Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:22:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119739 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 05, 2018, 13:07:42 »

Маги, много ти се събра! Голям удар е такава новина, кураж на семейството.
Свекърва, освен майка ти да е здрава /за да не се доусложнява твоето положение/ не знам какво да ти пожелая.
Наде, много хубава си на сватбата. Весело прекарване на морето.
За Норвегия, ми допадна статия на мама нинджа. Някак обективно се опита да представи нещата, доколкото може. Имам познати там, те потвърдиха че не е чак да извозват децата на конвейр, но агенцията им за соц подпомагане е много насочена към децата и работи здраво.
От друга страна наскоро гледах един експеримент за това колко толерантни сме към домашното насилие, колко много жертви има у нас. Как хората не реагират, когато има домашни скандали, побои и т.н. Замислям се, това ли е правилното?!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #31 -: юни 05, 2018, 13:31:43 »

Здравейте следобедно Wink
Я дайте статия за Норвегия-та. Нищо не съм чула blush
Маги, съболезнования!
Тези дни и аз съм на черешата! Кокона ме издразни след рождения ден на малкия. Направо ми развали дните около първи юни. Вчера тръгнах да разказвам в нашата тема, ама се не видЕ. Друг ден ще е!
Вчера бях до кардиолога, за да видя какво ще правим за дребосъка. Бясна съм! diablo Не им е оправен ехографа, а на мен скоро ми изтича времето за вторичен преглед. Те си го обработиха, взеха си паричките за пациента, а работата не е довършена. Преглед имаше, но сега ще чакам да стане юли, за да взема ново направление и да ходя пак. Имам и друг вариант- да ходя при същата лекарка, но в болницата, където прегледът се плаща. Няма да стане! Хем с направление да съм, хем да плащам diablo Утре с личната ще умуваме как да постъпя.
Я разказвайте за сватбите. Кой, как... Тази година пропускаме засега такива събития. Май всички близки изпоженихме.
Гледах конкурс за най-красива абитуриентка. Има много хубави момичета! Има и такива, които са с хубава рокля, хубава прическа, хубав грим, на едното с второто и с третото грам не си подхождат! Странно ми беше, че имаше няколко момичета с рокли в тъмно масленозелено. Та това е цвят за майка на булка или младоженец, а не за 18-19 годишна възраст.
Свекърва, мога само здраве да пожелая на майка ти! На теб пък ти пожелавам да се случи така, че да научаваш по нещо ново и хубаво от нея.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 06, 2018, 07:17:46 »

Добро утро дами, как сте? Какво ще правите днес? Аз вчера гледах програмата наКнежа рок фест и се чудя на коя група да отидем и да заведем Моника. Вече не е малка и ще и хареса.
Днес се надявам да ми е една идея по-спокойно. А дано!
А аз открих сезона на роклите. Много е удобно с тях.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 06, 2018, 07:35:25 »

Здравейте!

Маги, съболезнования!

Свекърва, да е честита майка ти!

На мен денят ми вече е крив. Имам да звъня разни телефони. Опитах се да е преди да стане дребното, ама без успех. Сега аз съм недоспала, ще трябва да звъня като е буден. От сега се изнервям.

Мей дъ форс би уит ми

Хубав ден

П.с. ММ си живеят живота в Индия. Много гостоприемни се оказаха местните. Само ги черпят, разхождат, канят. Много ми е черен в момента.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: юни 06, 2018, 08:32:40 »

Панди, добре дошла в редиците на ядосаните /завиждащи/ съпруги! smile Индия и Китай се преглъщат, но когато стане въпрос за Венеция, Брюксел, Прага, Будапеща, че даже и Москва, тогава да видиш... Ама Родният си е разработил едно крайно отегчено и изстрадало изражение, все едно по- добре да го съжалиш, колко ще му е зле там diablo Това пък още повече ме вбесява, щото аз трева не паса, ходила съм в командировки и зная колко е "отвратително" Wink ТМ поне още е откровен good
И аз въртя телефони.  sad Тази среща на съучениците в Бургас ще ми излезе златна - път 33лв., спане 50лв., вечеря 30лв. и още непредвидени, та като нищо ще станат 200лв. За да видя хора, с които нямам и няма да имам нищо общо, щом една не ме покани да нощувам при нея. pardon По- рано се събирахме всички от Пловдив, учили в Немската, по- добре ще е да подновим тези срещи. Сега съм в голяма чуденка дали да отменям резервации и да се отказвам, докато все още имам възможност.
Маги, съболезнования.
Али, погледнах участничките в конкурса за най- хубава абитуриентка 2018 и вярно има доста зелени рокли angry От зелено до зелено има разлика, ама само една ми хареса, защото така си представям онази прекрасна ябълково зелена рокля на Скарлет от "Отнесени от вихъра" smile heart. Хаха, и на мен така - ако ми харесат рокля и прическа, момичето не ме впечатлява, или обратното.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: юни 06, 2018, 09:25:47 »

Свеки, отиди сиии! Наканването е по-трудно, прекарването се оказва страхотно. Барни се и се забавлявай. Ще изпъкнеш там и ще се почувстваш удовлетворена от живота си до тук при такава среща.

Маги, съболезнования.

Сега ще потърся за абитуриентките. Стана ми интересно.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #36 -: юни 06, 2018, 10:22:40 »

Свекс, може да нямат място жените, не ги съди толкоз, на тия години хората или се притесняват, че нямат условия в къщата или не искат да си развалят рахатлъка, така или иначе едва ли е от лоши чувства. smile Ти ще си вземеш най-доброто решение, ама само да ти кажа, че по това време в Бургас е много хубаво. Wink Аз имам още малко докато се прибера. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 06, 2018, 10:29:11 »

Да, наистина сега в Бургас е прекрасно.Аз имам страотни спомени от миналата година и ДРЗ в Бургас.А града е много красив.На мен много ми хареса престоя там и ме е яд, че нямахме време за повече.

Виви, още малко и почивка, разходка в морската градина и по плажа и жега примесена с морски полъх.Ох завиждам ти.В Плевен от сега не се диша през деня, как ще оцелеем до август не знам!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 06, 2018, 11:05:49 »

Здрасти!
Маги, съболезнования и от мен! cray
Али, честит ти рожденник!!! Да ви е жив и здрав, голям мъж да порасне!!!  heart give_rose
Значи карам по същество - майка и татко са поръчали акумулаторна кола за РД на Кико. За пореден път без да се допитат до нас!!! Според вас нормално ли е? А на Кари щели златна гривна да купуват...  Oh my ... crazy кажете ми какво да правя?!
Свекс, ти като зрял човек и бъдеща баба как би постъпила?! Би ли се консултирала с родителите първо?!
Не искам да се караме, но не им е за първи път. Свекитата може да са всякакви, но първо се допитват преди да подаряват...
Както и да е - нека е хубав деня ни!
П. П. Кари днес е на езда на зеленото. Много се забавляват. Вчера бяха до обяд в Търново, след обяд на басейн...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #39 -: юни 06, 2018, 11:11:06 »


Значи карам по същество - майка и татко са поръчали акумулаторна кола за РД на Кико. За пореден път без да се допитат до нас!!! Според вас нормално ли е? А на Кари щели златна гривна да купуват...  Oh my ... crazy кажете ми какво да правя?!
....
Не искам да се караме, но не им е за първи път. Свекитата може да са всякакви, но първо се допитват преди да подаряват...
...........

Нищо, просто се радвай, че ги имаш, Маги го каза вчера. Във втората половина на живота им няма да им смениш мирогледа с магическа пръчка, да правят каквото им е на сърце. Подаръците са повече радост за подаряващия, пък вие не сте останали на улицата, че да са ви супер критични тези пари. И аз много се ядосвам за глупости, но няма смисъл, това не е важно.
 
Маги, съболезнования!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 06, 2018, 11:16:10 »

Привет!

Колко е лятно само навън... дори тук в София ми ухае на природа!

Свекс, аз съм "за" ходенето - разход е, но не го организирате често сигурно, та според мен ще си изкараш добре Wink

Фани, хич не ти се струват подходящи подаръците ли? Една златна гривна винаги ще остане за спомен, а когато порасне още малко и ще си я носи Кари. А тези акумулаторни коли са много популярни напоследък, гледам децата се забавляват.

Аз имам доста неща през юни - рождения ми ден наближава, после този на любимия, моминско парти организирам, на море за три дни ще ходим и после завършваме с концерт на Skillet. Дано всичко е по план и без непредвидени обстоятелства.

А и да се похваля - направих първата си официална фотосесия. Доста се забавлявах, но и било много уморително. Двойката е доволна, харесват си снимките. Сега ми предстоят още две и вече ще имам портфолио, което да показвам  smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #41 -: юни 06, 2018, 11:35:34 »

Фани, защо трябва да се допитват до теб? Мен ме дразни като ме питат какво да подаряват, че трябва и аз да го мисля, предпочитам да вземат каквото си искат. Теб какво толкова ти се струва неподходящо в тези подаръци?

Маги, да, времето на морето определено е по-добро, аз ще работя през повечето време, но поне вечер ще мога да излизам. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 06, 2018, 11:38:15 »

Фани аз за тези неща не се ядосвам вече.Ето и на първи юни имахме неподходящи подаръци, но дете и подаряващи бяха щастливи.Няма да променям никой да си се радват там.А и златната гривна се е забавила ако ме питаш мен.Тук още на бебетата подаряват златни гривни, обици и т.н.

Бубе, браво за фотосесията!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: юни 06, 2018, 12:02:06 »

Работата е там, че организацията хич я няма sad Не се знае кого да попитам и на кого да потвърдя. pardon Всички са на "ако стане, стане - ще решаваме на място". Гимназията има сайт, има и страница във Фейсбук, но нищо не се споменава.
Намерих обаче съученички, които ще ползват същия хотел /срещата е в ресторанта му/, така че няма да съм единствената непоканена от бургазлийки. Хотелът пък е собственост на момиче от нашия клас, дето ми е гостувала за 3 дни вкъщи едно време. Ама и не мисля, че някой трябва да има ангажименти към мен, просто се почувствах като момчето от "Спасителят в ръжта", дето няма телефонен номер в бележника си, на който да се обади. blush Ако ми се види смотано и не ни тръгне приказката, отивам да се видя с бивши колеги от Кока- Кола, дето си се знаем и тачим.
Да, Бургас е много красив град, независимо от сезона и винаги ми е трепет smile. Хехе, покрай рускините заселнички магазините са пълни с дрехи и обувки големи номера blum, та ако съвсем нищо не ми хване сърце и душа, тръгвам по шопинг Wink
Леля ми си има правнук, чисто нов на половин час само heart Да ни е жив и здрав и да повлече крак, дето се вика Bravo yahoo
Фани, понеже аз мразя да ме изненадват с подаръци, особено ако са скъпи и купени в последния момент, щото се налага, винаги питам. И честно, голям зор виждам, ако ми кажат "ти реши какво да е". В последно време правя лично нещо дребно и давам пари. Предполагам се ядосваш, че вашите дават пари, събирани с труд, за нещо, което не си заслужава. Ами, както казва Киви, няма да ги промениш... Стискаш зъби и си налагаш да не ритнеш колата и да не забуташ гривните вдън земята, както аз, колкото пъти отворя фурната на терасата, толкова пъти д- то ми обира праха на сушилнята и се ядосвам blum Ако не са родители, деца ще са да те дразнят funnytooth
Бубе, видях фотосесията, на късмет да ти е и нови клиенти да ти доведе good Има няколко, дето са  много мили и нежни, пълни с настроение, маркирала съм ги heart. Момъкът е бая спечен милият Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 06, 2018, 12:40:40 »

Свекърва, мисля че е крайно време да пуснеш сушилнята в олх за продажба. Бая повися на терасата  blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines