Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:04:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148057 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 20, 2018, 11:31:56 »

Точно за това говоря.О тук не го мисля според мен ще изгърмим, ама който трябва да си го гледа.Много е сложно гледам всички форуми се ослушват, някакъв ад настава и се чудят всички какво да правят.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 20, 2018, 13:06:04 »

Много беше мила сватбата. Хареса ми, аз си я гледах в фб на живо, чак накрая видях при Гала каква идиотщина е.
Роклята и ма мен не ми хареса. Втората, за приема е доста по-добре, пак е семпла, но то сравнено с първата всичко е по-добре май май. Най-Много ми хареса,  колко изчистено е гримирана, почти незабележимо.
Кейт също ми допадна, пък и за родила преди по-малко от месец изглеждаше чудесно. Малките бяха много готини.
А кралицата нали някъде се говореше, че няма да присъства? Тя най ме изкефи как смешно махаше в колата.
Амал и на мен ми хареса. Виктория не се сещам с ква рокля е била, явно не ме е грабнала.

Ами да си попишем тук преди да ни закрият, освен... Та активизирайте се моля Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 20, 2018, 14:05:28 »

А вие видяхте ли, че Кейт беше с роклята от кръщенето на Шарлот всъщност. И другаде я е носила. Странно ми е това.
Но шапката им ми хареса.

Братовчедките пак бяха зле.

Виктория не ми хареса, но Дейвид  heart heart

Амал и на мен ми обра точките.

За моя изненада ми харесва роклята на Серина Уилямс. Макар че тя пък защо беше там не разбрах. 



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #273 -: май 20, 2018, 15:20:57 »

Ауу не забелязах, ама тя е практична в дрехите си, знаеш че облича pred a porte мода. Серина е приятелка на Меган. Сега изгледах токущо филма за тяхната история, Панде на теб ще ти хареса  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #274 -: май 20, 2018, 19:12:02 »

Как ще е същата рокля? Според мен не е същата. И ми хареса Кейт.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 20, 2018, 20:10:04 »

Кейт рециклира за трети път тази рокля. Това се прави с цел- да не се засенчва булката. Обсъждаше се като жест. Булче, като знаеш каква извънземна поддръжка й се прави, няма да се учудя ако и лохии няма. А за кърмене- никой не знае кое е истината, дали това, че уж кърми или че не. Както споменахме по-рано, със сигурност ползва различни лекарства и добавчици от нашите. pardon pleasantry
На Меган и двете рокли й бяха големи в бюста. Изложиха се дизайнерите.
Виктория Бекъм, както и по-рано съм споменавала, грам не ме кефят колекциите й- роклята й беше оттам- с тия извадени ръце от цепките на ръкавите- смешна работа. Жалко, иначе е симпатяга.  Амал беше супер, Серина също. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 20, 2018, 23:57:23 »

Ако беше сложила едно сЮтиенче можеше и да я поизпъне малко таз рокля.  pardon
Пропуснах, и на мен Амал много ми хареса. Роклята й беше супер. Обичам жълто, само дължината не е моята, ама забелязвам, че явно е модерно сега, защото доста от дамите бяха с такива.
Кейт беше с яка шапка, но роклята й... Видя ли се някъде или само палтото? Чаках да видя нещо отдолу, но не би.
Роклята на Виктория и на мен не ми хареса.

Гала и компания бяха просто смешни.

Какво викате ще стане с форума? Ще ни заличат ли?

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 21, 2018, 07:49:22 »

Добро утро smile

Седмицата ми започна ударно с чистене на зъбен камък. Но пък и с добра новина, че нямам кариеси.

От петък си имам чисто нов племеник, вчера даже го видях. Моето не помня вече да е било толкова малко, а то даже и по-малко е било.  Жив и здрав да ни е.

За роклята на Кейт, да не си помислите, че съм толкова наблюдателна, мернах статия.  А Серина май на всички е приятелка lol

Миме, дължината е по протокол, не се учудвай Wink На Кейт това и е роклята - coat dress.

Хубав ден на всички
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 21, 2018, 08:21:49 »

Добро утро и от мен!Как я карате?Аз съм на гребена на вълната, след 3 дни в къщи с дребната, наспала се и починала съм на работа много заредена.Остава и да имам възможност да работя, защото техниката все ме съботира!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #279 -: май 21, 2018, 08:28:49 »

Добро утро!

Хъм, уж роклята на Кейт бил жълта пък сега  https://www.elle.com/fashion/celebrity-style/a19842119/kate-middleton-meghan-markle-prince-harry-royal-wedding-dress/

Пандей честит племеник! да е жив и здрав и много щастлив!

emmmmmy според мен си е търсен ефект това да не е фит роклята...

И аз съм отпочинала smile мм се постара уикенда да занимава Звяр, със съседа и двата дни водиха разбойниците насам натам. Накарах мм да излиза със съседа, той мм не е много отворен към нови приятелства, но съседа минава през труден период и си личи че няма много приятели да го подбутнах. Споделил му беше преди няколко месеца че жена му е поддала за развод, че ще продават апартамента, май нещата са се кротнали, та за това го карам да го извежда малко от вкъщи. И двамата със жена му са добри хора, ама нещо не им се получават нещата.

Запазихме за моренце, края на юли, нямам търпение  Swiming Sunshine
« Последна редакция: май 21, 2018, 08:52:46 от bulche91 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #280 -: май 21, 2018, 08:46:20 »

Само на мен, пълната откачалка, ме изкефиха при Гала. Хахххахах
Виктория има странен ръкав, дори не е просто цепнатина, отдолу си има край на ръкав с копчета като риза, а ръката излиза от дупката. Много тъпа хрумка.

Днес стават 7 год., откакто мисията на татко приключи на земята. В група на колегите от у-ще се разбират да ходят да запалят свещ на гроба. Много мило ми става. 7 год. а дори те не го забравят. "Добрите хора нивга не умират..."
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 21, 2018, 08:47:48 »

Добро утро!

Вчера си имах рожденник и съм щастлива.   heart Алекс още със ставането е казал "Тати, с мама имаме тайна"  girl_haha и той се е досетил, че има нещо.

В събота ходихме на мач. Нашият отбор влезе в А група.  Bravo Алекс беше с приятелче и се забавляваха.
Вечерта ММ ходи на бал. Аз си останах с Алекс, защото нямаше кой да го гледа.

В петък случайно попаднахме на някакъв бал, но скучна работа. Може и от някое село да са били, защото имаше доста от братята роми. Иначе викат и броят до 12 по улиците. Днес май са матурите.

Панде, честит племенник. Да расте здрав и щастлив!
За роклята на Кейт така си и помислих, ама на едно място четох нещо за палто и затова. То направо на такова си приличаше. Иначе като застане до Шарлот се вижда, че роклята й не е баш бяла.

Наде  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 21, 2018, 08:54:15 »

Булче, то на мен жълта си ми изглеждаше- много светъл лимонов пай, като цвят. А за нарочното носене на рокли с големината на юрган- сори, ама нема им мине номерът... Разкатават ги в инста, сега и скицирана рисунка са пуснали там и ги хейтят че роклята на скицата била по тялото, за разлика от реалността.
Модата е едно, ясно е че висшата мода е друго. Но това е нещо трето и се нарича неуважение към хорското око и към самата жена, чиито форми се губят като в юрган. Все пак не е арабка. biggrin

Като говорим за уж висша мода- то и прозрачните обувки с откопчан анцунг с копчета на глезените се води такава... bad Кво мислите по темата?
Аз харесвам самите обувки, но не и в тази комбинация.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 21, 2018, 09:44:19 »

Като говорим за уж висша мода- то и прозрачните обувки с откопчан анцунг с копчета на глезените се води такава... bad Кво мислите по темата?
Аз харесвам самите обувки, но не и в тази комбинация.

Не я знам точно таА комбинация, но като човек, носещ основно спортни дрехи в свободното си време и с преобладаващо спортен "силует" през останалото, комбинация от анцуг с каквото и да е друго освен гуменка/кец ми е меко казано несвойствена, да не кажа (за мен лично) противна.

Роклята ми харесва. Колкото и да ги плюят. тя е ходила на корекции, ако е трябвало да се стесни, са щели да я стеснят. Тя и "вечерната" и рокля пак и е леко свободна.

Сега остана да "предупредят папата" както се пише у фейса и те така...


* 32922423_2025562510852516_3260155523722379264_n.jpg (45.75 KB, 720x725 - видяно 100 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #284 -: май 21, 2018, 09:47:31 »

Привет!
Панде, честито ти племенник! Бързо да расте, че да има с кого да си играе по мъжки Бамбук, когато гостува на баба! smile heart
Миме, доволен ли е от изненадата рожденикът?
Наде, аз също гледах Гала с удоволствие, главно заради злъчните коментари на Евгени Минчев Wink. Ама и шапките им си ги биваше, вярно good Е, по- точно хвърлях по едно око и ухо, защото бях в движение из къщи. Май по TLC ще има поредица за сватбата, тоалетите, историята, подготовката и клюките, ще ми се да не я пропускам. След Кафето на Гала пуснаха нещо като филм, къде са се запознали, как са се крили и разни други интересности, но общо взето, слаба работа. Wink
Мен най- ме впечатли колко е остарял Принц Чарлз и как Камила грам не се е променила относно тоалети и шапка blum
Стискам палци на всички по големи и малки матури. Като си спомня моето кандидатстване след 7- ми клас и изпитите на децата, някак ми става радостно, че всичко е вече зад гърба ми. Макар да имаше и мигове на огромна радост после, притесненията преди това си ги биваше. Wink Сега ще чакам племенника, но си давам сметка, че вече не е толкова решаващо за бъдещето му. Ако не влезе в най- елитното, има сума други възможности по частни гимназии или направо по чужбина, само да му се учи и да имат средства техните. Да видим дали ще има пак майчини протести за теми и въпроси и кой автор се е паднал на 12- ти клас днес Wink
Хубав и успешен ден на всички! За първи път не съм канена на имен ден, четири от познатите ми Еленки са по чужбина. Хехе, май месец се очертава като един от най- предпочитаните за пътувания, особено като поостарее човек Wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines