Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:29:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148072 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #315 -: май 22, 2018, 19:59:42 »

Панди, честит племенник smile Да е здрав и щастлив!

Този сериал за прислужницата много му се каня, но не знам дали няма да ми дойде в повечко и да ме разтресе твърде. Напоследък нямам капацитет за още драма. А също цикля какво им е на възрастните хора, дядо ми като почина на 71 и много тежко беше, обаче от един момент нататък като гледам другите трима какво им е, се чудя кой повече късмет извади... ей така... и на този фон още драма от сериал... не знам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #316 -: май 23, 2018, 06:44:25 »

Добро утро,

Аз днес ще си "почина" вкъщи че Звяр ми е с температура.

Киви, наистина не ти препоръчвам да гледаш сериала ако не ти е момента, много разкъсва душата и вкарва в размисли и няма да можеш да се отървеш с дни от размисли

Стискайте палци да е вирусче при Звяр че и много лошо кашля
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #317 -: май 23, 2018, 07:10:20 »

Киви, не ти трябва, особено, ако не го гледаш като филм. Не се вживявам уж, ама то толкова жестокост в името на някаква идея, че не само ме разтърсва, ами ме потресва направо. Малко ми бяга основният замисъл, но в общи линии го виждам като "ето до какво води фанатизмът на властимащите".
Хаха, в тази връзка, Панде, вече е ясно какво да мислим за срещата Радев- Путин - "добро начало на много нива" Wink, следва пътуване на Бойко. Направо ми иде и радиото да затварям, все едно и също се дъвче: Има ли верен отговор на въпрос Х от матурите за 12-ти клас, Радев- Путин- Бойко, Фейсбук и софийската вода.  nea
НИ2 е много впечатлен от Шанхай. Огромни сгради, невиждан подем на модерни технологии и неспирни потоци от движещи се хора в ограничено пространство, така го описва.  crazy Цялата информация е въведена в мобилните им устройства и имал чувството, че е във филм на бъдещето - всеки си "пери" екрана на мобилния за влизане в метрото, вместо билети в рейс и влак, плащания за хранене и дори за ползване на тоалетна, най- дребната покупка дори минава задължително през карта, пак от екрана. Все едно имаш чип и съответно във всеки един момент се знае къде си и какво вършиш. Освен това всеки може да оцени всеки - примерно, отиваш в чайна и на касата, при "плащането", данните ти са на разположение на човека там /неговите пък на теб/ и има възможност и право взаимно да си влияете на личния рейтинг. Те са свикнали и не им пречи, знаят, че са следени. Също като при нас по едно време, всеки си има досие Wink.
Хайде, да подхващаме срядата, че утре е празник и почивен ден. smile
Булче, какво друго да е освен вирус... Стискам палци бързо да му мине на детето good heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 23, 2018, 07:41:52 »

Свекс като каза Шанхай, се сетих, че много все пак ще ходи в Хайдарабад. Вече има виза, поне ще е само за една седмица в началото на юни. Чуди се дали да не си носи солети за една седмица lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 23, 2018, 08:09:08 »

Добро утро от Бургас!
Булче, бързо да му минава на Звяр!
Фани, да си жива и здрава!
Панди, завий му баница във вестник на тм Wink
За Прислужницата, в началото много ми действаше. Сега някак гледам да не се вглъбявам чак толкова, след като си изгледам епизода си пускам друго нещо, някоя тъпотия малко да ме разсее, иначе се въртя и мисля тъпотии.
Мм слвд час се дипломира, вече замина да му дадат тогата, а ние още се излежаваме/някой спят де/, ама аз вместо да се приготвям... След церемонията узчезваме към Одрин, вече нямам търпение  yahoo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 23, 2018, 08:23:36 »

Привет!!!
Благодаря ви за поженанията. Имах страхотен празник. Бяхме само нашето семейство и наши приятели с малко момиченце. Ходихме на италиански ресторант. Всичко беше великолепно. Дотолкова, че чак забравихме половината торта там... Сега отивам да я издирвам  pardon pleasantry стискайте палци
Бързичко да оздравява Звяр.
Свекс, говори ми, говори... Как искам да отида в Шанхай...
На ви да гледате кака:



Хубав и слънчев ден!!!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #321 -: май 23, 2018, 08:28:45 »

Добро утро!
Първо, честито бебче на Пандето give_rose И аз четох, и аз се отнесох да честитя.
Фани, как мина празника? Пожелавам ти много усмивки идната година! Ох, писала си междувременно, ще чета.
Свекс, направо ми затвърти мнението за източния свят и че нямам работа там nea Това ми е толкова отвратно! Нас (в най-близко обкръжение имам предвид) ужасно много ни дразни, когато деверът дойде и моментално си навре носа в телефона или лаптопа, за да покажел уж нещо, а чопли, рови и не общува по нормален начин с нас. Наскоро обаче го хванах колко е зле в търсенето в Гугъл. ММ търсеше една шашава тениска, а деверът не я намери. Аз с 2 клика и намерих 100 варианта на въпросната тениска. pardon
Все повече хора срещам, които много разбират от компютри, а не могат елементарни неща в нета да си свършат. И повечето са млади shok Имат безумен поток от информация, а не знаят как да го ползват!
Снощи гледахте ли "Стани богат"? star Това девойче с кариерата на мениджър ме измъчи. То бива да не знаеш, ама то едни разсъждения... На последния въпрос и аз се колебаех между 2 отговора, но тя преди това издумка жокерите за глупости. Не знаела какво е велур crazy
Къде гледате тази Прислужница? Аз бутам "Откраднат живот". Засягат разни интересни теми пак, обаче така го разбозиха откъм лични отношения, че чак дразнят. Чакам пак Банков да се появи. Бяха казали, че Вергов не се е махнал окончателно.
Днес чакаме гости, без нещо специално. Wink Ще търся и програмата за празника утре, че да направим план за разходка.
Свекърът вече има нова каляска. ММ я кара сега, че баща му е извън града. Малкият сонщи много рева от новата кола. girl_haha Кокона обаче е очарована.
Взех, че си харесах 10 чанти и едни малко шашави обувки. Да се чуди човек защо са ми точно сега токчета по 10 см и дамски чанти като за много работна crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #322 -: май 23, 2018, 08:56:58 »

Али, само по HBO го дават, аз си направих абонамент и срещу 10лв. месечно изгледах всичко, което не бях гледала от 5 години.
Значи, китайците не си "чешат" мобилните, просто няма друг начин за плащане pardon. Не е като да си правят селфита и да си чатят Wink. По влакове, метро и рейсове работят, даже нямали време да четат. Нямат позволение да ползват познатите тук приложения като Фб, Гугъл, Скайп, само техни си, които явно са пак следени.
Колкото до никаквите компютърни познания тук, напълно съм съгласна. Уж започват от 4-ти клас, а една екселска таблица не могат да направят повечето матуранти. Като почнат работа и ако се налага, ще го научат. Пък дали ще се включат в разговор или не, не мисля, че причина са телефоните. Едно време като ги нямаше, темерутите пак си витаеха в техен си свят и само физически бяха на масата. Сега поне ръцете им са заети с нещо и не им хващаш блуждаещия поглед Wink.
Фани, тортата е страхотна, лаците и червилата истински ли са или ядливи?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #323 -: май 23, 2018, 13:41:35 »

Ей, браво на руснаците! Четките съвсем истински са ги докарали, чак и косъмчета все едно имат Bravo
Фани, специално за теб Wink - Лидл последно време пускат нови и нови неща. Бях на шопинг малко. Уж риза трябваше да търся за ММ, та накрая си взех къс и дълъг панталон от лен и памук crazy На касата разделих сметката на хранителни и не, че поне по-малко да ме боли главата от общата сума lol Търсех си и пола от тюл, ама тези са пили газ и толкова пари не давам! Тези дни се чувствам просто слаба, а не кльощава и се харесах в дрехи, които прикриват. (ММ ми се смее и вика - Какво очакваш? И аз толкова деца да родя... Това не че ме успокоява, ама сарказмът не е излишен.)
Лоли, защо си ми толкова далеч?! Имам остра нужда малко да се почувствам бял човек и по женски глезена. За пореден път съм със съсипани нокти. girl_impossible
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 23, 2018, 14:24:04 »

Добър ден!

Моят малък мъж вчера беше с температура, освен сополите, и сега е тегаво положението. Дано минава бързо, защото ми е много мъчно да го гледам така. sad

Фани, честит рожден ден с малко закъснение! Да си здрава, щастлива, много обичана и да сбъдваш всичките си мечти!  heart
Много сте хубави всички на празника. Кари малко си я отрязала, но се вижда Кико колко е пораснал.  heart

Свекърва, егати и роботите, честно. Сигурно се свиква с този начин на живот, ама за чужденците сигурно е странно. Чак пък толкова.  crazy А хората как са?
Нарочно ли си написала лаците или така се казва при вас? Просто ми е любопитно.  smile

Рат, все забравям да ти кажа колко ми харесват снимките, които си правили. Погледнах и линка, всички са много свежи, цветни и зареждащи. Много якоо! good Приятно изкарване на вас и честито дипломиране на ТМ.

Хм, така ми се иска и аз да се обзаведа с една чантичка, ама кога ще я нося, като навсякъде съм си с раничката?! blush Иначе съм си харесала 100.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: май 23, 2018, 15:23:58 »

Хаха, от лиготия естествено съм написала лаци /лакове/, да звучи като краци /крака/ Wink То така или иначе по тортата няма, само сенки и червила са, но черваци малко крайно ми се стори. blum
Ей, ама вие масово си изпоразболяхте децата sad Стягайте се, празници идват, сладолед трябва да ядат Wink
За хората, не като колеги, казва само хубави неща - сърдечни и мили, но това си е чужда култура и трудно могат да бъдат разбрани. Поне тези, с които е общувал, живеят много добре, имат къщи извън града, карат електрически автомобили, пътуват и имат по 2 деца. Последното означава за тях, че имат висок жизнен стандарт и могат да си го позволят, че нали имаха наложени ограничения за 1. Преди 10 години Родният беше в Китай, но в по- бедните райони около Пекин и направо не можеше да повярва какво се случва там, че и ние покрай него. crazy nea. Идентификационен номер за раждане получава само първото дете в семейството, то може да учи, да се лекува, да работи - просто да е човек. Всички останали живеят все едно ги няма. Постъпват на работа още като деца и срещу цял ден получават шепа ориз cray. По- богатите е можело тайно да изучат и да се надяват да си измъкнат децата срещу огромни суми, но за другите е било до живот. Много мъка има по белия свят, направо нямаме представа... Къде ще вървиш, та няма да свикнеш, то и приказка си има, че кучето скача според тоягата. sad Вероятно и нашият начин на живот и морал са странни и дори недопустими за други. Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 23, 2018, 17:49:45 »

Здрасти!
Всичко е ядливо, без перлите отстрани. Мани с тая торта... Кари я избра, обаче пишеше друга марка на гримовете и попитаха какво да напишат. И аз викам love... Служителката ме пита как по-точно и изписва: ЛАВ или ЛОВ...  Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy изписах й го като до последно се притеснявах ще ли успее да го напише вярно?! Има ли в БГ хора, които не знаят как се пише се зачудих?!  crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #327 -: май 23, 2018, 19:15:46 »

Свекс и после се чудиш какъв е смисъла на прислужницата, ей го на една ръка разтояние какво се случва, следени от държавата.... Гледай новия епизод, епичен е, аз си го свалих днес.

Аличка има го и в торент сайтовете, но не мисля че ще ти пасне, горещо ти препоръчвам да гледаш This is us, повече ще ти хареса. Ако пък всички решите да гледате прислужницата такива хубави теории ще въртим хахха

Фании сори забравих те, да си жива и здрава на патерици! Много хубава торта

Звяр е уж с вирусна инфекция, ушите са му пламнали, възпалени, тръгнахме си с една камара лекарства, дано не слезне надолу че ми е супер свито. Отказах годишнината от завършването че снощи ни пратиха покана за Париж отново, писна ми вече...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 24, 2018, 08:51:35 »

Здравейте!

Честит празник!

Аз няма да ви гледам Прислужницата, ама не ми пречи да си развивате теории lol lol такива извратени сериали не гледам. Преди имаше едни Рим и Спартак дето всички ги гледаха и обсъждаха.

Ние пътуваме към свекитата. Магистралата пак е в ремонт. Сега я минахме рано и спокойно, но в неделя не знам от къде ще минем.

Чакам Рат да разкаже за Одрин и дипломирането.

Хубав ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 24, 2018, 10:13:47 »

Добър ден и честит празник!!!
От малка съм свързвала този празник със светлина и чистота! Нека светлина огрява всички ваши деяния и чисти да са всички ваши помисли...
Бих искала да споделя с вас някои клипчета на Кари. Просто защото мисля, че на този ден най-много ни трябва вяра в бъдещето. Вяра, че децата ни ще последват нашите стъпки, но и че ще ни надскочат. Вяра, че ще обичат и ще бъдат обичани, вяра, че и те ще създадат красиви неща, ще извършат добри дела, ще ще имат свои деца, които ще обичат и възпитават, че може би няма да бъдат перфектни, ще падат и стават, ще ни обвиняват и ще прощават грешките ни, че просто ще бъдат Човеци....
https://www.youtube.com/watch?v=VVeKzgWdrn0
https://www.youtube.com/watch?v=ud6xk2ZmHQ8 -Пето място
https://www.youtube.com/watch?v=SiNoRiHJnKI
https://www.youtube.com/watch?v=kahvhjzCxHk&t=22s
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines