Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:55:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148079 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: май 30, 2018, 10:51:43 »

Здравейте

Маги, горката Моника, съчувствам и. И на теб също.

Фани, добре дошла!

У нас сега всички процедури сега се извършват със съдействието на телефона и почти си изгубих правата върху него. Пак ще трябва да го крия

На мен ми хареса певицата Тита на бала и smile

Хубав ден smile ние излизаме от време на време, та горе долу бива положението
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #361 -: май 30, 2018, 11:05:21 »

Ехо, оказа се че имам 20 мин в които мога да гледам празно и нищо да правя, ама нали съм жена и не мога да нищоправя  lol та ви пиша бързо!

Маги и Звяр е същия, ама тоя вирус се оказа гадно копеле, ей го вече втора седмица и промивам по кило сополи...

Фани добре дошла!

Панде той Бамбук как е?

Аз съм луднала... намерих хотел в Париж, ще имам три легла в стаята, тааа ако има някой навит за 1200 лв билети да идва  lol поне настаняване няма да плаща. На отиване съм с Bulgaria Air, на връщане със Serbia Air, за първи път ще летя с тях, на самолетите съм виждала че пише Горан Брегович, представям си че на влизнае пускат "Калашников" и сервират плескавици и лепиня  lol стискайте палци!

Хайде толкоз беше! Оревоар heart

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #362 -: май 30, 2018, 12:41:56 »

Какви са тия цени бе?

Аз сега гледам февруари цените за Бургас бяха по 600 лева, сега са по 50 лева, иди че ги разбери ... трябва да ги следиш всеки ден цените и ако имаш късмет ще се уредиш с евтини билети.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: май 30, 2018, 12:49:00 »

И аз да не остана по-назад да се оплача.
Тъкмо похвалих дребния, че се оправя и от снощи пак започна да вдига температура и трудно я сваляме. Ходихме до личната, изписа ни противовирусен, нови капки, които не знам как ще слагам, защото ще оцветят всичко и антибиотик за всеки случай, ако продължава да поддържа температурата. Тръгнали са кучешки зъби и имунитетът му е паднал.  sad
Реве ми се, ама няма да скланям глава.

Фани, добре дошла!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 30, 2018, 13:05:21 »

Моника сопол няма, поне това е добре.Освен като се разкиха де, ама той е никакъв тоя.Обаче минаваме на инхалации с Пулмикорт  angry такова до сега не и бях правила.Аз пътувам през ден до София, луднала съм.Шефа и той е в разход по пътищата по поръчки някакви и на комисии, направо се разбихме.Добре че моя мъж си взе болничен, че я бяхме втасали!

Поне за сега главата ми реши да ми помогне и да не боли толкова много!

Аз абитюрентки не гледах тази година, нямах време дори да заведа Моника да види "принцесите" на центъра.

Миме, да се оправя Алекс бързо.

Панде и малкия Бамбук да се оправя!

Бубе, има такива моменти, просто искаш да сте здрави и без сътресения, всичко друго е повърхностно!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 30, 2018, 13:16:36 »

Булче, ти по работа или на екскурзия ще ходиш, че сама си уреждащ хотел?
Бамбук от снощи е на антибиотик, надявам се да му спадне температурата вече. И на инхалации с пулмикорт е. От тях вече има ефект, много по-малко кашля. Довечера сме само двамата, та сега докато спи мисля само да гледам в тавана.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 30, 2018, 13:33:31 »

Добър ден!
И Ники е в отбора на болните, цяла нощ е с температура и сополи. Почти не спахме. Мм пък вече над месец е със сенна хрема и ми идва да го изхяърля, все едно дракон има в стаята, а сега с липите почва още повече да се обостря.
Фани, добре дошла!
Булче, кви са тия цени за билети бре  shok
Бубе, бързо да мине тоя период!
И за да не е съвсем негативен поста, ще се  похваля, че успях да си запазя час за маникюр при старата ми маникюристка- след 1 месец пак ще имам хубави нокти  yahoo
« Последна редакция: май 30, 2018, 13:49:26 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #367 -: май 30, 2018, 14:11:15 »

       на самолетите съм виждала че пише Горан Брегович, представям си че на влизнае пускат "Калашников" и сервират плескавици и лепиня  lol стискайте палци!
funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Аз преди години летях с Аерофлот и като ме посрещнаха едни тьотенки стюардеси, всеки момент очаквах да чуя "Ширака страна мая радная". Досега само в Тел Авив пуснаха химна им след кацането и израелската част пътници пяха с пълно гърло и си кланяха главите. Wink
Да ви сведа до знанието последните клюки от парка до нас Wink Йогите ходят по разни семинари извън града и берат билки в ранни зори, та никакви ги няма и е голяма скука. За разнообразие водя статистика на новородени бебета. От известно време ми се наби в очи една ръждивокафява количка с плетена завивка - бабата по цял ден виси на една пейка. Онзи ден виждам количката на друга пейка, с друга баба и си викам, разгеле, включи се и сватята. Ама като стигнах до обичайната пейка, която е след едно завойче по посока на движението ми, гледам, бебето пак с предишната баба.  Oh my ...  Изблещих очи, защото просто няма как да се случи физически, дадох кръгом и проверих дали ми се привижда, ама не, там си беше същата количка, със същото одеало. Сигурно съм изглеждала доста странно, защото новата баба ми се засмя и каза, че това са близначки и да не си пречат ги возят разделно. Днес пък количките бяха сдвоени, съвсем като за близначета и ми "дойде сърце на място". Обаче само за няколко минути... След завоя пак имаше баба с ръждива количка и плетена завивка shok Щях да падна... Засърбя ме навсякъде и честно, имах чувството, че не ми стига въздух. Хубаво, че бебето ревна и го извадиха от количката, та да видя, че е доста по- едричко от другите две и има синьо по дрехите. Реших, че то така не става да ме стряскат всеки ден и питах колко броя окончателно са бебетата. Три!!! Питам я дали утре няма да ме изненадат с една тройна и още една единична, пък тя се смее, че може, ама след някой друг ден Oh my .... Каква била работата: тази и дъщеря има тризнаци /вадят ги едно по едно, щото им били различни режимите, а аз си мислех, че само едно разхождат по цял ден/, а другата дъщеря чака близнаци всеки момент. В същото време сватята има планувано от другия си син внуче за след два месеца. Живеят всички в нашия квартал и всички накупили еднакви колички, а прабабата доплитала 6-тото одеало. Хехе, като нищо да видя впряг от 6 колички след време smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 30, 2018, 14:42:33 »

Свекърва, уникална история, както винаги. lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 30, 2018, 14:47:17 »

Хахахахаха, веселба!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: май 30, 2018, 14:48:36 »

Хахахахахаха, голям смях, малко като в Матрицата shok
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 30, 2018, 15:41:59 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth е не ще падна! Свекърва, това само на теб може да ти се случи!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #372 -: май 30, 2018, 16:20:49 »

Баба герой - 5 бебета ще се озори доста. smile Дано и майките помагат.  :funny:Добре че бабите и те не са близначки, че не Матрица, ами Шоуто на Труман щеше да е.  LAUGHTER

И аз тия дни съм малко като в Шоуто на Труман - колкото пъти погледна навън все едни и същи хора в една и съща посока се движат - или нон стоп си забравят нещо вкъщи и се връщат по 5 пъти или аз полудявам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: май 30, 2018, 16:28:00 »

И аз тия дни съм малко като в Шоуто на Труман - колкото пъти погледна навън все едни и същи хора в една и съща посока се движат - или нон стоп си забравят нещо вкъщи и се връщат по 5 пъти или аз полудявам.
А така, и ти в кюпа Wink Много сме, силни сме! good yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: май 31, 2018, 08:20:59 »

Посмях се с вас от сърце!
Добро утро де! Днес съм отпочинала и то защото не спах в къщи. Моника е по-добре, чакам да се събудят да ги чуя.
Какво ще правите днес?
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines