Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 10:03:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119625 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 12, 2018, 15:57:04 »

Здравейте smile

Ние днес бяхме при сестра ми. Много ми е сладко малкото бебче, ама така, за 2-3 часа smile

Като изпера шаловете ще снимам, че сега са в коша за пране. А едната чанта е гумена, защото е lunch box. Там всички така си носели обяда и имало мъжки и женски. И понеже колежките му си взели, взел и за мен. Другата е симпатична, но ми прилича на плажна чанта, защото е голяма с две къси дръжки.
Бубе, чак сари, какво ще го правя lol шаловете са екстра Wink

Знам, че плуването е здравословно, но толкова ме е гнус от басейни, че ММ трябва да прояви инициатива. Разбирам го Ники, някакъв мокър непознат да иска да те пипа брррр
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #121 -: юни 12, 2018, 17:19:06 »

Скай, ние ще сме съседи значи, защото и ние живеем на 2 мин от Богориди и Морската smile
Ми то Богориди е половин Бургас Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #122 -: юни 12, 2018, 17:25:56 »

О, Рат,тя беше къде по-голяма. Май почнаха, когато тъкмо навърши 4. На бебешко плуване не съм я водила, защото има при нас, но е далеч и скъпо. pardon А като се ходи, трябва да е системно.
Панде, с обяснения не става lol Давай снимки, че да обсъждаме в детайли.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #123 -: юни 13, 2018, 00:16:40 »

Свекърва, Скай казва, че са на входа на Морската. Богориди и Морската са доста конкретно място, не е цял Бургас, нито половин. Wink Иначе да, дълга улица е, то и Александровска не е къса. Вече те двете покриват целия център smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 13, 2018, 06:53:40 »

Добро утро, как сте?
Бубе, да си жива и здрава и много щастлива!
Момичета стиснете едни палци днес, че ми е важен ден!
Целувки!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 13, 2018, 09:49:13 »

Свекърва, Скай казва, че са на входа на Морската. Богориди и Морската са доста конкретно място, не е цял Бургас, нито половин. Wink Иначе да, дълга улица е, то и Александровска не е къса. Вече те двете покриват целия център smile

Ми то Богориди е половин Бургас Wink

Малиииии, ако ви чуят тия в Меден рудник beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #126 -: юни 13, 2018, 10:08:03 »

А, ние тихичко, между нас си го казваме Wink Наистина, половината ми съученички и повечето учители живеят точно в този сектор на града, няколко го откарват до Шейново и зад Паметника на Първи май. smile Старата гимназия беше там и всички говореха, че това си им е един вид квартално училище.  Wink Все кореняци бургазлии, от стари родове са.  smile В първите дни на подготвашкия клас имах чувството, че всички се познават- щом си кажат презимето и се почва:"...а, ама твоят баща така, майка ти онака, баба ти, дядо ти..."
Все известни хора, с връзки навсякъде. Хехе, разказвала съм ви, как по тази причина 8 момичета от класа бяха с еднакъв лилав плат на роклите на абитуриентската, щото майките им само се вредили до единствения топ, внесен в Бургас funnytooth Но и много умни и оправни са, всичко си им е наред good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #127 -: юни 13, 2018, 10:22:08 »

Добър ви ден!
Днес ми е разместена програмата. Ходих вече да си взема единия документ за обувки на кокона. Даже подраних!  crazy
Не успях да запазя час за зъболекар, та довечера ще дебна комшията лично да говоря с него, че да прескочим регистратурата. Жена му е градска на Булчето - много готини хора blum С половин дума се разбираш с тях blum
Днес ММ евентуално ще води принцесата на цирк. Ще й е за първи път. Тя още не знае, та да видим как ще реагира на изненадата.
При нас е лудница! Значи може цял месец никой да не се сети да каже Хайде да се видим. Тази седмица обаче всички звънят. Каниха ни на заведение за рожден ден, един приятел ще идва в петък, а в същото време тече подготовката за рождения ден на ММ crazy Той идея си няма, че кумци и кумове ще идват в събота. Даже кумците ще са от петък вкъщи.
Поне прозорците са измити, прах вече няма. Остава една прахосмукачка да се пусне и 5-6-7-10 манджи да се сготвят tease Творчески хаос Wink
Свекърва, това с роклите не го помнех lol Звучи като бакалинът, който казва"тайно" на всяка баба от квартала как специално за нея е запазил от хубавите маслини, пък накрая успял да продаде цялата стока.
Маги, успех good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 13, 2018, 14:48:16 »

Здрасти,
Али от къде намираш сили за всичко?
Мен ми е жега и в резултат не правя нищо. Е като казвам нищо не е съвсем точно. Готвя BBC news шоу на инглийски в училище. Имам си сценаристи, актьори, дизайнер, камерджия и фотограф. Репетираме усилено за 28-ми. Стискайте палци пак.
Другия четвъртък летим за Холандия. Малко на хладно.
При нас е адскс жега.
Вчера бяхме на басейн...
Поръчах торта за РД на Кари с айфелова кула, а на Кико торта кола. За годишнината не съм решила още... Само мисля да спим в новия апартамент на морето. Мислех си и за фотосесия, но Инж. ме разубеди... И сега какво ще му подаря? 11 години стават
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 14, 2018, 07:44:24 »

Привет!Ние имахме пак нови изживявания вчера!Колата скъса ангреажен ремък на прибиране от София.Вътре аз, мъжа и детето  angry Добре че беше до едно ОМВ, та отлетяхме вътре 2 часа да чакаме да ни вземат.И пак казвам малкия дявол е бил това.Сега искам просто да сме здрави, майната и на колата!

Тук валя малко и сега времето е свежо.Да видим по обед какъв мор ще настане!

Хубав ден от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #130 -: юни 14, 2018, 09:23:33 »

Здравейте!
Вчера ми беше напрегнат ден - опит за някакви неща, които станаха по труден начин и с леко бързане и напрежение tease
Снощи ММ в последния момент успя да оправи колата и да заведем кокона на цирк danceg Пак имаше и план Б, но всичко накрая мина чудесно. Заспа от раз! Има снимка с камила, яде пуканки и има светеща звезда на пръчка.... Какво повече да иска едно дете blum Аз пък направих вечерна разходка с дребния и ми се отрази много разтоварващо.
Днес кокона нещо ми се разкриха сутринта. Дано не е сериозно! С другото хлапе влизаме в нов етап - голямото падане. Катурва се в кошарата, удря главата и рев. Катурва се от гърнето - рев. Прави нещо с рязко движение и рев angry
Фани, изобщо не съм във форма тип правя чудеса от храброст. Просто съм се стегнала и действам по точки от списъка. Другата седмица сигурно ще се размажа от нищонеправене, за да компенсирам последните дни.
Разкажи сега - купихте ли жилище?
Маги, вие да сте здрави give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #131 -: юни 14, 2018, 11:47:44 »

Малиииии, ако ви чуят тия в Меден рудник beating

Аз казах, че покрива центъра, не целия град, айде сега, тия от Меден Рудник са всичко, но не и в центъра, ахаха.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 14, 2018, 12:52:45 »

Здравейте

Маги, радвам се, че сте добре, макар че е неприятна ситуация и случка.

Али,у вас е "туп и рев". Така казвах на тази фаза smile

Аз преди години пътувах с автобус от Любимец към Бургас. И все градове от "селски тип" - Любимец, Средец, Тополовград (съдба, нали
lol ) И стигаме пореден такъв. И си викам "Гледай ти, междуградски тролей" lol оказа се, че това било Меден рудник lol lol Била съм на 20 години и тръгнах в 5ч от Любимец, това ми е извинението за неадекватността lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 15, 2018, 07:36:34 »

Боже, какво е мъртвило тук.Дано се дължи на хубавото време smile Аз днес съм свежа, за сега smile Довечера сме на детски РД ще ходя да купувам подарък, няма начин.
Днес се успах за работа и още имам следи от възглавница на лицето, веселба smile

Хубав ден и дано дойдете повечко днес, да попишете.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #134 -: юни 15, 2018, 09:20:22 »

Привет

Верно е мъртвило, ама те такова е лятно време. Аз нямам и кой знае какво да кажа, за това не се разписвам. Тея дни стоим навън до късно, май май това дете се превръща в човек вече и се живее почти с него навън, има вече игра, общуват, измислят си игри а и ние родителите можем да разменим вече по някоя приказка. Все още има рев, примерно за това кой коя кола/колело да кара, и защо не бил той първо място в състезанието  crazy

Иначе на диета съм от 3 дни и ми се реве, че ударих дъното с кг...

Уикенда имаме програма, аз да си почивам и срещи с приятелки,мм да си се забавлява с детето, има много събития в София за деня на бащата за тези които си търсят нещоправене :

http://sofia.plays.bg/events/view/5622/17/Jun/Sun
https://www.facebook.com/events/652801248398286/
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines