Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:21:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119767 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 21, 2018, 08:52:41 »

Ох Али, говори ми.Вчера моята дъщеря която не е от биещите се, тръгна да удря едно дете, защото то не спря да я дразни.Едно момченце гадно и казва, Моника ти си грозна, ти си лоша, ти си киликандзер!Моята не знае какво значи тая дума ама разбира, че е лошо нещо.После я дразни за какво ли не, и накрая Моника не издържа и го наби  blush и минавайки покрай родителите му им вика, вашето дете е много лошо!С патос!Ми обясних и да не се занимава с него, да не играе с него.Ама той сам се навира в нея и накрая си отнесе боя.Дали е от харесване не знам, още не мога да преценявам, ама като му гледах цялостното поведение, по-скоро си е такъв дразнител.А нашата се връзва.

За колата и аз искам това, удобна семейна кола.Поставила съм изискване да е с 3 седалки от зад и да е по-висока.Аз съм висока и това клякане да седна в кола ме побърква!Не сме маниаци на тема коли, това е обслужващ персонал за нас, но искаме да е по-евтина поддръжката.Като помня тъпото ВОлво и колко струваше един дребен датчик и ми става лошо!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #196 -: юни 21, 2018, 08:59:29 »

Маги, Зафирата е голяма и висока, пък и подръжка на немска кола.
Като ви чета за децата ми става лошо. Маги, браво на Моника, че го е набила, аз щях да съм много горда. Моята е доста смотана и като я предизвикват само гледа лошо милото. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 21, 2018, 09:02:03 »

Виви, точно на Зафира се е спрял той за сега.Уцели ни!Иначе и Моника гледаше лошо до един момент, после се научи да отвръща  pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 21, 2018, 09:37:16 »

Като бивш стопанин на Зафира...която ни откраднаха, дам - много добра кола. Ние и сега си обмисляме в някакъв момент пак да си купим Зафира. Широка, удобна, вози добре, ако искаш да си пренасяш материали - има опция да се сгънат седалките и си става голяма, ако искаш да се возите повече хора - има трети ред седалки...идилийка...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #199 -: юни 21, 2018, 09:47:49 »

Общо взето и около нас има много Зефири и Рено Сценик (но съм привърженик на немското аз лично). Гледаш какво масово се кара по нашите пътища и си правиш изводите pardon Волво е страхотна марка, но не са за нашия стандарт. Оттук и вносът е ограничен. Малко смях по този повод - отивам на консултация. Паркирам зад поликлиниката до едно Рено Еспейс. От него слизат 3 поколения жени (баба, мама и внучка) и едно бебе. Бабата разтовари от багажника количката, а дори не я беше сгънала funnytooth Аз с Пасата бях като със Смарт до нея laugh Направо ме сложи в малкия си джоб тая баба!

Моника я разбирам! То това им е социалният живот на децата. Търпиш до едно време. После идва саморазправата по един или друг начин. Такива дразнители ги натоварват психически. Аз съдя по кокона как играе в един и в друг случай.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 21, 2018, 10:24:56 »

Моника я разбирам! То това им е социалният живот на децата. Търпиш до едно време. После идва саморазправата по един или друг начин. Такива дразнители ги натоварват психически. Аз съдя по кокона как играе в един и в друг случай.

Значи...много би ми се искало пак да съм дете и да мога да се саморазправям с дразнителите по какъвто и да е начин. Защото като порЕсТнеш, вече не може да се саморазправящ, защото или ще е психически тормоз, или физически тормоз...но разбира се това се отнася само за някои хора. Други психическият тормоз го приемат за  нещо нормално pardon обаче тогава не можеш да ги набиеш...а така ми се иска понякога beating blush
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 21, 2018, 10:50:16 »

Привет, дами!

Тези дни само ви прочитам отгоре-отгоре и нямам време да се разпиша. Около мен е много динамично напоследък. Моминското парти мина в събота и мисля, че се получи супер - първо пристигнахме вкъщи, аз бях украсила тематично (Темата ни беше ретро шик, бяхме с черни рокли и перли, а булката с бяла рокличка Wink ) и доволно си хапнахме сладкиши. След това отидохме на едно много интересно място - Мацало. Избираш си някакъв съд/предмет и със специални бои и техника го рисуваш, мацаш си, после го оставяш за изпичане. Мисля, че ще остане хубав спомен. Накрая отидохме в един бар-ресторант Лакубанита, наядохме се до насита (още с разядките...) и потанцувахме до късно, за да изпратим момичето вече в семейния, по-зрял живот smile

Утре заминавам за три дни на море, дано не вали! После милото е в командировка, връща се за малко, за рождения му ден и един концерт, заминава пак и се връща направо за сватбата. Много път, много нещо!

Аз сега се боря с бюрокрацията също, но само че с тази на университета. Трябва да подавам едни документи за Еразъм с цел практика и много сложноооо, всички са неучтиви, никой не иска да ти отговори на елементарни въпроси! Утре до обед трябва да приключа с това!

Ние имаме висока и голяма кола, та вече не мога дори да се возя в ниска и тясна  good Особено когато става въпрос за по-дълго пътуване, каквото е например това до морето, ами разликата е огромна, ако си с градски тип кола.

И малко снимки  blum


















« Последна редакция: юни 21, 2018, 10:58:19 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #202 -: юни 21, 2018, 12:54:29 »

Леле, Бубе, страхотни детайли heart Мен ме впечатлиха и столовете с чашата кафе.
Мацало ще е интересно за посещение. Чух го май поркай Адиктед или Мери ми. Сега кумицата ми подхвърли и друго място - едно за сладоледи Xixixi Пак беше с интересно име та оттам направих връзка tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #203 -: юни 21, 2018, 13:01:05 »

Хехе, Маги, като казваш, че го е набила, все едно як кютук му е хвърлила Wink Сигурно го е бутнала  леко, колкото да се отърве от него.  Ама той по- вероятно да я харесва и да се дразни, че не му обръща внимание, щом не е отвърнал. Браво, добре го е наредила пред родителите му good smile. Малииии, те еманципирани се раждат сега funnytooth funnytooth
Алексия, съболезнования за свекър ти. Представям си какво ви е било да тичате до България и да се справяте с живота там. Стресът го чувстваш след събитията, нормално е сега да ти избие отвсякъде. Ще мине с времето, но с такива болести спокойствие няма, живее се от преглед до преглед. Използвай времето на почивка и когато можеш, мисли за хубави неща heart heart heart
Аличка, верно си абонирана за неприятности с държавни служби Wink С миналото майчинство непрекъснато те ядосваха и служебно, сега не си се оплаквала Wink
Бубе, много сте хубави и стилни good В Мацалото Рони беше празнувала годишнина, преди това една друга съфорумка, та го зная отдавна good и сигурно е много интересно и забавно. Това последната неомъжена приятелка ли е? Какви сте младички всички heart heart heart
Леля ми днес се похвали, че държала правнук си в ръце, много се радва. Онзи с папионката решил да се прави на мъж и по цели нощи развъртал майка си и баща си, та те се видели в чудо и смъкнали забраната. Даже дали кучето да го гледа братовчед ми за неопределено време и започнали да привикват родата по за няколко часа да пъди мухите на бебето докато е на двора, а те да поспят малко. Тъкмо работа за леля ми, научила се е и памперс да сменя. smile good
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #204 -: юни 21, 2018, 13:07:55 »

Сега кумицата ми подхвърли и друго място - едно за сладоледи Xixixi Пак беше с интересно име та оттам направих връзка tease

Али, може ли да ми кажеш какво е това за сладоледа? Сам си правиш сладоледа ли? И евентуално как се казва, че търся подарък за снаха ми, само че да не е вещ, а нещо тип преживяване/забавление.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 21, 2018, 13:24:27 »

Здравейте!

Аз се чувствам като в джунгла в нас. Не мога да остана сама с мислите си, хем че съм си сама вкъщи с дребния. Тия отгоре са като диви зверове. То бива наглост и не съобразителност.. Освен основните действащи лица, сега са се завърнали и странстващите им роднини и е едно постоянно тичане, хлопане, викане, влачене на мебели. Ужасни са просто! Снощи до не знам колко часа вилняха.
Имам си и един педантичен съсед, който живее на морето, но е дошъл да вземе внука си и до преди малко бръмча с прахосмукачката, точно под прозореца ни. Постоянно нещо чопли по нея и я чисти по 100 пъти. Боли ме главата вече от всички.
Имам нужда да отидем някъде спешно!

Ние още не сме решили проблема с нашата кола. Нямаме време за губене, защото никъде не можем да тръгнем с нея. Преди Алекс сме имали все големи, семейни автомобили, а сега сме си с калинката.

Панде, дано си изкарате хубаво.

Бубе, всичко изглежда чудесно.

Маги, кураж на теб!

Али, нищо не ме учудва вече. Все напрегната си ходя от такива индивиди.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 21, 2018, 13:44:49 »

Свекърва, не е лекинко. Направо си го шамароса. Тя е тиха и спокойна ама като и писне не прощава. А има и тежка ръка.

Алексия, съболезнования!

Бубе, много е яко всичко.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 21, 2018, 13:53:00 »

Здрасти от морето smile

И ние скоро ще сме с голяма кола, Дачия Лоджи. И сегашната ни, Пежо 407, не е малка. Сега имаме доста багаж и се събра супер.
Много ми харесва така да сме в къща. Има много пространство Бамбук да тича насам натам, има си дворче (в сайта пише тераса, но си е двор), а в кухнята има всичко (дори пасатор, таблетки за миялна машина, веро, гъба, всякава посуда)

Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: юни 21, 2018, 14:02:20 »

Писах и го затрих, че през телефона... girl_impossible
Съкращавам на една трета:
Туити, Конфети е мястото. Аз съм антикулинар, но обичам интересни места, та затова кумицата за там ни говори. Направо ми припомни Романса от модата през студентските години.
Свекърва, евала на леля ти good
Ще видим и ние как баба ще гледа Дребчо. Майка малко се притеснява, но аз вярвам, че ще се справи без проблем. Единствено баба трудно го вдига, че откакто й оперираха гърдата преди много време, трудно си усеща едната ръка. В крайна сметка по това време той трябва да спи, а като се събуди си играе в кошарата. Важното е, че баба има много мерак.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 21, 2018, 14:38:44 »

Благодаря, момичета, и аз си се радвам, че успях да вмъкна повече детайли  heart Но най-много ми е кеф, че всички се забавляваха.

Свекърва, не е последната неомъжена, но една от последните. Остава най-добрата ми приятелка, която си има сериозен приятел, но са само от година и половина заедно и им е още рано сигурно. Нашият набор и въобще поколението ни, особено в нашия град, като че ли е по-бавно или пък предпазливо в тези неща като цяло. Ето например, около мен почти няма приятели, които имат деца. Всичките ни вече семейни приятели също не планират скоро. 

Панде, хубаво да си изкарате на почивката, топла ли е водата, Бамбук влиза ли?

Али, това със сладоледите ми звучи много интересно, в Пловдив е, нали?

Маги, добре се е оправила Моника, няма да се притесняваш значи, че не може да се защитава  Wink

Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines