Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:51:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148106 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #135 -: май 14, 2018, 13:21:19 »

Маги, ще се стараем сега лятото да се научим, тя има желание и се опитва, но си заглещва все голямата глава някъде. Wink

Маги, и друго да ти кажа, поръчах ги гардероби ИКЕА ПАХ - очарована съм, знам че тях ги гледаше и разните там умни допълнения, направо нямам думи, не са скъпи чак толкова, а качеството е просто уникално, тия допълнителните джаджи са с уникални механизми и много яко се издърпват и прибират, и най-якото е, че всичко аз си го правих по дизайн, а не някой друг, та си е точно като за нашите си нужди.

Сега започнах да се точа на БЕСТА за хола, вместо вградени шкафове, че тия дърводелци ми излязоха с едни цени по 2к паунда и ми падна ченето. Не знам дали Беста ще е толкова добро качесто но пакса е убиец. Сигурно ще отидем пак да видя и тая Беста и да видим как е тя, ама предполагам и те ще са яки. А също съм доволна, защото успях да намеря нощни шкафчета в същото дърво като базата. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 14, 2018, 13:28:36 »

Бубе, браво на теб   Bravo . То времето е готино, ама да си го гледам от прозореца, ама като съм навън не ми е много кеф. Дано се извали докато шефа се наспи и после да излизаме.
Ето за това обичам да си излизавам емициите ит връзка свекърва-снаха тук. Повечето сте добри снахи, като ви прочета се чувствам гадна и зла /май съм си такава/ и гледам да стискам зъби.
Виви, да покажеш как е станало после.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 14, 2018, 13:32:00 »

За гадероба обмислям да отида на място в Икеа да ми сметнат един Пакс, че в Бг не работи програмата и не мога да преценя колко ще ми излезе.Иначе са страхотни и може да го направиш много удобен гардероба, точно като за теб си!Мен това ме грабна в Икеа!

Беста не съм я гледала системата, за хола сега не мисля, по-скоро за леглото на дребната и за гардероб за нас.А нашия ще го префасонирам за нея.Те и някои системи ги спряха тук, мисля че точно Бестата вече я няма.


Аз за това гледам да си намалявам стреса.Значи то не е едно.Имам си баба, която се буди в свои си настроения и може за минута да ме докара до нервна криза.Спрях да говоря с нея и проблема е на 80% решен.
Спрях да се опитвам да променям хората.Те са си такива и толкова, и сега ми е леко на душата.Ограничих драстично виждането ми с неприятни хора.Опитвам се, да спра да се чувствам зле като не покрия нечии критерии, не се мре от това!
Искам да сме здрави, да си направим ремонта, да отидем на море, да ми мине процедурата.Ей такива неща.

Рат
, всичко с времето си!И не не съм добра, но съм за предпочитане, че имахме един звяр в миналото и свекърва ми ме оцени.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 14, 2018, 13:40:43 »

Маги, няма как да си по- права. Чат пат съм дзен, понякога и аз отнасям плувката... и се правя на разсеяна, когато видя някакви постъпки. И не ме дразнят глупостите на чуждото семейство, срамът е че повече бърка моето собствено такова! Измъквания, мързел, тънки номера, емоционална манипулация, използване на другите като кошчета за душевни отпадъци. sad
Казват да не се сравнява, но не мога да не сравнявам как са ме гледали баба и дядо. И как сега нищо от това не се случва. beating
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 14, 2018, 13:44:57 »

Еми, и това се преживява.Майка ми ме заряза когато бях в мигренозна криза и не можех да стана от леглото, а Моника тъкмо беше проходила.Според нея нищо ми нямало ще се оправя.Дойде най-добрата ми приятелка да спасява положението, а аз помня за съжаление като слон и вече не възлагам големи надежди за помощ.Просто сега не питам удобно ли ти е, а директно отивам и оставям детето!Толкоз!Щото на тях никога не им е удобно и имат 1 000 000 задачи.Да те работят още и са изморени, разбирам ги, но и аз съм човек.  blum

Днес не мога да се позная!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #140 -: май 14, 2018, 13:52:06 »

Маги, ти беше козирог, нали? Толкова свързвам думите ти, с моето емоционално състояние, че нямам думи, от зодията ще да е. girl_wink

Еми беше тази, която преди време беше казала, че болестите идват от нерви и е така. Аз съм луд човек обаче и все трябва да се притеснявам и да мисля за нещо. Мъжът ми оня ден каза, че ако е като мен, ще сепобърка. Ей сега, направихме спалнята, взех да мисля хола и кухнята, той ми вика, спри се бе жена! Какво ги мисля и аз не знам, предвид, че хич даже не са спешни. smile

Маги, ние за пакса ходихме до ИКЕА само да видим как изглеждат - височини, рафтчета, ала бала и после аз си ги направих онлайн и ги поръчах - то има дупки навсякъде, та на място вече може да импровизираш и да сменяш кое къде да слагаш. Ако програмата не работи в БГ, дано имат свястни консултанти на място.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 14, 2018, 13:54:15 »

.Просто сега не питам удобно ли ти е, а директно отивам и оставям детето!Толкоз!Щото на тях никога не им е удобно и имат 1 000 000 задачи.
Все едно си ги цитирала. Точно така са всеки път. Но ще те послушам!

Виви, наскоро даже имаше научна статия. Как паническите атаки и биполярното разстройство са пряко свързани, доказано вече, с болести като халтави стави, автоимунни заболявания и прочие.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 14, 2018, 13:58:45 »

Виви, мисля, че сме родени на една дата двете с теб, само годините са ни различни.Иначе аз съм един луд човек.Постоянно правя планове и мисля кое как ще стане.Това изморява и много натоварва и така си вредя много.Моя мъж ме пита наскоро можеш ли да седиш без да мислиш за нещо.И аз викам, ми не!Той заключи че съм луда, и май ще е прав  crazy

Иначе в сайта на БГ Икета чакам от почти година да качат новата програма, изчекнах се вече от чакане, та на място ще питам.

А Еми, аз отключи ПА с това Хашимото, но съм силна чисто психически и ги намалих и минимализирах.Но в началото беше страшно.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #143 -: май 14, 2018, 14:01:25 »

Еми, ще си пия розовите хапчета тогава и ще се надявам на по-малко лудост. :Д

Нашите не са първа младост, та гледам да ги щадя. Ако предложат, ще гледат, ако не си мълча, то и ние сме в различни държави, така или иначе, не е като да мога да я оставя някъде. smile На родителите на мъжа ми никога не сме я оставяли, те са ангажирани хора, гледаме си се, какво да правим. smile

Маги, май верно сме на една дата, много сходни характери сме, и аз съм така, не мога да изключа, особено вечер като почна да мисля, няма заспиване. Все си мисля да започна някакъв спорт или нещо, да се разсейвам, ама не мисля, че ще помогне, то като си си луд, няма спасение. :Д
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 14, 2018, 14:03:48 »

Виви, аз за това шия.Трябва да броя бодовете и не мога да мисля, а вечер преди да легна пия един магнезий и отнасям плувката  blum Живот, какво да ти кажа.Просто не ща да знам на 50 какво кълбо от нерви ще съм  crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #145 -: май 14, 2018, 14:08:37 »

Не знам дали ще имам търпение за шиене, аз все бързам. Оня ден имахме гости и една приятелка правеше салата - ама така спокойничко, ама за никъде не бърза. И си викам, как си личи, че няма деца и ангажименти момичето, направо й завидях. Wink Магнезия защо успокоява? На мен майка ми даде някакви розови хапчета и като ми е напрегнато си пия от тях, малко по-щастлива съм с тях - или поне пласибо ефект има със сигурност. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 14, 2018, 14:14:02 »

Ама, то това с непрекъснатото мислене си е черта на всяка жена. Вие не гледахте ли онова видео дето свекърва  го пусна миналия месец?
Магнезий и аз пия всяка вечер, не знам дали наистина ми помага да спя, но определено спя по-добре с него.
Виви, да не е Белергамин? Мен майка ме друсаше с едни розови хапчета, като трябваше да хидя на зъболекар. Не мисля обаче, че имаха особен ефект
« Последна редакция: май 14, 2018, 14:15:46 от ratatui » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 14, 2018, 14:15:45 »

Магнезия се пие вечер, отпуска мускулите, успокоява нервите и хубаво спиш, иначе аз имам и синдром на тревожните крака т.е. нощем имам желание да стана шампион по маратон, а на сутринта съм като парцал.За това и миналата седмица в 1 през нощта чистих хола  crazy Но да и аз все бързам, много съм припряна, и една учителка в техникума ми каза, като тръгна да правя нещо да си пъхна ръцете в джобовете, да броя до 10 и да изчакам да премине първоначалния ентусиазъм, защото тогава от бързане допускам най-много грешки.Права беше жената и още го правя това с ръцете в джобовете!За шиенето и аз мислих, че ще ми е зор, но се оказа много успокоително.Всичко свързано с фината моторика ми е супер разтоварващо.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #148 -: май 14, 2018, 14:21:39 »

Я кажи какво шиеш? Ще се навия да знаеш. smile

Рат, верно че всички  жени са такива, не знам как се казват, едни мънички са и се пият само сутрин, те според мен са нещо като кофеин, малко ти ускоряват пулса и оттам се чувстваш малко по-жизнен и весел, според мен не правят нещо особено, но не са успокоителни със сигурност. Викат им щастливи хапчета.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 14, 2018, 14:26:37 »

Гоблени, просто си взех нещо малко в началото и започнах да шия.Лесно ми е с готова схема, не обичам аз да напасвам цветове и да откривам топлата вода.Шия, броя, драскам, развалям и така.Ще се опитам да кача снимка на последния гоблен до къде съм стигнала.Мисля, че на 50% е готов smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines