Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:50:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148875 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 04, 2018, 13:58:43 »

И аз няма много какво да кажа, но се разписвам, заради бройката.

Тук времето е много приятно - мрачно, но не е студено.
Аз преядох жестоко, готвя и имам да глада дрехи на Малчо.
Имаме планове да се виждаме с кумовете и приятели тези дни, ама това време, дето го дават да вали, хич не ми харесва.

Тя, Свекърва похвалили се, че ще ходят някъде или е решила направо със снимков материал да ни изненада?
Или може би си е замълчава, за да не й завиждаме, защото на всички ни се ходи някъде.  pardon

За секса кво да кажа.. Напоследък аз съм по-свежата в края на деня. Иначе не обичам да се хваля и ще замълча.  Wink

Чери, интересно "бадем". Хич не съм в час.  blush Моите са съвсем късо изрязани и засега ще са така.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 04, 2018, 14:00:39 »

Каза тя, и тогава ми направи впечатление защото малко преди това бях проверявала хотели в Порто и тя има-няма седмица по-късно каза, че ще ходят.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 04, 2018, 14:01:51 »

Риана често е с бадем, аз не понасям тази форма. Нито естетически, нито практически. pardon

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 04, 2018, 14:22:53 »

Тия ми идват много остри. Някога, когато ходех на маникюр пробвахме заоблена форма и много добре ми стоеше, а беше някак по не дтаскаща от квадрат със заоблени ръбове. Обаче пък при заоблените любия феенски стоеше гадно или айде по-грозно от квадрата.
Миме, и аз подържам почти такъв маникюр. Бях си ги пуснала и оформила, обаче от бързане така си срязах никътя, че всичко замина и пак съм като медицинска сестра.
Аз реших да запазя хотел, да отидем пак до Одрин, то пък при смяната на телефоните не ми е останала информацията за картата и не можах sad.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #34 -: май 04, 2018, 14:33:53 »

Това за мен си е баш стилето, а не бадем tease Няма шанс да се пусна с такава форма на ноктите точно сега. То стои добре, ако е гел. На естествените нокти обаче е като щерката на Едуард Ножиците.
И аз съм с нова форма. Много години бях с бадем, а после два пъти по толкова години с квадрат със заоблени ъгли. Сега съм с трапец и на два пъти одрасках кокона. angry Пак ще се върна към квадрата.
Да, тия градски мезелъци са адски скъпи. Тук като правят, цените са стандартни- 3 лв бирата от 400 мл, 1 лв кебапче, 1 лв кюфте... Лесно за смятане, лесно за връщане! Разните наденички и плескавици не се барат. Иначе най-хубавите плескавици съм яла в Студентски град. Ако се напъна, може и да се сетя за името на заведението.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 04, 2018, 14:53:11 »

Аз не ям месо, та ми е все тая.

Е тази форма ми допада:
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 04, 2018, 16:04:11 »

Ами значи моето не е точно бадем, защото първо е по-късо, второ е по-заоблено. Ама вече взе да ме кефи.  chee
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 04, 2018, 16:10:17 »

Бадем не е ли заоблени нокти, а не остри?
Али, тука кебабче-1.5, плескавица 6-7, 100гр свинско 3.9, а агнешко чеверме 4.5 за 100гр. Ясно е, че трябва да плащат наем и да са на печалба, обаче пак ми се вижда много.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: май 04, 2018, 16:19:34 »

Понеже си говорим за скъпотии - https://flips.bg/zashto-flips/?gclid=EAIaIQobChMIwI657Yjs2gIVUyfgCh0jiwe-EAEYASAAEgKZdvD_BwE Все едно вечер краката няма да са черни и вмирисани! Пък на мен не ми се даваха 30-тина лева за Ипамена tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #39 -: май 04, 2018, 20:55:42 »

Добър вечер  give_rose
Тези остри нокти и мен ме отблъскват  angry И квадратните не ме кефят, нещо средно гледам да са мойте, не че много ги оформям, ма аз и не ги търпя дълги.
При нас отвориха нов сръбски ресторант, трябва да го пробваме, отзивите са добри  Wink
Темата с кекса сме я обсъждали многократно, няма да се повтарям  Wink
Мис вече ни казва, че ни обича <3 Прауд мама  yahoo
Свекърва ми се беше засилила да ми взима ипанема, че има в техния магазин, викам айде мерси, няма нужда, за тия пари ще си взема декатлонки + чанта  Girl_hide
Май не ви казах колко ни е готин този дето ни обучава, англичанин, учил в Германия, там си хванал българка, но не им харесало да живеят там и дошли тук. Но е пълен с истории и много забавен, супер лесно се учи всичко с него щото казва примери дето са запомнящи се. Разказа ни за кучето си в УК, че е породисто и майка му и баща му го ползвали за разплод и печалба, значи било dogstitute (dog prostitute) lol Пробва се да казва някоя и друга дума на бг и е уау  girl_impossible
Айде гуте нахт  tease
Активен
melisapetrova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #40 -: май 04, 2018, 23:58:49 »

smile


* Hello-May-Facebook-8.jpg (54.07 KB, 700x404 - видяно 205 пъти.)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #41 -: май 05, 2018, 11:38:23 »

Понеже си говорим за скъпотии - https://flips.bg/zashto-flips/?gclid=EAIaIQobChMIwI657Yjs2gIVUyfgCh0jiwe-EAEYASAAEgKZdvD_BwE Все едно вечер краката няма да са черни и вмирисани! Пък на мен не ми се даваха 30-тина лева за Ипамена tease

Знам че няма да ги харесаш, ама тая година джапанки не са на мода, а такива, аз ще си взема, не за друго, доста по удобни са от джапанките http://www.reserved.com/gb/en/woman/shop/shop-by-occasion/beachwear/tf571-99x/riptape-sliders
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 05, 2018, 12:49:41 »

Аз съм голям фен на Хаваянас, продавах ги в един от магазините, където работех и като гледах как клиенти купуват за цалото семейство и те ми ги рекламираха и възхваляваха - та си взех. Е няма такова нещо. Трепач са, ама Марс ги прегриза тая зима и ги изхвърлих.  Миналото лято в София си взех Ипанема сандали - е и за тях не съжалявам, и 40 да бяха, пак щях да ги дам. Много, много, много ги препоръчвам и двете  heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #43 -: май 05, 2018, 13:07:02 »

Знам че няма да ги харесаш, ама тая година джапанки не са на мода, а такива, аз ще си взема, не за друго, доста по удобни са от джапанките http://www.reserved.com/gb/en/woman/shop/shop-by-occasion/beachwear/tf571-99x/riptape-sliders
sarcastic Тези ме върнаха в 90-те. Всичко живо ходеше с тоя тип, защото просто нямаше други. Даже ММ му било жал да изхвърли неговите, че са здрави, та пред вратата на техните още стоят като оборотни за отскачане до долу пред входа. Нали знаете по какво се познава един дългогодишен собственик на апартамент - по това, че започва да заема все повече пространство около апартамента. Чехлите са само началото. Аз вече и китките в стълбището изнасям. Маркирам територия girl_haha
Чери, ще погледна и тях като вариант Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 07, 2018, 07:13:34 »

Ипанема си струват всяка стотинка, ма ние с Али сме го обсъждали това. blum
Тия дето Булче е показала, трябва да си стискам пръстите на краката, за да си ги задържа вътре в чехлите, изпадат ми.  pleasantry pardon Инак и аз си харесах такива, ма понеже съм скромна, бяха само 150 лв. crazy Та смятам да ги прескоча по множество причини, освен ако не ми подарят. pardon
Али, аз пък не обичам такива работи и си държа всичко у нас, а китките умират, щото мъж ми ги преполива от обич. angry biggrin pardon  та не ставам и за териториален съсед  crazy ROFL ROFL
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines