Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:33:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97921 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: август 07, 2018, 09:12:02 »

Леле, кой е наловил 5 кила риба Oh my .... Пусни ми го, моля, този клип, ще падна funnytooth funnytooth funnytooth
С палката за мухи какво прави, нацелва ли ги? Wink Хаха, като в приказката за храбрия шивач Bravo
Има ли пак някоя хубава любовна клюка около вас?
Аз по сватбени въпроси. crazy НИ2 го главили за кум и сега му е паднала тежката задача на раменете да измисли нещо специално за младоженците по време на сватбата. Да не е заря, да не са фенери, да не е с фолклорен елемент, да не са танцови двойки... Изобщо, извънземно ако е възможно. Ще се радвам на спомени от сватби и нереализирани ваши идеи Wink Няма да има възрастни хора, само млади, в бирария. Също и задачки- закачки да не е, щото няма кой да се върже и да ги изпълнява от компанията им. Клоун, фокусник и малък оркестър за едно- две живи изпълнения са опция, по която работя. Ама то всички циркове по морето се изнесли, пък събитието е на 08.09. Не познава кумата, на всичко отгоре изобщо не била сговорчива и май сам трябва да понесе и финансовата страна на инициативата си, та без престараване. Wink
Отивам да видя дали пейката е действаща и днес Wink.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #61 -: август 07, 2018, 09:24:53 »

Цитат
Леле, кой е наловил 5 кила риба Oh my .... Пусни ми го, моля, този клип, ще падна funnytooth funnytooth funnytooth
С палката за мухи какво прави, нацелва ли ги? Wink Хаха, като в приказката за храбрия шивач Bravo
Има ли пак някоя хубава любовна клюка около вас?

Баща ми, от както се пенсионира това прави само, майка даже продава някакви червеи и риба. С палките за мухите бие мухите, понеже дядо му това прави по цял ден и той да си имал, върви и казва "бий мухата, бий мухата".

Ух това с изненадите малко трудно, елем па в Бирария? Ще го помисля.

И мен ме поканиха на сватба, на едната ми мениджърка, и сега се чудя дали да разходя полата на сватбата smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 07, 2018, 09:58:46 »

Момичета - малко извън разговорите...Знам, че вече се обсъждаше това, но не помня в коя тема - дайде ми съвет за парочистачка и i-robot - кой е доволен и от какво. Че с тия косми се побърквам, а вече ми е малко трудно да чистя всеки ден 2 етажа :-(
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #63 -: август 07, 2018, 10:00:42 »

Момичета - малко извън разговорите...Знам, че вече се обсъждаше това, но не помня в коя тема - дайде ми съвет за парочистачка и i-robot - кой е доволен и от какво. Че с тия косми се побърквам, а вече ми е малко трудно да чистя всеки ден 2 етажа :-(

Виж ги тези, доста са по-евтини от робота, и ги хвалят много https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_603425.html?wid=89&vip=4525923&gclid=EAIaIQobChMI-bT5vrza3AIVgaiaCh18LAGfEAAYAyAAEgIvwPD_BwE
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 07, 2018, 10:33:05 »

Понеже съм на тази тема и аз, Погледни и Ксиомитата, също много ги хвалят, аз към тях съм се насочила.Другото е Румба или ЛГ, всичко друго е имитация.Това е за робот прахосмукачка.Погледни в Амазон, правят намаления и промоции.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 07, 2018, 11:03:21 »

Привет!!!
Ух, пак имаме драми, а?
Булче, и аз ще съм така след месец и нещо. Не съм влизала в час от 3 години и съм меко казано "притеснена"
Свекс, аз се връщам с децата, а Инж. се надявам също скоро...
Да му се невиди и пилатеса вчера, така ме болят  гъ..ните мускули, че трудно си сядам на д..то. А уж беше за начинаещи. Надявам се днес аеробиката да е по-щадяща  pleasantry
Свекс, труден въпрос с това кумство. Ние не сме правили разни изненади освен 3 бутилки шампанско. То и Инж. не е многословен, та хич и не се е навивал на разни изненади.
Поздравче: https://www.youtube.com/watch?v=SsdTRPTtZc8
каффе за всички:
Хубав ден!!!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 07, 2018, 11:54:16 »

Свеки, щом е бирария, ако младоженците са фенове на бирата нещо в този дух: да опитват бири от ралични страни, бирен пинг-понг /ама то пак е игра/. Успех!
Вчера дребното 3ма възрастни ни размаза, едва ходехме, айде 2 1/2, че майка и без тива едва ходи. Заведох до мола да видя за рокля, майка за 10мин "пазене" заяви, че повече няма да м 3мата на пазар.Днеска съм като бита, чавето стана в 5 и до 7 и нещо не заспа, направо ми идеще да си легна в друга стая.

Фани, клин клин избива, днес тренуровката миже да те облекчи.
Булче, бързо да се адаптираш ри желая. Кога су ма сватба?
« Последна редакция: август 07, 2018, 12:37:43 от ratatui » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 07, 2018, 13:02:58 »

Здравейте!
Аз съм се впрегнала да пера и да правя разни списъци, за да не забравя нещо. Още малко остана до почивката и нямам търпение вече. Имам да звъня тук-там, ама ще чакам дребния да се събуди.
Той пък снощи беше подивял и едва го укротихме да легне. "Нее, още ми се играе"...  lol lol lol

Пфф сложна работа за изненадата. Нищо не ми идва на ум засега. Да се запознае с кумата, може пък тя да пращи от идеи.  pardon

Фани, аз като ходех на аеробика, бях като бита с мокър парцал, тааа не знам дали е по-щадяща. Но от друга страна не съм правила пилатес, така че не знам.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #68 -: август 07, 2018, 13:16:59 »

Ние вчера имахме гости danceg Беше много готино! ММ се прибра, оправи се и чак тогава колегата с жена си дойдоха. Порадвахме се на 3 месечно бебе heart За час и нещо сума си приказки изприказвахме и пак не се наприказвахме! Още ме държи емоцията danceg Пожелахме си следващото виждане да не е чак след 6 години, а защо не и по парижко да бъде Wink
Тази нощ дребният спеше, обаче аз по навик се оцъклих след 4:30. После той се събуди с крясък. Смятайте каква врява беше към 7, щом ММ влетя с купичка каша в спалнята и му натика 3 лъжици в устата временно да го залъже. Днес си купих и околоочен крем и а, дано се озаря в очите, макар без здрав сън не знам как ще стане тая работа tease
Булче, аз съм фен на Звяр! Убеждавам се за пореден път funnytooth
Фани, аз съм фен на аеробиката. Тя е с отложен старт, ако ме разбираш Wink Ама след още малко ще влезеш в релси.
Ау, това с извънземната изненада си е трудна задача! Евентуално за някакъв кумик се сещам на първо четене без да знам конкретни хора.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 07, 2018, 14:17:15 »

Здравейте smile

Скай, нашата паричка е Филипс. Но не съм пробвала много тази я взехме по-евтино с точки от Шел

За изненада, предлага Гошо от Почивка да напише песен за младоженците. Преди 2-3 години беше писал за рождения ден на мои познати. Това им беше подаръкът за нея.
А той ли иска да им подари изненада или така е чул, че се прави. Аз лично, не бих искала никакви изненади на сватбата ми.

Булче, добре си е Звяр. И Бамбук много го глезят и някои неща хич не ми харесват, но ако кажа нещо излиза, че съм не благодарна, че ми помагат. Но той вече яде само ако баба му му бута в устата, а преди по е следобедната закуска си ядеше сам. Той нали е беден и мнения ги уморява, та не им се занимава с гърнето. Преди много се биеха в гърдите, че бързо ще го научат, а сега само ми се натяква, че съм закъсняла. Много добре го бях измислила да си поседим и в София, че да не си омръзваме тук, но няма да стане май.
Той пък нещо не иска да спи на обяд и много ме изнервя.
Днес ми е онези дни, в които не искам да го бия, но ми иде да го пребия.
Май Ина разказваше, че си представя с подробности как бие едно от нейните, за да не го прави наистина.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #70 -: август 07, 2018, 14:29:51 »

Привет!

Добре сме, но ме мързи да давам отчет кога чистя, спя или простирам. Лоли и Надето да се готвят, може и до вас да стигнем скоро... чисто географски, да попътувам по най-южните земи.

Имам да ви показван един текст обаче, нещо или е много сбъркан или обществото ни не е в час sad

Айде ... до скоро

https://m.dnevnik.bg/analizi/2018/07/30/3288840_bulgarite_imat_nedoizbistrena_socialno-polova/
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 08, 2018, 02:01:40 »

Охооо,,,чух си името и веднага се появявам Wink
Ние с Надето сме винаги готови за гости,посрещаме ги на по винце/бира Wink
Скоро се видяхме с Ина,та сигурно сме повлекли крак.Хубаво е тук,има какво да се види,има море на два часа,та може да се съчетае .
Та, Киви,,,чакаме ви  heart
 Скай,свикнахте ли с ниската земя? Виждам децата добре се справят Wink
Булче,уникален е този звяр  heart при баба и дядо винаги е забавно.Напомня ми за моето детство,като разказваш.
Али,зъбки ли ви мъчат?
Миме,много сте хубави на кръщенето,особено Алекс  heart
Фани,много ми липсват чашките с кафе и кексчетата blush много се зарадвах на снимката.
Свекърва,аз бих заложила на една супер трогателна реч и една бутилка шампанско със златни частици.Другото е супер изтъркано и повтарящо се.
Отлитам,че правя една Рапунцел тема,побеля ми косата tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 08, 2018, 08:29:55 »

Добро утро!

Снощи си дадох сметка за някои неща и ми стана мъчно, защото не знам с какво сме ги провокирали. Много трудно заспах и цяла нощ сънувах кошмари, въртях се, будих се. Интуитивно ги усещам нещата и не мисля, че греша. Оф ей такива неща са ми на главата. Ще се опитам да разреша това, защото ми скапва настроението.

Лоли, благодаря ти!  heart

Хубав ден от мен!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 08, 2018, 09:10:24 »

Добър ден!Аз тази сутрин просто бях труп и си доспах.Има и такива дни!

Миме, понякога нещата просто се случват, не трябва да ги провокираш.Хората се разминават, събитията стават и без да сме пряко замесени в тях.Много го мислиш, каквото и да е това.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: август 08, 2018, 09:26:16 »

Имам да ви показван един текст обаче, нещо или е много сбъркан или обществото ни не е в час sad
https://m.dnevnik.bg/analizi/2018/07/30/3288840_bulgarite_imat_nedoizbistrena_socialno-polova/
Кивич, снощи го четох, тази сутрин, уж на свежа глава, пак. За мен е твърде объркано, много работи са натрупани и замесени и е манджа с грозде, без определена позиция и даже без тема. Четох го до края, да си калявам нервите и да си тренирам мозъка да се съсредоточава blush, но....
Панди, идеята ти да им се напише песен е супер good Нещо ми обясняваше НИ2, че речта му ще е в рими, ама кой ще я пише или е написана, не обърнах внимание. Той не може да стихоплетства, големият по- се справя и има цяла тетрадка със собствени произведения на български и английски, може и той да е включен.
Хаха, казвала съм ви за първите им опити за римуване, ама за който е пропуснал или забравил Wink:
Обикновено във втори клас започват да римуват и им дават домашни да напишат стихче по тема или  без. НИ1 имаше да довърши "Днеска, както си седях...", примерно, малко птиченце видях, или нова песничка запях и др. Той обаче седя, мисли, охка, пуфка и измъдри "Днеска, както си седях, силно аз се из.ърдях".
НИ2 пък посвети произведението на брат си " Ти ще ходиш във Бургаст, щото си педераст!" Естествено, остана си апокрифна литература, за пред хората е било нещо хубаво, но пък не го помня blush. На мен приличат децата.... blum Wink
Миме, някои събития се случват без да си ги предизвикала, просто ей така. Не се замисляй толкова надълбоко, виж, почивка ти предстои, все хубави работи good
С Магито направо сме си плюли в устата smile. Няма да трия или поправям. smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines