Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:07:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119765 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 21, 2018, 14:42:51 »

Ей, днеска сте активни, браво  Bravo
Алексия, съболезнования!
Маги, дано бързо се намесрят чакрите и всичко да е наред!
Панди, айде ще сме в един клуб значи с лоджитата.  drive Какъв двигател сте харесали?
Свекърва, важното е че всички са щастливи. Пък щом и памперси са я упълномощили да сменя, значи няма грешка леля ти.
Бубе, много хубаво изглежда и звучи всичко по партито. Успех с бюрокрацията!
Еми, къде се дяна?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: юни 21, 2018, 16:42:38 »

Рат, вярно е, леля ми е страшна good heart Спомням си, техен чичо, на 97 години идваше с влака в Пловдив от Нова Загора да урежда имотни въпроси. Изправен, достолепен, юрист, че даже и зевзек си падаше. Държал се, защото имал 20 години по- млада жена и трябвало да я следи да не кръшка.  Wink Тя почина внезапно и той след седмица отиде сякаш да я контролира и там smile Хубаво, че леля ми не последва калеко ми, загуби го съвсем млада, нямаше още 50 години. Не мрънка като майка ми, но пък в стремежа си да е информирана по всички семейни въпроси, сигурно много додява на братовчедите smile. Единственият и недостатък е, че е по- нечуваща и от майка ми. Не може да си търпи слуховия апарат и щом дойде вкъщи, моментално го маха и става.....едната не разбрала, другата - не чула. За разлика от съседите, дето от входната врата са наясно с отделителната система на майка ми. funnytooth
Али, май за тази джелатерия ми разправяше снаха ми преди няколко дни. Отишли с бивши съученички към 20 души и им донесли огромна купа с различни видове сладоледи, всеки да бърка и да си взима. Имало и здравословни, на основата на замразен банан, да си го врътнеш и овкусиш сам.
tweety_pks, то вече е доста старо и употребявано, ама за РД ходят с приятели да разгадават тайни  в разни Стаи. Ако си пада по такива неща и има нови Стаи, може да и е забавно.
Булка, къде ходиш, тоз път те изпреварих с Прислужницата Wink. Малиии, всички от раздвоение на личността страдат Wink Първо се гаврят с достойнството на човека, после му помагат, да се чудиш и маеш как така... Подозирам, че това е отмъщение на Началника, да затрие биологичния баща Ник. Хаха, там, в онзи клуб  на фенове, бяха издокарали Ник с традиционната шапка под надслов "Офсерина" Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #212 -: юни 21, 2018, 16:58:24 »

svekarva очите си изревах беее не беше човешки този епизод, в 01:00 заспах снощи от мъка  cray

Аз съм на въртележката,че имам клиент на посещение. Но иначе да се похваля, спечелих награда/признание във вторник, то си е такова стъклено с името ми, второ ми е за 10г, официално ми беше връчена от най-велик вожд чуждоземски и моята шефка на гала вечеря, още няколко човека взеха, мм включително  heart. Беше написала страхотна реч за мен и за моя принос  heart
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #213 -: юни 21, 2018, 17:02:46 »

Да, мислех го и за тези стаи, ама не съм сигурна, че ще й хареса... от разните сайтове за ваучери има примерно за издигане или свободен полет с балон, ама като я знам, че е като мен страхлива и това не смятам, че ще й хареса. Мислех да й взема ваучер за Росо. Сега е много на мода в София, еисуваш конкретна картина и пиеш вино, ама на рожденния й ден видях, че нейни приятелки к бяха взели... Та още ще го мисля явно smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #214 -: юни 21, 2018, 18:32:47 »

А, не, в София е. Кумицата си беше взела цимент funnytooth С други думи - сив сладолед с вкус на шамфъстък.
Като се видим и винаги имаме по нещо интересно от местно естество за отсрещната страна. Така например все още не сме ги развеждали из Стария град. Но не ей, така, а ще е нещо предварително проучено от нас.
Хехе, Свекърва, на 97 с влак си е аристократично Wink
Нали ви разправях за кръщелницата на свекърите. Та нейният дядо се хванал да ходи на годишнина от завършването от гимназията. За да покаже колко е във форма, от Пловдив до Хасково е карал колело. Само си го представете - с костюм и 80 км натоварен път (още строяха магистралата) tease Та отишъл, смаял доколкото успял и се върнал същия ден. Историята мълчи как е бил на следващия Wink
Същият дядо беше пазил старателно жигулката си и искал да я подари за бала на внука си. Единствено зетят във фамилията е много трезво мислещ - бизнесмен, предприемач по професия и душа, та беше успял да парира мераците за подобен подарък smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #215 -: юни 22, 2018, 07:14:06 »

А стига, той почти пътя на пилигримите е извъртял Oh my .... Там или вървиш 100км. пеша, или 200 на колело или магаре, но за седмици, пък се и подготвят дълго преди това.
ЖП-то беше институция преди 40- 45 години. На моя съученичка бащата беше началник влак, а на съученик - ръководител движение на цяла Южна България. Аз учех в онова училище, до гарата и децата все бяха от жепейски семейства. Имаха много привилегии - даваха им ведомствени жилища, водеха ги по най- хубавите почивни станции, имаха право по 1 път в годината да пътуват безплатно в чужбина, това танцови състави, театрални самодейности, библиотеки, че даже и на кино си ходеха безплатно в "Гео Милев". И в университетите имаха връзки и по- лесно им приемаха децата, а после ги устройваха на работа по големите градове. През 70- те това беше най- сигурният превоз, а и 1 на  10 семейства я имаше, я нямаше трабантче или заска. Междуградските рейсове бяха под всяка критика, нито график спазваха, нито ги поддържаха, та вярно аристократично си е било Wink.
В последно време влаковете /общо превоз на релси/, отново са на мода, особено за големи и международни маршрути. Огромно предимство е, че гарите са в центровете на повечето градове и веднага има връзка с автогари или метро. Не се буташ по самолети и летища на майната си и не минаваш двучасови проверки, не чакаш за багаж, ставаш и се разхождаш и още ред предимства.
tweety_pks, аз тези подаръци с преживяване ги свеждам максимум до билет за театър вече. Какво не измислиха, то не са курсове за разни неща, спа- процедури, татуировки, фотосесии, рисуване, езда... свят да ти се завие. Wink Аз още се моря с курса за електронен магазин, никой не го иска и за без пари, щото после още сума средства трябва да вложи Wink Мрежов маркетинг  pardon, яко те заплитат, ако им се оставиш.
Булка, честито ви награди, освобождавайте място по лавиците за още good heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 22, 2018, 07:23:33 »

Привет, Свекърва, радва ме как звучиш.По-свежо от преди седмица!

Булка, честито на теб и мъжът ти.Само напред!

Аз днес се чувствам изключително зле.Имам ужасно много работа и ужасно много независещи от мен проблеми.Реве ми се вече!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 22, 2018, 09:35:44 »

Здрасти!
Някой вместо мен да пусне почерпка, че пиша от телефона. Днес моят малък голям принц става на 3... Благодаря на Господ, че ме дари с него - моя гордост, моя радост, моя усмивка, моя благословия! Бъди ни жив и здрав, сине!!!  heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #218 -: юни 22, 2018, 12:36:31 »

Здравейте!
Вчера много една продавачка много бързаше да обслужва всички и омотахме сметката в моя полза, аз си забравих топлийките на щанда, та днес отново ходих, че ми трябваха и още материали. Отново започнах да шия и ми е много разтоварващо butterfly Купих си и любимия крем за ръце. За сметка на това пропуснах куриера, че чакам едни обувки. Тия Рапидо очакват, че цял ден ще си вързан на адреса да ги чакаш crazy Звънят в последния момент. Утре ММ ще се забавлява да ходи до офиса им само където още не знае girl_haha
Свекърва, аз ползвах като дете библиотеката до кино "Гео Милев", макар баба и дядо да бяха вече пенсионери. Много богата колекция от книги имаше good Не знам дали още съществува.
Маги, пожелавам ти почивка в най-скоро време под каквато и да е форма smile
Фани, да е здрав, щастлив и да получи мечтаните подаръци! Как ще празнувате? Разкажи ни малко повече  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 22, 2018, 12:40:34 »

Фани, да е жив и здрав Кико!
Свекърва, ти си от род дълголетници, за пореден път се убеждавам  Bravo
Булка, честита награда!
Маги, дано бързо се решат проблемите и да успееш да се наслафиш на почивните дни!
Ние с дребния посетихме лл и хремата или е алергия, или зъбите, които не спират да го мъчат. Ще видим. Утре ще изнасят 6м на бабата на мм, други ден сме на рожден ден, а в понеделник долита братовчедка ми. Абе натоварена програма ще бъде, само дано не вали!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 22, 2018, 12:45:04 »

Здравейте!

Ох, Маги, сигурно каквото и да кажем няма да ти олекне, но знай, че мислено ти пращам положителна енергия. А освен това, всичко рано или късно отминава.

Фани, честит рожден ден на Кико! Да е жив и здрав!

Булче, само така, да напълните рафтовете с награди smile

Ние след малко тръгваме към морето! Само за уикенда ще сме там сега, но нямам търпение просто да се гмурна...

Оправих се до някъде с бюрокрацията и след 20 дни ще чакам класиране. Ано стане, догодина заминавам на специализация в Германия.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 22, 2018, 13:25:38 »

Здравейте!

Сутринта събудих Алекс по-рано и го водих на празник в яслата, от която взимаме кухнята. Празнуваха Еньовден. Дребните бяха много сладки. Голям рев му удариха, като видеха някой от родителите. И аз щях да ревна поне 6 пъти.  girl_impossible

Фани, честит рожден ден на Кико! Да е здрав, много щастлив и обичан!  heart Голямо момченце е вече. heart

Бубе, къде ще плажувате?

Маги, стискай зъби. Най-хубавото предстои!  Wink


Аз съм щастлива, че вече е лятооо. heart Отивам да правя торта на дребния и малко имам да готвя.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 22, 2018, 13:41:19 »

Бубе, весело на морето и успех за кандидатстването! За колко време ще си там? В кой град и университет?
Миме, Алекс в тази ли детска ще ходи?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 22, 2018, 13:46:30 »

Благодаря момичета!Знам че живота е низ от кръговрати ама понякога всичко се събира заедно и ти иде да духнеш нанякъде.

Миме, ти ще пускаш ли АЛекс на ясла, другия месец прави 2 годинки smile

Фани, честит да е Кико, да расте щастлив и здрав.

Бубе, ще стискам палци да се класираш.Много е яко това с обучението  чужбина.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 22, 2018, 13:59:23 »

Здравейте

Честит рожден ден на Кико! Пожелавам му здраве и весели игри smile

Маги, и аз ти пращам положителна енергия!

Бубе, стискам палци! За колко време ще е? Че ще се изненадам ако оставиш тм за 6 месеца тук

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines