Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:08:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148050 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #255 -: май 18, 2018, 15:51:51 »

Аз пък съм с гаден летен вирус, дето ме прави на парцал и нищо не ми се яде pleasantry Толкова рядко да ми се случва, нито кафе, нито сладолед, нито хубав мъж може да ме трогне, но добре, че днес вече вървя към подобрение.
Мери- ми, съболезнования cray
Успях да събера снимките от Португалия от всички устройства smile Ей ви тук една идея какво си правят сватбените одежди царските особи - обличат ги на статуи на Светото семейство. Много прогресивно, Девата е хем булка, хем с Младенеца в ръце smile


* IMG_6593.JPG (71.16 KB, 283x392 - видяно 2746 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 18, 2018, 15:53:03 »

Това със сбирките на нашият клас точно ми е пълна пародия. Те си бяха 7-8 човека групичка и сега продължават да са си така. Не се интересуват от никой и нищо. Не ги интересува можеш ли, не можеш ли - единият път бяха казали, ние сме запазили маса на тая дата в толкова часа, в това заведение, който иска да идва...Ми да го*** Даже имало коментари - ми ние "ядрото" на класа нали сме тука. Та по тая причина ходих само на предната сбирка (за 15 години). Догодина ще правят за 20, но едва ли ще им разваля сбирката на "ядрото" с присъствието си.

Не се харесвахме, няма и да се захаресваме. Аз имах една девойка, която смятах уж за приятелка. Даже като тръгна да идва в София, я поканих да живее за лятото у нас, защото тогава Жоро бачкаше още на морето. Тя като цяло не се изнесе 2 години, а после като трябваше да се местим и 3 пъти я питахме дали е с нас. Намерихме апартамент, ходихме да го постегнем, тя не се заинтересова хич, пак я питахме с нас ли е - тя, да, и денят преди да напуснем старата квартира каза - аз си намерих квартира, няма да идвам с вас. И ние  Oh my ...

Викам - добре, че не плащахме капаро и т.н., защото търсехме квартира с повече стаи - за нея...и като цяло беше това. После ни звук, ни вопъл, ни стон. Беше ми писала един път - ама ти си се омъжила - викам, да, ама ти не си вдигаш телефона, за да те поканя. И тъй.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 18, 2018, 15:54:18 »

Здрасти!
Миме, пусни някой снимка да видим как ти се е получило  Bravo
Мери ми, съболезнования... Всичко на този свят е Мактуб. Просто е писано да стане така...
Панде, честито ви прическа  yahoo засега се прибирам Аз +деца. Инж. се надявам скоро. Казали му, че ще го местят в БГ, но още не са му готови документите.
Мисля да гледам сватбата заради роклите и аз... И шапките.
Бубе, приятно изкарване!
Това е засега!
Хубав уикенд!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 19, 2018, 00:29:08 »

Изпуснах ви този месец,но сега прочетох на две на три по диагонал Wink
Мери ми,съболезнования sad
За Боян Петров ми е много болна темата.Толкова съм изненадана от себе си как едни напълно непознат човек ( следях успехите му бегло),може да предизвика такива емоции в мен дни наред.Наистина загубихме много като цяло.Но усмивката с която обясняваше разбиранията му,че нищо не се губи във Вселената ,ми дава надежда,че си е отишъл спокоен,гледайки планината.Много силен дух,нечовек просто и твърде добър и осъзнат за този свят.
 Бубе,браво за килограмите,аз тъкмо обратното,,,,на цялата лудница качих и супер зле се чувствам и ми тежи,,,но само да мине този месец ,ще си влезна в режима;)
 Свекърва разказали за екскурзията? Свежари сте ми на снимката Wink
 Сватбата няма да гледам,но чакам с нетърпение да видя кой с какво е облечен Wink Иначе Мегън ми е супер смотана,захаросана .Холмарк поддържаща актриса.Уж леко бунтарка го раздаваше,пък си седна на дупето кротко.Поне децата им ще са интересни ,като визия, с тази кръстоска .
  Миме,подари му комплект колан с портфейл,ако носи.
  Скай,кога се местите? Едно чудесно, ново начало ви пожелавам на цялото пухено семейство heart
Наде,с теб май ще се видим на сватбата,,,нямам търпение  heart
 Отивам да готвя,,,
Хубав ден на всички  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 19, 2018, 15:07:11 »

И какво ще кажете за роклята.
Моето мнение е, че хубава, но прекалено семпла и изчистена. Но целувката пред църквата беше сладка. Живи и здрави, и по-рядко да са по жълтите вестници им пожелавам smile
Аз не гледах много и Кейт не я видях много добре. Шарлот видях, сладка е smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #260 -: май 19, 2018, 16:11:18 »

Хареса ми сватбата. Мегън нещо не беше съвсем издокарана, но изглеждаше много щастлива. Кейт беше супер и Шарлот и Джордж супер сладки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #261 -: май 19, 2018, 19:24:18 »

И на мен ми хареса сватбата, много стилна, стегната и в същото време спокойна и приятна good
Хаха, по едно време, като дадоха в близък план майката на Мегън, си викам, аз ако съм в нейното положение, дали ще се радвам или повече ще се притеснявам за детето си? crazy После реших, какво ще ми е, ако бях на мястото на Даяна и женя син Wink. Ами.... не го давам funnytooth И дъщеря не бих дала на кралско семейство... Не, че някой ще ме пита, ако се стигне до там, но аз да съм наясно със себе си Wink
Нещо като "язък за момичето, излъгаха момчето" ми си получи blush
Панди, съвсем лятно сте го подстригали Бамбук, няма му гъстите коси sad. Толкова смолисточерен ли му е перчемът, както излиза на снимките? heart
Фери и нея я гледам на едни снимки, гримирана, натъкмена. good Добре и се отразява новата работа, няма вид на измъчена, пък и отличничка го раздава. good
Лоли, не съм разказвала подробности, само общи приказки за екскурзията. Май никой, освен мен не е бил по онзи край, а?
Цвете, не е защото сме южни народи, та ми беше като вкъщи Wink. Напротив, съвсем различни сме по темперамент, някак сме си еднакво белязани като изостанали /ама в какво и защо?/ от важните на деня европейци crazy.
Фризьорските салони около нас не приемат от една седмица, та до 30-ти, дори и само за подстригване. Питам какво толкова си правят по главите, като минаха пробните прически още през март целите семейства. Имало си причина, сега били дните за изпращане в училище и пак трябвало да бъдат красиви всички.
Имам две срещи - едната за 45 години от гимназията и другата е 30 години от края на инженерското ми поприще с колеги.
По това време 88- ма ми започнаха отпуските, майчинството и така и се разпиляхме след Промяната. Събирахме се 2008-ма и беше много хубаво да си припомним веселите години, когато всички бяхме млади, с малки деца и големи мечти smile. Прекрасни спомени имам smile
Със съучениците не успях да се видя през 2008-ма, тогава НИ1 се върна за първи път след 4 години непрекъснат престой в Америка, че нали бягаше от войниклък след завършването и сърце не ми даде да не отида да го посрещна в София. С пловдивчани се събираме, но ми е интересно дали ще се познаем с другите и дали ще си помним имената blum.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 19, 2018, 21:16:08 »

Свекс, не му е много тъмно косата. Но очите му са маслинки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 19, 2018, 21:30:06 »

Роклята е все едно взета назаем, голяма й е в ръцете и гърдите. Живанши биват разкъсвани в социалните мрежи и с право. Прекрасна е самата булка, влюбвни са, но за нещо което струва 300 000 лири някъде... е зле съшит чувал. потресена съм- защо не са й я преправили ако е отслабнала в последствие допълнително??
И да не ми излиаат с номера че било висша мода и ние не разбираме или че било от материята. Не случайно има израз- да ти лепва като ръкавица.  shok
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 19, 2018, 23:51:17 »

Гледах отделни части от кралската сватба. Успях да се разрева, но така ми влияят сватбите.
Хареса ми роклята на Мегън - семпла, за разлика от това, което се предполагаше, че ще е. Гримът също не беше натрапчив, а много нежен. Двамата с Хари ми бяха супер сладки и влюбени.
Той изглеждаше много притеснен, докато я чакаше пред олтара, но е нормално. Май и ми допада повече от колкото брат му.  pardon
Доста статии прегледах за тях и ми беше интересно да ги опозная. Мегън май ще вземе да ми хареса. Преди ми беше безразлична, но сега ми е по-цветна.
Припомних си и каква беше роклята на Кейт, ами горната част хич не ми хареса още тогава.
Бекъмови добре са се барнали.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 20, 2018, 08:24:14 »

И аз като Еми, мисля.Значи че ще бъде семпла роклята ми беше ясно, но тази ми беше прекалено изчистена, а аз обичам семплите и изчистени неща.Отделно, горе и беше голяма и това за тая колосална сума, въх!Какво са правили тия дизайнери?

Иначе имаше страхотни рокли и шапки smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #266 -: май 20, 2018, 08:42:46 »

Взех решение на моята сватба с шапка ще бъда, не а воал. Уникални шапки имаше. И в студиото на Гала бяха с шапки...и дизайнерка на шапки показаха, много се впечатлих.
Сърцето ми се разтуптя и да си видя първата любов - Дейвид Бекъм  heart
Роклята на Меган си й беше голяма. Очаквах да е с ръкав, явно такъв е протокола, но булчинска рокля с ръкав май никога няма да ми хареса. В главата беше сладка, с диадемата... и грима беше много семпъл, луничките й личаха хихих. Но беше усмихната и щастлива.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #267 -: май 20, 2018, 08:54:16 »

Роклята си беше направо нощница, добре че имаше воал че да прилича на булка. Иначе като изключим преподобния с 20 мин си словоизлияния, останалото ми хареса много. Почти щях да ревна на Stand by me и всеки път като показваха майка й, ама от срам пред мм се въздържах. Първоначално пуснах Гала но не издържах и 3 мин, превключих на Канал 3 ама и там едни пенсии коментираха та накрая си включих CNN и беше добре, нямаше излишни приказки. Кейт не ми хареса, за бога беше прекалено бяло това което беше сложила, за токущо родила с лохии и с кърма не знам как не стана фал... Бабето кралица пак беше в стила си, отровно зелено, като от "чистотата"  bad, но по CNN казаха че нарочно се облича в ярки цветове зада се вижда понеже е дребничка. Вики Бекам беше като за погребение, тая дължина на роклята не и отиваше. Най-много ми хареса Амал, ама май щото съм и фен. Братовчедките на принца пак бяха като злите сестри от Пепеляшка, чорлави в главите  girl_impossible. Май голям критик съм хахха ама те това е моето мнение, доста по интимна беше сватбата, сладка, дано им издържи брака!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 20, 2018, 10:28:30 »

Булче, и аз не харесах цвета на дрехите на Кейт, но тя си ги харесва изглежда.Виж Амал аз не я харесвам, иначе добре и беше тоалета, но на мен тя не ми харесва визуално.Вики Бекъм беше като глътнала бастун, а Дейвит Бекъм дъвчеше дъвка  blum посмях се.Аз не съм гледала самата сватба, но гледах снимки от любопитство и превключвайки каналите попаднах на Гала и шях да припадна.Няма такъв кич и простотия!Няма!

Иначе имаше доста стилни лица и доста смешни, просто не им помня на всички имената.

Моя мъж се дразни на цялото обсъждане на тая сватба щото какво общо имаме ние с англичаните, ама ние жените обичаме да си клюкарстваме!

Абе четохте ли за Закона за личните данни?Новия!Такива глупоти са натворили законотворците, че сега сумата му и форуми ще изгорят!Може и нашия да го затрият!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #269 -: май 20, 2018, 10:38:23 »

Маги, GDPR ли? Главата ми гърми от това нещо 3 месеца вече, и сега като споменаваш тук май като е занемарено като нищо да гръмнем, защото нищо не е направено, май няма и privacy policy update, някой на Тео да пише?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines