Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:49:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148068 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 15, 2018, 09:27:35 »

Аууу, Киви и на мен ми изкара снимка от този концерт.Направо искам да се върна назад във времето.Най-вече заради изживяването.Малко след това забременях smile

Булче, мерсаж!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 15, 2018, 09:53:02 »

Али, на Керамоти ще се чувствате все едно сте в България smile Там ходят много българи и има и много надписи на български. Там не сме били на море, само на пристанището. От се качваме на ферибота за Тасос. И заради фериботите все си представям, че е мръсно. Но съм чувала, че има хубав плаж. Ако решите да отскочите на плаж на Тасос някой ден, препоръчвам ви Paradise beach.

А домати и краставици и в Гърция си носим. И не само. И минерална вода си носим, че там е много гадна lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: май 15, 2018, 10:10:05 »

Али, за да го вземете в чужбина са нужни разни пълномощни, не е така лесно. В крайна сметка,
пак не съм наясно, бременна ли е етърва ти? То би трябвало и пол да се знае вече Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 15, 2018, 10:19:31 »

Здравейте!

Аз да си кажа за Ахтопол - чист, просторен плаж, семеен курорт, прекрасен, прекрасен! Никога не бих ходила на друго море, освен ако не допълнителна почивка.

А за килограмите, ами да, 10 са доста, но аз имах за сваляне. Мисля да продължа, ако мога, но вече със по-усилен спорт.

Иначе явно всеки е малко луд, успокоявате ме  blum Аз на това постоянно мислене и премисляне му викам "натрапчиви мисли" - идват и си отиват, в зависимост от това има ли нещо по-важно, за което да се притеснявам. Обаче след сватбата се старая да си повтарям, че вече съм достатъчно голяма, вече семейна жена и трябва най-сетне да израста всички тези глупости!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #199 -: май 15, 2018, 10:21:58 »

Айде и аз в клуба на недоспалите, снощи малката кашля като разпрана, и будува от 3 до 5. Чудесно просто.

Маги, ние решихме да вземем ниските по 201 дето са, защото ни е малка стаята и високите щяха да затворвт ужасно, освен това са и тесни. На мъжо е 75,моя е два по 50 съединени, общо 1 метър, като от едната страна има закачалка, от другата рафтчета. Имам и 2 шкафчета, много са им яки механизмите, кошница не харесвам, щото е по-отворено и ми се струва, че ще прашасва повече. Имам и една издърпваща джаджа със закачалки, за колани, шалове. С врати обикновени, щото на толкова тесни няма как плъзгащи, обаче се затварят много приятно. Едната страна е огледало, другата е бяло лъскаво.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 15, 2018, 12:14:47 »

Добър ден!
Булче, на мен ми стана интересно за гардероба с обувките, та не бих отказала снимка. На звяр бързо да му минава!
Дръжте се недоспалите, че е още само вторник.
Али, и аз мисля че ще ви хареса в Гърция. Ама аз щото от години съм с убеждението, че нашите курортине ми харесват. А и мин година частния педиатър, като се заговорихме за море и каза ако сме в Бг да не вкарвам Ники, но за Гърция смело да го топя и съвсем с дете няма да стъпя по нашето. А вие кога заминавате? Етърва ти до кога има време да ви мотае?
Сутринта с мм си взехме новите паспорти и сме готиви за Турция. Само да преведем пълномощното за колата на турски и да сменим лири, вече нямам търпение! Дано да сме си само 3мата, обаче!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 15, 2018, 13:04:33 »

О Рат има страхотни идеи за обувки, за гардероб като цяло.Ние имаме огромен вграден гардероб в коридора и предстои да го отремонтираме ама не сега.Та там едната част ще е точно така с вертикални стелажи за обувки.Голямо улеснение ще са!

За морето в БГ само ще ви кажа много зависи къде сте.На Градина е чисто и спокойно, на Каваци също.Просто трябва да бягате от големите комплекси.Моника беше на 1,5 когато я заведохме на Градина за първи път, племенницата беше на 6-7 месеца.И двете са се къпали, потапяли и плацикали.Виж наши познати бяха в Китен и си тръгнаха на бегом със стомашен вирус.

Свекърва, де изчезна?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #202 -: май 15, 2018, 13:15:24 »

Аз от Китен и Лозенец си тръгнах със стомашен вирус и не бях стъпвала там от 5г. Миналата година бяхме на Марината и нон стоп бях подщрек да не пипна нещо. На Каваци сме ходили няколко година, наистина нищо не съм пипала там, ама вече с дете хич не ми се рискува. Доста деца миналата година се прибраха с обриви и вируси.

На Кермоти не съм ходила, ние посещаваме за сега Ситония,Халкидики, не ми е втръснало все още за да сменим. Ние ходим обаче на ол инклусив, в Гърция по принцип не си заслужава, не е като турските, ама с малко дете е идеално, понеже в гръцките таверни готвено няма и не мога Звяр на скара да го държа 10 дни.

Р подсети ме довечера да ти снимам, макър че би трябвало да си го виждала?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 15, 2018, 13:22:59 »

Здрасти!
Всички бягат на юг, а аз ще водя Кари в Холандия  crazy нещо сме се сбъркали май.
Бубееее, сподели тая диета! Мен ми писна да ям диня и в резултат - 1,5 кг.... Срамота!
Тук е супер време - 28 градуса.
Откъм деца не мога да се оплача - и двамата ми спяха по цяла нощ. Та затова и по-рано започнах работа, че ми беше скучно...  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #204 -: май 15, 2018, 13:33:01 »

Бубето и преди е казвала - брои си калориите Wink

На Лозенец не бих стъпила никога повече - преди 3 години като ходихме, толкова народ се тръшна с вирус, че просто нямаше такава мръсотия и гнус, мъжът ми не знаеше къде се намира 24 часа, много гадно беше. Аз не влизам като цяло във водата и съответно бях добре, т.е. си беше баш от водата. Така е като си изливат всичките боклуци директно в морето, отвратително е.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 15, 2018, 13:41:23 »

Булче, аз само отвън съм го виждала гардероба, та за тива  интересно как е вътре, частт за обувки. Като хофим в Икеа и там не ми харесват чак толкова нещата, ама като ги видя у някого и много ме впечатляват. Последно търсих онази етажерка, която им твоя Звяр за играчки, ама не я намерих и си тръгнах с празни ръце  pardon
В Бг на море последно бяхме 2015, с компания от 7 чивека само аз, мм и една приятелка не се разболяхме. Айде едната се напрови с храна, ама другите баш от водата си пипнаха нещо. Навръщне дачията беше като линейка, тогава се зарекохме да не повтаряме близките години.
Аууу как ми се яде диня! Ама хубаваж сладка... А нещо тия дето ги продават не ми вдъхват доверие още. Трябва и черешки да видя дали има хубави и по възможност да не са 50лв килото.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #206 -: май 15, 2018, 14:09:00 »

О, време за мотане няма вече smile Все ни е тая! За нас беше супер важно в началото, когато търсехме къде какво, за да сме наясно колко голяма квартира ни трябва. Сега е една идея по-голяма от нужното, но пък много на душманите, както се казва smile
Свекс, не е. Тя и дума не дава да се издума. Понеже с нея винаги гледам слънцето доколко е напекло, та не вярвах, докато не се видяхме по Великден. girl_haha
Ние ходим обаче на ол инклусив, в Гърция по принцип не си заслужава, не е като турските, ама с малко дете е идеално...
good Много точно!
Панде, знам за Тасос. Wink Нашите бяха там и имат ориентация.
Вчера за първи път тази година си купихме ягоди. Направо ми стана лятно. heart Сладоледът не ми е показателен, защото с ММ го подхващаме почти от зимата lol Сега чакам черешите. Сладолед и череши - на това може да се живее lol
Бубе, много си е впечатляващо 10 кг Bravo Много ти се радвам! Много случаи видях как някои се напъват покрай сватбите да се вталят. После раждат дете и забравят, че са жени. Мотивирай се с формата си и продължавай в същия дух.
Аз се чувствах много зле зимата, 6 месеца след раждането. Направо нямах въздух за упражненията за начинаещи на Руми. И като знам преди на какво ниво съм била, ми се ревеше. Най-лесно беше да зарежа всичко. Въпросът е да се преодолее първият шок на тялото, после пък има една монотонност и лека досада от едно и също.
Най-хубавият ми гардероб за обувки ми беше в стария апартамент. Тогава свекър ми го направи по моя си идея и събираше ужасно много. Беше с обикновени врати (нямаше място за плъзгащи), с хоризонтални, а не наклонени рафтове и много на гъсто - през 25 см някъде. Събирах около 60 чифта без проблем.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 15, 2018, 14:40:42 »

Сладоледът не ми е показателен, защото с ММ го подхващаме почти от зимата lol Сега чакам черешите. Сладолед и череши - на това може да се живее lol

Като добавя таратор и салата, и диетата ми е готова. Ама пустиЙ сладолед...Всичките ми познати казват, че съм единственият човке, който познават, така да обича и да яде сладолед. Ама аз си го ям целогодишно...Поне в къщи няма бой за сладолед, аз ям само шоколад-лешник-орех-кокос-карамел, а мЪжо - основно плодови сладоледи pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: май 15, 2018, 14:49:19 »

Ама пустиЙ сладолед...Всичките ми познати казват, че съм единственият човке, който познават, така да обича и да яде сладолед. Ама аз си го ям целогодишно...
Ние вкъщи сме фенове на една пловдивска марка. За разлика от сладоледите на Нестле и сие, тези са по-малко калорични. Един път направихме опит да купим 2 литра. Ядохме до пръсване, но с мисъл как ще има и за другия ден. Е, на другия ден имаше още, обаче не беше за наяждане, а просто за ядене tease Оттогава взимаме по-малката разфасовка 900 мл, че ни е по мярка pardon За вкусове - твърдо шоколадов. Всичко друго ни е компромис girl_haha
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 15, 2018, 15:22:16 »

Ох мен със сладолед и диня не можете да ме изкушите smile Днес е празника на града ни.Работя близо до площада и слушам безплатен концерт сега smile После ще водя детето и тя да послуша и да се повесели.Какво ще я правя до довечера не знам, трябва и да я прибера, че на концерт сме се наточили на Легендите  blush
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines