Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:43:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97880 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 08, 2018, 09:51:04 »

Хахаха. Свекърва, все такива ги измислят децата smile

Аз уж поумнявам, ако бях с 5 години по-млада щях да и кажа да ходи да види защо се е случило така!На път е да ме хване кризата на 40-те.Има ли такова чудо???
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #76 -: август 08, 2018, 10:00:43 »

Идеята за песента и мен ме изкефи! Мога да предложа и карикатура на младоженците https://www.facebook.com/caricatures.by.Hri100.Trenev/, ей това момче прави на мм карикатурата, доста добре се справи.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 08, 2018, 11:34:02 »

Това с карикатурата е много яко.Ние подарихме на нашите за една от годишнините им.Виси на стената до картината с тях двамата!Децата всеки път като влязат в кухнята казват баба и дядо и сочат натам.

Аз днес пак съм на дъното, нещо техниката ми играе лоши номера, отново, нищо не зависи от мен и ще откача!Просто си мечтая за събота и неделя, да подредя стаята на малката, да излезем тримата някъде, да си почина.

Дайте идея за подарък за свекърва ми.В събота става на 59г.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 08, 2018, 12:54:25 »

Добър ден!
От вчера сме посетили 3ма лекари, голям купон  tease . Ники пррз ноща имаше лека температура, на сутринта пъпки и реших, че е варицела /имаше типичните симпроми/, да ама до обяд и на мен чи се появиха пъпки, много повече от неговите, а аз съм я карала. Ходихме до спешния в Банкя, лекаря не бил виждал варицела и не можел да е сигурен  Oh my ... crazy . Дойде си мм и като се събличах- още повече, много много пъпки по мен и решихме да отидем до инфекциозна да видим. Там поредния откачен доктор, поне каза че със сигурност не е шарка. Най-вероятно контактен дерматит или друг вид алергия. Днеск и до лочната минах- нещо ни било нахапало и алергия. Може би и на дерматолог ще ни замъкне тате, че вчера накара една приятелка да ни издири един лекар.
 Миме, опитай се да се отдадеш на хубави мисли, понякога не всичко зависи от нас и е в наш контрол, просто трябва да приемем нещата.
Карикатурата или шарж вярно е страхотна идея, на нас братовчедка ми ни подари и е страшно яка.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 08, 2018, 14:29:20 »

Скай,свикнахте ли с ниската земя? Виждам децата добре се справят Wink

Свикнахме ние, ама другият месец ще се местим в друга къща и сега искат тука да снимат, за да пуснат обява за наем...и искат да се изчисти. То чистенето е ОК - не е мръсно, ама де да си дяна всичката покъщнина crazy Girl_hide girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #80 -: август 08, 2018, 14:32:29 »

Брей, не било лошо да спи човек! Тази сутрин ми го позволиха. Е, пак бях подута около очите, ама от сън pardon Ако още една нощ спя, ще приличам на човек.
Вчера успях да купя поредния подарък, да купя и малко неща за децата на хубави цени. Ако кокона не се държеше нагло последните два дни, всичко щеше да е за завиждане. Wink
Лоли, много зъби са напът и вече не знам от това ли се буди пинчерът, от друго ли, навик ли му стана да мучи... huhhuh.gif
Рат, директно на кожен! good Хич не си прави експерименти. Ние така пострадахме от една педиатърка - много точна диагноза и много тъпо лечение. Много са упорити тия неща и не бива да се подценяват.
Миме, ама ти някого на сърце ли си си сложила?! Във времето пострадах от уж много близки и тогава изживявах тежко нещата. Сега се радвам, че се отърсих от подобни контакти, за да не разчитам на тях, когато наистина съм на зор. С колегата от унито очаквах, че ще клюкарим повече този и онзи, обаче се оказа, че и той е изчистил много хора от обкръжението си. Едно време имаха полза от него, когато ги разкарваше с колата и не чакаха рейсове. После обаче ги доядя как той хем се примести в чужбина при сегашната си жена, хем с отличен успех завърши. beating
Киви, много сериозни теми и нямам концентрация да чета. pardon
Имаме нужда от палчета. Днес най-после (евентуално, ако няма някаква простотия пак) малкият ще мине ехограф да видим сърцето. Вярвам, че е добре, ама следобедните часове при лекарите винаги ми създават зорлем напрежение.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #81 -: август 08, 2018, 15:04:24 »

Али, палчета... Какво да му е на детето, здраво е, а като майка на двама мъже ти казвам от друго тесто са, от сега тренират да им се чува думата. Не е хубаво да не се спи де, разбирам те и още ми е пресен споменът за месеца с 4 нови кучешки зъба  crazy

Ама много се радвам, че мненията ни за текста са сходни. Да си проверя часовниците по тукашната времева зона Wink

Лоли, с удоволствие пия винце и тъй нататък, но ще сме по работа. Аз ще се явявам в представителната си функция на съпруга, и ще трябва да съм сигурно тази дето мълчи и се усмихва загадъчно... "дье да знам", директоршите да кажат Wink обаче прати телефон, поне едно неделно кафе да вместим.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 08, 2018, 15:28:27 »

Привет - мривет! Кой какво прави я съм пак у фитнеса. Тоз път на стречинг... Въх, поне да имаше ефект!!!  tease
Нали пазарувам редовно и от един магазин ми дадоха купон за фотосесия. Е не е кой знае какво - само грим, прическа и 5 хубави снимки. Ама без пари толкоз  tease
Миме, опитай се да не приемаш всичко толкова присърце. Не си струва! Руши твоето емоционално състояние, а на виновника хич и не му пука. Гушки  heart
Свекс, питаш ме защо 2 картички - Еми не можах да избера пък едната е само "Я тебя люблю", а втората - 101 причини да те обичам ". Та реших и двете за разкош...
Любоффф heart
3 отговора преди мен, но пускам, че го пиша от 100 часа
P.S. за Лоли и всички обичащи следобедното ........
« Последна редакция: август 08, 2018, 15:34:27 от fanimira » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 09, 2018, 08:07:04 »

Добро утро!

Благодаря ви за успокоението, ама как да искате от човек като мен да не се впечатлява?! Емоциите ми са в повече. Днес съм по-добре, даже се чудя защо се занимавам. Ако на някой му пука поне малко няма да са такива нещата. Важните ми хора са ясни, тези ние избрахме да са ни важни. И така... Май спирам да се тормозя.  pardon

Снощи си имахме много хубава мини форумна среща. heart Дано и днес успеем да се видим.

Днес съм на преглед, стискайте палчета, защото миналия път малко ме стреснаха. А и сухият режим ми идва малко в повече.  lol
(Тази нощ сънувах, че закъснявам за часа си за преглед и голям рев му ударих. Изобщоо нещо много ревове в тия сънища. Голямо щастие трябва да ме чака pardon)


Рат, съмнявам се аз да се оставиш без да се допиташ до компетентно мнение.  Дано вече сте по-добре.

Маги, где си тази сутрин да ни пожелаеш добро утро?
За свекървата измисли ли подарък? Книга, парфюм, козметика.. Тиган  girl_haha
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 09, 2018, 08:54:01 »

Тук съм ама съм без сили smile Снощи моя мъж реди ламинат до 10,30 с брат си.ДОбре че се обадих на свеки да дойдат да помагат, че моето магаре само щеше до 12 да се мъчи.Свекърва ми помогна за Моника, девера на Мерал, аз успях да пооправя в къщи.Днес ще местим спалнята, ще трябва да изчистя бъдещата стая на дребното, ще оправям разни дребни неща и се надявам да легнем преди 11 часа, че вече батериите са ми на привършване!

Миме, дано няма нищо притеснително на прегледа.

Пиша това вече от 2 часа!

Хубав ви ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #85 -: август 09, 2018, 08:56:29 »

Маги  утрото не е утро без теб!

И аз имам работа и се залавям, че имам договор 60 страници да чета и само се подмотавам...


Едно време тук всеки ден слагахме закуска и кафе(това май е чай, ама карай), хихи :

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 09, 2018, 09:57:01 »

Онзи ден си мислех, че вече не слагаме кафе и закуска.
Ако Маги спре да казва Добро утро, направо се закриваме.

Добър ден от мен!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #87 -: август 09, 2018, 10:12:44 »

Добро утро и от мен smile


Маги и моята свекърва и а рожден ден след две седмиции, на 60 става. Питах я какво иска направо, искала крем. Аз знам какво ползва и следя редовно да има наличност, ама ми се струва като консуматив, а не подарък, та приемам идеи за допълнение към крема.

Али, искрено съчутвствам за неспането,  на малкия зъбите докато му излезнат беше ужасно, после бше адска жега, предполагам при вас са същите факторите. Отделно забелязвам, че когато е поспал добре през деня, после по-добре спи вечер. При нас се разхлади през последните два дни и две вечери спа.  Направо се чувствам нов човек
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 09, 2018, 11:13:29 »

Маги, като отиде на море кой ще ви казва добрютро Wink

Аз вчера реших проблема с подаръка, отивам в МОЛа с дребната и свеки и пазарувам каквото си хареса жената.Имаме коренно различни вкусове, не знам от какво има нужда и така се разбрахме.На нея и е неудобно, но аз боклуци не искам да подарявам.

Кафе и закуска слагах преди, сега сутрин съм все на тъгъдък.

Алексия, разхлади ли при вас най-вече.

Моята братовчедка дето живее в Англия голямо оплакване от жегите, дойде си в БГ да види дъжд и хлад.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: август 09, 2018, 12:44:12 »

То и аз слагах красиви кафета и добро утра, но две съфорумки направо казаха, че се дразнят от виртуални почерпки и уж да ги задържим, спрях. Ама и те рядко вече се вясват, та може да подновя практиката. Wink
Киви, трудна работа... Не върви да се правиш на глупава, не върви и да показваш колко си умна blush Качвай физиономия Мона Лиза и само ако те питат нещо, казвай по 2-3 думи. Аз така практикувам и не съм оплескала работите, поне досега. Най ми е добре да съм в ролята на преводач в подобни ситуации на придружаваща директор- давам каквото се очаква от мен и нищо повече, пък в същото време показвам, че без мен не могат и трябва да ми имат уважението Wink
Брат ми става на 60 в неделя, та и аз умувам над подарък. Мисля, че ще е ваучер от Декатлон, че беше загледал със завист термоса на НИ2, та или него да си купи, или каквото иска. Ако ме поканят на тържество, де. Иначе намерих вестник Глас от годината и деня на неговото раждане в библиотеката и направих фолирано копие на титулната страница. Хем е с името на чичо ми, той беше дълги години главен редактор там. Комбинация от сантиментален и практичен подарък, зависи от него какво ще получи Wink
Маги, последни метри до финала, изпъчи цици да бутнеш лентата good
Хайде, хубав следобед и дано всички, за които се грижим да спят повече и ни предоставят достатъчно време за лични нужди! Wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines