Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:58:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 120270 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 27, 2018, 08:42:11 »

Тъкмо си мислех, че ще си пиша сама!Добро утро и от мен!Вчера бяхме на детски РД, много е готино като ти порасне детето.То дивее в детския кът, ти клюкариш с майките smile Хахахах

Днес работа, работа и пак работа.Взе да ми писва!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #256 -: юни 27, 2018, 08:46:04 »

Бутро!

Днес времето е наистина един път, щом парното в колата пуснах! Ама малко ми се оправи настроението че най-накрая ми стигна полата дето дебна от 2 седмици да и падне цената. Сега си отворих по-голям проблем, трябва и блузка и обувки за нея да търся  lol абеее и чантаааа.... а и повод къде да я сложа хахах, щеше ми се в Париж, уж го дават 29 градуса другата седмица ама ще видим.

Ето бижуто smile малко ми е дълга но пак ще седи добре, чудя се дали има начин да я скъся от към колана



За кърводаряване, аз като дарявах минимума беше 50кг, толкова бях слаба че едва ми повярваха че съм 50кг, въообще не бях толкова. Не беше хич приятно, спах 2 дни и не можех да се вдигна...

магито нещо отпуска няма ли? Даже бих те посъветвала да си пуснеш някой ден, да изпратиш Мони на детска и да си почиваш самичка цял ден


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #257 -: юни 27, 2018, 08:50:24 »

Днес и утре ще си имам компания. Чакам ММ да докара баба.
Вече сериозно ми омръзна това време. От сутринта сме на лампи вкъщи и чак очите ме болят angry Няма да се разсърдя, ако изпече едно слънце. Поне не сме като гърците girl_impossible Гледах кадри какво става на места при тях. Природата може да отмъщава по страшен начин.
Вчера отметнахме един по-голям разход този месец - пукна се стъклото на колата на ММ shok От нищото! Графата непредвидени разходи последните месеци е все по-голяма от предвидените разходи crazy
Маги, тези деца съвсем ще ги побъркат! shok Дано поне до есента основните неща да са готови в тяхната си градина. То е ясно, че после ще имат довършителни работи. Ние един тъпи шкафчета за обувки чакахме година и половина. Ама то там и директорката малко си беше виновна.
Булче, heart Може да се скъси откъм колана, ама ти трябва проверена шивачка. Много обичам поли и рокли с такъв бордюр. Сега тъкмо съм се наканила да правя рокля в ментовозелено, а в долния край има едни цъфнали прасковени дървета. Ама на теб защо ти е повод да се киприш? Ти си си мадама, кипри си се безпричинно Wink

Наде, май ти попита защо кръводаряваме huhhuh.gif За мен е много особена тази тема. Дядо имаше медал, а накрая едва намерихме кой да дари за него. Едно време са имали къде-къде повече съзнание за тези неща хората. Било е навик - от казармата, от завода и прочие. Сега едно са намалили дните отпуска, ако изобщо работодателят ти ги даде, друго, че цялата работа е малко кампанийна. И хората си казват: Дано не се налага... Да чукам на дърво... Да не дава Господ... За да се пресече практиката "Како, имаш ли нужда от кръв" = "Дай тук едни пари", просто трябва повече хора да го правят ей, така - без повод. pardon
АВ кръвна група е най-малък шанс да получиш "в наследство". Но като цяло отрицателният резус фактор си е много крив. Преди време по местните медии някакъв човек търсеше хора с кръвна група 0-, защото дъщеря му била с тежко раждане. Човекът беше от Габрово и чак се беше ангажирал с безплатен транспорт само и само някой да се наеме да дари. sad Такова нещо как да не те хване на гърлото?
Аз не постя. Не намирам за себе си смисъл в това. Не отхвърлям постенето на другите хора. За мен обаче е по-смислено кръводаряването в сравнение с постене и курбани. Та това е моят вид духовно и физическо пречистване. pardon Ореол не искам! Аз съм на границата от килограми и най-вече на кръвно, но поне хемоглобин като на мъж вадя. Първият път доста подозрително ме гледаха и бая ме разпитваха. Още от вратата ме застреляха колко килограма съм била. lol Пък аз се заоглеждах дали на мен говорят. (Около мен бяха само грамадни мъже, та явно на мен говореха.) Сега вече като ме имат в базата си данни само ме питат как съм се чувствала след това.
И свекър ми е като бащата на Маги - дарява, защото "така трябва" без да си придава важност, че е ходил нам си колко пъти.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #258 -: юни 27, 2018, 08:52:21 »

Добро утро.

Булче, ти защо си се напъвала да кръводаряваш? И колко като количество всъщност даряваш?
Полата е мега яка!!! Защо дълга, тя е странна дължина?

Днес тук не вали, за сега. Ако продължи така, ще изляза да видя хора, че съвсем се олежах.

Али,  goodpost уважавам те, заради това мнение много! И действие.
« Последна редакция: юни 27, 2018, 09:00:14 от nadelina88 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #259 -: юни 27, 2018, 08:58:37 »

Цитат
Булче, heart Може да се скъси откъм колана, ама ти трябва проверена шивачка. Много обичам поли и рокли с такъв бордюр. Сега тъкмо съм се наканила да правя рокля в ментовозелено, а в долния край има едни цъфнали прасковени дървета. Ама на теб защо ти е повод да се киприш? Ти си си мадама, кипри си се безпричинно Wink
дам имам една проверена, ще видя дали уикенда ще мога да отскоча, ама първо да я меря smile


Цитат
Булче, ти защо си се напъвала да кръводаряваш? И колко като количество всъщност даряваш?
Полата е мега яка!!! Защо дълга, тя е странна дължина?

Я познай защо 18г гимназист дарява кръв? 2 дни не ходиш на училище, имаше някакви устни препитвания та се отървахме бързо бързо. Иначе полата я искам под коленете, а сега май ще е над глезените  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 27, 2018, 09:28:00 »

Моя баща дарява по същата причина като Аличка.Това е неговия принос към обществото, така знае че е помогнал.Винаги когато ни е предстояла операция на някой от семейството сме намирали познати да стоят и чакат дали ще се наложи даряване.Но това ли е начина.Наскоро търсеха за бебета кръв в Плевен.За малки бебета!!!

Полата е страхотна наистина!Да се покажеш с нея!

Почивка при мен не се очертава, в проект сме с краен срок, излиза ни и друг другия месец.Направо едва дишам вече.Ще оцелея до август, тогава вече искам да правя коренни промени в начина си на живот.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #261 -: юни 27, 2018, 09:31:47 »

Принципно може да се скъси откъм колана, ако е кроена като право парче, а не А силует. Не виждам странични шевове и това предполага, че права, преди да се нагъне.  good В противен случай, освен скъсяване, ще се наложи и стесняване /все едно ширината на ханша става ширина на кръста/, а това ще доведе до промяна в ширината на плохите и може да развали външния вид.
При всяко положение обаче, най- незабележимо ще е да се подгъне в долната част. Бордюрът е достатъчно голям и няма да се загуби много от ефекта му.
Хаха, айде дано си намериш бързо блуза, че май е специфичен бял цвят и трябва да се насочиш към сините. Много е хубава, че да седи и чака в гардероба good
Маги, драстични промени чак след 26- ти август, че сега пък сме навлизали в ретрограден Марс  Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 27, 2018, 09:46:16 »

Маги, драстични промени чак след 26- ти август, че сега пък сме навлизали в ретрограден Марс  Wink

А не, чакам вече 2 месеца, няма да чакам още 2 tease

Аз за съжаление не мога да кръводарявам cray След прекарана болест, вече не мога да съм кръводарител, а кила си имам почти за двама blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #263 -: юни 27, 2018, 10:15:02 »

Не знам, на мен Еми ми го даде твърде късно Wink
https://spisanie8.bg/%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F/2018/0625/%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%81.html
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 27, 2018, 10:19:18 »

В тая връзка Еми де залипсва?

Скай, кога се очертава преместването?

Свекърва тук нещата не зависят от мен много-много.Работя в една определена посока вече почти година и се надявам търпението и трудът ми да ме възнаградят.Ще видим, но ще е наистина август по някое време.
Преди това нова кола и ремонт.

Пуу тва за всички ли се отнася или за определени зодии?Много общо така ми звучи.
« Последна редакция: юни 27, 2018, 10:22:37 от магито » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 27, 2018, 10:24:08 »

Скай, кога се очертава преместването?

В събота good good (това да минава за "стискам палци"). Ако нищо не се случи до тогава, а после - Пантелей пътника, дано всичко да е ОК. И после - моЕ и да се напуша, ма по- вероятно ще се напия, след като се наспя и ми мине главата pardon

Щото - кучката се разгони, големия направи едно възпаление на опашката и сега е обръснат и се мажем с гентамицин, трябва да стигна до Бс и да пробвам да си сменя личната карта за 1 ден (щоТ изтича август, а не знам дали ще имам време да се занимавам), да стигна до Варна за копие на акта за раждане на английски (щоТ не съм родена в България и не мога да го изкарам от Бургас...) и още 300 неща nea nea nea
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 27, 2018, 10:26:38 »


През този период:

•Не стартирайте на нов бизнес или друго ново начинание
•Не започвайте нови интимни партньорства
•Не е препоръчително да се практикува спорт

Начи - аз и без това си дебелея...ще продължавам така pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 27, 2018, 10:33:34 »

Значи стискам силно палци всичко да се нареди, че много задачи!

По долните подточки мисля:
- Нов бизнес няма да стартирам, начинание абсурд, най-много да рестартирам у дома.
- Нов партньор мерси, тъкмо съм му свикнала на стария  blum
- Спорта съм го спряла и нещо нямам желание да играя.

Ох днес ми е едно ужасно.Главата ми се върти, гушата ме стяга, дали щитовидната пак не се е разиграла не знам!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 27, 2018, 12:36:14 »

Скай, много задачи, стискам оалцу всичко да мине по мед и масло!
Ето аз исках да потребирам, ама пустия Марс ме спира  tease
Булче, страхотна пола  good
Това време ми отправи предизвикателство да забавкявам шефа на закрито- не знаех, че това дете може да стои на едно място повече от 2мин. Извадих му тихата книжка и е във възторг, реди кубчета на кула, сортери.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #269 -: юни 27, 2018, 12:56:17 »

Значи с тоя ретрограден Марс ще си лежим вкъщи и ще сме апатични към старите си партньори. Даже и няма да работим много, много.

При нас правят хипер дезинфекция на водата до утре. Чудя се какво се готви без вода ииии вероятно днес ще ядем филии.

Скай, всичко да свършиш без проблем.....въпреки марс хаха
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines