Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:38:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119728 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #165 -: юни 18, 2018, 13:40:00 »

Маги, има 2 проблема с това. 1во трудно се намира персонал така или иначе, тези учителки не знам къде ще ги намерят. 2ро ще вдигнат таксите за детските градини, за мен в момента таксите не са високи, особено в сравнение с частните детски, обаче за други хора може и да са много. Едното за сметка на другото ... какво да правиш. И тук междудругото в държавните училища има 1 учителка на 30-ина деца, ако си в частно училище на 15 деца по учител. Цитирам ти училища, понеже тук и без това започват от 4-5 годишни.
« Последна редакция: юни 18, 2018, 13:41:58 от Vivi20 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 18, 2018, 14:05:29 »

Ох, така е знам.Ама като знам за тия камери как ще изсипят една торба пари и ще отидат за тоя дето духа.И ме хваща яд.Не че ще станат реалност камерите.И да ти кажа според мен много лесно ще намерят учителки.Работата е държавна, сигурна е, работи се на смени и имаш огромна отпуска.Но свестните учителки напускат, заради децата и родителите.Нашата едната каза изкарвам ги тия и край, тя е пред пенсия, страхотен педагог е.Но не може да издържа претенциите на родителите.Сестра ми работи в София в градина и колежката и се пенсионира тази година по същата причина.Много се изчекна народа.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #167 -: юни 18, 2018, 14:20:36 »

О, Панде, много ми харесва горнището heart Аз тези дни пък ще търся долнище за един мой бански с хубава горна част.
Маги, направо ви съжалявам! Тези учители луди ще станат покрай това местене. За децата е повече от разбираемо как се чувстват crazy При нас лелята е постоянно в групата и има отражение. good И тя ги строява, и тя помага... Не е само да оправя леглата и да носи храна. Не го разбирам това с една леля на няколко групи или нещо подобно.
Булче, настръхвам само като си го представя! Много гаден навик може да са ръцете в устата. Ти следила ли си го кога го прави? Дано сега вече да се усети колко са тежки последиците.
При нас май пак ще вали. В един и същ ден или ще те изгори от жега, или ще се сипе с кофата. Направо сме в тропиците! От тези промени се обаждат всички мои операции и е голям зор да не мисля как ме боли.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 18, 2018, 14:36:00 »

От Lisca е. От магазин. Много е дразнещо как всички имат 150 модела на сайта и 5 в магазина. А аз не мога без да пробвам. Ходих в Etam, Bulbel, Skinny, Bra clinic и само този ми беше добре.
https://liscashop.bg/banski/sutien-s-kuha-oformena-chashka-i-banel-lisca-casablanca-2018.html

Миме, в Гърция ще ходим, Геракина скала

https://www.gerakinaskala.com/?p=1147
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #169 -: юни 18, 2018, 14:52:08 »

И аз предпочитам да меря, а от сайт върви познай материята каква е. Мен долнищата ме дразнят като цяло, нагоре по- си харесвам.
Тия от НЗОК ме дразнят какви галфони са diablo Днес вдигнах кръвното на една по телефона още предиобед. Държат се свойски, не се представят по телефона... Вдигнах им мерника и само да оправя създадената от тях грешка, ще им тресна една жалба до София. Тази седмица и с тях трябва да се забавлявам  crazy Налети кофи пари за компютърна програма, а за почти 5 години никой не е видял грешка в здравната книжка на кокона. Сега не се знае дали под същия номер няма друго лице и къде каква информация е нанесена.
Поне кумицата ми подари 1 торба платове и ще шия за релакс blum Вече една пола е в проект.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #170 -: юни 18, 2018, 15:01:41 »

Маги, не знам при вас как е ... обаче в Бургас, няма пенсионирана учителка, дето да не я викат по заместване Wink и това заместване е цяла година. И майка ми и майката на мъжа ми работиха така като се пенсионираха, иначе да и двете се пенсионираха по-рано и майка след 1 година отказа да замества, защото не издържаше, не само на децата и родителите, ами и на новите приумици и новости, с която не можеше да свикне. smile Но, да, казвала ми е, че са доста груби родители, все ти си им виновен, никога децата. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 18, 2018, 16:47:16 »

Булче, точно това мисля да ни е първата задача утре сутрин.
Под секрет и не знам колко ми е сигурен източника, но в няколко градини в София сега лятото ще сложат камери.
Днес след обяд не вали, щаатлива съм!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 18, 2018, 16:57:53 »

В Симеоново вали от два часа някъде.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 18, 2018, 18:01:57 »

Хай!
И при нас много валя. Емо Чолаков каза, че до четвъртък следобед няма да вали.
Връщам си думите за подаръците. Кико много играе с колата. И на Кари гривната аз я избрах, също е Ок.
Сега ние ще му купуваме куфарче с инструменти да си ремонтира машината.
Болните да оздравяват
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #174 -: юни 18, 2018, 19:02:42 »

Булче, точно това мисля да ни е първата задача утре сутрин.
Под секрет и не знам колко ми е сигурен източника, но в няколко градини в София сега лятото ще сложат камери.
Днес след обяд не вали, щаатлива съм!
Хаха върна ли си думите назад за дъжда, какъв потоп бешеее
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 19, 2018, 07:31:22 »

Привет!Софиянки как сте?Стигнахте ли до домовете вчера, гледам нещо интересно е било при вас smile
Аз днес съм уморена, Моника кашля през нощта и май се разболява.Вчера категорично заяви, че не и харесва новата градина, но 3 месечна алтернатива нямам!Днес ще купувам моливи и дребни неща за вътре да им нося на децата да играят, че съм касиер на групата.Не ме питайте как се набутах сама на тая длъжност.

Главата ме боли, спи ми се и ми е мързеливо, идеална комбинация!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #176 -: юни 19, 2018, 08:20:35 »

Вчера беше голям ужас, прибирах се точно като заваля, не се виждаше пръст пред око, карах с 20 по Цариградско и на 4ти км като завеса бам сух асфалт. В нашия квартал само леко преваля.

Днес ще ми е дълъг ден,в 13:00 отиваме на регионален семинар, довечера сме на вечеря, утре отново сме цял ден там а в четвъртък имам посещение от клиент. Звяр се подобрява поне, избиха пъпките навсякъде, не сърбят поне, само афтите му стоят още в гърлото

Маги ох дано не се разболява sad
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #177 -: юни 19, 2018, 11:54:32 »

Включ от мен, ако не сте ме забравили вече  blum

Мятах от време на време на по едно око, но като цяло не съм следила форума. Семейството ни мина през много труден период, от който полека-лека излизаме надявам се. Поне започна да ми се връща желанието за комуникация, та реших да намина през любимия ми форум give_rose

Бързо оздравяване на болните!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 19, 2018, 11:55:46 »

Не, не сме те забравили!Надявам се да сте добре!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 19, 2018, 12:17:54 »

Алексиа, дано лошото да е зад гърба ви!
Маги, дано не се разболее Моника!
Определено съжалих за вчерашното си изказване за дъжда. Малко след това ни заваля, е не беше като в София /мм не можеше да стигне до колата и за 100м, които е тичал пеш беше вир вода/, ние се крихме при един закрит банкомат.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines