Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:31:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119613 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 22, 2018, 14:22:40 »

Засега няма да го пускаме на ясла. Ще се гледаме още известно време...и аз не знам точно колко. Но на 2г със сигурност няма да е. Сборни групи, после ще дойде зимата и също не ми се иска. Не харесвам яслите и ще отлагаме, докато може.
Иначе тази, от която взимам кухнята я водят хубава. Като не сме се засилили да го пускаме и честно казано не съм се и интересувала повече.
Днес като ги гледах какви малки душички, лапнали бибероните и не знаят къде се намират, направо ми се плачеше.  sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 22, 2018, 16:33:48 »

Благодаря за хубавите пожелания! Нали сме в чужбина. Днес празнуваме скромно. Шампанско и торта, и пицария. А другата събота ще е партито с балони, торта и т.н.  good heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 24, 2018, 08:46:02 »

Добро утро!
Пропаднаха плановете за рождвния ден, сега се мислим къде да се разходим, след като шефа се аъбуди де. Снощи имахме гости, да гледаме мача. Ама аз си легнах рано рано с шефа.
Изгледах Прислужницата. Булче и аз цяло нощ го мислих, сънувах подобни щуротии... Сега ще чакам следващия а нетърпение. Аз си мисля, че нв го убиха Ник, а само го проатреляха, някак ако искаха да го убият поне 2 контролни в главата трябваше  pleasantry /много вкшъни гледам/.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 25, 2018, 07:51:49 »

Добро утро smile

Аз събудих рано и си върших разни неща на спокойствие (изправих си бретона и подобни smile ). След малко ще будя мъжете и към плажа smile

Хубав ден на всички smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 25, 2018, 08:51:27 »

Добро утро и от мен.Аз днес съм една заспала, искам само да дремя и да гледам ТВ ако може.А колко работа имам..
Събота и неделя беше много приятно.В събота Моника беше цял ден с нашите, накрая беше толкова изморена, че едва гледаше.Вчера почивка пак за мен, а те излизаха с Мерал да карат колело.И съм спала вчера, абе почивка.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #230 -: юни 25, 2018, 09:01:27 »

Добро утро.
Мен ме е налегнал уникален мързел. Тази седмица си бях вкъщи, не работя, но и домакински задължения не изпълнявам (само готвя, но това ми прави кеф)....и основно лежа. Ще видим от днес дали ще ми дойде желание за нещо друго, защото не е като да съм се преуморила от нещо.
И втората ми сватба мина страхотно....и ми беше най-дългата - до 11 сутринта продължи купона.
Сега следва да очаквам ходенето на море.

Панде, при вас слънчево ли е? Тук постоянно вали.

Фани, жив и здрав и по-голямаа гордост да ти е Кико!

Маги, как си в новата седмица? Дано всичко се развива към по-спокойно и добро.

Миме, ти пускаш ли СВ-та пак?



Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #231 -: юни 25, 2018, 09:15:41 »

Добро утро от морето smile


Ние пристигнахме в още в четвъртък, но н1 беше болен и една днес взе да се съвзема. Досега все съм имала неприятни пътувания,  но пътуването с дете с температура, което дажв и повърна върху мен, зае първо място. Пристигнахме, навън жега, дете с много висока темп, как стигнахме, не знам... супер студено стана обаче тука, не знам в останалата част на страната как е, обаче брррр, чак ходих да купувам дълги пижами. Дано се стопли.

Панде, приятен плаж!

Пожелавам ви хубав ден:)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 25, 2018, 11:29:47 »

Алексия, вие къде сте?Да не сте в БГ?

На мен ми тръгна ужасно седмицата, по-зле няма на къде!Какво ли ме очаква до края?!

Наде, почивай щом ти е паднало!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #233 -: юни 25, 2018, 12:23:50 »

Маги, да, на нашето Черноморие сме. Надявам се при таб нещата да се нормализират и да тръгнат нагоре!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 25, 2018, 13:27:07 »

Леле, леле...края на месеца 16 страници. Съвсем оредяло тук.

Наминавам да ви проверя, кой-какво-що.

Честит да е Кико  give_rose give_rose give_rose

Изкарах си страхотни 20 дни в България, дори накрая не ми се тръгваше и то съвсем сериозно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #235 -: юни 25, 2018, 13:49:25 »

Здравейте и от мен!
От петък ММ се качиха с кокона на вилата. Да ги пита човек с какъв акъл, при положение, че даваха застудяване crazy Горе е било около 13 градуса. Айде, мерси, не ми се ходи!
ММ слезе в събота и много се радвам, че имахме планове, за да излезем, а не да кукам сама вкъщи с детето. Ходихме свекър ми да си вземе колата от сервиз, а ММ ме закара в кръвопреливния. За щастие нямаше никой и много бързо ме "обслужиха". Този път от предния ден се налях с вода, та бях в топ форма. Минахме да пазаруваме и се прибрахме по обяд, а ММ тръгна към вилата. Следобед вятърът утихна и беше за разходки. danceg
Кокона много се беше затъжила и снощи имаше дъра-бъра с нея. Много е забавна така заредена с положителна енергия.
Получихме покана за венчавко-кръщенка другия месец. С много мерак ще е направено и ще ми е интересно. Със сигурност някой ден, когато правим кръщенка, няма да е със 100+ човека, но пък се радвам на хората smile

Наде, къде ви изтраяха до тия часове girl_haha
Маги, през новия месец да ти е в пъти по-добре smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 25, 2018, 13:53:35 »

Здравейте!

Ние вчера се шматкахме с Дребния и племенницата, която е тук лятото. Имахме огромно желание да се качим на Леденика за фолклорния събор, но ни беше страх, че ще духа още повече, защото и тук си беше ветровито. А пък само да отидем да проверим и да се върнем не си заслужаваше, защото щяхме да загубим много време. Иначе, като гледам снимки е било много хубаво. Ние ходихме, когато бях бременна и помня, че много ми хареса тогава.
Тук се занимавам с някакви поръчки. Вече не помня какво и откъде чакам.  blush

ММ пък в петък сутринта заминава за Белгия и ще се върне чаааак в неделя за рождения ми ден. И то късно вечерта.  cray Не, че кой знае какво ще празнуваме, ама друго си е да е тук.  heart Покрай рд на Алекс и кръщенето не мисля за моя рд. Всеки юли ми е супер натоварен откъм събития.

Панде, ти пък си изправяш бретона. Не влизаш ли във водата? Swiming

Наде, нищо не пускам. Гледаме се с Алекс.  Wink

Алексия, много неприятно. Дано бързо се оправи детето и при вас да се наредят нещата. smile

Маги, опитвам се да вярвам, че след бурята изгрява слънце.  smile Дано да е така.

И при нас имам чувството, че никакъв късмет напоследък. Аз ли си втълпявам и влизам в някакви филми или е така, не знам.

Само чопля да ям нещо. И особено сладко.  girl_impossible Като знам преди, че почти не близвах, а сегаа. Преди едно парченце шоколад щеше да ме засити, сега мога да си издумкам цял.  Eeager

Черешке, как е коремчето?

Хубав ден от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 25, 2018, 13:56:10 »

Добър ден!
Панди, ще е секси на плажа, няма да разваля бийч бодото с неизправен бретон я  blum
Алексиа, бързо да се оправя детето и дано следващите дни да ви се оправи времето и да се порадвате на плаж и море.
Маги, дано бързо свърши гадния период и да влезеш в положителна серия! Снощи те сънувах, беше щастлива-желая ти го от сърце!
Чери, ама разкажи повече де, как си?
Ние вчера заведохме Ники в един открит детски кът /много е хубав/, та си поигра доволно. Днес се събуди рано рано, ама се правих на умряла лисица и събуди баща си, а аз си поспах още 2 часа.
Днес, си идва моята мома англичанка.  yahoo ще видя различни хора от малкия и мм  danceg
Али, евала за кръводаряването!   good а като кърмиш не те ли връщат? Аз веднъж съм ходила и имаше въпроси дали кърмиш. Ама тогава след като едва си орибрах мм, много беше зле гиркия и някак не мога да се навия да отида, а съм най-рядката кръвна група и много ще ми се радват.
« Последна редакция: юни 25, 2018, 13:59:34 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #238 -: юни 25, 2018, 14:39:08 »

Не са ме питали дали кърмя. Ние сме и към отбиване по принцип. Питаха дали съм в цикъл и колко са ми големи децата (трябва да е минало година след раждания, операции и тн). Иначе аз предварително се назобвам, за да ми е хубав хемоглобинът. Сега имат вече и опция да си виждаш в нета изследванията.
С ниско кръвно съм и бавно става - едва, едва църцори тая кръв. После полежавам 2-3 минути, седя седнала на кушетката пак 2-3 минути и си тръгвам с кафе в ръката. Ангажимент си е, защото тук е далеч кръвопреливният и не смея да шофирам на обратно.
И аз съм рядка кръвна група, това ми е един от стимулите good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 25, 2018, 14:51:03 »

Ако живеех в Мдрид сигурно щях всеки ден да ходя- там Роналдо дарява често и даже има кампания - следващия път като даряваш, до теб може да дарява той! Та може би щях да се пробвам. А тука е пълно с цигани, само висят отпред и искат пари, за да дарят внесто теб.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines