Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:17:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97518 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 09, 2018, 17:21:28 »

Имаме ли новина? Залагам на момче! good

Свекърва пак изби рибата:))
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: август 09, 2018, 17:32:53 »

Не знам, ама да не стане като при Алексия работата funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #107 -: август 09, 2018, 17:35:16 »

Имаме ли новина? Залагам на момче! good

Хаххаха що кълнееееш!

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #108 -: август 09, 2018, 19:04:38 »

Спокойно, само се забавляваме в правене Girl_hide badgirl badgirl
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 10, 2018, 01:45:07 »

Чух за вино и бебета говорите,все любими теми Wink
Мари ,как е тази красива бонбонка,която май не съм виждала още
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 10, 2018, 07:07:19 »

Добро утро!Аз изпратих домочадието по разпределение и чакам майсторите с мебелите.Както казват хората "Власите се давят на края на Дунава", та и ние така.На финалната права оклепахме ситуацията.Не стигна времето да пренесем спалнята и леглото на Моника ще го сглобят в нашата стая, а моя мъж и брат му после ще го пренасят  pardon Какво да кажа, пас съм!
Поне го измислих, довечера с Моника двамата отиват на разходка(две седмици плътно я гледам само и единствено аз, много я обичам ама ще откача), а аз ще оправям гардеробите.Да и подредя нейния, да пренеса нашите дрехи.Че сега сме в един гардероб тримата.Ясно ви е какво е в него  tease
В събота сутринта аз Моника и свекърва ми сме в МОЛа на пазар, свеки нали има РД ще купуваме подарък smile а през това време моя мъж ще оправи мебелите и ще ги сложи по местата им.ПОсле аз ще ходя да работа  sad да и тази събота не се отървах, и вечерта сме на гости smile Дано ми се сбъдне плана!

Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #111 -: август 10, 2018, 07:47:07 »

Хубав ден и от мен!

Имам задачки  до "нощЯска" и за това станах преди изгрев... а децата спаха ?! Айде питайте ме какво е това. Направих солидна чистка на едни кухненски шкафове и изхвърлих сума ти му амбалаж.

Много е модерен напоследък минимализмът, а аз съм влюбена в практичността на идеята. Крайната форма е твърде крайна за мен, да ти се събират всички вещи в куфар, но много ми допада концепцията да помислиш защо преди да купиш. Трябват ли ми наистина 3 различни сервиза с чашки за кафе или мога да не го купувам сега това? Примерът ми е малко отвлечен, но аз примерно се разделих днес с формичките за сладки, оставих 3-4 по-любими. Стига толкова Wink Как процедирате вие с купищата вещи? Аз съм възпитана да се пази всичко, защото едно време е нямало нищо, може да потрябва. Помните ли как се пазеха торбичките от мляко? Сега да се науча да хвърлям с размах за мен беше ново придобито умение.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 10, 2018, 08:06:23 »

Добро утро!

Аз пък много се радвам на снимките с кафета и други почерпки.  smile

Днес е последният работен ден на ММ и после стягаме куфарите.  yahoo  Има да пазаруваме доста неща и усещам как нещата ще се случат в последния момент, защото ММ две вечери се прибира късно от работа. Просто искат да му изсмучат силите като за последно и после два дена поне трябва да се "възстановява".

Снощи пак си легнах в 2ч, защото виждах, че идва краят на книгата и исках да разбера какво се случва.  pardon

Маги, и аз си мечтая за малко свободно време, за да си наредя за пореден път гардеробите, но всеки път като тръгнат да излизат мъжете сами ми се иска да съм си с тях.  heart
Сигурна съм, че много хубаво ще ви се наредят нещата, после ще се похвалиш и ще се отдадете на заслужена почивка.  heart

Така.. Имаме новина, че Мери ми се забавлява с разни си неща и дано са й успешни. Wink Лоли нещо споменава бебета.. Да не би да има новина и там, но тя сигурно ще се похвали.  Girl_hide
Ние с Панди вече ги обсъдихме тези теми, ама май не стана ясно какъв е изводът.  pardon

Аз като знам какъв съм плюшкин съм много далеч от минимализъм. Хубаво е според мен да не се затрупваме с ненужни вещи, но пусто какво да направя като ми е в кръвчицата? Обичам да си пазя разни споменчета от миналото, отделно в съзнанието ми е как нещото може да ми потрябва, там някъде в бъдещето.  blush И дрехи колко имам, макар да знам, че Няма да ги облека си седят в раздел "може да ми потрябват в даден момент". Нищо, ще се оправя може би.  pardon Иначе точно наскоро с ММ си говорехме как ми иде да грабя с пълни шепи и да изхвърлям, но може би това постоянно прескачане на всякакви играчки ме кара да мисля така.  pardon

Стискайте и днес едни палчета за мен, защото си чакам резултатите.

Хубав и слънчев ден!

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #113 -: август 10, 2018, 08:15:17 »

Добро утро!

Спомням си че свекърва ни слагаше турски кафета, та да ни сложиш една такава моля, че не откривам хубава!

Маги изривай и изхвърляй. Киви, то хубаво изхвърляме, ама трябва наистина да гледаме да не се затрупваме. Една колежка гледам я зарибила се е по zerowaste, направила е страничка, групички и вече 2 месеца прави компост и се старае да не създава боклук, на работа отива в кафето с нейна чашка да и сложат кафе, не ползва сламки и пр. Трудно ми е за такова нещо да се навия, ама и като гледам как боклука ми за 1 ден става до горе си викам май не е ок.

Хихи чакаме бебетата да се появат, че сме само с една бременна  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #114 -: август 10, 2018, 08:23:42 »

Точно zerowaste е следващата степен, но още не съм стигнала до там. От както научих, че шишетата за минералната вода могат да се рециклират до 2 или 3 пъти и не до шише, а до някакъв друг продукт ми е съвестно и гледам да си нося вода от вкъщи в мое шише. Имам филтрираща кана и не купувам още бутилки, не винаги успявам, но се справихме на морето.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 10, 2018, 08:42:36 »

Добро утро! smile
Аз проблем със затрупването почти нямам(вчерашните ми думи бяха свързани, както и Мимето каза, повече с детските играчки и  с разни бебешки вещи, които постепенно излизат от употреба, а аз нямам търпение да си освободя място). Имам проблем с подарените вещи, те ме затрупват и пощуряват, защото се налага, ако не да ги ползвам, поне да не ги изхвърлям, че майка например като ми дойде на гости и пита, не вижда да ползваш еди кое си, което ти подарих еди кога си...  pardon

Лоли, расте и хубавее, не съм я показвала наистина. На почивката, 15 минути преди да си тръгнем, имахме инцидент, падна от количката по лице, като парцалена кукла, изкара ни ума и изобщо голяма драма беше, но ѝ зараснаха раните за една седмица и Слава Богу нямаше други последствия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: август 10, 2018, 09:30:20 »

За булката, веднагически heart
Ама не само турски слагах, просто гледах да са красиви. smile На тази страница винаги са много добре подбрани цветово, френска работа. heart
В момента ми е голям проблем боклукът, тези памперси направо ме побъркват. Като сложим и мокри кърпички, найлонови подложки....и хоп, две огромни чанти. С една майка от парка се уговорих да ми подари от тези специални кошчета, ама не съм сигурна, че ще ми стигнат пари за торбичките вътре blush
Сега съм решила да видя сметката на всички стари тениски, дето не стават вече за носене, като ги нарежа и после изплета на черга. Имаме парцали за прах за близките 100 години, пак събрани от памучни дрехи и бельо, котката разполага с 20 стари хавлиени кърпи за да ги слагам /ако успея/ на местата и за спане, че да не косми, изобщо, задръстена съм.
Леля ми има една приятелка попадия, която пък работи в магазин на църква в някакво село и от там мъкне купища дарове, дето не могат да се продадат. Братовчедите са и забранили да ги съхранява, та тя зад гърба ми ги бута из шкафовете на майка ми.  diablo Да имали за умряло angry Бе те само да умрат, ще им намерим и за живо, и за умряло funnytooth funnytooth funnytooth
Проблем ми са и вестниците. Мадам реже статии за лекарства и полезни билки, кръстословици и отговори към тях и после аз да им бера дерта. Взех и ножицата, уж да не се нарани, като се върти из леглото и не може да става, обаче тя да вземе и да прегъне една снимка от чекмеджето си и да я ползва като нож funnytooth funnytooth После в изрезки завива скъпоценности като кора хляб, неизяден бонбон, парче шоколад /пак тайно донесен от леля ми/ за разхлабване, безопасни игли и каквото още се сетите.  crazy Под възглавници, чаршафи и покривки, в радиус R = ръката и + дървена чесалка, всичко е минирано със скрити листчета.  nea От военните години били свикнали...
От друга страна, лично пък пазя Лего- тата на моите, хубави бебешки и детски дрешки, книги с красиви илюстрации и подобни. Имам и едни запаси "за подарък, ако се наложи" blush, което си е чисто отклонение от нормално поведение. Поне за там си налагам да не купувам, а да натирвам неща, за които говори Мари.
Ами, хубави почивни дни! Няма смисъл да пожелавам неща, дето не се случват, като спането на подопечните ни Wink, примерно.


* 38866613_1983568181693268_4612752845354041344_n.jpg (56.98 KB, 320x320 - видяно 2415 пъти.)
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 10, 2018, 09:45:48 »

Здравейте!

Да се разпиша и аз в темичката за август smile Прибрахме се от морето, изкарахме едни чудесни 19 дни. Много пътувахме, пробвахме нови плажове, направихме си дори е полудневен преход. Всичко беше чудесно, това е едно от най-хубавите ми морета. Събрала съм снимки и спомени, които ще ме стоплят чак до следващото море  heart

Не съм ви чела, защото за тези дни само два пъти съм използвала телефон и интернет. Мислех, че няма да успея, но не било толкова трудно да се откъснеш, предвид и факта, че имахме много активна почивка. На ден правех по над 30 000 крачки! Сега си мисля как да процедирам, за да не губя спортната си форма и в София...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #118 -: август 10, 2018, 12:30:22 »

Привет, лейдис Sunshine Sunshine

Днес си намерих страхотен повод да празнувам - http://www.nationalgeographic.bg/?cid=120&article=7780

Маги, на финалната права сте, после ще се наслаждаваш на постигнатото от морето girl_wink

Киви, преди си мислех, че съм минималист, установих, че не съм lol А за боклука събирам разделно от години, а колко се дразня като отида изхвърлям хартия и пластмаса, а  в контейнерите им някой простак си е изхвърлил битовите отпадъци ANGRY

Бубе, ела пеша до мен за кафе и си готова  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 10, 2018, 12:59:20 »

Сложиха ги  yahoo много са готини, на мен си ми харесват де!Все пак Вкус приятел няма!Довечера ако всичко е по план аз ще редя гардероби и ще чистя, а моя мъж ще е с дребното на разходка.

Бубе, завиждам ти.Трупай, трупай хубави моменти!

Свекс, така правеше и другата ми баба преди да си отиде.После майка седмица намираше още листчета  вестници.Какво да ти кажа  pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines