Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:06:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97062 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #15 -: август 02, 2018, 11:02:37 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine

Вън започна да се чувства като лято и аз съм в страхотно настроение за филми, коктейли, паркове, приятна компания до късно и все хубави предимно летни занимания.  danceg danceg danceg

Статията, която свекърва е посочила, си заслужава да се изчете, малко е написана едностранно, но... прощавам им pardon Колко съм снизходителна  blush lol lol Не съм гледала новини, запознах се преди малко от въпросната статия, видях кадри и ми стана ясно. Много е жалко всичко, което се случва в нашата мила родна страна. Много показност, много чудо. Убедена съм, че тя ще осъди държавата в Страсбург. Но според мен и репресивният апарат е инструктиран да действа така, именно за да може да получи парична компенсация от там за цялото чудо. Общо взето тя беше извън матрицата, бръкна в чужди интереси, мислеше си, че постът й пази гърба. Уви, стовари й се целият държавен апарат. Просто се подхлъзна жестоко. Искаше да покаже резултати на избирателите си, захвана се за тези детски площадки и забрави, че една община има много повече проблеми от строителство и площадки, а именно - детски градини, училища, инфраструктура, комунални услуги, публичен транспорт и т.н. И тъй като нямаше по какъв друг начин да се сдобие с площадки, започна да изнудва бизнеса да ги строй. А бизнесът много обича да му бъркат в джоба без да има облага от това и сега ето ти... От друга страна никой нищо не прави даром, така не видях социална ангажираност на бизнеса към обществото. Ами като ще строиш задели 3-5% допълнително, сложи ги в цената, направи нещо за района, нъцки... не щат! В кратък описателен текст горе-долу това се случи с Иванчева. lol lol
« Последна редакция: август 02, 2018, 11:04:29 от marry_me » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: август 02, 2018, 13:18:12 »

Да, има случаи, които се дъвчат в повече, а има и важни неща, които се замитат под килима. При вас дъвчат кмета, при нас има една парцалана, която пиана и дрогирана помля 10 коли. И понеже това не й стигна, докато течеше всичко, се сби по баровете pardon Сега я оревават някои как 2 месеца и кусур лежала в ареста. Да лежи! Понякога се радвам на такива случаи, за да има малко вендета към хорската простотия, наглост, арогантност или самозабрава. Не че един казус ще е решаващ за други 200, но току виж на нормалния човек му писне да бъде цакан и се надигне, а това доведе до някакви основни промени.

Днес съм пред разпад. Кокона сутринта нахлу в стаята, стресна ме, разцирика брат си и в комбинация с 30 минутното будуване в 4 сутринта, ми дойде свръх! На всичкото отгоре сега по жегата трябва да ходя да взема направлението. Гледам да си освободя време и привечер да сме пак на концерт. Вчера беше много хубаво! smile Единствено заради всички ремонти и строежи обиколихме света, за да стигнем с количка до центъра. Наравно бутахме, дърпахме и носихме! Днес ще пробваме нов маршрут.
« Последна редакция: август 02, 2018, 13:20:15 от Alichka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 02, 2018, 15:21:41 »

Добър ден!ние бяхме малко по Дунава и вече съм в града.Тук е ужасно горещо и днес се насочваме към Кайлъка.Снощи главата ми гръмна от дребните и техните викове.Днес се прибавят още 3 броя и ще е съвсем зле, но мисля да си взема една бира и само да  ги наблюдавам!

Не съм гледала новини, не съм чела в нета, нямам и време, съответно и мнение.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 02, 2018, 15:42:41 »

Привет! Запис в новата тема! И тук е жега безподобна,
- в съчетание с влагата, лепна от сутринта.
За разнообразие съм се записала в спортзаль и ходя да "плувам", на сауна и bodyjam, stretch, yoga, pilates и на всички неща, в които има припкане като кобила в съпровод на музика. Някои инструктори даже са мъже и са готини  tease като съчетаем с диета трябва да заслабна  blum
Благодаря ви за блахопожеланията. Засега ще дадем апартамента под наем, а занапред може и някое от децата да заживее там, ако учи във Варна.
Хубава вечер!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 03, 2018, 07:53:11 »

ДОбро утро!Днес съм стационарна и мисля да ви подосаждам.Краката ми правят туп-туп от тичане след диванетата, тялото ми реве за почивка, но съм доволна, и без това имам кила за сваляне!

Панде, имате ли напредък с квартирата?

Свекърва, как си?

Моя мъж днес ще шпаклова, ще маха вратата на стаята, утре избираме боя за стаята да видим ще стигнем ли до консенсус.И въобще върви ремонта с пълна сила.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: август 03, 2018, 09:16:54 »

Свекърва, как си?
Моя мъж днес ще шпаклова, ще маха вратата на стаята, утре избираме боя за стаята да видим ще стигнем ли до консенсус.И въобще върви ремонта с пълна сила.
Нали ти казах, завиждам ти funnytooth funnytooth funnytooth
Стаята на майка ми е с естествена растителност по стените, след някакъв теч от проливните дъждове. На горния етаж няма нищо, под нас няма... Но стаята е до стълбището и явно там трябва да се търси жилата.  За отстраняване на причината не ми се мисли къде ще ровим и как трябва да се справяме сами. Ама няма да е сега, не искам, а и няма възможност да местя всичко.
Иначе изперквам Wink. По свястните домове за възрастни няма места, а и за нашата принцеса няма достоен, щото ни е майка и ни е жал. pardon Хехе, днес в 5 започна да се върти и да бута, събудила се и и станало скучно. Скръцнах и със зъби, пък тя ме пита защо се карам. То ясно, че нищо не осъзнава /или не иска/, ама толкова рано и аз не мога за зацепя адекватно, та изстрелях първото, което ми дойде на устата:" Щото не искам да те гледам!" Мадам си врътна главата встрани, ама така, че чак я дрънна в таблата. Нали не съм искала да я гледам, та затова си извъртяла лицето funnytooth funnytooth funnytooth Че като се разхилих в ранни зори с цяло гърло.... Бе, изобщо, цирк.
Иначе отново пристигна докторската торба с домашни люти чушки. Загубеният ми брат сигурно много любезно и ентусиазирано е благодарил, защото сега количеството е утроено.  diablo Отварям консервната фабрика. Малииии, ако пък взема, че забравя да си сложа ръкавици, представяте ли си какво ще и се случи на Швейцарката Wink tease
Първо обаче ще направя обиколка на парка, че нещо изгубих броя на онези тризнаци, не мога да ги срещна и да разбера дали вече са станали пет, че даже и шест Wink
Хубав ден на всички! Ако пък не ви е хубав, пийте си хапчетата Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 03, 2018, 09:23:12 »

И аз снощи имах близка среща с моята баба, на тема ремонт!Някак не мога вече да съм мила, а и главата и не я слуша никак.И аз се похилих, затвори се в тоалетната да не ме гледа  blum каза ми, че съм мръсница.Ох не ще и тя в дом, не че ще е лесно финансово, че парите са си мам си джас.Иска си в "Моя апартамент от 100 квадрата"!Много е важно, че е нейния, какво да ти кажа.

Айде, аз ще подхващам работата да мисля за друго.Днес чакам и вратичките за котки да ми дойдат, ще ги монтираме на новите врати на стаите.Че иначе седят пред вратата и плачат, а аз не съм навита нощем да ставам да отварям и затварям smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #22 -: август 03, 2018, 09:55:26 »

Така, така... Нашето форумче съвсем излезна в отпуск lol

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 03, 2018, 13:37:22 »

Здравейте smile

Аз съм по задачи, с Бамбук и добре, че са нашите. Тези дни нещо не мога и да спя. Добре, че ми помагат много и така успявам да си почивам.
За квартирата стискайте палци скоро да се похваля smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #24 -: август 03, 2018, 13:46:10 »

При нас лудницата е на 6! tease
Вчера бяхме на концерт. До центъра стигнахме почти без препятствия този път. Там имахме изпълнения с кокона, ама ще разпъвам на широко в нашата тема. Иначе беше хубаво, доволна съм. И ако става дума за мъже - моят някак не е свикнал да маа гащи по центъра. То това зависи и от квартала, в който е израснал, и от родителити, и от съучениците. Аз като съм живяла и учила все близо до центъра и си беше задължително в компанията да знаем къде какво се случва. pardon Та сега съм на фаза да преориентирам ММ да не гони само чукарите (то хубаво на балкан за чист въздух, ама тия деца имат нужда и от малко култура Wink)
Току що изпратих баба и майка, че бяха тук. И двете не слушат, за да чуят, надвикват се със себе си и говорят една през друга. Слагам и общата превъзбуда на децата и си представете как главата ми е квадратна от шум, а денят е в средата си tease
Свекърва, бърз и много ефикасен начин да се отървеш от мухъла е с белина. Сипваш обилно върху бял парцал и бършеш стената. Няма да се измени цветът на латекса, ако е различен от бяло. Е, малко мирише на хипохлорид, но се проветрява по-лесно в сравнение с миризмата на влага. pardon
Маги, направо ме разби с идеята за вратичките Bravo Много идейно! Разсмях се обаче сама при мисълта, че това е съвременния вариант на габровската безопашата котка.
Имам да свалям снимки от морето на компютъра. Тези дни може да ми дойде и музата да кача в нашата тема smile Хайде, действам!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 03, 2018, 14:30:22 »

Аз само ви чета. Няма какво да пиша, голямо еднообразие и апатия ме обзе след като се върнахме от Смолян.
Панде, стискям всички пръсти!
Свекърва, дано засечеш тризнаците и да разказваш.

Днес свека има рожден ден, очаквах че ще ни събере с девера, ама нищо не се чува за подобно нещо. Лаза само, че можело да мине да види Ники. Ние останалите не сме хора, нас няма да ни гледа  tease

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: август 03, 2018, 14:43:19 »

Ние останалите не сме хора, нас няма да ни гледа  tease
lol Вие пък сте приритали да я гледате lol
Я раздухай какво стана с девера ти. Той нали беше драма куин откъм личен живот?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 03, 2018, 14:57:31 »

Веднага раздувам Али. То не, че съм много в час със събуята де, но преди месец някъде оак щеше да се изнася. Отишъл при баба им /тя живее в апартамент, който остана на мм и девера наследство от баща им/ и щял да остане там. Жената е възрастна, трудно ходи и с високо кръвно, та само неговите драми й липсват. Тя говорила, говорила и накрая притеснена звъни на мм и му казва " брат ти пак се скарал с оная, я с Р измислете нещо, какво да правим?". Не знам какво очаква да направим ние, при положение че даже не се виждаме. Той преди ми се оплакваше, обаче жена му вдигнала скандал какво имал да  говори с мен и спря.
Реално той е решил вече, че няма да живее с нея, но чакал малкат да порастне малко и жена му да си намери работа май.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 03, 2018, 15:28:55 »

Тоз твоя девер направо кърти!Толкова неориентиран човек рядко се среща.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: август 03, 2018, 15:34:15 »

Ехоо!

НиЙ сме вече на път към Мордор, оставихме Зверо, мъжката се държа, малко смъмри че искал да идва с нас ама искал и баба му състезателна червена кола да му купи после, та се взе решение за второто. Рататуйче там ще е живот и здраве до септември. Баба и деди са на кеф за гледане много, та ще си поседи малко.

На Р девера ще влезне в историята, 2 развода преди 30г, направо е за голям бой, горкото детенце само.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines