Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:57:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 119635 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 15, 2018, 10:51:34 »

Моето диваче стана в 6 /май и преди това неше буден/, едва се живее днес. Натвори куп щуротии от сутринта и сега се надявам поне да поспи повечко на обяд.
Вчера гледахте и откриването на световното? Хубава хореография, ама озвучаването беше отвратително! Аз се радвам, че поне този път мачовете са в нормално време, че като беше в Южна Африка почти не можахме да гледаме.
Булче, на каква диета си?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: юни 15, 2018, 11:01:29 »

А, не мисля, че сезонът е причина за тишината. pardon Като изключим съдбата на кравата Пенка, важните събития са политически, та няма как да ги обсъждаме. smile
Булче, порасна ти момчето heart good Сега, докато тръгне в първи клас, само радост ще ви носи, да е жив и здрав smile Много хубава възраст им е тази, че хем са по детски наивни и откровени, хем и се опитват да хитруват и да пробват дали ще им мине номерът. Wink Като стане градинарче септември, може и да се влюби в някоя госпожица даже  smile
Гледах новия епизод на Прислужницата. Макар да въздейства първосигнално все още, имам надежди образите на Серена и Ник да се доразвият. Имам чувството, че в очите на Ник са сложили цветни лещи, толкова са черни, че никаква емоция не издават. Или артистът е такъв безизразен по принцип.  Wink
По някакъв начин във Фб /предполагам, от колежките пенсионерки/ ми се е качнал един момък от "Успей в България". Говори за маркетинг и продажби в Интернет, много успял още на 20 години. Предлага безплатно обучителни видеа и като крайна цел очаква да ми продаде продукт. Наложих си да го изтърпя три епизода от по един час, все още нищо, дето да не го зная, но няма да се откажа Wink. Значи, Джорджано по вид, изказ и маниери, само дето не пее, а говори Wink Изреченията са му по 5 минути и колкото и да се съсредоточавам, някои от тях са абсолютно безсмислени и засукани. Това си е изключителна дарба Wink, сигурно затова има такъв невиждан успех blum. Аз редовно чета коментари, за него са над 2000.  Oh my ... И все са благодарствени и какъв прекрасен лектор е. Знам ли, може и аз да съм сбъркана, та да си губя времето Oh my ....
Рат, какво направи пак това добро дете? Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #137 -: юни 15, 2018, 11:27:25 »

Рат на никаква съществена, изритах си боклуците и ям си протеините и зеленчуците. То аз такива по учебник трудно спазвам, знам какво как ми действа и го следвам. Никакво световно не съм гледала  pardon

Свекс, върти гаджета вече той ахахха едно Дари има в градината, като го види и подскача от щастие. Верно си растят и наистина е хубав този период, само да не се разболяваха

За прислужницата, погледни трейлъра за следващия и ще си смениш мнението за Серина, ама израелския трейлър. Серина Джой е такъв образ който хем те кара да я съжаляваш, да я харесваш и в същия момент да я мразиш дос костите. Много е интересно колко е добре изграден новия образ, променен от книгата.Канадския епизод беше един от най-добрите, ей как не си хвана самолета с онзи секси мъж в Хонолулу. Личеше си че не е на място, че вече е загубила доверие в мъжа си,че едва ли не за другите хора тя е "жена в бурка", унизителната адженда с картинки. Абе силна работа беше. Да не говорим че отгатнаха и част от историята на леля Лидия, това "не беше по-моя вина" ще е сигурно основа за как се е стигнало до образа леля Лидия
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 15, 2018, 12:25:13 »

Да, нямаме какво да разискваме факт.
Иначе да похваля Моника научи се да кара колело без помощни.Много е доволна от себе си, а аз съм горда!

Рат
, има такива моменти иде ти да виеш от нерви!Какво стана с кооператива?

Булче
, аз последните 2 месеца тотално наруших диетата, ям всичко.И вече ми личи  blush

Свекърва, как имаш нерви да ги слушаш тези хора.Аз направо откачам и изключвам звука smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #139 -: юни 15, 2018, 13:01:23 »

Не съм чела книгата, вероятно затова не виждам нищо ново в образа на Серина след Канада. За мен тя е от най- осъзнатите какво се случва и се е случило, просто няма как да промени нещо в момента. Актьорската игра е изключително силна, само с очи може да пресъздаде всичко good. От човешка гледна точка също е достоверно поведението и, налага и се да се бори със собствените си интереси, в случая да получи това дете и да го запази за себе си , и в същото време да отстоява правата на жените и да е водач в борбата им. Прекалено лесно обаче им се случиха нещата в този епизод, в предишния също... Уж трепят наред, уж слухтят и имат Очи навсякъде Wink Или и тук целта е да се покаже, че хората по висините могат да правят безнаказано каквото си поискат и че "рибата се разваля откъм главата" crazy
Щеше ми се да пуснат нови епизоди на "Големите малки лъжи", там поне става въпрос за решаване на проблеми в реално време. smile
Маги, налагам си да слушам, за да разбера дали моите разбирания и знания са остарели, или хората наистина могат да бъдат манипулирани толкова лесно, че чак клони към страшно pardon. Или изобщо не мислят, или се правят, че не виждат, че царят е гол и ръкопляскат за да не се делят от стадото. crazy
Браво на Моника Bravo Кажи сега примерен водач на ПС ли е, или върти бясно?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 15, 2018, 13:04:41 »

Здравейте

Аз мисля, че просто сме много малко, няма и свежа кръв. Няма някоя завърнала се във форума заради майчинство. Едни и същи има-няма десетина сме.

Аз съм у сестра ми. Тя храни бебето, нашите гледат Бамбук и аз съм се скарала малко в кухнята с телефона.

Гледах откриването. Рат, озвучаването беше нормално. Това не е концерт, няма сцена, звукът се разпръсква. Супер беше Роби, много му се изкефих, много добър избор.
Виж тези дето пеят песента за световното са от кол и въже направо lol lol lol

И мачът много добре беше като откриване, голове и се радват домакините smile

Булче, да е здрав Звяр и да си изкарате така леко и приятно лятото smile а от вашата фирма имам едно оплакване - отне ни Фери, макар че тя в момента не е за оплакване lol lol

Хубав ден smile


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #141 -: юни 15, 2018, 13:07:34 »

Свекс нали ти писах ако искаш да ти я изпратя, да си я четеш, има и филм от 1990г можеш и него да гледаш. Има и един епилог накрая който е много интересен

Маги браво на Мони! Тя кара ли баланс преди това?

Пандеей цяла седмица търся Ферито, викам накрая къде е това момиче? А то на моренце

Междудругото хахах и Миленката работи в нашата сграда, днес пак я мернах, целия форум в един офис  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 15, 2018, 13:12:12 »

Булче, я ми прати книгата  на мен.Аз филма няма да излгедам ама книгата ще прочета.

Моника кара първо баланс, беше много добра, после се качи на обикновено с помощни да схване какво се прави с педалите, после я върнахме на баланс за 2 седмици и ето подкара сама колелото без да я държа.И завива!

Боже, то половината форум при вас!

Панде
, ти си в почивка, кеф!

Свекс, много лесно се лъжат хората в днешно време.Имам чувството, че повечето информация не им помага, а затъпяват.Отделно не искат да полагат усилия, а някой да им каже директно кое как да направят, че всичко да е идеално.може би за това такъв тип хора имат успех.Аз нали не обичам празни прикзаки като почнат да ме омагьосват и излизам от стаята.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #143 -: юни 15, 2018, 13:19:36 »

Изпуснах откриването и малко ме е яд. Обичам да гледам и тази част от различни спортни събития.
Имахме по-важна работа - тичахме под дъжда към зъболекаря. Явно е било нещо леко травмирано мястото. Кокона има здрави зъбки без петна, кариеси и прочие danceg
Тази Пенка така и не хванах откъде и накъде е вървяла pardon
Булче, ами той си е хубавец. В градината ще тичат след него  Wink
 Хаха, вие значи правите ежедневни форумски срещи. Подскажи им да наминат скоро.
Свекърва, да не са ти подарили ваучер за нов онлайн курс? Или младежът е над нещата и ръси мъдрости безплатно? Wink
Аз имах преподавател в университета, който обичаше многословието събрано в едно изречение. Странно, че са ни учили как при писане на текст трябва да има увод, теза, изложение и заключение. При него правилата бяха други - първото изречение (от 3 реда минимум) винаги беше давано като въпрос на изпита. Подчинените изречения започнаха и/ли свършваха в нищото. Ако някой правеше синтактичен разбор, тотално щеше да се обърка кой на кого и какво! Та от няколко предмета при този преподавател нищо не съм запомнила.  girl_impossible В последствие беше за кратко депутат на високо ниво и естествено беше един от най-неуспешните депутати в съвременната политика.
В същото време имахме друг преподавател - бивш депутат, който ни събираше като квачка пилци! shok Залата се пукаше по шевовете, предметите му винаги бяха избирани от повечето колеги, завладяваше ни с думи. Много пъргав ум, услужлива памет и богат речник! Човек роден да ръководи! В телевизионни интервюта не може да се разкрие напълно този потенциал, но в залата беше друго. И... Човекът не говореше с изфърцунени думи и невъзможен словоред.
Маги, масово не могат да отсяват информацията! То с този интернет се даде поле за изява на Сульо и Пульо. Свекърва ми беше в голям pleasantry културен шок покрай кръщелницата си, която роди зимата. Отскоро сме запознати с най-новите тенденции в отглеждането на бебетата. Интересно ми е кога този бушон ще изгори, но гледам само отстрани без да се меся.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 15, 2018, 13:27:11 »

Какви са най-новите тендеций в отглеждането не бебетата?Че не съм в час, да се образовам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: юни 15, 2018, 13:44:50 »

А така, аз книгата нарочно не искам да я чета, че да мога да коментирам само като зрител.
Пандич, махни му корекциите на твоя телефон, защото едва ли си се скарала в кухнята, а направо си се скатала или поне скрила funnytooth
Нашето бебе /правнукът на леля ми/ е от модерните. Майка му и баща му не дават никой да ходи при него, справяли се сами. След болничните племенникът ми ще работи на половин ден, за да помага в гледането. Леля ми е направо шашната, че са възможни такива неща в днешно време Wink. Хехе, на изписването докарали бебето в "човешки дрехи" и му закарфичили дори папионка. Ама той така не си харесал роднините, че ревал през цялото време  и си въртял главата, та си развалял фасона и не могли да го снимат.  Wink На майтап /ама и на сериозно/ на входната врата имало лепната табела, че е забранено влизането в къщата за всички, освен за кучето и акушерката smile Подучих леля ми да отиде, да звънне и да лае, белким я пуснат funnytooth
Али, курсът е безплатен, аз онзи за онлайн магазин го опатках вече - свалих го на лаптопа на НИ2, каквото иска да си прави продукта, още не съм решила какво да продавам.  Wink
Пенка минала границата пасейки, ама явно се объркала, че отишла в страна извън ЕС. Простено и е, стелна е, хормони бушуват, заплес и лоша пространствена ориентация... За догодина ще предложа на стопанина и да вземе онзи бик патриот от силистра, дето не може да оправи швейцарската крава в песента на НЛО. Wink Пак добре, че не я ефтаназираха, според законите и споразуменията за свободното движение между страните от ЕС и останалите съседи Wink.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #146 -: юни 15, 2018, 13:49:57 »

Маги честно сериала е в пъти по-добър от книгата, не очаквай чудеса от нея, макър че се води за много четено произведение.

svekarva Книгата е до 1ви сезон, просто има малки нещица които след като знаеш Джун от телевизията е по-лесно да си ги представиш, а и реда на нещата става по различен начин.

Ъъъъ какво им става  на тея хора??? Ох продължавам да твърдя че някои хора се вманиачават на максимум и не правят преходи в живота на следващия етап, или циклят на шестата магистратура, или седят по 7 г майчинство и кърмят 7годишно....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #147 -: юни 15, 2018, 14:00:29 »

Хехе, дръжте се здраво Wink
- кърмено бебе се захранва от 3 месечна възраст с бульон, защото той съдържа желатин и нам си каква полза за костния мозък.
- все пак бебето беше захранено, но със сокове. Първи сок - от череши, втори сок ще бъде от праскови или нектарини (не разбрах), защото имат такива плодни дръвчета и са еко и био Wink
- бебето се храни с биберон, защото плюело и се плезело и лъжица не искало. Майката пробвала, но нямала търпение да го учи. Сега имат биберон с голяма дупка и даже обмисляла да я разшири с игла.
- козметика се не ползва, защото майката сама си бърка отварите. Какви са точно - изобщо не искам да знам, че не съм достатъчно интелигентна да ги помня и разбирам.
- бебето след къпане вечер не го слагат да спи, а дружно цялото семейство се изреждало да го дундури, докато са на масата на сладка приказка.
- в шезлонг го били облещили срещу телевизор, но то не гледало нататък (уж).
- майката вече е решила коя ще е градината, училището и какво точно ще учи детето.
Най-стряскащо е, че говоря за пълна отличничка, с хубава професия, която години наред е пренавивана от майка си (бабата на бебето). Майката е толкова натегната като пружина, че и в живота е с този манталитет на зубър. Тя трябва да е най- най- и чака отлична оценка за всяко действие. Със свекърва ми говорихме, че това ще е тенджера под налягане. Ако не бъде намален огънят, ще гръмне скоро. Горкото бебе или няма да е мислещ човек, или ще чака винаги одобрение от майка си и никога няма да е със самочувствие, че може нещо повече от родители си.
Булче, "шестата магистратура" е чудесна диагноза good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 15, 2018, 14:28:10 »

Боже не ща да мисля какво го чака това дете...

Това за бульона ме втрещи  shok

Мда, разни и странни разбирания има в този живот, така е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 15, 2018, 15:18:12 »

На края всички ще пораснат, няма какво да ги мислим чуждите бебета. И тези дето са само на био храни по збв и тези дето са зрънчо с кисело мляко lol и аз се втрещявам от някои майки. Ама мойто вече е яко кфс и нямам думата lol
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines