Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:20:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148637 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 14, 2018, 15:14:47 »

Виви, може да съберем драма куин 1 и две заедно, поне да не реват самостоятелно.Аз не и се оставям.Даже я приемам за фонов шум  blush

Ооо Скай, пожелавам ти го!


Ние ходим на Градина, тихо, спокойно, няма хора, ама сме на караваните.Ама тая година не знам, всичко ми е в предпоследния момент.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #166 -: май 14, 2018, 15:18:20 »

Ако ходите на Градина, ще дойдем да реват, ахаха. Аз не се давам, ама се ядосвам, и само крещя като откачена, после ме е яд на себе си, ама ... какво да направя, паля на 2.

Градина, междудругото я обичам много, ама по мои спомени, не беше ли много дълбоко като влезеш и после плитко? Там не знам от кога не съм ходила, последно на Дюни съм била и както казах Синеморец и около Созопол. Иначе на ММЦ-то едно време беше много хубаво, ама не съм ходила от 2-3 години не знам как е.

Скай, какво е това дъждовно място, нищо не разбрах. :Д
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 14, 2018, 15:20:22 »

Мъжо е в Холандия и може за временно (или по- постоянно ако е рЕкъл оня горе) да се транспортираме дружно там. Ще видим pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #168 -: май 14, 2018, 15:21:15 »

Оооо, ок, аз само за Англия си мисля smile Ти била ли си там, харесва ли ти?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #169 -: май 14, 2018, 15:27:14 »

Аз не се давам, ама се ядосвам, и само крещя като откачена, после ме е яд на себе си, ама ... какво да направя, паля на 2.
След болки в гърлото предприех стратегия да съскам. tease Това е при бяс. При кротък бяс пък мърмолясвам до степен да подлудя някого. Полза не знам колко има, ама поне, както казах, избягвам болките в гърлото.
А за яденето - аз храня кокона, тя храни брат си и е едно кръстосване на ръце... Подът го усеща най-добре! Жалко, че не гледаме кокошки вкъщи. И то не е защото тя не може, а защото си търси компания. И дърдори, и не спира, и й обяснявам как се мълчи, докато се дъвче, и полза няма pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 14, 2018, 15:27:47 »


Маги, за море ние искаме, но ще решаваме след кръщенето, демек след два месеца. И за малко да е, но ни се ходи. Пак си викаме, че искаме на по-спокойно място, защото миналата година бяхме в Созопол, но ММ снощи ми обясняваше как сме щели да намерим толкова хубав плаж - чист, топъл, непренаселен, много плитко. Та ще видим..Какво да правим като ни е на сърце! heart

Али, може би си е до самата триколка. Може да има по-маневрени, но иначе за останалите неща съм съгласна.  good

Скай, дано да си на дъждовно място тогава.


Другото ще го прАпусна ... girl_haha  bad  girl_haha
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 14, 2018, 15:31:15 »

Ти била ли си там, харесва ли ти?

За два дни и половина. ДА! Може да вали и да духа, обаче е супер зелено, спокойно, чисто и културно. Кучетата ще са безкрайно щастливи да имат макар и 20 кв двор (да, знам че тук ще имат 500 квадрата двор), и ще мога да ги разхождам без някой да ми обяснява колко психически уравновесена съм, че крещя по пуснатото им куче. Освен това ще сме си заедно, а вече сме почти година разделени и аз малко откачам от разходка - работа - разходка - ядене на нещо си - сън...

Това е в сферата на добрите пожелания разбира се, но натам вървят нещата. Както казах - ще видим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 14, 2018, 15:32:33 »

На Каваци и Смокиня е много плитко, но пренаселено.На Градина към Златна рибка е по-плитко и аз пускам Моника да шляпа сама, тя е в полезрението ми, а и както казах няма хора и е супер.Много тичат с братовчедите, чак нямат сили да си ходят.Единствения минус е че там духа след обед.

Никой не храня!На 4 години ще яде колкото иска, ако не яде ще ходи гладна.Ама и десерт няма така че яде накрая!

Скай, мисля че една промяна ще ти се отрази много добре.Малко като рестарт и почивка.Аз ако мога ще направя такава рязка промяна, имам огромна нужда.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 14, 2018, 15:32:55 »

Сигурно сте го видели, но има добри попадения:

http://www.maikomila.bg/%D0%B1%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-4-%D0%B4%D1%8A%D1%89%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D1%82%D1%83%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B8-%D1%81/
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #174 -: май 14, 2018, 15:35:51 »

Скай  heart

И мен тук си ме кефят тия неща, така че ти пожелавам скоро да сте заедно там, дано ти хареса и в дългосрочен план. Холандците са яки хора, мисля че ще ви е добре. smile

Маги, ясно, доста добре звучи. smile Освен каравани, има ли някакви хотели наблизо? На Златната знам по едни баири едни хубави хотели, обаче са далеч от плажа, не ми се ходи. Миналата година бяхме с наша си кухня и така ми беше много добре, че на ресторанти лятото хич не вярвам.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 14, 2018, 15:37:27 »

И мен тук си ме кефят тия неща, така че ти пожелавам скоро да сте заедно там, дано ти хареса и в дългосрочен план.

Предвид колко неща има за разглеждане и за обикаляне...мисля, че на първо време няма да ми омръзне грам blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 14, 2018, 15:40:55 »

Виви, има хотели в посока Черноморец и на Златна рибка преди Созопол.Трябва да разгледаш, но аз там на плаж не съм ходила.Ние, катуна, ходим с кола до плажа и после се прибираме пак с кола.На къмпинг или палатка за сега не се навивам да отида, особено на това последното.Мисълта от разни гадина по земята около мен ме ужасява!

Скай, да има много за разглеждане, ходене и обикаляне.А и ще сте заедно, семейството!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 14, 2018, 15:43:16 »

Скай, дано да ви се получат нещата тогава, защото така разделени не си е работа.

Маги, точно, Златната рибка имах предвид. Ние пък там ходехме следобяд с колата пшеница, защото дребния си играеше на брега спокойно, без някой да го прескача, а и влизаше в супер плиткото море.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #178 -: май 14, 2018, 15:45:09 »

чеки, нали сте на каравана?! То и това на мен ми се струва страшно, последно преди години ходихме на едно бунгало на Смокиня, не беше зле, но с малката не бих си го причинила.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 14, 2018, 15:48:57 »

Ние морето оше не сме го допланирали. Ще е септември акто всяка година, ама мм иска Турция, а на мен не знам дали ми се рискува да бия толкова път с Ники. Сигурно ще се навия де. Хотела, в който бяхме последно още го сънувам  heart
Преди на Приморско и в Китен ми допадаше, плажа беше плитък и чист сравнително, но нямам пресни впечатления.
Скай, пожелавам ти да е за постоянно!
Триколка крам само на една приятелка в кв, понеже децата й се изреждат да се возят. За гладък терен е ок, ама иначе не ми се вижда много удобна.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines