Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 22:13:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148468 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #300 -: май 21, 2018, 15:49:09 »

Да не останем назад, ето и нашият вариант Wink
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6872344

цъъ, останаха злите братовчедки, момче ще трябва да жертваме, момата ще стане Маунбатън-Уиндзор-Пешова  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #301 -: май 21, 2018, 16:14:44 »

цъъ, останаха злите братовчедки, момче ще трябва да жертваме, момата ще стане Маунбатън-Уиндзор-Пешова  lol
Да бе, само Пешова ще е! Като нищо и принцът да е Пешова, какво като има титли и замъци. Откъдето е момата, оттам е родата! Wink blum
Хаха, вярно, че момък трябва да стягаме... funnytooth
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #302 -: май 21, 2018, 21:29:08 »

Айде още един принц по-малко... Тъгувам, страдам... Всъщност имах прекрасен ден. Големия змей с Оксфордския отбор по футбол вчера се отчете върховно, никога не съм се радвала толкова на футболен мач.
Ние сме добре, но както знаете запазена марка на моите деца е да не спят и да не се свъртат на едно място, аз след тях ... и хич не смогвам да пиша от както не кърмя по 10 часа на ден.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 22, 2018, 07:57:28 »

Добро утро, как сте?Киви, що ти е да седиш на едно място, фигурата ти гледат децата да е хубава  tease Вчера пред блока гледах едно момиченце, с една година по-малко от Моника седи и си играе тихо на пейката.Боже, на мен това не ми се е случвало!Нашата тича, пада, става, реве, бие се(да, научила се е вече да се бие), говори и какво ли не едновременно.

На мен ми се спи, ама то при мен е перманентно, хахахаПак се събудих през нощта, обикалях апартамента, въртях се и съм заспала по едно време де!Времето за сега е приятно и хладно, а довечера сме на детски РД  crazy Веселба е!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 22, 2018, 11:05:52 »

Здравейте smile

Как сте?
Какво мислите за визитата на президента Радев в Русия? lol lol lol Шегувам се lol

Още не сме излизали днес. Чакахме да отчетат парното и сготвих. И сега пък още чакаме яденето. Днес се очаква да изпишат сестра ми и бебето, но още не е стигнала информация до мен. Положението е шаш и паника от всички. Аз съм някакъв умиротворител и сигурно накрая ще го отнеса, ама сефте.

Хубав ден на всички
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #305 -: май 22, 2018, 11:57:33 »

Пандич, внасяй спокойствие, ти имаш пресен опит heart
То донякъде е добре околните да се вълнуват, иначе как ще се запомни такова събитие?  smile
Аз пък съм канена на 24-ти на предбебешко събиране, леля ми очаква правнук. Някак съм се закачила покрай брат ми, че той следи бременността на майката. Имам приготвени неща за бебето, макар и незавършени като цяло все още и много се чудя дали да се стегна и да подаря тях, или да купя друг подарък crazy Не съм ходила на такова събитие... Разбрах, че са канени предимно роднини и 2-3 приятелки. Май трябва да се обадя и да поразпитам лично какво се очаква от мен, може да им е нужна физическа помощ, примерно crazy
Булче, наваксах с Прислужницата smile Не съм чела коментари, макар да имам членство в онази група. Става все по- тежко и по- тежко... В момента ми се налага да мисля за вината /снощи гледах епизода, където бившата съпруга вижда Джун с бебето в кафенето/ и ми е особено гадно, че почти винаги, даже без да го искаш, личното ти щастие е сякаш за сметка на нечие чуждо нещастие sad. Да не смееш да се зарадваш като хората, щото като нищо може да се наложи да изкупваш вина.  blush Ама то си е казано: За един сватба, за друг- брадва! pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 22, 2018, 12:03:22 »

Свекърва, ти пак дълбокомислени разсъждения.Аз съм в един ужасно преломен момент за себе си лично.От прекалено планираща, очакваща, мислеща се опитвам да стана лек непукист.Просто се съсипах последните 2 години.Опитвам се да поставя себе си на първо място и нямам в предвид детето и майчинството, не други са ми драмите.Абе пак многото безсъние е, защото се опитвам сама себе си да науча да мисли за себе си.Дано ме разбрахте!

Панде
, нормално е да има паника, винаги я има smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #307 -: май 22, 2018, 12:38:44 »

О, Маги, това ми го вменява филмът Wink. Хаха, аз по принцип си мисля, че съм си заслужила всички хубави неща, а ако не съм, сигурно ми са награда за изстрадани неволи. good
Сериалът се опитва да ми смени настройките, че всички събития произтичат от взети от мен решения, обаче аз трудно се давам и упорито вярвам, че има Съдба, или късмет, или път, или там кой както го разбира и просто трябва да се премине през нещото.
Ей на, вчера пак минахме през обичайния разговор с майка ми:
Тя: Не ми се яде, не ми се пие!
Аз: ?????
Тя: Искам да умра, защото виждам, че ти тежа!
Еми.... не я спирам, ама защо пък ще ме изкарва мен виновна, че ми тежи и после ми е гузно? diablo diablo diablo
Днес се замислих, че котката я води с няколко месеца по възраст, ако и превърна котешките години в човешки. Нищо не забравя пустото животно и помни... Първата и работа като се запролети беше да излезе на терасата и да излови скалните гущерчета.  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 22, 2018, 12:42:22 »

Хахахаха. браво на Жулиета smile Ми при тях е инстинкт.Аз също не мисля, че трябва да съм нещастна, увесила нос и вечно да внимавам да не настъпя някой.Искам си щастието и съм го заслужила.Може би мислите ми са, защото определени хора силно се опитват да ми вменят чувство за вина, но първо трябва да погледнат себе си.А и са като латерни и не приемат чуждо мнение и предпочитам да замълча, защото не ми се влиза в такива разправии.

За майка ти ми е ясно.И баба ми онзи ден заключи как щяло да е хубаво да умре, че да не ни пречи.Аз трябваше да се почувствам гузна, ама вече ми е все по-трудно, да не кажа невъзможно.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #309 -: май 22, 2018, 13:06:03 »

И моите баби все умираха и така си живяха 10-ина година ... всички стари хора са еднакви.

Аз съм супер заета на работа, а искам да се опъна и да гледам сериали. :Д

Маги, почнах един гоблен - супер мъничък де, яко е, ама ми умаляват ръцете. Практика му е майката. Мисля да почна и да плета, ще се готвя сериозно за зимата - планирам шалове, шапки.  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #310 -: май 22, 2018, 13:14:27 »

Здравейте!
За pleasantry сватбата на годината само снимки гледах и четох малко коментари. Гала няма кой да я издържи. Та роклята беше ултра изчистена, прекалено като за кралска сватба. Живанши пасти да ядат! Не е лошо да има изчистена визия, ама чак обезличена. Как нямаше камъче, коланче, една джуфка, ей така за разкош?! Казва го свраката, дето обича лъскаво girl_haha Четох за цветята по воала - това е интересно, ама ако не ти го кажат, няма и да разбереш. Дължините на роклите, воалите, шлейфовете са по протокол от-до метраж и няма място за лични решения.
Иначе линията на роклята на Мегън е много хубава good Изпълнението е лошо. На Кейт роклята горе беше ужасна - правеше я плоска като дъска. Кейт има хубава фигура, а не я подчертаха тогава.
Вики Бекъм си е различна, както винаги. Стил Круела ДеВил, но отличаваща се в черна рокля. Приемам я, макар никога няма да забода пръст и да кажа - Тази рокля е върхът! Систър Серена е станала още по-огромна shok Изненадващо стилна е good
Тези дни се поизгубих. ММ отдавна не беше почивал и имахме два дни само за нас. Бяхме на панаира на занаятите, разходихме се, не успях да огледам детайлно всичко (нормално pardon) и мързелувахме по парковете. Имаше и ден, в който просто ме нямаше crazy Понякога съм толкова ненасебе си, че чак забравям елементарни неща, като например вчера да честитя именния ден на едната госпожа в градината. crazy Съвсем други неща са ми в главата и се надпреварват едно с друго. Бях до детската кухня и може и да не ни запишат поради липса на капацитет, че са им много децата. Малко не го очаквах! Трескаво мисля план Б.
За моя изненада този път счетоводителката беше супер мила и внимателна, та сега и с нея ще се занимавам по телефона, за да не се налага да обикалям града за бумащина.
Тоя закон направо не ми се мисли колко неща ще обърка! beating В професионален план ме касае и следя коментарите. Сега пък ще трябва да се емна и да копирам всичко оттук, което си ме вълнува, че да не се затрие.

Отивам да дочитам, че тези дни не съм влизала изобщо тук и сега само прехвърлих Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 22, 2018, 13:26:10 »

Хахахах Виви, зарибяващо е нали?

Али, всеки има дни дето не е себе си.Браво за малката почивка с мъжа.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #312 -: май 22, 2018, 13:32:32 »

Цитат
Булче, наваксах с Прислужницата smile Не съм чела коментари, макар да имам членство в онази група. Става все по- тежко и по- тежко... В момента ми се налага да мисля за вината /снощи гледах епизода, където бившата съпруга вижда Джун с бебето в кафенето/ и ми е особено гадно, че почти винаги, даже без да го искаш, личното ти щастие е сякаш за сметка на нечие чуждо нещастие sad. Да не смееш да се зарадваш като хората, щото като нищо може да се наложи да изкупваш вина.  blush Ама то си е казано: За един сватба, за друг- брадва! pardon

Спомняш ли си какво и каза Командира : "Now things are better, but better doesn't mean better for everyone" , звучи много по-добре на английски. Много  тежък този сериал, ей така като те хване за гушата и не те пуска. Ония ден в събота хванах 1я сезон отново по НBO, и има една сцена където излизат на протест и тези стрелят по тях, ей цяла седмица сънувам кошмари от тази сцена и песента ми ечи в главата https://www.youtube.com/watch?v=5gOoBB_BxRM, тази от първия епизод на стадиона също е потресаваща https://www.youtube.com/watch?v=M-RtqAPYLD8. И аз като Надето, като забия в нещо се обсебвам, знам наизуст всичко, особено сега следващия епизод ще е велик.

Оооо Виви покажи какво правиш  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 22, 2018, 14:06:15 »

Хай, влизам да почерпя с тортата, която ще ядем довечера /долу горе/
ставам на цели 35
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 22, 2018, 15:10:28 »

Честит рожден ден, Фани!

Пиша от компютъра. Много е трудно.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines