Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:38:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148063 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 17, 2018, 12:27:54 »

То сватбени май и миналата година нямаше, ама сега и бременните не пишат, и в темите с малки бебета. Преди нямаха изчитане.

Благодаря ти, Бубе. 5 години от сватбата smile

Маги, кураж на теб! На мен ми се догледа Барби филмче smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 17, 2018, 12:36:16 »

Здравейте!
Ама вярно тая тема много малко пишем, а след още месец то вземете и на море да ходите съвсем ще стане тихо тук.
Чери, къде се изгуби? Не се е включвала тези дни.
На ми се струва, че сватбата ни е била преди 100години. Имам само приятни спомени от тогава. Тази година се чудя дали за 5тата годилнина да не си направим фото сесия, че ми е мъчно за роклята ми  crazy
Маги, успех! Мен като ме водеха на работа и ме забавляваха колеги на нашите. Показваха ми пишещи машини, разни други джунджурийки и така майка имаше малко време да свърши нещо, преди да подивея. Ама то сега като в дома на всеки има поне по 1 компптър не е така забавно.
Аз утре имам среща с едни, с които искаме да направим кооператив в Банкя. Да ми стискате палци да се харесаме, че нещо имам усещането, че няма да са ми приятни, но дано да греша!
Вчера пък ходих на сбирка с майките от квартала- много забавно беше. Само едва приспах шефа после.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 17, 2018, 12:57:45 »

Ние тази година правим 10 броя. А от колко се познаваме, не ми се мисли...от 8 клас - демек 24 години crazy

Днес говорих с началника и ми казаха, че няма проблем да работя дистанционно. Е, сега вече започва голямото местене на народите girl_impossible Чак не мога да повярвам. Така се чувствах като взехме големият добитък - не смеех да се зарадвам, да не вземе да изчезне изведнъж от колата blush Girl_hide
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 17, 2018, 13:04:40 »

Рат, това със фотосесията е супер идея. Ние си направихме за първата годишнина и мисля да си стане традиция (поне докато роклята ми става, че толкова пък да си я харесвам!). А тази нощ сънувах, че си организираме тържество по случай 5 години от сватбата. Али беше писала, че е ходила на празнуване на 2 годишно семейство, та си викам, защо не, иска ми се всяка година да правим по нещо специално за деня, а като е по-кръгла (живи и здрави) може да съберем и малко гости.

Маги, кураж на теб! И мен са ме водили на работа, ама бях по-голяма тогава и само си стоях на един компютър, срамувайки се от учениците (нали нашите са учители).

Скай, много години сте натрупали, празнувате ли ги по принцип? Ти значи ще се местиш по чужбината, така ли?
« Последна редакция: май 17, 2018, 13:06:26 от Bube » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 17, 2018, 13:31:32 »

Ние никога не празнуваме годишнината от сватбата. За подарък тази година исках пица хаха. И в получих lol

Р, ако тм се навие на такова нещо да се снимате с дрехите от сватбата .... ще гушна голямото ви куче lol lol lol

Скай, желая ти попътен вятър в приключението smile

И аз обичах да ходя на работата на мама. По-рядко при тати. Най-много съм стояла с баба ми и дядо ми в павилиона за цигари. Сигурно от тогава съм ги намразила.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 17, 2018, 13:49:07 »

Ахаха Панди, уби слона с прашка! Абе гледам да прокарам идеята от рано уж, ама си права и едва ли ще ми се навие на алъла. А и костюма не му става  pardon Но пък аз обмислям и сама да се снимам. Чудо голямо, че него няма да го има  blum А Макси ще ти е чного благодарвн ако го гушнеш, той сега е малко в депресия, защото котката е повече на почит у нас.
Скай, супер! Лек път и пренасяне! А кучетата с какво ще ги транпортирате- с кола или самолет?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 17, 2018, 13:54:45 »

Скай, много години сте натрупали, празнувате ли ги по принцип? Ти значи ще се местиш по чужбината, така ли?

Празнуваме си годишнините от сватбата. Обикновено се събираме с една група приятели да се почерпим, или ако сме си в Бургас - с кумовете и родата. Даже като се събираме ми е тъпо, щото те идват с едни подаръци всички, а аз искам просто да се съберем и да се повеселим...

Дам, май ще се заминава.

Скай, супер! Лек път и пренасяне! А кучетата с какво ще ги транпортирате- с кола или самолет?

С кола. За момента опцията по самолет е до 35 кила, а ние и с двата броя надхвърляме килограмите pardon, нали са ми гледани "децата" Girl_hide. Може и да има друга опция със самолет, но стандартно описаните по сайтовете са тези
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #232 -: май 17, 2018, 14:14:32 »

Привет привет

Аз съм на Пловдивъ, много приятно!

За годишнините и ние сме на кръгла тази година, ама май нищо няма да правим че има друг празник на годишнината, та ще сме в офиса с детето най-вероятно. На другия ден най-вероятно ще съм на годишнина от завършването, много се вълнувам. При нас ги организират много тържествено, имаме класен час с класния ръководител, получаваме покана от училището и вечерта целия набор ще имаме организирано тържество, т.е сватба без булка  lol музика, ресторант, всичко е готово.

Скай, много се радвам за теб! Леко преместване!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 17, 2018, 14:19:42 »

Ще се включа, защото този път хубава компания сте заформили.

Аз често се сещам за сватбата ни с носталгия, че мина, но пък ни беше много хубаво и ще останат хубавите спомени от този ден. heart Доволна съм от всичко, което направихме.
Тази година ще празнуваме три години. Предишните две все си претупваме годишнината, защото имаме много събития този месец и тази май няма да е по-различно. Миналата година бяхме на морето и си изкарахме страхотно.  heart

Ние вчера открихме сезона на черешите. Донесоха ни една щайга от село и сега се чудя какво да ги направя. Дребният опита малко и сега не иска да ги види. Дайте предложения какво да направя с тях, защото бързо ще се съсипят.  blush

Захванала съм да чета една книга на Никълъс Спаркс. Не знам дали ще ми хареса. Списъкът с книгите, които искам да прочета е безкраен и не знам от къде да започна.
Препоръчайте нещо, четящите.

Маги, сили и кураж да минава бързо!

Рат, това да си направите сесия по случай годишнината е супер идея. Как не съм се сетила? Трябва да предложа на ММ някоя годинка и ние да направим. Ще си умра от кеф отново да си облека роклята, защото я обожавам.  heart Костюмът на Мм не съм сигурна колко му става, но какво пък.  danceg

Скай, чудесни новини при теб! Промяната ще е голяма, но желана предполагам. Важното е да сте си двамката.  smile Кога се очертава да се случат нещата?

Офф, ние си имаме нови съседи в апартамента срещу нас и пак от братята значи. Не, че съм си помисляла, че ще дадат общинско жилище на някой друг, ама все пак. Писна ми. Не знам какво да очаквам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #234 -: май 17, 2018, 14:30:37 »

Аз врътках по магазините. Съседите срещу нас правят ремонт и гледам да не съм вкъщи. Нанасят се децата на собствениците - млади хора. Вярвам, че ще са свесни smile Не знам какви майстори са си намерили, но са като чиновници - почва се в 8, между 2 и 4 е тихо, а в 5 си вдигат дисагите pardon
Тия дни си подготвям документите за втората година майчинство. Чета, ровя, попълвам бланки и става супер бавно, защото тамън открия каквото ми трябва и трябва да оставя мониторът да си почине. Другата седмица се очартава вече да съм с нов beating
И нова-стара кола се очертава да имам. Свекър ми си е намерил кола, ще ни даде неговата. Май обаче ММ ще я кара по-нататък, а аз тази на ММ. Отсега съм се закахърила, че ще мина от комби на хеджбек tease Нещо като да си живял в селска прогимназия и да се ненесеш в боксониера pardon
Зазяпах се в един филм, пък по тоя канал и реклами няма. Много криво, когато не може да си го връткаш напред и назад.
За книга - вчера в Хеликон една ми привлече вниманието - Имението с ягодите. Много лятно ми се стори, но ще се купува по-нататък.
С кола. За момента опцията по самолет е до 35 кила, а ние и с двата броя надхвърляме килограмите pardon, нали са ми гледани "децата" Girl_hide
kezz lol laugh

За годишнината - празнуваме я винаги, като редовни гости са родителите и кумовете. Май само последната година кумовете не успяха да дойдат. Хехе, за следсватбена фотосесия не сме мислили. Ще ни станат рокли и костюми, ама като се замисля моята рокля как обра целия град. Така и не съм я давала на химическо. pardon Тя си остана в свекърва ми. Свекърва ми е била с рокля под наем, не е имала нейна булчинска, а сега за сметка на това има две булчински в гардероба си, и двете обемни girl_haha
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 17, 2018, 14:40:18 »

Скай, не знаех че има ограничение в кг на кучетата за превозване. Ама то с кола мисля ще им е по-добре. Ще може да спреш да ги разходиш, а в самолета в багажникач ми се вижда гадно да пътува животинка.
Миме, компоти направи бе. Яжте колкото ви се яде и затвори някой буркан.
Гадно за новите комшии, дано не създават проблеми поне и да са кротки!
Али, честито тич возило. А що 2 рокли да има свекърва ти? На етърва тии тя ли е там?
З втора сесия правя от както сме се оженили ивсе не стигаме до нея. Мисля тая година обаче да я направим!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 17, 2018, 14:48:18 »

ММ си износи костюма - три сватби и едно служебно събитие smile

Моята рокля си е у нас, не знам дали ще ми стане. Но аз нямам желание да я обличам. Надявам се да си имам момиченце и то да си играе с нея.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: май 17, 2018, 14:55:56 »

ММ си износи костюма - три сватби и едно служебно събитие smile

Е, той направо нов си е останал. Ние изкарахме 8-9 сватби с панталона от сватбата.

Даже на едната сватба, младоженеца беше със същият костюм - викам му на моя - добре, че не си със сакото, че щяха да се чудят кой е младоженеца хахаха. Ама ние шихме друга жилетка и вратoвръзка pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 17, 2018, 15:26:11 »

И ние тая година правим 10 години. Със Скай са ни подобни съдбите. Скай, чакам те да пишеш от по-нататъшно север скоро.

Ние догодина правим 20 години от завършването. Ех, времето лети!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #239 -: май 17, 2018, 17:41:54 »

Ние правим тази година 11 години, но без да съм била булка  cray ROFL ROFL ROFL пък от запознанството повечее..като бяхме и съученицу от 8 клас.
Подсетихте ме какъв тормоз му ударих да ме заобича хахаха. Снощи четох в една група въпрос "как да скъсаш със скорпион?" - отговор отдолу "не можеш да скъсаш със скорпион!!!"
Тормоз до дупка!

Продължавам да чета за Боян и мистериите около спасителната акция и още не мога да повярвам, че той ще остане там завинаги.
И се замислям защо Бог взима хората, които са добри, носят светлина, правят света по-добър, правят нещо за света около себе си, мотиватори са, предани са. Защо този, който дава нещо на света, иска да му помогне, да го подобри, си отива? А ние оставаме да живеем с убийците, крадците, злобните, използвачите, хейтърите. И ако Бог взима променящите нашия свят, тогава ние какво правим тук?

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines