Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:30:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119629 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #240 -: юни 25, 2018, 15:00:15 »

следващия път като даряваш, до теб може да дарява той!
lol Едва ли ще случа, ама се не знае нищо, нали така Wink
С едната сестра си говорехме, че това си е чист допинг. Същият ден си малко като болна кокошка, но на другия ден вриш и кипиш.
При нас сигурно има такива случаи на цигани, но някак охраната е успяла да ги разтика, да не са в очите на хората pardon Аз ходя и само почивни дни, може и заради това да е. Не знам. pardon След мен пристигнаха някакви, които бяха без лични карти (те нали си знаят кои са), ама охрана и лекари ги разтикаха много бързо още щом онези превключиха на цигански да говорят. beating
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 25, 2018, 15:31:55 »

Тук времето е много приятно, 22-25 градуса. Бамбук си е сополив, но само това. Дано да му минава вече. Днес го видя две багерчета играчки на плажа. Постояхме малко да си по играе. После се молих, предлагах какво ли не, сочих какво ли не и накрая си го прибрах истерясал от рев. След това беше послушен и сготвих на спокойстие.
Аз не обичам да влизам във водата. Преди понякога влизах с мм. Сега сама въобще нямам желание.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 25, 2018, 17:47:09 »

Привет!

Ние се прибрахме вчера вечерта от Ахтопол. Изкарахме чудесно, както винаги. е, времето не беше много с нас, но не се сещам за причина, която може да ме накара да не се къпя, честно! Само един уикенд, а имам чувството, че толкова неща разнообразие... Разходихме се и до Царево и Китен, поснимах (после ще ви спамя със снимки  Wink ) и съм много доволна!

Днес милото вече е в Германия, но поне този път командировката е само за няколко дни.

Панде, ако ме класират ще замина за от 2 до 6 месеца. Да, не ми се тръгва, ако си мисля за това как ще ми липсва семейството, но това пък е голяма възможност да напредна в науката (поне така твърдят всички), отивам при светила в тази сфера. Иначе става въпрос за университета в Хайделберг.

Днес свърших много неща: купих подарък за любимия (в петък има рожден ден), взех си роклята от корекция (нали отслабнах и ми беше оширяла), свърших нещата за университета и успях даже да се прибера в Самоков, където ще съм няколко дни, за да помага за селскостопанските ни задължения.



 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 26, 2018, 08:01:52 »

Добро ви утро, как сте днес?Аз след вчерашния ужасен ден, днес се опитвам да гледам по-ведро на живота.Важното е, че сме живи и сме добре!Днес имам много задачи на работа, плотера вече работи, а аз имам не знам си колко задачки на листа за вършене!Поне няма да мисля за глупости!Довечера сме на детски РД и се надявам Моника да се измори и да заспи бързо вечерта smile

Бубе, ще стискам палци.Наистина е страхотно да можеш да отидеш и да се учиш при едни от най-добрите!

Панде, днес ще ви мисля, някакъв циклон щял да ви връхлети.

Али, браво на теб.И баща ми е много рядка кръвна група и дарява редовно.Нито аз нито сестра ми сме наследили неговата, но и ние не можем да даряваме, поради заболяванията ни sad Малшанс!

Рат, как сте?

Али, ще мине и този период.Аз се опитвам да си повтарям добре сме и сме заедно!по-важно от това няма!

Свекърва и Булче се губят, за Фери, няма да споменавам!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #244 -: юни 26, 2018, 08:18:17 »

Маги тук съм, чета ви под диагонал. Пращам ти силнииии прегърдкиии, знам какво е да минаваш през такъв проблем и нищо да не можеш да промениш. heart 

Мрънкам че пак трябва да ходя до Париж... аман вече...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #245 -: юни 26, 2018, 08:46:08 »

И аз съм тук. smile
Отлагам едно ходене да си взема новия договор от банката. Тъкмо се наканя и има нещо по-спешно, пак се наканя - и вали pardon Ограничена съм и от взимането на кухня и съня на дребния, но ще се оправя някак.
Трябва и спешно да си намеря някаква бяла блуза или потник, за да ги комбинирам с пола ту-ту. На кръщенката вероятно няма да сме супер строго облечени. Поне младежът кротува, докато количката се движи и мога (все още) да го разнасям като дамска чанта по магазините.
Днес денят ще е полустандартен - кростренажор, баня, ходене до кухнята между капките и тихи занимания вкъщи. Освен да седна да шия, че и без това няма какво друго да се прави. Тъмно е, мрачно е... Юни ще бъде ноември rains
Бубе, това си е голяма шанс! Пожелавам ти го! Аз си спомням, когато бях в гимназията как майка ми обясняваше за Еразъм и как се бях надъхала. Обаче - греда! Нашата специалност не заминаваха, не защото не можеха, а защото нямаше никакъв смисъл. Програмата беше коренно различна и само си завлачваха сума си изпити оттук. Това костваше стипендия, общежития и прочие немаловажни неща. Шанс беше за тези, които искаха да карат магистратури в чужбина да си отворят врати от по-рано.
Маги, срам-не срам, ама не съм от най-редовните кръводарители. Вярвам, че е въпрос на навик. Просто трябва и аз да си го създам. Виж, свекър ми е уникален в това отношение! good
Фари и на мен ми липсва! LOVING
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #246 -: юни 26, 2018, 09:26:10 »

Какво става с това време не знам. И миналият юни беше дъждовен и прпхладен. Много ми е странно. Навремето в Бургас юни беше най-хубавия месец. Топъл, спокоен, морето тава... А сега...

Тук е супер жега, не е валяло от 10 дни. Всички се оплакват от алергии от полените, включително и  ние сме с тоя проблем. Чакам да се разхлади, странно ми е да е 30 градуса.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #247 -: юни 26, 2018, 09:56:54 »

На мен ми е натопорчено до краен предел smile. Всеки /дори и котката/ си прави планове и режими, аз пък трябва да си направя план, как техните планове да действат diablo. Чакам, разпределям и изпращам хора, товари и хранителни продукти. Току някой рече, че ще ходи на майната си или че ще посреща Джулай морнинг, облечен в бяло. Ако ще и дибидюс гол да е, на Божи гроб по бели гащи да ходи, вече не мога да обработя всичката информация физически и психически.  blush nea
Директорът е зает с крайно важни служебни ангажименти, обвързани с пускови срокове, та и от него помощ не може да се очаква, баш когато най- трябва. На Двете Марии, дето очите им не съм виждала от сума време, някак случайно им хрумна да дойдат да ме видят "по женски"... Ако лошата метеорологична прогноза не ги изплаши, като нищо ще взема лепенката с карантина "Варицела" от вратата на съседите за да ги откажа, щото от намек не схващат. ;)Колата на НИ2 не пали след основен ремонт, той самият е със секнат кръст в София и трябва да мине куп медицински прегледи. НИ1 е с навехнат крак след каране на кънки, а му предстои важна конференция в Хюстън и после пътуване до Токио... И още, и още в рамките на тази и другата седмица.
После обаче като ми стане едно свободно и спокойно, подновявам търсенето на любовник! smile yahoo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #248 -: юни 26, 2018, 10:18:13 »

После обаче като ми стане едно свободно и спокойно, подновявам търсенето на любовник!:) yahoo
laugh
Изводът - винаги има слънце след дъжд. Остава да се надсмиваш на мокрите си до колене крака, а не да се одавиш в две педи локва pardon laugh

ММ е нещо като сецнат. С някакъв вид плексид вчера е финиширал при един рехабилитатор. Днес пак ще ходи. Човекът е от силовите чакръкчии, та винаги ми е интересно да разказват как опулват очи след това. ММ и баща му мине се не мине и са там. Прокобата на високите хора pardon

Майка е на обучение, а татко носи куфарите й. С други думи обикалят из Европата. Баба ми е яхнала метлата все едно тя осигурява стипендията, че какво било това да се ходи за цяла седмица. Да ходели за 2-3 дни crazy Майка пък възчекняла и дава акъл как точно баба да остава с дребния, за да отида на зъболекар и да съм викнела и комшийката за подкрепа и нам си какво... И двете ги излекувах с натискане на червената слушалка beating Това лекарство много бързо действа, че даже и превенция за околните осигурява Wink Горещо го препоръчвам Wink

Виви, тази година и тук хората се оплакваха много от алергии към полени, лепи и прочие. Малко е странно, че при нас ден с ден не си прилича - от джапанки до яке и от трикотажни рокли до дълги панталони crazy Емо Чолаков беше подметнал - Както и да се облечете, все ще е погрешно. girl_haha
Цветята и те са ми в стрес. По това време вече всичко е нацъфтяло, та се пръска. Сега едва подават главици и се чудят дали да отворят цветовете. huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 26, 2018, 10:25:50 »

Да, любими моменти, всеки има някакви планове, не знайно защо и ти фигурираш в тях, но никой не те е информирал.

Моя мъж така в събота сутринта в 7 часа, ме информира, че същия ден е на работа от 9.Викам, браво, че поне ми го казваш в 7, а не в 8,30 като тръгнеш!Не че имах големи планове за деня, ама все пак!

Ние май ще си вземем пак опел вектра за кола.Аз съм пас вече, само да имаме кола.Точно когато най-ми трябваше нямахме и беше ужасно.А и май отново ще местят Моника в друга градина, защото децата били много и тази новата градина ми е недостъпна пеша.На ужасно място е!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #250 -: юни 26, 2018, 10:40:42 »

Аз пък не мога да кръводарявам. Ако си под 55кг. не може. И за баща ми даже не можах да давам, когато трябваше.
АВ ли е най-рядката? Аз съм 0. А Митко не знае коя е хаха
Вие ходите от добро сърце ли да дарявате?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #251 -: юни 26, 2018, 11:03:23 »

Маги, вектрата не е лоша кола. smile Големичка е, пък и немска, няма лошо! Това с градината не е много идеално, но пък ако Моника се адаптира бързо, едва ли ще е проблем!

Аз и без това съм със 100 хемоглобин, ако и кръвопреливам не знам какво ще стане. :Д

Али, моите цветя пък загиват на тая жега, вече ще трябва 2 пъти на ден да ги поливам. :Д
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 26, 2018, 12:33:28 »

Добър ден!
Маги, днес звучиш доста по-свежо, харесваш ми  Bravo . За колата дано да случите на читава и да ви служи вярно. Много гадно с тия смени ма детските непрекъснати. Дано поне на Моника да й хареса в новата.
Фери и на мен ми липсва, на булката фирмата ни я отне  beating
Али, тук седят пред вратата /то е до един парк сградата/ и само да наближиш и се почва "бате/како кръв трябва ли?". Взе да ме насъхваш, ако оправя хемоглобина пак ще ида да се пробвам май. Че миналия път ме изгониха, защото съм щяла припадна ако ли вземат кръв с моя хемоглобин,  атой все си е нисък независимо от всичко / храни, добавки, лекарства.../
Свекърва, стискам ти палци да успееш да се вместиш в плановете и режимите на всички, а момците бързо да се опраеят.
Наде АБ е най-рядката да, а аз съм и с отриц резус фактор, та съвсем уникат ставам Wink
Това време сериозно ме изнервя вече, нито вали /поне да не поливам/, нито е слънце /мм да си ходи с мотора. А аз да си имам кола/, само вятър и то като духа студ, иначе си е топло и не знам вече лак да се обличаме.
Ние сме добре, на Ники докато му намеря противоалергичното и то спряха да текат сополи. Вече не знам дали има смисъл изобщо да го търся  pardon
Браровчвдка ми пристигна, точно я бях навила в петък да гледа шефа, докато съм на маникюр, тя па мислела да си ходи и пак съм в патова ситуация. Ще видим накрая как да опазя и вълла сит и агнето цяло.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 26, 2018, 12:53:14 »

Баща ми дарява когато му поиска някой колега/близък или когато прецени, че му е време.Нали има определени пъти, като бройка, за даряване на кръв през годината.Той ходи просто защото така прави добро на някой.

Да, колата е голяма, но като я хареса моето теле и няма мърдане.А аз не искам да споря или да търся коли.Нямам време и нерви за това точно сега.Пък без кола си е ужасно!

Рат, опитвам се да съм бодра, но моята приятелка ми каза че ми личи, че нещо ме мъчи.Ще мине и това!

Детската ще я сменят май, защото не стигат местата за всички деца в тази в която са в момента.Просто не ми се говори за глупостта на община и т.н. по веригата.Моника преживя 1 седмица стрес и адаптация, но какво мога да направя аз?Това са за сега 3 месеца ремонт, а аз мисля че ще удължат срока, кой да я гледа, къде?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 27, 2018, 08:38:41 »

Добро утро!

Това лято нещо не започва добре. Какви са тези температури и валежи? nea

Искам слънце...

В това време само да лежиш с книжка или да гледаш някой филм. Не, че някой ще ме остави, но да си помечтая.

Така като гледам май ще сме си в нас днес.  huhhuh.gif Дано да просветне.


И аз не кръводарявам, защото съм с ниско кръвно, а и килата ги нямам.

Хайде хубав ден от мен!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines