Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:58:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148055 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #330 -: май 24, 2018, 10:46:38 »

Честит празник!
Фани, браво на Кари! Голям напредък има от миналата година good heart пък как хубаво говори руски, направо да я изяде човек с рошавата коса Wink heart Радвам се и аз като я гледам колко е сигурна и със самочувствие good Bravo Дано и мине леко реадаптацията в нашенски условия и да запази всичко хубаво, придобито там. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 24, 2018, 14:36:59 »

Честит празник!  give_rose

Ние успяхме да се разходим. Не хванахме тържествата, но си купихме нова книжка, обиколихме въртележките и си правихме сапунени балончета.  smile
В книжарницата имаше намаление на всички книги и беше пълно. За себе си нищо не успях да взема, но съм заредила няколко книги на телефона. На центъра раздаваха книгоразделители с цитати от книги.
ММ е на работа и ми е скучно. Сега вали и гърми, добре че изчака да се приберем. Идеално ни се получи.

Фани, казала си го повече от прекрасно. heart Много хубаво.  heart
Кари е станала много чаровна госпожица. heart Поздравления за успехите.  Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 25, 2018, 07:59:30 »

Добро утро дами.Аз тия дни бях в ужасно агрегатно състояние и не пишех.Болеше ме глава, чаках цикъл, пръсках се от нерви въобще не бях човек.Като се включи и конфликти леки на работното място всичко става невероятно красиво!

Днес съм много по-спокойна, защото имам цикъл  blum .Вчера излизахме по центъра, разхождах Моника, обяснявах и за 24-ти май, но накрая си тръгнахме с рев и сълзи от центъра, защото не слуша ама хич в последно време.

Хубав ден от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #333 -: май 25, 2018, 08:55:33 »

Добро утро!
Хаха, Маги, май ти не я слушаш! Wink funnytooth Какво пак прави това добро дете, та те ядосва? Wink
Вчера следобед и тук валя, но то си е нормално за всеки 24-ти. На моя бал, на брат ми, на двете деца, няма пропуск да е допълнителна атракция smile
Ходих на предродилно тържество и за моя изненада беше много забавно. Приятелките на майката бяха подготвили обичайните игри със залагания за дата на раждане, размери на бебето, вероятности за името му, но приказката се завъртя към началните моменти на бременността и както става често, взеха да се разказват весели истории. Аз обрах точките с "Тест"-а на Лолитката. smile А, залаганията, за да са отговорни, ги направихме с пари. Който познае, взима цялата сума, или си я поделят, ако са повече от един, пропорционално на залога. Подаръците, по молба на бъдещите родители, бяха почти символични- работи за хапване, дрънкалки и памперси. Като се роди, ще си поднасяме поетапно даровете smile
Булче, доста неочакван ми се явява атентатът в последния епизод.  pardon Кога назря гневът, кога се организираха, кога притъпиха бдителност Началниците... Много моменти се разглеждат с ненужни подробности за сметка на важни събития. Вероятно ще покажат в последствие, но сега не ми е емоционално и смислово обоснован. Хехе, като каза, че е епичен и очаквах нещо повече Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #334 -: май 25, 2018, 09:51:40 »

Здравейте!
Вчера изкарахме чудесно на празника heart С ММ и с децата отидохме на центъра. Татко беше на работа, та имахме пряка телефонна връзка как се движи манифестацията. Ние се включихме по- към края, но няма как да прекосим града с неголямо дете и бебе в количка pardon Предвид, че заваля сутринта, а после времето се сменяше през 15 минути, по центъра не можеше да се разминеш! Народ, народ...Видях учителя ми по история, но не видях други познати лица от гимназията. На ММ пък гимназията не успяхме да я дочакаме, че техният район беше последен. Както се смяхме - трябваше да си види учителите, за да знаят, че поне от един лунгурин човек е станало. После се разходихме из Градската градина и по обяд се прибрахме. Много беше празнично, обаче каката се превъзбуди и леко ни държеше в тонус!
На моя бал, пак на 24-ти, росна само за идеята, но две години преди това беше страшен студ, мартенски, а не майски студ. angry
С майка пък си припомнихме как на бала на комшията с брат му бяхме куцо и сакато като гости. Брат му беше със счупен крак, а аз със счупена ръка. Най-колоритните гости lol
Припомних си и как преди години тъкмо ме бяха измъкнали от интензивното и колко много ме дразнеха виковете с броене до 12 diablo Морето е до колене в тая възраст.
Днес имам важна задача - да харесам торта за бъдещия рожденик. Wink
Кари не мога да я видя сега, че бавно нещо ми зарежда клиповете. После - от телефона. Фани, кажи ти доволна ли си от развитието й в гимнастиката? Знам, че не ти е самоцел, но все пак...
Булче, а дано намеря време да гледазм нещо такова и да си обсъждеаме тук.
Идва лято! За първа сутрин цъфнаха калдаръмчетата - оранжево и цикламено.,
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #335 -: май 25, 2018, 11:09:35 »

Привет Мривет!

Маги цикъл нечакан или чакан беше? Ама че въпрос зададох... И мен вчера звяр ми скъса нервите, та отнесе и един шамар че вече не се издържаше... Хем ми е жал че е болен, хем се пробва до къде ми е границата, ама като го смъмриш идва и се гушка за да не му се караш, голям манипулатор е

Свекскак така неочакван ти идва? Мейдей отдавна работят върху това и използваха прислужниците за информация. Офглен (тази която хвърли бомбата) беше просто идеалния изпълнител на това, очакваше се масово убийство, още в трейлъра се вижда че има погребение. На тях отдавна са им пропукани връзките, всеки следи всеки, вижда се че даже и хора като Ник уж доверени имат връзки с Мейдей и работят на две страни. Иначе да, има моменти които проточват, но после се връзват с други ситуации.

Ох, яхвам метлата че имам много работа.... и се ядосвам че не му изписаха отново на детето антибиотик, що за родител съм... искам агресивно лечение а те искат неинванзивно

Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 25, 2018, 11:39:30 »

Здравейте и от мен!Минавам само на бързо да ви почерпя по едно за мое здраве.

Имам Митко с шарка.Целият се е опъпчил,онзи ден месих питка с мед и я раздадох.Хубав ден!После ще ви чета!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 25, 2018, 13:20:46 »

Цвете, честита да си!И много да те слушат!

Булче, очакван беше с нетърпение!Какъв сериал какви 5 лева, аз мисля някакъв исторически да гледам, не знам защо съм решила така.
Дано се оправи бързо Звяр.

Свекърва
, добре сте си изкарали, супер!Много се радвам на такива свежи партита!

Али
и вие сте си изкарали подобаващо!

Тук празника беше хубав, друг е въпроса, че наистина Моника прекали!Но се надявам сме се разбрали с нея и ще ме слуша повече за в бъдеще.Че предстои 1-ви юни и там вече съм в голям стрес какво ще правим и как ще бъде!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #338 -: май 25, 2018, 13:38:07 »

Аз за 1 юни още не съм се ориентирала къде ще я водя. То тя ще е на градина, ама съботата ако има нещо интересно...
Ей, а какво само им бяха намислили от градината за 24 май Bravo Много се изкефих на госпожите! Пак бяха съчетали занимания на втора и трета група. После през компютъра ще седна да разкажа Girl_hide
Поръчах торта - шоколад и ягоди. Хем сезонно, хем не много леко (не харесвам леки торти, а шоколадови). Няма да има зайчета, патета и прочие. Наши приятели имаха фирма за торти над 20 години. Те ми правиха сватбената и ми уйдисваха на акъла за всяко нещо... и така са ми наситени очите с джуфки и цветове, та сега не промених визията на оригиналната торта. Ще сложат само плочка с надпис. Така се, онзи с царското име и без това много няма да разбере pardon

Цвете, прекрасен празник ти пожелавам! Бързо възстановяване на Митко.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 26, 2018, 13:08:24 »

Добър ден!
Бързо да оздравяват всички болни!
Цвете, да си жива и здрава!
Панди, ужасно е на магистралата, ама дано поне този път я направят качествено, че така друса през повечето време  angry
Ние вчера благополучно се прибрахме, малко ми е мъчно- още ми се стоеше, а и като знам че до септември може и да не отидем никъде повече  cray
Дипломирането мина много добре, ние си пътувахме сами, свека пътува с нашите, защото на девера детето било в болница и тя зор точно сутринта да го види /тя беше в болница от събота, но както и да е/. В Бургас беше супер, отидохме да видим морето, едва удържах шефа, че голям мерак да влиза в морето. На другата сутрин беше самата церемония, беше много хубава и тържествена. Последва обяд и кой за къде е- ние към Одрин, нашите към Варна, а свека към София.
В Одрин беше супер време, напазарувахме каквото бях набелязала, шефа е с нов гардероб, има и памперси за 2-3м. Ние си останахме със скромни покупки, ама 2 дни явно не стигат цялото семейство да се обзаведе. Другия път повече!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 26, 2018, 15:12:06 »

Сигурно трябва някой път като сме в Тополовград да отскочим до Одрин. Аз все си го представям голяма цигания и битаци, но сигурно не е чак така.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #341 -: май 26, 2018, 18:25:13 »

Панди, аз един път ходих на пазар в Одрин и повече няма да стъпя blush На брат ми жената, много мои колежки и познати ако не отидат един път в месеца там, направо ще се поболеят. Купуват препарати, булгур, фасул, леща, нахут, беклави, лекарства, чорапи и дрехи и каквото още се сетиш. Специално химиите и вносните храни са с по- добро качество, дори и да не са по- евтини. Обаче пък тук в циганските махали с препродажба си вадят хляба и за мен пак излиза по- евтино, каквато и надценка да му слагат, да го взема от тях, вместо да се трепя по пазари и да чакам по границата. Вчера, примерно, си намерих две поли за по 10лв., които там са по 7лв. /по информация на етърва ми/. Приятелката ми пазарува детски дрехи за внучка си, обаче цветовете им са така специфични /разбирай ярки/, че снахата в Германия директно ги давала за дарения. Качеството е хубаво на по- скъпите, но като техните деца носят същите, някак не върви да си издокараш и своите Wink
Ние имаме и приятелско семейство български турци, живеят в Измир. Жената е лекарка, а мъжът - инженер, хора с положение и авторитет. Те ни водиха из магазините и направо е нещо страхотно. good Имат намаления по 80% и за техни си хора носят разни работи от складовете, отношението е като към царе, даже за количество в момента свалят цените. Ама трябва да знаеш език, да те познават.
По сведение на пътуващите колежки, в последно време моделите на женската конфекция били доста консервативни, в тъмни цветове и трудно си намирали нещо хубаво.
Днес е Черешова задушница, нека почиват в мир всички наши близки хора, които вече не са на този свят.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 27, 2018, 10:42:06 »

Ами в центъра /около джамията Селимие/ е много смотано, точно цигания е. Ние реално ходим на пазар в един аутлет и в един мол. Не купуваме толкова турски дрехи, само от един детски магазин в мола, но там не са ярки и гадни. Миналата  майка от някакъв пазар беше напълнила 2 огромни плика с дрехи, ами 2-3 неща ставаха за носене само, просто ужасни. Ние пазаруваме от НМ, уайкики и ако нещо друго ни хареса случайно.
Прахове и подобни някога бяха много евтини на борсата, сега доста са вдигнали цените и във веригите им /кипа и мигрос/ излизат доста по-добре, когато са на промоция. Памперс гащите ми се връзват по 20лв кашона и то ако не са на промоция.
За разходка не е кой знае каква дестинация, ама за пазар и да убиеш 2 дни е чудесно. А и аз отивам да си похапна техни вкуснотии Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 28, 2018, 07:44:42 »

Здравейте!

А ХМ и Уайкики по-евтини ли са там? Нали и тук ги има. Или за тях имаш предвид аутлет
А Памперсите за 20лв за колко броя? Това по-звучи като далавера. Макар че на Бамбук ми е време да ги маха.
За баклава и толумбички май съм си казвала мнението -  bad

Нашият дълъг уикенд приключи с екшън, защото събота срещу неделя направи ларингичен пристъп.  Тази нощ спа, дано бързо да оздравее.

Хубав ден на всички
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 28, 2018, 08:50:19 »

Добър ден!Хайде и ние сме в кюпа с ларингит  nea Какво да ви кажа събуди се тая сутрин и една страшна лаеща кашлица, направо куха.Ужас!

Иначе почивните дни бяха много динамични.Аз пътувах в събота, те се гледаха, в неделя бях с девойката цял ден.Готвих, оправях ей такива домашни неща.Днес са с баща си в къщи, а аз работя.Няма начин редуваме се!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines