Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:43:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119743 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 19, 2018, 15:11:12 »

Здравейте

Дано Моника не се разболява.

Алексис, не сме те забравили. Съжалявам, за тежкия период. Кураж и дано всичко е зад гърба ви.

В Симеоново много близо падаха гръмотевици и един прозорец протече, та беше малко гадно.

Ние събираме багаж за морето. За сега ми се струва по-малко от преди, ама да видим.

Хубав ден на всички
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 19, 2018, 16:36:42 »

Привет - мривет!
Маги, дано ви се размине разболяването.  heart нашия пък има запек. Моля, някой ако знае ефикасно природно средство да сподели...  crazy сега му правим микро клизми, но не ми се иска често да ги използваме, защото все пак е лекарство...
Алекс, добре дошла отново. Дано слънцето във вашите отношения никога не залязва.
Започнах по малко да работя. Затъжила съм се за даскало, направо не ми се тръгва за вкъщи. Мероприятието ни ще бъде на 28-ми. Стискайте палци!  good
В четвъртък летим за Холандия. Не остана.
Али, прати ми адреса си на лично да ти върна книгата
Извинявай за забавянето...
Скай, можеш ли да ми пратиш "По-тъмен"?
Хубава вечер!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #182 -: юни 19, 2018, 18:42:30 »

 :girl_impossible:Фани, и ние сме така - овесени ядки, много вода, круши, тиква, повече зеленчуци ... това правя аз и пак не е редовна, но за мен разковничето е много пиене на вода.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #183 -: юни 20, 2018, 06:12:51 »

Имам прясно изсушени листа от маслодайна роза, които правя на чай за майка ми. Кажете къде да ви изпратя. Не вършат чудеса, но може да се пие вместо вода, за по- голям и бръз ефект. good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 20, 2018, 08:03:51 »

Добро утро дами, как сте?Как я карате?Ние от сутринта започнахме зле.Моника реве, аз получих лоши новини и като цяло денят ще е работи, за да не мислиш.Ще мине и това, но ще ми трябва време да го сдъвча.

Хубав ден!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #185 -: юни 20, 2018, 09:12:21 »

Привет  Sunshine Sunshine Sunshine

Ей хайде да не се влиза пак в черна форумска серия, дано проблемите се разрешат, а лошото е зад гърба ви  heart Болните да оздравяват бързо, че е лято  yahoo

И "I got that feeling..." - https://www.youtube.com/watch?v=gJlpYnNZ83Y&feature=share

Vivi, от Бистър си взех чанта, мъжо намаза бански и тениска. Ние зарязахме мъжете по кръчмите в Оксфорд и четирите мацки скочихме до Бистър. Бяхме там в 19:20, а магазините затварят в 21:00. За час и четиридесет минути изръшках над 15 магазина, но си търсих конкретно чанта. А мъжо намаза между другото lol lol

Аз имам да боря доклад от ревизия на корпоративен данък за 4 години. Ей, най-мразя да ми се заяждат за глупости - командировки и служебни автомобили  diablo diablo beating beating

Сега два уикенда ще обикаляме по роднини, а море чак края на Юли, къде е то... Ама с темпото ми напоследък ще е след 3 часа lol lol lol lol

Чао от мен kiss2
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 20, 2018, 09:14:19 »

Скай, можеш ли да ми пратиш "По-тъмен"?

Да, къде да я пратя? Ако заминавате утре, ще има ли кой да я вземе?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #187 -: юни 20, 2018, 10:01:21 »

Мери ми, какво съвпадение, аз съм била веднъж там и аз чанта си купих. Най-скъпата ми и любима на coccinelle, вече остаря, това е работа преди 10 години ахаххаа. Добре сте се справили за краткото време smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #188 -: юни 20, 2018, 10:16:38 »

Здравейте!
Аз бях изключително бърза в Здравната каса. Не е за вярване - попаднах и на любезни специалисти (в сравнение с гъската, с която в понеделник говорих по телефона). Цената беше хубаво задръстване в центъра примесено с настъпващата жега. Мъжо ще ми вземе кухнята и днес до следобед се виждам скрита вкъщи pardon
На прибиране, съвсем пред нас замалко да ме отнесат. Имаше учебна кола, джижеща се срещу мен с патрулна скорост и паркирани автомобили от неговата страна. Курсистът реши да изчака да мина, но явно инструкторът прецени, че има място. Курсистът изви воланът все едно изнася тип иззад последния паркирал и за да не ми отнесе огледалото, свих в дясно. Минах през корените на едно дърво и си счупих таса diablo Много тъпа ситуация tease
Вчера успях да си купя долнище за един бански и капела за кокона. Официално откривам сезонът за подготовка за море Swiming От два дни си шия рокля в много летни цветове! Днес-утре вероятно ще я довърша. Действа ми разтоварващо danceg
Имам чувство, че трябва да свърша много неща преди морето. Другата седмица баба ще е дежурна при малкото човече, за да отида на зъболекар. Трябва да намеря начин да се пострижа и да отида да даря кръв. На практика е сложно с кортеж от поне едно дете. crazy
Кураж на всички, които минават през труден период give_rose
Фани - сливи (включително и компот), круши, кайсии праскови, череши, овесени ядки, топло прясно мляко с мед. И аз съм на мнение, че основно водата има значение. good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #189 -: юни 20, 2018, 11:09:42 »

Благодаря, момичета!
Дано всичко лошо е  зад гърба ни, макар че за съжаление човек никога не знае какво го чака...
При нас беше следното след като майка ми се разболя миналата година и изкара операция, химио и лъче докато аз бях бременна, добре е, възстнови се, свекър ми се разболя и боледува дълго и продължително и за съжаление почина sad Целият този период беше постоянно пътуване, болници, тревоги, абсолютен кошмар и имам чувството, че понеже досега бяхме стегнати и в бойна готовност, сега ни избива стреса. Отделно животът не спира, защото имаш проблеми и постоянното търчане по неотложни задачи с крайни срокове ни довърши...

Утре заминаваме за 3 седмици за морето, дано мине безпроблемно.

Маги, стискам палци всичко да е наред.

Аличка винаги ме изумява колко енергия има за толкова много задачи.

Хубав ден от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: юни 20, 2018, 11:48:21 »

Алексия, то като се насъбере и човек е склонен да си го изкарва на близките. Съболезнования!

При мен е нещо като сарказъм на съдбата! При положение, че работата ми е свързана с документи и срокове, имам чувството, че когато нещо трябва да се обърка, то е точно с наши документи. Търчането по институции не ми е хоби tease ММ има много други качества, но с администрация и бюрокрация не може да се оправя. Ядосва се, но им ходи по гайдата и го разкарват по 100 пъти. Аз в такъв случай малко с по-рязък тон ги слагам на място. Та така - когато за нещо трябва някъде да се ходи, аз го оправям. pardon
Сега се бях запасила с вода и храна и нямаше да си тръгна без да ми оправят нещата. Близо 5 години кокона е със сбъркан документ, а аз няма как да знам!  beating За щастие не ни се е налагало да ползваме по-сериозни здравни услуги.
Хехе, беше много смешно, когато отидох днес. Сградата е с възтесен вход, където се вие безумна опашка. Разбирам, че опашката е само за рецептурни книжки, аз не съм за там. Въртя се да видя кого да питам. Отвън стои дебел чичо със светлосиня риза и черен панталон. Засилвам се да го питам, а той стреснато казва, че не знае. Обръщам се и охраната стои до мен, като е облечен със същата светлосиня риза и черен панталон pardon Само където имаше надпис, че е охрана pardon Захили ми се насреща! То наистина си беше смешно, ама не съм виновна, че са се облекли като близнаци blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #191 -: юни 20, 2018, 12:11:41 »

Али, аз 24 години си ходих със сгрешено ЕГН, в гиназия кандидатствах, университет завърших lol като тръгнахме да се изнасяме насам си извадих нов акт за раждане с новото егн, старият леличката в общината ми го беше поправила само с коректор, което не в съвсем вялидна промяна lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 20, 2018, 16:51:33 »

Здравейте!

Алексия, пожелавам ви хубава почивка.

Ние сме на морето вече. Пътя мина добре. Бамбук спа, гледа тирове, гледа малко книжка и пак спа. Ама дойдохме рано и докато оправят, стана 14:30ч. После ядохме и сега всички спят, а то е време за плаж и се чудя какво да правя.
Плажът не е нищо особено, доста малък. И от вън е малко неугледна къщата, та кумът промърмори малко. Но вътре е изглежда удобно за сега. Мен ме притеснява, че е на главна улица и не е затворена навсякъде оградата. Само да сме здрави и всичко ще е хубаво.

Фани, плодове и овесени ядки.

Хубав ден
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 21, 2018, 07:49:37 »

Добро утро, как сте?Каква я къдрите днес?Аз съм тотално в емоционален хаос и чакам да ми се подредят чакрите да си кажа през какво минах отново!Дано се случи скоро, че няма да издържа иначе на това напрежение.Направо това лято ще го пиша най-динамичното и непредвидимото от години насам.

Ние море още не сме планували, точно заради многото неизвестни и постоянната смяна на ситуацията.Ако отидем ще е нещо в последния момент.

Трябва и кола да сменяме сега.Моя мъж гледа, чуди се, пита ме, аз съм пас.Не знам, не разбирам от коли, да не ме закача!

Хайде хубав ви ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #194 -: юни 21, 2018, 08:41:18 »

Здравейте!
На мен ми се разместиха плановете. Мислех да се видя с моята приятелка,но са на лекар. Имах ходене до банката, но няма да успея да се върна навреме за кухнята. Ще ходя друг ден, когато се оправя по-рано сутринта blush Сега нагласям наново нещата. pardon
Алексия, това с коректора вчера ме накара да се смея на глас funnytooth
Панде, дано сте здрави и да си изкарате хубаво heart Условията са важни, но не най-важни за една добра почивка.
Маги, за мен колите са много лесни на избор - удобна семейна кола, цена на поддръжката по възможностите и всичко останало отгоре е добре дошло. Това е движимо имущество и нещо не разбирам хора, които сякаш се женят за колите си. pardon Аз съм казвала - при нас са средство - качваш се, за да си свършиш работата. Почти нямах стаж зад волана, но свекърът ми даваше неговата кола без капка притеснение. Аз ходех на работа или возех детето нанякъде. Той пък караше моята кола, която няма толкова екстри, но пък си превозваше материали, които с неговата не може. Сега можеше да си купи нещо много по-извънземно, но си взе просто по-нова кола, която да отговаря на нуждите му. Свършваш си работа и си доволен! Има хора, за които колата е въпрос на престиж, социално положение, но към момента не съм от тях и това да купим нещо, което ще стои като паметник при първия проблем, не е за мен опция.

Малко съм афектирана от вчера. Не вярвам още колко простотия ходи по хората! angry Тук съм се жалвала от едно момиче, което тормози грубо казано кокона. Вчера майка й дотътри бебешката количка и пред сума си хора с рогата напред ми вдигна скандал, че кокона дразнела тяхната. И понеже досега съм се стискала и съм подминавала тяхната простотия, сега изригнах. Насмотах я, защитих си детето, рекнах й само някои от тяхното селяндурско поведение. Тя искаше да я изслушам, но й казах, че нямам намерение да го правя, връцна се и обидена се оттегли. crazy Подразбрах как се е изпокарала със сума си майки. Направо се напрягам като ги видя по площадката. Точно две кокошки правят бунище около пейките, а децата им разпърцват игрите на нашите. Освен да им пожелая след 10-тина години на квартира да си купят жилище... По-далеч от нас. angry Оплаках се! Олекна ми Xixixi
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines