Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:30:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113708 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юли 20, 2018, 14:34:06 »

Здравейте!
Много интересни теми сте захванали. Аз до вчера бях чного кисела- за 1 ден ми се заби огромна треска  още ме боли крака, Ники добре си рзби отзад главата,  кума ни се обади, че е болен и за малко а отпадне ходенето до Смолян. Вчера с час закъснение от графика ми все пак пътувахме без кума. Днес вече съм доволна и щастлива.
Колело, ролери, тротинетка всичко мога и карам. И аз съм израстнла дамо с момчета, обикаляхме целия град с колела. Колело все още караме с мм. Даже сега искам столче детски да взема и да возя Ники понякога. Да ви успокоя не каращите- за а не е толкова голяма драма, ча имаме приятел който не може и го смазваме от бъзик колко е зле.
За сега обаче гледам да го пазя, че наскоро едни тийнове щяха да го отнесат с колела. Карат като бесни, хилят се и негледат, а той пък още по-малко гледа на къде тича, добре че ми беше в обсега и успях да го издърпам.
Чаршафи аз харесвам на Тач, в Турция обаче са на доста по-нирмални цени от тук.
Булче, много готино звучи за Прага. Разби ме с коляното, което си яла. Дано се оправите със Звяр преди да заминете!
« Последна редакция: юли 20, 2018, 14:59:30 от ratatui » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юли 20, 2018, 15:32:41 »

четах, после излезах и позабравих, но да напиша все пак.
За чаршафи на мен dilios са ми любими, много добро качество, не се свиват. На Айко детските са много неприятна материя. Икеа ми е от най-нелюбимите магазини и нищо от там не взимам.
Созопол много го харесвам и мн искам да ходя там, имам много приятни спомени от детството/юношеството. ние си ходим на централния плаж и за мен си е ок. На Лозенец също ходим. това за българия ми е най-добре. Най -културно някак си. В новия Созопол не ходя.
иначе навсякъде ми се ходи, където и да ме поканиш , все съм готова да тръгна.
 КОлело като малка много карах, имах едно балканче втора употреба от сестра ми и цялата махала бяхме с колела и обиклаяхме по улиците , но тогава нямаше толкова коли, даже почти нямаше на нашата тиха улица. Сега децата карат тротинетки, и колела имат, но с тротинетките хвърчат направо, даже скоро им взехме нови Micro със светещи колела.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юли 20, 2018, 20:58:05 »

Панде, ще видим. Минуси и тука да искаш. Аз не съм от ходещите по градинки, при наличие на дворове  във всичките ни къщи. Не се заричам за нищо, щото нищо не се знае.

Али, аз съм се изсилвала с изказвания, как съм си затворила вратите на обратно, но много неща се случиха и просто, ще е твърде глупаво, да продължавам да стоя зад това си мнение. Истината е, че нито там ми се връща, нито тука ми се остава, ама не ми се и почва от начало... Та, да не си ми в главата.

Иначе да се похваля, че мина визитата на здравния съветник и съм много доволна. Хич не беше формалност, а ми беше много полезна. Да не говорим, че ме похвали, та нямаше как да не я харесам  girl_haha

А с ваште мостове из Прага, снощи сънувах, че яздя кон на въпросния Карлов мост. И после на някаква теснолинейка се возих.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юли 21, 2018, 08:34:00 »

Добрютро, как сте?Аз пиша, защото съм на работа и имам възможност.В къщи е абсурд да си помисля да стигна до компютъра.

Мисля, че много хора са правили бомбастични изказвания в една определена възраст, но сега като пораснат гледат на нещата от друг ъгъл.

Благодаря за препоръката за чаршафи, ще разгледам smile Ще я питам и какво иска де.Все пак вече е голяма и има собствено мнение по въпроса.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юли 21, 2018, 09:31:47 »

Ние отиваме в Северния парк. Имам възможност да пиша, защото съм в метрото smile

Чери, вярно, че имате двор. На двора е хубаво, но аз дори като имах двор, ходех в градината. Нещо ни е скучно на нас на двора. Имаш време да го бистришките.

Хубав ден на всички smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юли 21, 2018, 10:17:41 »

Ооо Панде, много готини площадки има там, Бамбук ще се накефи. А онази голямата дълга пързалка всеки път точа лиги да се спусна и аз, ама ме е малко срам.
Маги, много гадно че трябва и в събита да работиш. Дано поне не си цял ден на работа.
Моето дете нещо се бъгна и още спи, след като се опита да стане в 6 и едва го приспах. Как ще я караме днес не знам.
Чери, трудно решение е. Желая ви успаех в него и най-вече да сте удовлетворени и щастливи каквото и да решите.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юли 21, 2018, 13:35:32 »

Днес при нас е страшна жега. Ходихме в градината на сянка.  pardon
ММ замина на турнир с отбора си и ще се прибере по нощите. Ако се класират може и утре да го няма.  pardon
Аз да му мисля как ще се придвижване без кола.  blush
Ако знаете какъв поход спретнахме вчера с Алекс, цели два часа. smile)Това разстояние го минавам за 20 мин иначе.  tease

Чаршафи не съм купувала от преди да се роди Алекс. Имам няколко комплекта, но той като не спи в леглото си, са ми достатъчни.  pardon

Чери, ще поживеете и ще видите. Минуси и плюсове навсякъде има. Кое е най-добре за вас сами ще решите.
Ти как се чувстваш вече? Драсни два реда.  Wink

Маги, съчувствам ти. ММ всяка събота работи с много малки изключения. Отвратително е, но все по-често срещано. Добре, че при теб е инцидентно.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юли 23, 2018, 07:58:28 »

Добро утро в понеделник!Как сте?
Булката дали замина на почивка?Оправиха ли се?

При нас валя тази нощ и сега е много свежо и приятно.Вчера ходихме да купим нови сандали за Моника, че расте като на поливни площи и всичко и омаля рязко.После кара колело в Кайлъка, голямо тичане пада след нея.Ще се купува още едно колело няма как.

Хубав и успешен ден и седмица!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #368 -: юли 23, 2018, 08:19:22 »

Маги след 2 часа тръгваме, сега сме при нашите. Почти сме се оправили, ама пак се сдухах че времето го дават от лошо по лошо, валежи и гръмотевични бури всеки ден, градусите ще паднат, ще издивеем в 2х2 хотелска стая... Стискайте палци поне малко плаж да видим
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #369 -: юли 23, 2018, 08:32:51 »

Ние имахме пренаситени от събития два дни поред. Беше весело - видяхме се с много хора.
Булче, и по наше време даваха, че може да е лошо времето. Евентуално е имало нещо, но навътре в морето, защото първите два дни водата беше размътена. Лошо време така и не видяхме. Пожелавам ти лек път, хубаво време и много спокойствие Wink
И тук валя. Не, не валя, а се беше извила някаква буря, но локална, странна и необяснимо кратка. От северната страна на блока имаше паднало дърво и много и големи изпочупени клони. От южната нямаше нищо! Висящите кошници не ми бяха трепнали, а при силен вятър понякога падат на терасата и всичко става в пръст. Сега дори сандъчетата, които висят отвън, бяха сухи huhhuh.gif Сега даже ще влизам да чета за какво иде реч, но и на други места из града чух, че имало такива изненади.
Комари имаме като за износ! Ако някой има нужда, пращам с безплатен транспонт! Това английско лято им влияе много добре на размножаването.
Днес има две-три места, които искам да посетя. Дано да е слънцево времето.
След толкова недоспиване дремя права pardon Този път поне е от социален дневен и нощен живот, та не съм за съжаляване girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #370 -: юли 23, 2018, 10:36:52 »

На нашия фронт изобщо не се усети бурята, даже и капка не капна, само леко притъмня.
Моите сандъци са извън терасата, право върху тротоара и при сигнал махам всичко. Хаха, тази година така и не са стояли където им е мястото повече от 2 дни, че или духа, или вали.
Али, ти нали рентиерство щеше да захващаш, няма да е лошо да обменяме опит.  Wink Още малко да се разбере кой къде ще е и се каня да е с Airbnb отдаване под наем. Ама и аз като белите хора не искам да чистя, а да наема някого. Оказва се доста трудна работа, договори трябва да се изпипват, да се проучват закони и като нищо да резнат властите идеята, както направиха с Убер.
Има ли някой опит в подобно начинание?
През август идват немското Амели и дъщерята на покойната ми приятелка с малката французойка. Вече се изчерпах откъм идеи за нещо ръчно правено, пък и двете си имат всичко, че да купувам. Французойката тръгва в първи клас на есен и може да и подаря българско букварче, все пак е в най- голямата си част с българска кръв.  smile Амелито стана на 2, та мисля, че и е време да шия дрехи за кукла.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 23, 2018, 10:55:28 »

Свекърва, да покажеш после красотите.

Али имала си супер почивни дни smile

Булче, ще е хубаво времето, ще видиш.

Аз след малко поемам на понеделнишко плащане на сметки и изпращане на подаръци.На кумовете малката направи 2 и съм и взела подарък, трябва да стигне до принцесата smile

Аз съм като разглобена, не знам от какво но ме боли гърба, врата и от там се качва към главата.След съботното приключение с разстроен стомах, днес пък главата ми не е ОК.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #372 -: юли 23, 2018, 13:22:36 »

Нямам много информация за Airbnb, макар точно чрез тях бяхме в Гърция. След първото плащане майка звънна на гъркинята, за да разпита това-онова. Втората сума си я дръпнаха автоматично на датата, като преди това 10 пъти известяваха. При разговорите с хазяйката станало ясно, че на нея й плащат два дни след нашето настаняване, защото можело да не сме доволни - в смисъл условията да не отговарят на предварителната информация. Как и що известяват самите хазяи, не знам, но в отзивите пишеше, че никога не се е случвало дублиране на резервация. Когато се прибрахме, майка беше получила подканване да даде оценка и описание. След като го публикува, имаше достъп до оценката на хазяйката за нас по време на престоя. Та хич не е толкова елементарно, колкото на пръв поглед изглежда. Няма начин да нямат стабилни договори! Факт, че хазяйката каза как ако й се обадим директно на нея, тя дава много по-ниска цена. Комисионната трябва с нещо да се оправдае.

Маги, това с гърба си е мъка. Аз една сутрин наскоро се събудих спала на криво и цял ден главата ми висеше в неестествена позиция. ММ пък беше с някакъв плексит. За щастие си има един силов чакръкчия, на който се доверява. Човекът май си е с медицинско образование даже. Тази сутрин ММ пак беше крив и подозираше, че ще ходи да го наместват. Обаче докато вървял към магазина, нещо изпукало, та се оправил. Сам се иронизираше, че трябвало да запомни движението за друг път blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #373 -: юли 23, 2018, 14:34:24 »

Ще ме прощавате за втория пост, ама нещо съм крайно възмутена. Нали тук дъвчем Радева почти след всяко медийно събитие. От няколко дни чета отзиви на прехласнати журналисти каква невероятна рокля имала Меган на изложбата за Нелсън Мандела. Едва днес цъкнах да видя и аз аджеба за какво иде реч. То било бижу, то било прелест... huhhuh.gif И виждам Меган с шлиферо-рокля crazy Явно английската мода на ексхибиционалистите е друга, ама в главата ми точно такава асоциация изникна blush
Хубава жена, ама с кофти стилисти pardon


* meghan-markle-1-2.jpg (66.58 KB, 319x466 - видяно 104 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 23, 2018, 15:00:31 »

Ох, аз също я гледах и да ти кажа малко ми е противоречива тя като обличане.Още не може да намери себе си.Там има много строг протокол, тя трябва да се превъзмогне и да го спазва.На мен изключително малко нейни дрехи ми харесват как и седят.Но то това си е и вкус.

Аз никога не съм ползвала Airbnb, сега ми стана интересно и ще погледна.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines