Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:33:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148500 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 14, 2018, 15:51:24 »

Ние у нас мислим триколката за някаква напълно излишна глупост- по изброените от вас причини.

Рат, по същата причина и мен ме спира пътуването в чужбина с детето. Не  се чувствам сигурна, просто е отвратителен като поведение на път и на нови места, и не, това с опитите и времето не се подобрява. Просто си е чешит.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 14, 2018, 15:52:19 »

Не сме на каравана, не мога да си го причина.Просто там ходим на плаж, спим в Черноморец.  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 14, 2018, 15:53:55 »

Ние в края на юни ще ходим в Гърция, между първия и втория ръкав на Халкидики.

Нашето море от 5 години не съм го виждала. Созопол ми е любим град, но плажовете му са мръсни и гъчкани. А на плаж с кола не обичам да ходя.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #183 -: май 14, 2018, 15:55:09 »

Маги, така по-може. Wink

Панди, ми така си е за съжаление. И моите всички познати все в Гърция ходят. Това е положението, сами сме ги направили.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #184 -: май 14, 2018, 16:33:27 »

малеей , що направихте днес бре? Колко изписахте? Лошо ми стана като видях 3 страници изписани... Сега сколасах да седна да пиша. Уикенда много добре изкарахме, поляхме 23годишната Пандолина smile

По темите :

Ама на 100% съгласна с Маги относно гледането от баби, както и Еми. Не водя битки които ако спечеля само ще загубя. Ето детето беше у бабин му цял уикенд, много добре ни дойде.За храненето, не храня от 1 г вече. В яслата категорично ни забраниха да го храним. Седим до него и повтаряме лъжицаааа!

За гардероба от ИКЕА, Виви, ние сме с такъв в хола, много е хубав, само не лепи по него нищо че аз залепих един снежен човек и се опитах да го махна и стана мазало. За коридора имаме PAX май, половината е за обувки, половината за дрехи. Абе вкъщи сме като изложбен салон на ИКЕА.

За моренце, естествено сме отново на гръТско ( както казва една позната). Мислихме го, мъдрихме го, и накрая ще отидем там където бяхме миналата година. Едно че изпитано, едно че няма да ни таксуват Звяр.

А сетих се, за хобита. Виви, една колежка се е зарибила яко по рисуване. Намерила някакъв курс, тя е без грам талант, обаче се научила много бързо и сега всеки ден си рисува вкъщи. Тааа ако те няма по гоблените, това може да ти хареса.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #185 -: май 14, 2018, 16:41:19 »

Ма Булче, не грам талант ми 2 леви ръце имам за рисуване, няма да стане.  funnytooth


Навремето плетях с баба си, може пак да започна, тъкмо да се сещам и за нея, че не сред нас вече. smile

Браво, че сте изложбен салон на ИКЕА, те го заслужават. smile Поне се убедих с нашите гардероби и умрях от яд, че и в другата стая не взех от тях, а се подлъгах по някакъв полски сайт ... блях!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: май 14, 2018, 16:42:50 »

Ма Булче, не грам талант ми 2 леви ръце имам за рисуване, няма да стане.  funnytooth

тя същата бре, ама да видиш какви шедьоври прави

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 14, 2018, 20:25:51 »

Аз също не мога да рисувам, но обичам да оцветявам. От преди да родя си мечтая за книжка за оцветяване от модерните и моливи, ама ще чакам Бамбук да почне да оцветява поне.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 15, 2018, 07:54:48 »

Добро утро, как сте?Аз пак съм недоспала, направо ми писна с това мое не спане!

Булче, Виви, какви размери взехте на Пакса?Като широчина и височина.И с плъзгащи врати или обикновени?Също така ме интересува с кошници или чекмеджета е вътре?

Днес ако не вали сме на концерт на площада на Легендите, да видим времето какво мисли по въпроса!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #189 -: май 15, 2018, 08:06:03 »

Маги, нашия е нещо такова, за коридора е http://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/PAX-Wardrobe-system/PAX-Wardrobes-sliding-doors/150/pax-48783/99907574/. С плъзгащи огледални врати, вътре едната част е за палта, а другата част за обувки. Хубавото е че обувките не са надолу като при повечето гардероби, а на метални рафтове и събира доста обувки. Ако искаш мога да ти ги снимам.

Панде, сега в Лидл има книжки за оцветяване за възрастни smile

Ох, Звярчо е с конюктивит, събуди ми се със слепнало око... с детегледачката е тази седмица

« Последна редакция: май 15, 2018, 08:09:34 от bulche91 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: май 15, 2018, 08:19:59 »

Темата за морето е супер актуална и при нас. Ние тази година много рано запазихме за гръТско. Аз съм малко скептик в случая Girl_hide (това не е типично за мен). Някак приемам ходенето в Гърция като за екскурзия, а за море ми е нещо ново, та затова ми е цялото чудене. Иначе имаме хубави отзиви, намерихме голяма вила, в която всички ще сме в спални без да се спи в хола, голям двор и голяма тераса с барбекю, супер близо до плажа... Малко ми е странна модата за море в Гърция, защото години наред ние си влачихме "доматите и краставиците" на нашето море и сега да ходим на квартира някъде и ми е тип "пременил се Илия все в тия". pardon Да видим! Настроила съм се като за пътешествие - не знаеш какво те чака.
За мен има едно място, което ме е грабнало. Обаче под 2000 лв няма да паднем там, защото е далеч и се ходи за много дни. Та Албена ще си я гледам на магнитчето на хладилника и някой ден ще се надявам пак да отидем там. pardon
Приморско и Китен са пловдивски дестинации от край време. В Приморско бяхме последно и беше като машина на времето - нищо не се е променило. Ние бяхме доволни, защото го познаваме и отидохме в хотел, който по принцип се дава на немски групи (семейства, а не алкохолни туристи). Наши съседи бяха много доволни от ММЦ-то последните години. Синеморец беше рай, но стана популярно и придоби манталитет на нещо, на което казвам селски курорт. Созопол ми е отврат като плаж. За разходка става, но е безумно прехвалено като място за почивка. Трябва да пътуваш. По южното Черноморие има много места с хубави плажове, но трябва да ги знаеш и да ходиш конкретно там. good Изводът ми е, че изгониха българският турист ако не с простотия, то с цени и условия. (За съжаление!)
И като става дума за море - нали ви казах как беше взето решение и племенникът да идва. Тези дни подочух нещо, а снощи вече официално (казано от трето лице естествено) - ами няма да го пуснат. crazy Всяко решение е пред-предпоследно. За щастие не зависи резервацията от това, че поне неустойки няма да се плащат beating Ако зависи от ин-лоу ще ни държи до последно във въздуха. Ама толкова да ненавиждам нерешителни хора, които не знаят сърби ли ги, боли ли ги или им харесва!

Ма Булче, не грам талант ми 2 леви ръце имам за рисуване, няма да стане.  funnytooth
Навремето плетях с баба си, може пак да започна, тъкмо да се сещам и за нея, че не сред нас вече. smile
А, Виви, то никой не те кара да ставаш виртуоз в някое изкуство. Става дума за разтоварване. Плетенето определено пак така действа. Аз си намерих един модел на наметка/елек в интернет. Майка ахна, като го видя, защото е супер просто, а е много ефектно. Направи на мен, на нея, ще прави на кокона, че пробата се оказа малко малка, подарихме на братовчедка й, сега още 2 са на път пак за подаръци... lol

Отлитам да правя упражнения, че после имам да фуча и с прахосмукачката crazy angry
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #191 -: май 15, 2018, 08:47:57 »

Али, защо смяташ че е модерно за Гърция да се ходи? Аз ходя там от дете на море, първите ми спомени за морските почивки в Гърция. Мисля си че ще ти хареса много, далеч по-добре е от Българското море, и като обслужване и като качество. За морската вода да не говорим, чиста, плитка, водата равна като тепсия, идеално за с малки деца. Вие къде ще ходите?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #192 -: май 15, 2018, 09:10:09 »

Булче, за теб е ясно, че отдавна ходите там. За нас е мода последните години (не повече от 7-8-10 години). Говоря с цел море, а не с цел туризъм. Повечето пловдивски заводи, учреждения и прочие от преди 89-та имаха бази по южното ни море, та затова по традиция хората ходеха нататък дори и след залеза на ведомствените бази и ерата на квартира с хазяи по първите етажи на селската прогимназия. На север беше изключение да се ходи. Последния път, когато бяхме на Албена, бяхме сигурно единствените пловдивчани. Не видяхме друг такъв регистрационен номер на кола. Масово бяха от София, Шумен, Сливен и Ямбол. Къде ти - за нас са 450 км в едната посока!
Ние ще сме в Керамоти. Търсехме точно плаж, а не камъни, и море като тепсия girl_wink
За българите туризмът е малко в крайностите. Години наред хората не можеха да помислят за пътуване в чужбина и всеки ходеше само на познато до болка място. Сега пък е другата крайност, че масово се метнаха на далечни и скъпи дестинации. Някак липсва средното положение, както години наред липсваше средната класа (това е по икономически показатели, а не хорско говорене). Много е хубаво, че може да се пътува и все се надявам след време нещата и тук да се нормализират като обслужване, за да може човек да има pleasantry равностоен избор.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #193 -: май 15, 2018, 09:23:15 »

Добро утро, как сте?Аз пак съм недоспала, направо ми писна с това мое неспане!

Същата.... в 10:00 сутринта съм готова да си легна и да не ме закача никой. Още 3 месеца и ще празнувам 5 години безсъние от раждането на 31. Пък фейсбук гадината ми извади снимка от концерта на Бон Джоуви в София. Сресана, слаба, наспана и с маникюр... даже не ми личеше че съм в 6 месец под шлифера...

Най-нелепото при мен е, че качвам не заради бременностите, а заради липсата на сън. Много се радвам на резултатите на Бубе, 10 килограма ми се вижда огромно постижение.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 15, 2018, 09:27:02 »

Аз това и правя... 9.30 сутринта и съм толкова изморена, че съм готова пак да си легна. Днес е изключение, явно щото нищя важен въпрос от миналото. pardon pleasantry
От безсъние спирам да се храня, та не ми е опция, гледам да спя дори и с цената на това да съм на твърдия диван сама. angry
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines