Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:24:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148052 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 17, 2018, 19:34:06 »

Тук съм бе, чинно си чета, ама нямам какво да кажа, за това не пиша.

За спомени от сватбата аз няма да коментирам.
Тази година чукваме 3 откакто мина, до сега не сме празнували.
Може би тази година за първи път ни чувствам семейство, но няма да празнуваме, заради бебче.
Ако успея да се преборя за секцио се ще е в седмицата на годишнината. Ако не... пак ще е на прага на термина де.

От завършването 9 правим тази година, догодина живи и здрави мисля да съм София, да ги събера, защото аз съм човекът дето прави срещите.

За Боян - моя бивш приятел се занимава със зимни спортове, родителите му също. От поколения е това тяхното. Познават Боян и му звъннах да питам и да видя какво се говори от хората, които знаят за какво говорят реално. По тяхно мнение се е изсилил с тази експедиция, не са изненадани от развоя.
Ние хората имаме склонността да обожествяваме други, които вече ги няма - ден до пладне де. Та за мен истината е някъде там по средата, не я мисля, но разбира се съм отвратена от това, което се изписа из Фейса и къде ли още не.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 17, 2018, 21:25:51 »

Добра ви вечер.
И на мен ми стана интересно. Утре може да нямам време, та реших от днес да пиша...
Сама съм Инж. в командировка в Турция. Не се оплаквам де. Винаги е весело като разопаковаме багажа. Водих Кари на Такси 5. Абе не си е баш за деца, ама се замислих по Тв да не би да дават по-подходящи филми. Пък и нямаше анимация по това време, а вариантът беше да се върнем, а и двете не искахме...
Този август правим 11, а на Коледа - 16 заедно. Познаваме се откак се знаем, ама отдалеч...
Това за фотосесията е яко. Замислих се сериозно. Вече сме си подарявали и подарявали... Трудно ми е да измисля. Роклята твърдо не ми става. Костюма - да.
Скай, приятно пътуване! И пребиваване на север. Пиши как е там, че ми е интересно.
Аз съм в последните си дни на близо двугодишното пребиваване на руска земя. Ей, какво странно нещо е живота. Казваш си: Никога няма да свикна, а сега не ми се тръгва... Или поне не съвсем. Ще ми е трудно без Инж., но поне знам, че ще идвам често. Имам карт бланш за кратки отпуски от работа.
Приети сме и на градина - на 2 мин от нас. Кари се връща в стария си клас. В неделя е последното ни състезание, другата седмица ще ходим на барбекю с гимнастиката, на ученическа конференция, Последен звънец, както и моя РД. Празно няма! На 26-ти летим живот и здраве!
За Боян не ми се говори! Гадно отвсякъде. Не ми се иска да пиша :мир на прага му... въобще.
Миме, ако сте любители на експериментите може да си направите черешовка. Напълвате че решите в някакъв съд и заливате с алкохол:водка, уиски или ракия. След известно време ще стане чудничко.
Цвете, ти си за медал. Аз си обичам свеки ама отдалеч  tease
Хайде аз заспивам
Лека
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 17, 2018, 23:26:00 »

Сетих се да проверя 3 години каква годишнина е и се оказа кожена. Сега пък какво ще мисля за подарък? blush
Иначе септември ще правим 12 години, от както сме заедно.  heart  Все едно беше вчера, когато се запознахме и не исках и да го виждам даже, после се превърна в любовта на живота ми, а в същото време доста преживяхме от тогава.  heart Ех, какво нещо е животът. Непредсказуем е.  heart

За Боян Петров и аз много четох и не мога да кажа поклон или мир на душата му, защото за мен е жив. И на ММ ги споделих тези неща, но той ми отговори "е да, но ще умре. Знаеш ли кога беше 3-ти?" И е прав за съжаление. Странно ми е да не е намерен, а да го отпишат. Никога няма да се разбере какво е станало и как. Много жалко. Четох много интервюта, статии и ми беше интересно да разбера кой е той, защото до този момент го знаех само като име. Възхищавам му се на волята въпреки всичко, което е преживял. Не го разбирам, но аз не съм такъв ентусиаст като него и затова. Странно ми е дори да пиша в минало време. Каквото и да е станало, поне е там където е обичал да бъде.  sad

Фани, как две години? Леле, кога минаха?  girl_impossible
Яя се прибирай тука, че нещо не ти влияе Русията добре. Какви са тия алкохолища, водки, ракии...хахаха. lol lol lol Не, бе, в интерес на истината още не пия, заради дребния. Не, че имаче съм голямата пиячка, ама няма да откажа една, две чаши вино.  smoke
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 18, 2018, 07:49:36 »

Наде, къде чак толкова си се замислила. По-добре се съсредоточи върху земните неща Wink

Нямам какво да кажа за Боян Петров, ама все пак само за това се говори. Едва наскоро чух за него. Преди години няколко месеца един от съквартирантите беше алпинист и от тогава има много лошо мнение за всички, които се занимават с това. Съжалявам за жена му и детето му (той май има повече от едно, не знам точно), защото скоро хората ще ги забравят и ще останат сами.

Фани, последно ти и децата се прибирате, с мъжът ти ще остане в Русия ли?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 18, 2018, 08:47:57 »

Утре ще гледате ли сватбата на Меган и Хари? На мен нещо не са ми интересни, но пък ще ми е интересно да видя булката. Аз въобще не съм в чувала като актриса. Някой гледал ли я е?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 18, 2018, 10:55:25 »

На мен пък са ми интересни Меган и Хари, за пръв път започнах да се интересувам от кралското семейство покрай тях. Не мисля, че ще гледам цялата сватба, но ми е много любопитно каква ще е роклята.

Миме, за кожена годишнина е лесно - портфейл, колан, някакво бижу/гривна, а защо не и някакво кожено яке.

Наде, съгласна съм с Панда, аз самата се стремя да съм възможно най-приземена.

Ние нали ще се събираме за завършването, на мен много ми се ходи, но има определени хора, с които няма да знам как да разговарям и от сега се притеснявам. Не може да сте били най-близки приятели, после да прекъснете връзка поради някакви недоизказани или казани неща, сега да се видите след за пръв път от 2 години и да си говорите все едно нищо не е, ох...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #246 -: май 18, 2018, 11:04:12 »

Ние тази година направихме 15 години откакто сме заедно. smile Иначе догодина сигурно ще има някакво събиране на класа, но аз не се интересувам, понеже традиционно не ходя. Имам едни от най-лошите си спомени от гимназиалния си клас.

На мен любимата ми годишнина беше памучната купих много яки халати за баня памучни. smile Тази година трябва да проверя какво е, хубав повод за подаръци пък!  girl_wink

Сватбата няма да я гледам, много е смешно как в България повече ги говорят отколкото тук. :Д Ще разгледам после снимките де, иска ми се да й видя роклята. Вчера си говорих с едно момче англичанче и викам, ще гледате ли сватбата и той вика, а то вече 2-ра сватба, не е толкова интересна. И си викам горкия Хари като второ дете, никой не му е вече толкоз интересно за него и Мегън. Wink

За Боян активно следях и ми е тъжно, че не го намериха. sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #247 -: май 18, 2018, 11:18:26 »

Бубе, не се притеснявай за срещата, аз така 8 г не б1х говорила с най добрата ми приятелка заради някакви глупости, даже не си спомням защо вече, видяхме се на една сватба и беше много приятно да си поговорим все едно времето не е минало.

Сватбата сигурно ще я гледам заради роклята естествено, но не се вълнувам от Меган както от Кейт, гледала съм я Suits, честно много ми е безлична.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #248 -: май 18, 2018, 12:35:56 »

Привет, група Sunshine

Тук съм, не съм се затрила, ама много неща са ми на главата + загуба на роднина. Такива ми ти работи около мен, в момент на вглъбяване съм, смъртта много ме приземява, действа ми разтърсващо.

Ние тази година правим 15 години от завършването, ама нещо организацията много ни куца  beating beating

За Боян Петров не искам да пиша, някак лично ми е... Но искам да кажа на Надето, че Провидението не действа с размах. Забележи как зад големите неща стоят малки ежедневни битки и усилия. Така е и при хората, няма магическа пръчка. Щрак, днес вече всички сме добри. Не става така. Днес един е добър, утре друг ще допълни, после трети... Голямата промяна ще се случи първо вътрешно във всеки един, а не от днес за утре. Светът е такъв, каквито сме ние, ние сме го направили такъв Wink

Не съм ви чела, този месец направо изпуснах месечната.  blush

Скай, леко преместване и каквото сте решили за живота да ви се случва леко give_rose

Ние сме тук още малко и после 7 дни ще сме Островитяни  danceg danceg danceg Не сме организирали още нищо girl_impossible В кой ден къде ще ходим. Програмата ще я редим в самолета, като ми е толкава акъла да съм мега работна beating beating
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 18, 2018, 12:51:08 »

Здравейте!
Мери ми, съболезнования!
Миме, аз понеже подарявам според годишнините- подарих кожен колан с инициалите му, гравирани на токата. А що пък не пиеш? По някоя чаша кво толкова, те не са новородени вече /пък и тигава някоя глътка.... blush /. Аз даже мисля тия дни да откривам сезона на бяло вино с лимон и сода или спрайт, май оше днес даже  smoke LAUGHTER
Сватбата мисля и аз заради роклята да я гледам. То без звук и нез друго само това ще мога да гледам.
Бубе, то като не си се виждал с хората отдавна все ще има какво да си кажете, били сте заедно 5год само учителите докато обсъдите и ето ще минат 2 часа Wink
Наде, много си се задълбала.
За Биян Петров и на мен ми е странно мъчно, предвид че не съм му някакъв луд фен. Жалко за семейството му, наистина.
Аз вече тръпна в очакване- във вторник заминаваме за Бургас, сряда дипломиране и към Одрин  moto . Само не разбрах свека ще идва ли в Одрин, ама и марочно не питам- помолих я да ми каже на мен, за да направя резервация ако идва. Ако е казала на сина си /който помни колкото маймуна/ и той е забравил да ми каже проблема си е техен  diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 18, 2018, 13:13:06 »

Аз не съм говорила с приятелката ми от училище от началото на май 2005г. Тогава и пожелах да е жива и здрава, но аз не исках повече да ме лъже за тъпи работи. Но тя не идва на срещи на класа.

Водих Бамбук на фризьор. Той стана на маймуна, а аз Брадатата жена. Вече сме къмпани, но още имам чувството, че още имам косми в устата, сигурно и той. Предния път беше добре горе долу, но сега пак рева. Не се мяташе много, но се изпоти, свали си пелерината .... И стана космата маймуна. Добре, че вече го водя на фризьор през булеварда и бързо се прибрахме smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 18, 2018, 14:23:36 »

Наде, на всеки мисията на този свят е с различна продължителност, тия дето имат да учат повече- седят повече, може би.
Памде, що не се постригвате у дома с машинка?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 18, 2018, 14:24:29 »

НИе сме прибрахме от обикалянето и сега Моника заспа smile Но я водих много далеч и то пеша и накрая и малко детски кът, та я разбих днес!

За сватбата искам само да им видя роклите, на Мегън, Кейт и всички гости там smile

Аз пиех с Моника безалкохолна бира и като останаха само нощните по една бира или чаша вино.То докато засуче и всичко съм го изпикала.Ай сега не сме светици!

Мери ми, съболезнования!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 18, 2018, 14:30:56 »

Еми, не, на фризьор. Нашата не му сваща коса. За сега ще си ходи на фризьор, следващия път ще му е безплатно даже smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 18, 2018, 14:39:13 »

Сватбата няма да я гледам, ще се поинтересувам само от роклите.

Бубе, имало то какво кожено да се подари, но не съм се замисляла още, защото исках да мине първо рождения му ден и после ще мисля за годишнината.

Рат, от къде си поръчала този колан с инициали? Не съм се сещала за нещо такова.
портмоне също върши работа винаги.
Не пия щото се правя на светица.  lol Не бе, не знам. Въздържам се още, знам ли и аз. Така го чувствам.


Ние след две години ще имаме сбирка на класа и не знам до тогава какво ще се случи. Само с едно момиче поддържаме връзка, с другите ще си говорим общи приказки.  girl_haha Имам жив пример за моя приятелка, която си имаше друга приятелка, с която бяха много гъсти, но не знам какво стана и няколко години не си говориха. После моята приятелка "опря" до нея, относно работа, и сега пак са приятелки. Всеки с интересите си.

И дребния е за подстригване, но ми е мъка само като се сетя какъв рев ще е. Пелерина даже не дава да се слага и ставаме и двамата в косми.  tease

Запрятам ръкави, че съм решила да правя сладкиш с череши.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines