Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 13:15:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148848 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 11, 2018, 13:17:56 »

Здрасти!
Абе прави сте - да има и такива хора, но да не е моя мъж  blum тя и жена му казва, че да си жена на Боян е както благословия така и проклятие.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 11, 2018, 13:20:51 »

Еми, какво за Мет гала и Кан?Мет галата има страхотни попадения, но и огромен кич.Шокирах се от Сара Джесика Паркър.Много грозна бе!Иначе Блейк Лавли ми хареса, нали така и се пише името.

В Кан, страхотна Джулиан Мур в първата вечер и червената рокля, после не уцели с белия тоалет!Аз много харесвам Марион Котиар, ама нещо не ми харесаха тоалетите и.Пенелопе ми харесва много за сега.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #92 -: май 11, 2018, 13:26:13 »

Блейк изби рибата с тая рокля, на друг не съм обърнала внимание, но тя беше разкошна!!! Сара май отдавна не се е появявала в приличен вид ... язък за толкова години уж модна икона от сериала.

Точа се да излиза Дедпул, че много искам да го гледам, нещо съм станала голяма фенка на Блейк и Раян, особено след като гледах нейния филм - The Age of Adaline, много добър беше. Сега гледах някакъв трейлър за неин филм, дето излиза септември някакъв трилър за някаква изчезнала Емили, мисля че е мой тип, дано е хубав!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 11, 2018, 13:28:40 »

Еми, какво за Мет гала и Кан?Мет галата има страхотни попадения, но и огромен кич.Шокирах се от Сара Джесика Паркър.Много грозна бе!Иначе Блейк Лавли ми хареса, нали така и се пише името.

В Кан, страхотна Джулиан Мур в първата вечер и червената рокля, после не уцели с белия тоалет!Аз много харесвам Марион Котиар, ама нещо не ми харесаха тоалетите и.Пенелопе ми харесва много за сега.
Ми роклите де- квото коментираме обичайно тук.
Джесика и мен ме стресна. Приличаше на стара катедрала. Не очаквах толкова тъп тоалет и от  Жизел Б. Кардашиан ми харесаха и трите този път. Особено златната рокля. Блейк ми се вижда много състарена, не знам дали е от това че сигурно само тя не си прави намеси по лицето по тяхната географска ширина. biggrin
Риана вече ми е смешна, прекалява. И в лицето беше като прегорял египетски бог. pardon pleasantry

В  Кан не ми хареса никой, дори Пенелопе Круз, която инак ми е любимка. Бяха облечени все едно от гардеробиерка от драматичен театър. pardon pleasantry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 11, 2018, 13:34:39 »

Добър ден!

Излизахме и точно 5 мин.преди да се приберем започна да вали... малко, за няколко минути Иначе е топло.

В Хиполенд има 25 %*намаление, но не знам какво да поръчам.  pardon

Панде, момичето изглежда много голямо...жена. И казах ви аз да не ги отписвате с Ми Аморето.  Wink

always_and_forever, на чужд гръб и 100 тояги са малко е твоята работа, повече няма какво да ти кажа. smile :

Vivi20, Може ли да поясниш, защото не успях да разбера. Сигурно ме е напекло слънцето.  smile

Маги, да се оправи бързо Моника.

Не съм срещала нищо за този бал.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #95 -: май 11, 2018, 13:39:30 »

Цитат
И в лицето беше като прегорял египетски бог.

Падам!  lol Ама си права smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 11, 2018, 13:41:59 »

Аз само Блейк запомних от мет бала, много впечатляваща. Още някоя ми хареса, ама не мога се сетя. Някоя по лигава по принцип.... А да Ариана Гранде. Май и Джиджи Хадид ми хареса. Джей Ло беше странна, ама пък евала как изглежда. И Майли Сайръс ми хареса.

От Кан не съм гледала още.

Да ви кажа хлябът с зеленчуци от Лидл, който е на промоция в момента е много вкусен. Преядох smile

Свекс, чакам снимките smile

Аз също не разбрах коментара на Виви към Мимето
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 11, 2018, 13:50:44 »

А, сега се загледах в Кейт Бланшет от Кан- единствената прилична, не казвам че ми допада напълно роклята, но поне изглеждаше цялостна визията. Донякъде и вампирката от Здрав- макар и твърде мъжка визия да докарва напоследък. Излиза че съм харесала две черни рокли, което не е типично. Но то нямаше кво друго. pardon
Джей Ло наистина беше странна в муцуната и косата, но тоалетът беше интересен в Мет.
Майли имаше ужасна рокля- ама младото си е младо, във всичко изглежда добре. blum

Тоз хляб със зеленчуци нов ли е? blum
Вивито изказа поговорка, много на място .
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #98 -: май 11, 2018, 13:57:01 »

Джей Ло го беше докарала малко на вид като Ким Кардашиян. Обаче много ми харесва новото и гадже, най-накрая намери свестен мъж до нея. Хареса ми Амал, много приятна двойка са, макър че Амал беше избрала доста интересна рокля/панталон  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 11, 2018, 13:59:52 »

Много приятни и двете двойки, но дрехата на Амал за първи път не ми хареса. Кич много. crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #100 -: май 11, 2018, 14:01:18 »

Не си тръгнах с празни ръце от Хиполенд в крайна сметка. pardon На кокона възглавница, на дребния - лигавници, че нашите вече са парцальосани. Доволна съм! После се разходих, понапазарувах и обмислям подаръци.
Моята приятелка ме кани на пита на бебето й, обаче се пада много кофти за мен ден. Хем ми се изскаше да ходя, хем си представям какво смотано ще ми е. sad Тя подметна, че друг ден ще кани приятелки, а в този ще са основно роднини. Тъпо ми е да я лъжа, пък още по-тъпо ще е да я товаря с мои неща. crazy
Рокли поразгледах оттук-оттам, ама не съм задълбавала, че през телефона по-лесно ги гледам, на компютъра ми е тегаво да ги прелиствам.
Сега най-после намерих време да изгледам клипа за Евровизия. С моето "работно време" и плитък ум се движа назад от актуалните новини. Ами като за радио хит/комерсиалка песента си е супер! Аз от този стил имам алергия, защото ми го набиват в главата без да искам, Жана пък ми е мега противна като личност, макар да има страхотен глас. Та така - приятно съм изненадана. good
Ох, скапах се от ходене. Нещо още не съм привикнала към по-отворени обувки, а от много време вече съм на сандали. Току краката ми се обадят от някой чифт.
Свекс, ама още ли не са ти оправили нета. Язък за пропиляното време!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #101 -: май 11, 2018, 14:05:35 »

Абе Аличкей, нали знаеш че другата седмица има луд петък  в Хиполенд? Забравих да ти кажа сутринта smile

Доразгледах другите рокли на Мет ... прилоша ми... какъв е тоя маскарад

http://www.vogue.co.uk/gallery/met-gala-2018-dresses
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 11, 2018, 14:09:31 »

И моите крака тази година дават на заето от отворени обувки. crazy  То винаги е било така, ама сега прекаляват. Накрая ще си купя не само Ипанема джапанки а и сандалки. Само те май не ми убиват никога.
Песента ми иде малко масова. А конкретната дама не я понасям. Много ми е престорена и нахакана.
Аз от Хипо вече нямам какво да му взема... Нито играе с играчки, нито дрешките са им на приемливи цени. Шишета вече не купувам, защото съм на етап да го уча на нормално шише от минерална вода и чаши. Та карам с наличните. pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #103 -: май 11, 2018, 14:20:06 »

Който ме разбрал, разбрал, няма смисъл да се обяснявам, но на кратко нещо като не ти е дошло на главата, е много лесно да го заклеймяваш.

Оффф с тия вашите ипанеми и хаваянас, взех си едни от хаваянас и пак не са ми удобни, сега ще пробвам и другите да видим.

Тази седмица с едни уж удобни обувки се изприщих от неудобство, та сега ща не ща си поръчах на Еко едни обувки и това е, скъпи са, ама поне са много удобни и се носят с години.

Булче, мерси за линка, всички ги прегледах, общо взето пак Блейк си ми хареса най-много и жената на Клуни ми хареса, другите са или много семпли или са ми прекалено шарени и натруфени.
« Последна редакция: май 11, 2018, 14:23:58 от Vivi20 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #104 -: май 11, 2018, 14:23:43 »

Абе Аличкей, нали знаеш че другата седмица има луд петък  в Хиполенд? Забравих да ти кажа сутринта smile

Доразгледах другите рокли на Мет ... прилоша ми... какъв е тоя маскарад

http://www.vogue.co.uk/gallery/met-gala-2018-dresses

Днес е лудият петък.

Тук съм и ви чета, но нещо не пиша. Хубав петък!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines