Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:23:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97071 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 15, 2018, 07:21:18 »

Добро утро, още не мога да си отворя очите нещо, хем спах.

Ние събота и неделя такива забавления рядко си спретваме, толкова сме изморени понякога, че ако ме питаш няма да стана от леглото, какво остава за екскурзия.

Хубав ден!

Забравих:
Честит празник на всички!
« Последна редакция: август 15, 2018, 07:38:52 от магито » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 15, 2018, 08:17:40 »

Честит празник и от мен smile

Аз се дразня, защото ММ го мързи да обикаля само с мен и Бамбук. Ако друг е поел инициатива се навива. Той и сега обикаля около Виена, с като отидем и ние сигурно все ще е уморен.
Вярно, че аз сега съм в къщи, но не е само това. Преди години го карах да излезем за рождения ми ден и той само мрънкаше, че е уморен и да се прибираме. Аз накрая се разсърдих и му го казах, защото ако беше рожде ден на негов приятел, нямаше да мрънка така. Хубавото от цялата история е, че му стана съвестно и ме заведе на Тасос за 24 май smile

Хубав ден и честит празник!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 15, 2018, 08:59:13 »

Добро утро!
Честит празник на на всички Марии малки и големи!Да бди Святата Майка над всики деца и домове.
Свекърва,по въпроса за изненадата се сещам за персонални пощенски марки.Струва ми се тук в някоя от темите четох за това.Ако младоженците са бирени фенове интересни чаши за бира опция ли са?Някакви тениски с надписи.
Али, и твоите деца като моите диванета голямото показва на малкото колко не е хубаво еди какво си.Понякога се чудя кое по-голямото бебе.Сега хита на сезона е ,че на Димитър матрака е много твърд и му трябва матрак Нани .По този повод се е преселил у баба си .
Булка,звяр добре си прекарва.
Миме,излез от филма.
Мери ми ,разреши ли дилемата с проекта?
Панда, и ММ е същия с топ не мога да го поместя ходи се някъде по изрична необходимост.Това ме убива просто.
Маги,браво на вас за ремонта.Изтощително е ,но като видиш резултата си струва.
Рат,мина ли ти обрива,а Ники как е ?
Ако пропускам някой извинете моля.Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: август 15, 2018, 09:13:14 »

Честит празник на всички!
Ето и едно избеляло кафе, може и да е мляко със съвсем малко кафе, знам ли blush Наблягам на цветята, в чест на празнуващите Марии и Рат.  smile
Аз пък си мислех, че всички, родени около 80-те имат "пирон в д- то" и в почивните дни духват нанякъде планирано. Докато бяха тук децата, хич не обичах лятото, защото още в петък поемахме за вилата, та чааак до неделя. Вярно, планина и чист въздух, ама после ми излизаше през носа чистене, пране, гладене, готвене... През зимата си беше спокойствие и по стара традиция - домакинска работа, че да мога през седмицата да обърна внимание на учениците.
Като си стъпиха на краката обаче, тези същите деца, направо си плюха на петите и още в петък зачезват нанякъде. Къщите им на вили и мотовили, че иначе работят до нощите, обаче не им пука. Хехе, даже ми заявиха, че не искат да живеят като мен /като мен, не като баща си Wink/. Направо са като отвързани, по маратони, благотворителности и разни изяви единият и по по- екстремни, другият. Почти като болестно състояние е Wink


От вчера си имам законни американци НИ1 и Мария. Първо минаха разни изпити, сега им връчили по едно американско знаменце и изпели американския химн. Хем ми е радостно, защото те това искаха и положиха доста усилия и търпение, хем и ми е безвъзвратно някак. Тъжно ми е, а реално няма за какво crazy Да са живи и здрави, щастливи и успешни, светът е техен.  heart heart heart
Пандич, в това отношение мъжете ни си приличат Wink. Аз трябва да измисля, да подготвя, да купя билети или подарък, та да ме съпроводи някъде. На младини правеше и кисела физиономия на крайно отегчение и беше скучен в компания, сега поне това промени.
Вечер и сутрин той оправя леглото, сега приготвя и закуска за всички жени, вкл. котката, изобщо е хигиенист мечта. Ако обаче кажа "Ей, какво хубаво заведение", никога няма да добави "хайде да пием по едно кафе тук". Като си го знам, нямам и очаквания, къде по- лоши неща се срещат smile Wink
Цвете, не става въпрос за подарък изобщо, а за подгряване на тържеството. Иначе са решили да ходят заедно за седмица в Мароко, като се отвеят до пустинята. Кумата е по- така и затова младоженците ще са съпровождани от кума и още един от най- близките приятели. Сега усилията му са насочени към организиране на ергенско парти в Белград, та леко дава на заето Wink


* 39294430_1992687954114624_8825140702074634240_n.jpg (63.61 KB, 359x359 - видяно 2386 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 15, 2018, 10:19:11 »

Свекърва, за заведения е същото и у нас. И оправянето на леглото. Аз не го оправям, ако не чака гости lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 15, 2018, 10:32:41 »

Привет! Честит празник на всички Марии, а на Рат честит рожден ден smile

Ние сме от тези дето пътуват, всяка събота и неделя се прибираме към село и ако няма селскостопанска работа, си правим екскурзии. Но майка ми и баща ми са така, та заедно обикаляме открай време.

Иначе милото е точно от типа приключенец (ама да сме си двамата, не обича много да се събираме компания). Сега му е криво, че морето свърши и прекарваме по-малко време заедно и в разходки. Затова имаме нов проект, всяка вечер ходим да тичаме заедно (да видим до кога ще е това). Но да не помислите, че и той си няма трески за дялане - обикновено аз планирам какво да правим, а неговата работа е да се съгласи. Понякога ми писва това да е моя отговорност, но в отговор е винаги - аз по цял ден планирам на работа, искам вкъщи да си почина от това, но съм съгласен да правим/ядем/ходим каквото и където кажеш.

Панде, така както го описваш сигурно през цялото време щях да съм сърдита...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 15, 2018, 10:33:52 »

Боже, това дай да седнем в това заведение, няма да се случи никога!За това имам група майки с които се виждаме и сядаме в това заведение.Той и за екскурзии е труден, трябва да го убедя.Сега за Враца успях изключително бързо, чак не очаквах.

Честито на НИ1, разбирам те защо ти е тъжно, но е важното че осъзнаваш,че това е добре за тях.Честита ти Мария Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #157 -: август 15, 2018, 10:42:35 »

Честит празник на всички! И най-много на Ратчето, влезна в новото десетилетие!

Мъх, мъх и какви хубави закуски!Свекс това ми прилича на cafe au lait!

Аз май съм мъж, хич не харесвам да излизам, хич не харесвам да обикалям, ако може ще се завия през глава и от вкъщи няма да излизам. Най-не харесвам екскурзии с обикаляне, ужасно ми е. Виж за лежане на едно място на плаж съм ок. ММ е почти същия,ама има от време на време проблясъци и казва хайде да идем еди къде си, аз го режа веднага. Таа сигурно и мм от мен се оплаква, ама и баща ми е същия, майка ми само го тормози, а той човека да полегне и да си почива иска само.

Бубе, припадам от вашия ентусиазъм, само като ви чета се изморявам...  blush

Хайде, залавям се... местя 100 човека и себе си в нов офис, няма да имам гледа на министерството вече, мрън, ама пък ще съм сама в офис smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 15, 2018, 12:58:03 »

Добър ден и честит празник на всички Марии!
Благодаря ви за пожеланията, през тела не мога да сложа почерпка girl_impossible
Тая нощ Ники такова фиаско ми спретна, че мисля да му закача табела "подарява се" и да го оставя някъде в центъра. От преди 3до 7не мога да го приспя, само хленчи, мърда, реве... А в комбинация с ПМС съм като буреносен облак. Е и сега още не е заспал  beating

Аз пък събота и неделя искам разнообразие, цяла седмица си обикалям площадките в Банкя, събота и неделя искам нещо различно. Е не правим походи, но да отидем до центъра, да се видим с някой или да отидем някъде за половин ден... На Ники още му е все тая къде ходим, стига да има къде да търпи и да дивее, ама на мен не ми е!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 15, 2018, 13:04:55 »

Аз обичам екскурзии с обикаляне. Ама без дете. За градове става дума, не за чукари.

Аз се радвам на ентусиазъма на Бубето, сега им е времето smile

Бубе, толкова лош ли го изкарвам ММ lol той сега точно ми е толкова мил, защото го няма, чак ме е страх да не почна да го превъзнасям lol
Много е готин, просто е Дева. Свекърва ме разбира smile

В момента най-анти ми е ходене някъде с кола до обяд. Това е голямо набутване, защото Бамбук се наспива в колата. Когато се приберем е ранен следобед, всеки иска малко да си почине, а дребното вече вилнее. Майка ми беше ентусиаст за такива разходки, но след първата се отказа lol lol

Поздравления за НИ1! И честит празник на Марията! Пожелавам им дете smile
Само една Мария ли остана?

Рат, честит рожден ден и тук! Пожелавам ти CR7 Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 15, 2018, 13:51:50 »

Забравих да честитя американците на Свекърва! Им аз желая скоро бебе.
Панде, имам си нов фаворит-купихме Куртоа (още от Атлетико си го бях харесала), сега той ще ми е номер 1.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #161 -: август 15, 2018, 17:03:05 »

Честит празник на всички Марии и Марийки  Wink Да ни е жива и здрава Рат!
Днес съм малко не в час, че е тройно инфарктен ден. И аз исках да сложа табелка на децата "Подаряват се", докато не ми размине и не отида да си ги прибера затъжена за двете ми диванета smile
Разходките ми е много актуална тема, ама утре ще се разпростирам Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #162 -: август 15, 2018, 17:37:23 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Честит празник на всички именници. Али, да ти е жива и здрава Мария.

Ратче, Честит Рожден Ден kiss2 Добре дошла в змейската възраст, дано това е един от най-хубавите ти периоди give_rose

Свекърва, честито на американците, щом са го искали pardon

Киви, с малко закъснение да ти е жив и здрав З1 heart

Цвете, за проекта ще го реша като се финализира обекта girl_wink Още съм под въпрос Girl_hide

Моето момче е вече работно blush Даже от днес е в командировка за три дни lol lol Ей това е, от вратата за краката lol

Хубава вечер и безброй усмивки  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 15, 2018, 20:01:30 »

Какви сте такива домошари,на мен ми дайте да пътувам и излизам.по заведения мога са си прекарам живота, то и сега поне веднъж седмично гледаме да излизаме без деца, лятото и с деца излизаме,но са доста непослушни и не може много да стоят на ресторант. Има един два ресторанта, където оставяме големи бакшиши и там не се притеснявам да ходим. blum кво да правим. Чакам да пораснат. Само в къщи ще полудея наистина.
Аз нямам близки Марии,не го чувствам много празник, то и самото име ми навява едно бабешко чувство,защото като бях малка познавах баба Миче и баба Марийка и двете на по 80г.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 15, 2018, 23:20:54 »

Рат, прехвърлила си се на по-свежа марулка, a lol lol

roumyana, с едно изречение успя да обидиш голяма част от населението на планетата.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines