Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:41:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148069 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #375 -: май 31, 2018, 09:24:03 »

Хелоууу

Цитат
Булче, ти по работа или на екскурзия ще ходиш, че сама си уреждащ хотел?

Ох имаме едно красиво момиче дето "уж" трябва всичко да ни урежда,ама милото мозъка и стига за малко само. Що нерви хабим с нея просто не е истина. Миналия път всичко ми обърка. Сега пак щеше, беше ми харесала полет в 7 сутринта с прекачвания и 6 часа път с прекачванията за двойна цена сравнена със сърбите които летят от 10:00 и е 3 часа наполовин цена. Хотел на майната харесала, та стоях на главата и й казвах къде да букне... не мога просто...

Маги хайде вече да е пушка!

Звяр днес е на градина, имат тържество, много беше развълнуван. Утре тати ще го води следобеда в офиса, ще има голямо парти организирано за децата, вълнувам се много и ще чакам снимки  heart

Днес едвам гледам, карах се на един кол до 23:00 снощи, ама успях да уредя нещата... и после гледах прислужницата по никое време че беше излезнал нов епизод и сега съм зомбей! crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #376 -: май 31, 2018, 09:51:59 »

Здравейте телеграфно от мен blum
Успях с много бързане и сравнително малко чакане да напазарувам и да запиша наследството на кухня. Междувременно притичвах до вкъщи, за да местя удължителя на майсторите от едната тераса към другата. Това онзи ден.
Вчера бааавно и спокойно направих храна за 15 човека, при очаквани гости 5 човека (нас не броя). Направихме страхотен празник yahoo И нашият юнак порасна! Birthday
Днес ще дюбелират изолацията и обикалям квартала. Нарушиха ми се всякакви биоритми на сън, тренировка и гледане на сериали lol lol
Свекърва, разби ме! Няма такава история! Да са живи и здрави бебоците, че да пълнят къщите и сърцата на всичките баби.
Едната ни прабаба е на Несебър на процедури. Поръчала съм да се изкъпе в морето и заради мен, ама още било много студено и на моменти валяло. Сигурно го казва, за да не завиждаме съвсем Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 31, 2018, 10:12:21 »

Али, да е жив и здрав малкия мъж и много да ви радва!Целувки!

Булче има такива хора, чак се чудя как си намират работа!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 31, 2018, 12:37:39 »

Али, да е жив и здрав Симеон!
Маги, вчера забравих да кажа, преди бях чела за сенната хрема, че много добре им действало да са около водоеми- езера, реки, море... Като се замисля, май наистина някога като ходехме по това време в Смолян и мм беше по-добре. Е не е съвсем като да няма, ама тия дни така силно подсмърча, че на моменти ми иде да го изхвърля да спи навън.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #379 -: май 31, 2018, 13:11:08 »

Ехааа Алиии да е жив и здрав Симеон и много да ви радва! Колко бързо мина тая годинкаа! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 31, 2018, 13:30:44 »

Здравейте!

Ясно, Булче smile

Али, лети времето! Жив и здрав и голям да порасне!

Рат, много си лоша! От няколко дни съжалявам патока. Той си е излизал мозъка сигурно, а ти само го товариш.

Бамбук е доста по-добре вече. Но много се е разлигавил. Баби+ боледуване = на мама нервите са на ръба. Ама да се оправи и ще си върнем дисциплината.

Между другото, купих му гащи. Мислех, че ще му хареса да е с тях, а не с памперс, ама не е във възторг. Да му се чудиш на акъла.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 31, 2018, 14:12:50 »

Панде, значи запомвате обучението по гърне? И аз всех 2 чифта от Турция, ама още не съм му ги обувала. Той се обособява като хамстер- харесал си е едно място и ходи там да пишка и после ни вика да покаже.
Тия дни верно съм много гадна с патока, ама щото се будя по 100пъти, а той все спи гадината! А няколко пъти и точно пак приспа дребние и го събуди с тоя нос и откачам.

А я кажете как се отървавате от космената покривка /за крака питам най-вече/?
« Последна редакция: май 31, 2018, 14:17:20 от ratatui » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 31, 2018, 14:16:01 »

Ох момичета за мен тая алергия е някакво наказание. Аз не съм алергична и за това ми е ужас всичко случващо се с дребната.

Ще мъчите децата да ходят на гърне ли? Успех! Дано ви се получи бързо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 31, 2018, 15:36:38 »

Маги, една в градинката я слушах да разказва на приятелка ( нали не говоря с  никой по градинките ), че й били една инжекция и спрял да й тече носът от липите.  pardon
И аз го уча гърне, ефектът засега е че бърша говнЯ и пишо, но пък казва СЛЕД като се изпика, специфичния звук, който го мъча да запомни от месеци. Надявам се че ще почне ПРЕДИ да се изпика да го казва.  pardon pleasantry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 31, 2018, 16:16:16 »

Рат, за краката винаги съм ползвала епилатор. По ръцете нямам. За други места Veet.
Ти пък два чифта гащи, аз 15 съм му взела.

Аз едва ли ще го науча. Никаква стратегия нямам. ММ го научи след като го измием да сяда на гърнето и пишка там ако тогава му се ходи. Та поне знае, че е за пишкане вече. Това лято ще е с бабите си, на тях разчитам. И без това се имат за експерти по гърнето.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #385 -: май 31, 2018, 18:47:08 »

Падне, ако искаш имам една книга която се води 3 day potty training, като цяло не е магическа но помага за концепцията за махането. Мен примерно ми беше полезна за да махна нощния памперс. Книгата е PDF, мога да ти я изпратя
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #386 -: май 31, 2018, 19:14:28 »

Падне, ако искаш имам една книга която се води 3 day potty training, като цяло не е магическа но помага за концепцията за махането. Мен примерно ми беше полезна за да махна нощния памперс. Книгата е PDF, мога да ти я изпратя

Тя е вълшебна тази книга, но се води ефективна от 22 месеца, може и на 18м с доза късмет. 31 по тази технология го отучих, за 6 дни, на 3 години... дойдоха бабите "разбирачки" и "те така"....  werewolf VIATICUM Boy cry

Али, да ти е честит рожденика,той голям човек вече. Ще ходи ли на ясла на есен?
« Последна редакция: май 31, 2018, 19:16:08 от Kiwi » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юни 01, 2018, 08:06:26 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37891.0.html
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines