Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:11:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97088 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 09, 2018, 14:03:38 »

Киви,писах ти на ЛС Wink
Маги,нямам търпение да покажещ колко е доволна Моника heart
Искам много  закуски и кафета,създават ми страхотно настроение.Особено морските heart и тортите за рождените дни също.
Миме,на профилактичен ли си?И аз май трябва да ходя,най-накрая  blush все отлагам,но вече няма на къде.
Скай,мести багажа от стая в стая,друг вариант не мога да измисля.Или на двора,ма с децата трудно.
Аз тъкмо се зарадвах,че вече имаме частна детска кухня в града и три дни се наспах,като не готвих.И днес хоп,,,проверкаот ХЕИ,нямали право да разнасят храна (от Сандански до Петрич),без необходимите изисквания за съхранение (имат хладилник),направо ще се гръмна.И Кари много я хареса,хапваше си я с кеф,супер разнообразна,без мазньочи и сол и сега нъцки.Дано измислят вариант.
 Аз отивам до Солун,ескорт на майката на кума до летището,тъкмо ще си взема хубаво фрапе.И да се разсея от неприятностите.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 09, 2018, 15:07:34 »

Вече е 16 часа и времето за кафе на мен ми мина, ви слагам нещо за сега


Имам много работа и ми се спи smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 09, 2018, 15:33:08 »

Привет, дами! Coffe(следобедно)

Понеже съм тотално откачила тези дни и особено днес, съм хвърлила всичко и седнах да пия кафе.

Не се отбивам понеже нямам време, както и повечето, които изчезнаха...май, а и защото не искам да се оплаквам постоянно, както вероятно ще прозвучи, ако пиша редовно.
Нямам причини да се оплаквам, здрави сме, имам прекрасни деца, просто аз откачам, защото един човек, не може да понесе подобно нещо нито психически, нито физически.
В момента точно оценявам детската градина в България(след  3 години и при добри професионалисти), детска кухня и прочие глезотии.
Не съм решила да се връщам разбира се, тук си има много предимства, които няма как да не оценя, но само трябва да оцелея и да ги дочакам.

Прекарахме си страхотно рождените дни на Елиза и Симеон, успях да съчетая нещата(ура), после бяхме на малка почивка в Австрия, която се оказа нашето място, хем сме в чужбина, хем супер адаптирани, в същото време с по-нисък стандарт от Швейцария и като се върнахме си казахме(а пореден път) , ех тези швейцарци...как го правят всичко това....

Рат, тук кърлежите са като свещената крава, нищо не се прави срещу тях, тази година Симеон има поне 10, може би 15, за да сме точни, плюс, че един го скъсах и главата му остана вътре и ходихме на лекар там да го вадят.... Та опит имам голям, общо взето доста се неглижират нещата тук, макар да има и смъртни случаи тази година. Наблюдава се мястото 2 седмици, ако има зачервяване с размер на монета от 1 евро или вдигне температура, незабавно на лекар. Тук разбира се правят и имунизации, защото както казва нашият педиатър "кърлежите са алигаторите на Швейцария".

Маги, завидях ти за ремонта, аз много искам да направя едно основно почистване и разчистване, защото имам чувството, че се задушавам от неща, които не ползвам, а ми заемат пространство.

Чери е неотразима, както винаги, а Свекърва си възвръща свежият дух Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 09, 2018, 15:40:53 »

Маги, като тръгнеш за морето, да назначиш някой тук да те замества Wink аз чакам все ти да пишеш първа за деня smile

Кой се е оплакал от кафетата да си признае веднага!

Според мен много хора не пишат тук, защото ги тресе теория на конспирацията - тук всеки може да ти чете писаното и сигурно се подвизават из фб групи.

Или пък още не са се научили да пишат от телефона.



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 09, 2018, 15:43:57 »



Според мен много хора не пишат тук, защото ги тресе теория на конспирацията - тук всеки може да ти чете писаното и сигурно се подвизават из фб групи.

Или пък още не са се научили да пишат от телефона.


По-скоро хората със сходни интереси си доразвиват отношенията по един или друг личен начин...., но ги има и другите фактори разбира се.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #95 -: август 09, 2018, 15:57:32 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Мари  heart heart heart Пиши по-често, хвърляй око, как сме, множим ли се lol

На мен ми е нещо много анти работно, не мога да се концентрирам да свърша работа за 5 стотинки, а работата ми е толкова много, че Вавилонската кула ще се съботи на главата ми cray

Черешке, много ти е сладък тумбака  heart

Киви, аз имам малко по-тегаво мнение по статията, но не искам да развалям лятното настроение на форума. А и ще си навлека негативи, защото според мен проблемът ни е в главите и е заклинен там генетично стотици години назад lol lol lol Та пас съм blum

Кой какво пише, дали ще пише, защо ще спре да пише и т.н. винаги си има лични мотиви, няма универсално решение pardon

В събота с мъжо си направихме романтична вечеря, ходихме на кино, гледахме "Дъвка за балончета", после бяхме на ресторант (фюжън кухня) и завършихме със среднощна разходка из централните софийски улици, екстра ми дойде  yahoo Мога почти всяка вечер така да си живея лятото  blush

Сега пред мен се очертава един проект, с който се чудя дали да се захващам или да отбия леко и тънко идеята. Защото би ми било работа в плюс pardon От друга страна ще си е добре за портфолиото ми, та съм в чуденка blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 09, 2018, 16:01:39 »

По-скоро хората със сходни интереси си доразвиват отношенията по един или друг личен начин...., но ги има и другите фактори разбира се.

Аз имам лични отношения сигурно с най-много хора от форума lol

Иначе имам много свободно време, признавам си smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #97 -: август 09, 2018, 16:09:46 »

И забравих да си го напиша  Girl_hide

Маги, ти каква си безсрамница kiss2 бива ли такива неща да публикуваш, хора със слаби сърца и ангели има във форума, сега ще си налея едно бяло винце в твоя чест blum blum blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #98 -: август 09, 2018, 16:11:17 »

Мари, хубаво че се разписа. Наскоро гледах по Fine living живота на експати (от САЩ) в Швейцария и говореха доста за стандарта на живот там, те бяха в района около Женевското езеро. Показваха че една пица в ресторант струва около 40$ и цената на къщите почва от 1 милион долара. Майките също пуснаха статия за летните ваканции в Швейцария и ми беше интересно да прочета как са организирани.

Мери ми и мен ми е така тая седмица, мега антиработно, мъча този договор цял ден, ама уви гледам все нещо да се разсея. Твоя мъж какво направи? Почна ли работа? За новия проект, ти си знаеш най-добре, зависи какви са ти плановете, бейби ор ноу бейби?

Аз имам лични отношения сигурно с най-много хора от форума lol


аз съм виждала повече от хората тук на живо от теб май  DANCE


Маги наздравИИИИИ
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #99 -: август 09, 2018, 16:34:10 »

Булче, проектът не е лош, нямам пряк опит в тази сфера и ще ми бъде в плюс. Въпросът е, че работата няма да е малко, но няма и да е много. Предполагам няма да видя финансова равностойност за нея, просто ще е още едно нещо в градинката на Wonder woman и до там pardon Но в бъдеще и на друго място, може да ми се осребри  blush Няма да ми пречи на евентуални бейби планове, даже ще го мога да го върша и при наличие на бейби. Въпросът е, че хвана ли се на хорото, няколко години няма мърдане към този ангажимент. Не знам, претеглям още ситуацията.

За мъжо ще кажа другата седмица, в много напреднал етап е на преговори за започване на работа. Работата му като длъжност и заплащане е една идея по-добра от там, където спря, но нещо браншът е притеснителен. Аз съм на мнение да рискува, ако не се случат нещата, просто ще се откаже pardon Той обаче трудно приема провали, даже никак. Та няма шанс да си признае, че няма да се справи. И гадно да му е, ще си седи, за да си докаже, че може crazy crazy crazy Оставила съм го той да си реши, нищо че съм на мнение, че жената трябва да убеждава мъжа си да гони най-доброто. Също вярвам, че зад успелите мъже стоят силни жени. Все пак зад родния е свекърва.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 09, 2018, 16:36:31 »

Мари, хубаво че се разписа. Наскоро гледах по Fine living живота на експати (от САЩ) в Швейцария и говореха доста за стандарта на живот там, те бяха в района около Женевското езеро. Показваха че една пица в ресторант струва около 40$ и цената на къщите почва от 1 милион долара. Майките също пуснаха статия за летните ваканции в Швейцария и ми беше интересно да прочета как са организирани.


Точно така, е, да, макар че, специално в тази част, стандартът е най-висок...донякъде и в Цюрих е така.

Ей, не бях ви занимавала скоро с Швейцарията funnytooth

И аз чакам Мери ми да отговори Wink, също ида каже наздраве blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #101 -: август 09, 2018, 16:43:50 »

Мари явно ме зове Швейцарията хахахха, то половината град е там, всеки втори е в Швейцария, ама са в Италианската или Френската част(кантон?) Токувиж сега Пнадата ще ни разказва повече за Австрия и вас може да зариби  yahoo

Мери ми за тм, аз не бих го подбутвала,нека си избере сам, той като е работил толкова години на едно място иска си време да се погледне малко извън старата фирма, да избере най-правилното. А за теб, какво се чудиш, я се наръмвай, щом ще е опит за бъдеще не отказвай smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #102 -: август 09, 2018, 16:51:46 »

Мари, има вече такива планове, в етап на реализиране са blush Наздраве! lol  CHEERS
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 09, 2018, 17:14:12 »

Мари, има вече такива планове, в етап на реализиране са blush Наздраве! lol  CHEERS

Това да се чува  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #104 -: август 09, 2018, 17:17:10 »

Имаме ли новина? Залагам на момче! good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines