях
Преди време гледах една майка беше нсправила нещо като барбарон от тях.Беше изрязала и зашила четири парчета и сложила вътре всички плюшковци.
Незнам дали е удобно обаче.

За фюлмите "Хубава жена" го харесвам, но Нюансите нито съм чела нито съм гледала

Булче, а на теб секрет взимаха ли ти вторият път?

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 21, 2018, 14:14:37 »

Свекърва, да е жив и здрав набора!
измислих го, има безплатни темплейти за форумчета, ще си скалъпим нещичко
Ко речи? Пак ще ме инструктирате с Пандатс, а аз ще се правя, че ви рабирам  Wink

Плюшки, мразя и не купувам, ама вуйчо ми всеки път подарява на Ники като си идва, та си има няколко  pardon. Обикновено ни ги дава, за да го гоним с тях. А имаме и една панда, ама тя е сладка, а и е специален подарък   heart

Някоя мила другарка, да може да препоръча къде да отидем на масаж за двойки? Реших, че това ще подаря на мм за годишнината и сега трябва да го организирам преди събота. Та приемам всякакви съвети.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines