Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:42:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119750 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2018, 08:05:48 »

Честит празник на малките и порастнали деца!
Пожелавам си да изпълним темата с много приятни емоции! Да се разписвате по-често и е с хубави новини Wink
Айде чао за сега, отивам да празнувам- готвейки закуска.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2018, 09:00:13 »

Добро утро или добър ден и от мен!Аз съм в офиса, бачкам яко че имам да наваксвам  angry Вчера изкарах сигурно 45 минути в Хипото и Комсед докато избера подарък на дребната и за един рожденик.Значи не я знам какво харесва и с какво играе и това е.Не е момимченце което играе с кукли, не е да няма, но ги захвърля някъде и не са и интересни.Но пък иска още един самолет!Е взех и Лего с феи, тя обича да сглобява лего  pardon

Искам и аз подарък, още се чувствам дете понякога  blush Искам да се пързалям, да се люлея и да не ме закача никой!
Ако днес моя мъж реши да е добър съм организирала на Моника посещение в Авиобазата в Долна(ще е отворено за деца), а довечера на една конна база!А дано!Щото не ми се завира в навалицата по центъра!

Хубав и весел празник на всички ви, защото всички сме деца по свое му!И се поглезете, няма кой да се сети за нас!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 01, 2018, 11:47:07 »

Ето го и новия месец! Да е летен и щастлив smile

Аз вчера започнах една книга (Въздействие на Джейн Остин) и ми стана толкова интересна, че четох цяла нощ и я прочетох. Сега ме е яд, защото си я изхабих така, а как ми се чете още! Ще отида сигурно до Панаира на книгата да си потърся нещо. Но аз съм много придирчива, затова обичам да чета юношески романи, защото трудно понасям истории за жестокост и трагични съдби.

Днес ми отпадна заетостта в университета, защото ми се развали лаптопа. Всъщност сигурно стана добре, защото не знам как щях да успея да се съсредоточа, при положение, че не съм спала достатъчно.

Честит първи юни на всички деца - малки и големи! Аз вече се поглезих като си хапнах до насита, вместо обичайното ми хранене през деня. Вечерта пък ще излизаме с кумовете, та днес го пиша cheat day за диетата ми.

Маги, добре си измислила заниманията, дано се осъществи планът, със сигурност Моника ще бъде доволна  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2018, 17:31:44 »

Ама, че тишина...

Честити да са ви дечицата, да ви радват, да ги слушате и ви е шарено в сърцето.  heart

Честита годишнина и на Булката, още много по 5 да ги натрупат.  give_rose

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: юни 02, 2018, 08:37:02 »

Честит втори юни!
Вчера ми беше асоциативно много скапано и реших да си кротувам. Обадих се да честитя на племенника, но той така и не отговори на позвъняването. Вероятно не е чул, те празнуваха и края на учебната година. Изкласи, вече е втори клас.
В парка сутринта имаше мажоретки от близката детска градина. Издокарани с ту-ту полички в различни  цветове и бели тениски, а помпоните им бяха в цикламено. Леко кичьозно беше, но вероятно такъв тюл са намерили  pardon. Иначе много бяха сладки, накрая поканиха всички дечица на сцената и подскачаха заедно. Хаха, момченцата очаквано изгубиха такта и започнаха да правят нинджа- стойки, но поне се създаде настроение. Спонсорите раздадоха по един балон, шишенце вода и сладолед и всички останаха предоволни smile.
Не ми стигат спомените от тържествата, дето ги организирах служебно, ами и ми донесоха розов цвят /от маслодайна роза/, та ми се сви още повече душата. Покойната ми приятелка много обичаше този аромат и редовно сушах за нея. Целия процес на търсене, обработка, варене на сироп и сладко го свързвам с нея и с радостта, че идва лятото, тя ще си е тук, ще обикаляме старите места, ще клюкарстваме и ще се хилим на простотии. Както и че ще се докосна до модните тенденции в облеклото  и изобразителното изкуство /тя работеше в музей и непрекъснато организираха изложби/. Много ми липсва тръпката от очакването, спокойствието и самочувствието, които ми вдъхваше по необясним начин heart heart heart
Не мога да си спомня кой беше казал за сериала "Тук и сега". По много интересен начин разглеждат въпроса за расовата принадлежност и като оставим настрана психологическите моменти, много ми хареса. Не зная дали това е краят, ще ми се да си поговоря с друг, който го е гледал. smile
Булче, вече съм доволна и от Слугинята. good За този епизод бих се съгласила, че е повратна точка в осъзнаването, идва време за организирана борба, както се казва за разни исторически събития Wink
Гледах и интервю със Серена, Господарката. Такава красива жена, с много красива усмивка и чудесно чувство за хумор в живота, направо е прекрасна и сега в бременността си.
Днес пак е празник, време за признателност към всички, жертвали с готовност живота си в името на идеята за свобода. В момента слушам и "Жълтата подводница", та някак се настройвам борчески smile yahoo. Прекрасен ден ви пожелавам! heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 02, 2018, 14:31:59 »

Здравейте и от мен

Честит празник!

Бамбук стоя мирно по време на сирените, приятно ме изненада.

Пожелавам на всички хубав месец
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 03, 2018, 21:15:09 »

Срам,! 3 дни и само 1 страница.... Нямате срама  crazy
Засега само толкова, че готвя Кари за зеленото... Утре като тръгне ще пиша повече!
Хубава вечер и лека ви нощ!  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 04, 2018, 07:45:06 »

Хич не върви темата нещо.

ММ вече е в Индия. Аз имам подкрепление и за сега не се оплаквам.
Впечатления му са мизерия и мръсотия. Каза, че докато не се види не можем да си представим колко е тъмна Индия там. Трафикът бил пълен хаус, няма светофари, правят обратен завой през 6 ленти и се разминават на сантиметри. И постоянно клаксони.  Развеждали са ги колегите им от там. Возили се 8 човека в 7 местна кола - двама от местните на предната седалка. Разбира се ги гледат като изкопаеми. ММ не е много бял, но всички са му под лакътя.

Ние с Бамбук сме добре. Той оздравя, сега мен малко ме боли гърлото. Баща ми по цял ден го кара да каже дядо, а той му вика баба и се хили lol

Хубав ден
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 04, 2018, 08:14:43 »

Добро утро!

Честит нов месец и тема.
 girl_haha
И Алекс се оправи. Беше няколко дена с температура, пи малко антибиотик и вече е пушка. Кво беше това чудо, не знам.
На 1 юни обикаляхме въртележки, водих го на тържество на площада, но беше адска жега. Получи си подаръка - колело за баланс и сега вече ми е спокойно. Вечерта гледахме зарята. Той се държа мъжки. Беше много хубава.
ММ беше почивка събота. Вчера ходихме на кръщене. Всичко беше чудесно. Алекс даже и в църквата седя сравнително спокойно, само накрая почна да мрънка, че искал хляб. Оставих го да спи при майка ми. Започват да ми харесват тези обедини събития, защото ми е по-спокойно да го оставя.
Пих малко вино за пръв път от.... Много време.  Girl_hide Скъсах едни обувки и сега всичко ме боли от танци. После си го взехме, но той предпочиташе да седи навън.  pardon Много хубаво си изкарахме.  smile

Слънчев ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 04, 2018, 09:19:51 »

Привет!И Моника беше много щастлива от прзника!Гледа самолети, язди пони!Сега всеки ден иска на кончето и само се пазари.Голяма мания са и животните, ще я видим какво ще е след години.

Аз пак пътувам, направо се разбих но малко остана.Организацията на ДРЗ тече с пълна сила и не остана и там му се вижда края!

Абе лято е вече, искам почивка, море, планина, басейн, всичко ако може smile

Панде, разказвай какво ти казва за Индия, аз там по собствено желание не бих стъпила, ама той няма избор.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #10 -: юни 04, 2018, 09:43:06 »

привет , привет, Пантелей пътник се завърна! Честит юни!

Ей няма такъв друг карък като мен, какви ли не неща ми се случиха  crazy

Почна се с петък, влизам в магазин да си купя ръчно правени шоколади, тръгвам да плащам и бам declined картата. За справка имам кеш, но е недостатъчен за да си платя хотел+такси. Плащам с кеш и решавам да ида до банкомат да изтегля за всеки случай. Пробвам и бам declined,пробвам още 3 други не declined! Отивам в хотела и звъннах на мм да платим с неговата кредитна и мина плащането и се успокоих. Звъня на банката, е да ама при тях излизат 60 евро плащане успешно +300 евро изтегелни от банкомат...  beating beating beating припаднах, добре че не е отразило всичко което се опитах да изтегля. Оказа се че Visa са имали проблем из цяла Европа. До тук добре, разбрахме се как ще им пусна рекламация.Ей сега говорих с тях пак, още са блокирани, надявам се до понеделник да ги върнат...

Събота с бодра крачка си пристигнах на летището. Всичко точно, чакам си бординг, и бам 10 мин преди бординг полета изписва че ще закъснява с 1 час!! аз имам точно 1 час в Белград за прекачване. Увериха ме че ще ме изчакат, защото буквално става въпрос за минути. Седнах си спокойна, нямаа страшно, ще чакат! По едно време си викам дай да питам друг, че звучи прекалено добре, амии сестро не, никой няма да ви чака, изпускате си самолетааа crazy. Избеснях, вдигнах скандал, нищо. Качихме се с 1 час закъснение на Горан Брегович. Вътре се оказа че не дават даже и вода, Сърбите са измислили нова схема, почти като ниско бюджетните. В самолета никаква информация, миналия път като летях с Луфтханза още във въздуха ни казаха кой към кой полет е пренасочен.И тъй кацнахме в Белград, тичам аз и виждам как тъжно самолета си отлетява пред очите ми... буквално 2 мин трябваше да изчакат... Посрещна ме една какичка, заведе ме на гишето, каза спокойно, ето ваучер за хотел, трансфер и билет за утре. Тук се запознах със уникални хора. Хотела беше 4****, супер лукс, храна осигурена,излизахме заедно, разхождахме се, наложи се да си купя дрехи че като никога имах точно дрехи като за път. Вчера след 1 час закъснение успяхме да излетим към София. Самолета беше малък и яко друсаше, честно исках да целуна земята като кацнахме... Та тъй.

Мерси за пожеланията за годишнината, получих много хубави подаръци от мм. Портмоне на фурла и висулка на Пандора. Висулката е сърце с дърво, понеже имаме дървена годишнина  heart

Хайде весела ви седмица!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 04, 2018, 10:59:03 »

О Панталей пътника, как е?
Тинаправо си имала серия, да ти стане хубаво направо!

Чакайте да ви питам какво мислите за тези репортажи за отнети деца в Норвегия?До сега не бях чувала подобни неща.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #12 -: юни 04, 2018, 11:03:56 »

Булче, може да провериш дали в твоя случай може да кандидатстваш за обещетение по Регламент 261/2004 на ЕС за изпуснат полет по вина на авиокомпанията. При нас така на 7-ми май полета ни от Венеция имаше над 5 часа закъснение и днес си получих обезщтетението (по 250 Е на човек). Е малко по-малко ми платиха, защото използвах адвокатска кантора за посредник и те взимат по 24-25% комисиона от полученото обезщетение. Та моя съвет е или да пробваш сама през платформата на презвозвача или да се допиташ до някоя от посредническите кантори.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 04, 2018, 12:31:04 »

Здравейте, прекрасни!
Аз се надявах да има поне 2 стр за четене, а то няма и 10 коментара. Оредяхме.
Булче, ти си имала страшна серия!
Маги, много е бил хубав празника за Моника. А щом й харесват конете, не може ли да я водите на езда там?
Панде, бързо да мине времето на тм в Индия и да си идва!
Миме, аз мислех че на сватба сте били /от снимките във фб, ми се видя жена с бяла рокля и....\, даже щях да ти казвам, че си по-хубава от булката /имаш прическа Wink/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 04, 2018, 12:42:46 »

И аз мислех, че Мимето е на сватба и Синан гледай я тая булка без прическа  blush
Рат, там няма конна езда за малки деца. Ще питам на едно място в Плевен и на едно място извън града в едно село. И ако ще се наложи да се кача на автомобила, че всичко е далече и не знам как ще я карам до там ако я приемат. Иначе тя е най-щастлива на света като се качи на това пони.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines