Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:53:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148064 пъти)
 
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 15, 2018, 16:05:13 »

Писах,писах и се затри да му се не види работата.
Ама да си кажа и аз.Сладолед хапвам целогодишно.Али,и аз си имам любима пловдивска марка сладолед.
Свекс,Бубе,били сте на много хубави неста.Южните народи са близки до нас и затова се чувстваме добре отивайки в тези държави.
Морето за N-та година е мираж.Май вече свикнах с това.
Моите родители сами са ни отгледали нямаше баба,дядо,село и тн.Имаше обаче море,кино,сладоледн салон игри до късно около блока.Мама и тати"по веднъж в годината се правят на баба и дядо".Свека ги гледа ,ма нещо бая й е скъпа цената.
Аз явно съм голяма животина и много,много луда вече 15 години живея със свекърва,приключението е несравнимо.Добре ,че съм 4 в 1 (аз съм зодия Близнаци с асцендент Близнаци) та някак си се опитвам да лавирам.
Гоблените и творческите пипкавици ме успокояват.
Айде дано успея да си простра чаршафа тоя път.
ПрЕкРаСнА вЕчЕр!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 16, 2018, 08:42:27 »

Здравейте smile

Бамбук стана рано и вече е наредил площад Славейков - всичките му книги по нашето легло. След малко излизаме. До обяд не се очакват валежи и няма да нося много връхни дрехи.

От имения до рождения ми ден много бързо мина времето, все разни събития. Сега до морето мисля малко затишие. Или поне горе долу.

Хубав ден smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 16, 2018, 08:59:56 »

Добър ден! В Плевен вчера беше някакъв ад. Голяма буря, ужас. Изкорени дървета, изпочупи клони, смачка коли, отнесе покриви Абе ад.

Моника кашля много през нощта и сега ще ходим на лекар. Аз поспах но още съм с главоболие. Що хапчета изпих тая глава ще се пръсне!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #213 -: май 16, 2018, 09:57:56 »

Маги, точно за вас се сетих снощи, когато прочетох за бурята. ... за Цветето. Дано сте добре и няма такива катаклизми.
При нас последно време е като в тропиците - през деня е жега, а привечер е на кантар дали ще вали. За сметка на това вече имаме доволно количество комари. angry
За мен морските почивки са много важни. Може да звучи глупаво, но те са ми сплотяващите семейството. Имало е години с нашите, в които финансово трудно се издържаше. За море обаче се правеше всичко възможно. Някак човек заслужава да си почине от лудницата при положение, че цяла година е блъскал. Хехе, един път пък си заключихме ремонта по средата и тръгнахме за почивка. tease На пръстите на едната ръка се броят годините, в които не сме били на море. И като кажа море - ходеше се за по 10-15 дни heart
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 16, 2018, 10:33:34 »

Добър ден!Вчера ни пропусна нас,но от Плевен до нас е вършало в почти всички села.Язък на труда на хорицата.Дано никъде повече да няма ,но се съмнявам.Навремето площадката в Долни Дъбник пазеше,те неслучайно са строено тез полигони за борба с градушките.Имало е мисъл.
Иначе докато се прибирах от работа се радвах на дъга.И виждах как за минути времето се променя пред мен светло ,слънчево ,зад гърба ми земята и небето се сливат и тъмнина и дъга.Много страшно и в същото врем адреналинско.Като студентка по метеорология ми беше много интересно как се зараждат тези явление, обаче последтсвията им никак не розови.
Да ви пожелая един спокоен ден.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 16, 2018, 11:52:04 »

Тук само се мръщи и току завали, колкото да ни затвори нейде. crazy

Един цитат от днес, който ми хареса:

"Истината е, че животът не опира до това дали си щастлив. Животът е увеселително влакче от луди емоции. В един момент си добре, в следващия си самотен и отчаян, и нещата изглеждат сякаш никога няма да са наред. Не опира до емоциите или как се чувстваш във всеки един момент, а какво правиш от живота си и дали успяваш да намериш дълбок смисъл в това кой си и какво даваш. Защото това оказва далеч повече влияние и е много по-дълбоко от това дали си щастлив, доволен или весел. О'кей е да чувстваш болка." Клер Уайнленд, мотивационен оратор
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 16, 2018, 12:22:19 »

Маги, дано не се повтаря никъде таква буря!
Али, Цвете я кажете коя/и са тия марки сладилед. Тука няма да ви глобят за реклама споко Wink
Ние вчера точно слезнахме до площадката и почна да капе с огромни капки. Ники вече беше видял пързалките и нямаше как да го върна, та му сложих дрехи за дъжд и го оставих да си играе. Едва го удържах да купя череши, искаше да ги яде преди да платя.
Днеска съм с 2 деца, на стринка са й оставили внучка й /на братовчед ми дъщеря/ и тя я праща при нас. Голям купон. А стринка ми само се чуди как да се скатае, горката така да не й се занимава с деца... Тя е точно от тия дето Еми ги описа- собствените си деца нее гледала, пък сега чужди изобщо не иска.
Аз довечера съм на женско парти с кварталните майки, вече нямам търпение.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #217 -: май 16, 2018, 13:41:19 »

Едва стигнах до центъра star Така са разкопали за ремонти, че се чудиш тая тясна пътечка докъде води и дали там, където води, може да се премине с количка. Обиколих света! Ръцете ми капнаха от дърпане и бутане по чакълите girl_impossible
Въпреки всичко съм що годе доволна. Купих "Патиланци" за големия син на моята приятелка. Тази година той става на 6 и мисля, че ще му е интересна. Аз пък си купих поредна книга от "жълтата поредица" - детско-юношеските романи. danceg Ако има начин, може цял ден да стоя в Хеликона и да си чета.
Тези дни ще водя децата на Пролетен панаир на занаятите. Трябва отсега да проведа инструктаж на кокона, че не може да изкупим всичко. И се сещам как леля ми навремето ревала на един панаир. Баба я питала защо реве, какво толкова иска да й се купи, дали цялата сергия. Леля казала "Не! Искам всичките сергии да ми купите!" pardon lol
Рат, http://www.unclecharly.bg/product/icecream-cocoa - ей това купуваме good Снощи опитахме този промоционалния от Лидл. Беше без топинг, но вътре е с парчета шоколад. Също много ни хареса.
И като каза пързалка. Нали наскоро говорихме за градинските пластмасови пързалки? Видях аджеба как се застопоряват, за да са стабилни. От моите предавания за интериор и екстериор видях как оправиха двора на едно семейство. Направиха изкуствен хълм с насип пръст и сложиха такава пързалка да "легне" отгоре върху хълма. Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 16, 2018, 14:35:24 »

Аз пък си купих поредна книга от "жълтата поредица" - детско-юношеските романи. danceg

И аз така днес - 2 броя, ама онлайн. Много ме е яд като си сваля от читанка някоя книга и тя се окаже първа от поредица...и ся, налЕ - как да оставя поредицата недочетена. Последните 1-2 години с тоя киндъл се потроших да чета поредици - 4-5-6 тома, напрво една след друга. Чак се хващам, че в първия момент като видя книгата и не се сещам какво беше crazy pardon Ама като гледам - и аз основно чета някакви тип "юношески" романи Girl_hide, но аз обичам фентъзи, а там са повечето такива - ангели, демони, паралелни светове...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 16, 2018, 14:49:34 »

Али, мерси! После ще ходя до Лидл и ще видя.
И на мен идеята ми е пързалката да легне на хълмче и така. Остава да измисли тате как да я застопори здраво, а проект за катерене по хълма съм дала, ама някой трябва да иде за материали.
Днес са прекарили търсенето на Боян Петров, явно няма да го намерят. Много жалко  cray
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 16, 2018, 15:04:01 »

Аз пък пак чета за Беки Б. Жалко, че не пише да я обсъдим.

Трябва да седна да заредя книги на киндъла на баба ми. Миналата година прочете сигурно 150. И сега толкова трябва да и кача. Ама то е два дни работа - да сваля, да ги обърна в точен формат, да проследя които са поредици.  А трябваше да карам сестра ми или братовчедка ми да помогнат.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 17, 2018, 09:57:10 »

Здравейте! Къде се губите всички?

Нали тази година пак ще сме кумове, та тези дни помагам на булката за поканите и често си припомням какво беше вълнението  heart Какви са ви спомените от организацията на сватбите ви, сещате ли се понякога и доволни ли сте как мина всичко?

Аз отдавна вече съм нападнала черешите, сега вече и цената им е приемлива, дори намерих такива за 2.50 лв. (в Самоков). И диня вече ядох, но в Мадрид. Въобще тази година съм по плодовете, а е много неподходящо с това броене на калории...

Обожавам книгите от "жълтата поредица"! Сега съм взела да си препрочитам Децата от гарата на Едит Несбит - винаги ми ухае на лято с нея!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 17, 2018, 10:36:19 »

Здравейте!

И аз се чудя къде сте всички? Идва ли краят на темата?

Онзи ден беше годишнината от нашата сватба и си я припомних. Доволна съм от всичко, много беше хубаво smile и бях много хубава Wink
Организацията не беше кой знае какво. Най-хубавото покрай организации са приятелките, който открих тук.

Аз плодове не ям, само режа за дребното.

Хубав ден и пишете, де
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 17, 2018, 10:49:02 »

Панде, аз много харесах сватбената ти рокля! А и сватба в Париж...  heart Колко години годишнина имахте?

И аз се притеснявам, че темата ще си замре, вижте само как тази година нямаме нито една сватбена тема  NO
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 17, 2018, 11:13:14 »

Привет!Ние сме в информационно затъмнение.Нямам интернет в къщи, с болна Моника съм и само през телефона е голям зор!Сега съм в офиса, че имам малко работа, с Моника естествено и да ви кажа, направо вече побелях.Това не ще да седи на едно място.То не бяха Барби филмчета, Уинкс и какво ли не, не и не тича и крещи като луда!Как се работи така????

Въобще веселба е при мен!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines