Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 23:50:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 149264 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 07, 2018, 13:18:21 »

Аз сега изкарах въпросните сандали “Ипанема“ и видях, че са Zaxi. Мерих и едните и другите, обаче си бях навила на пръста едни балеринки Закси и за това си взех сандалите, ама сега се сетих  crazy Останало ми беше в ума за Ипанема. Ама както и да е, за тях също съм чувала сууупер отзиви.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: май 07, 2018, 20:03:13 »

И да знаете, тези дъждове аз ги докарах smile
Ей, 8 дни дъжд, вятър, студ от 13С максимални температури, направо втора зима изкарах. Като си сложихме якетата и пуловерите, та не ги и свалихме. То не е беда, ама по снимките все с едни и същи дрехи, не мога да си спомня коя къде е правена Wink.
Фани, съвсем друга е причината да си стискам мъжа за ръката funnytooth Има лош навик да се вре винаги на първи план по снимките, и като е височък, всички останали закрива. Освен това гледа лошо, вечно е намусен, та го ръчкам и гъделичкам, белким пусне някоя плаха усмивка, да не плаши хората и да ми разваля имиджа.
Иначе екскурзията ни беше нещо като сватбено пътешествие за 40 години семеен живот. Замених диамантен пръстен и тържества за нея Wink Ще я минем и като лятна почивка.
Португалия вярно стана модерна дестинация в последно време и гъчканицата по туристическите обекти е като в Испания - една снимка не можеш да направиш без да хванеш нечий нос, задник или плешиво теме, плътно набутан в кадър, та после да се мъчиш да обработваш и да триеш.  nea Хехе, това е първото място, където китайците са повече от руснаците. Движат се в по 2-3 автобуса един зад друг, в огромни групи и като се задръстят в тоалетните, може да се начишкаш от чакане и да оглушееш от кикот, крясъци и висок говор. И вечно и навсякъде нещо ядат - ядки, оризови сладки и други хрупкави работи, като не затварят устата и все едно има купища зайци, хем еднакви, хем способни да оглозгат целия свят.  smile
И последно за не толкова приятните неща ще спомена организираната екскурзия като такава. Все се заричам да е последна и все някой успява да ме кандардиса blush. Отново групата /48 души/ беше предимно от лекари и учители. Първите непрекъснато говореха по телефоните и даваха напътствия на сестри и колеги или уговаряха часове за кабинетите си, вторите шъткаха да пазим тишина и ни третираха като ученици blum, а заедно се оплакваха колко трудна и отговорна им е работата и колко им са ниски заплатите. Пък чий го дръвчат като са се емнали в учебно време и оставени на легло пациенти, че и за толкова дълго и за не малко пари, ходи ги разбери angry
Като цяло очакванията ми се покриха изцяло с това, което видях и усетих - някаква странна съвкупност от скромност и величие, тъга и усмивка, страст и хладнокръвие и безкрайна жажда за движение, живот и свобода.  heart
От сърце ви пожелавам да преживеете всичко това лично good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 08, 2018, 07:32:49 »

Добро утро!
Свекърва супер звучи всичко!Радвам се, че сте се откъснали от всичко за малко!

Аз нещо бях в едни филми, нямах и време и не пишех.Как сте вие?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #48 -: май 08, 2018, 08:03:08 »

Добро утро!
Аз от рано съм на линия. Каката е на градина и театър, аз ще се забавлявам с дребния. Почивните дни не ги усетихме като почивка. Кокона беше възчекняла! Къде събра толкова енергия girl_impossible Търчане, скачане, силно говорене, всичко да се пипне, всичко да се види, леки цупни, шум, шум, шум lol Бяхме да си накупим обувки с нашите, кокона игра по детската площадка пред склада, ММ пък три дни живя на терасата на нашите. Почти приключи вече, но си постила път за разни екскурзии организирани от нашите с повод и без повод  lol Скоро ще има и жива реклама - татко ще се изфука на целия свят кое и как било направено. Добре, че имах малко компания - майка и комшийката се въртяха три дни около нас и някак времето минаваше неусетно.
Беше много смешно - вчера баба се оплакала как не яла агнешко по празниците. crazy Никога не сме имали празнуващи по Гергьовден в най-близко обкръжение, не сме правили специални софри. За нас винаги е бил почивен ден, ама чак такъв празник... И като си представя, че ние вечеряхме след 10 ч и то нещо набързо направено, колкото да легнем без да стържат коремите и ми става много смешно. По стар обичай търси внимание, когато нямаш време за това. pardon
Тези дни ще ми е супер натоварено, че сме на преглед с дребния, а се оказа, че ще имаме и открит урок по народните танци. Разбрах го някак в последния момент, та даже и час не знам huhhuh.gif Утре по традиция ще сме в нас, за да гледаме парадите по руските телевизии и ще правя нещо по-така за вечеря.
Хайде, отивам да се поизпотя, докато онзи с царското име спи.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 08, 2018, 09:46:46 »

Привет!

Завърнах се и аз smile В Мадрид беше чудесно, но както е обобщила Свекърва - навсякъде с якетата. Разгледахме, ядохме, уморихме се и направо не ми се вярва, че за 6 дни се случи толкова много! Бяхме и в лунапарка на Уорнър Брос (нещо като Дисниленд), та и там събрах впечатления/страх като за цяла година  tease

Успях много да снимам, което ми беше и цел, много съм доволна! Но, ако трябва да съм честна, Мадрид някак не го усетих като чужбина. Хората приличат на нас (е може би са малко по-шумни и весели) само дето говорят на друг език (и никакъв английски!). Много живот по улиците, по заведенията, абе навсякъде, въпреки нетипичното хладно време. Ядат много и дълго, навсякъде за хранене чакахме на опашка за маса. Обичат тапас (мезета) и като се заседят... Арихитектурата навсякъде е величествена, личи си, че е имперски град. Имат огромни благоустроени паркове с много забележителности и места за развлечение и спорт. Впечатлена съм и от метрото им - 11 линии, стигаш където си поискаш за нула време. Не можах обаче да схвана имаше ли туристи или всички бяха местни - тук-там чухме английска реч и веднъж италиански, но всички останали бяха испано-говорящи.

Накрая вече ме подгони малко носталгия, та с желание се прибрах, но събрах прекрасни и много спомени! Хубаво се напаснахме с кумовете (притеснявах се заради различните ни предпочитания/режими) и мисля да повторим пак някъде догодина  Girl_hide















« Последна редакция: май 08, 2018, 09:57:36 от Bube » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 08, 2018, 12:21:48 »

Добре дошли, пътешественици!
Бубе, разкажи още. До Сантияго Бернабеу не ходихте ли /или май само на феновете е дестинация/?
Свекърва, екскурзията е в пъти по-добър избор от празненства и пръстени  Bravo.
Маги, как върви организацията на ДРЗ?
Ние събота голямо прецакване си направихме- уж да разнообразим, отидохме до парка в дупница /разкошен /, обаче така ни валя, че почти цялото време трябваше да се крием. Поне видяхме един колега от унито с неговото семейство и си поговорихме. Ама нито патоци хранихме, нито се разходихме. А в същото време в Банкя и капка не беше паднало.
Днеска братовчедка ми отлетя, сега няколко дни ще ми е криво и ще ми липсва.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 08, 2018, 13:05:07 »

Хай от мен
Днес Кари ще поднася цветя на някакъв паметник по случай утрешния ден на победата. Трябвало от всеки клас да се избере по един представител и правили гласуване. Избрали Максим, но той отстъпил мястото на Кари, защото е последна година в това училище и за да й остане хубав спомен. Баща й вика, че се е отказал за да не му викат "зубър", но Кари много се зарадва. Днес се облече официално. Много се вълнуваше. Искам утре да ги заведа на парада. Дано времето да е хубаво.
Свекс, 100 години да минат не бих се сетила за причината, но много ви се радвам за вас. Дай боже и ние да изглеждаме така след 40 години брак. И аз много обичам такива подаръци под формата на екскурзии. Мисля през юни да заведа Кари в Холандия, у леля и братовчед ми. Освен узеър има ли други евтни авиолинии в които да погледна? Не само от Бг, близо ми е от Букурещ също.
Тук много коментират един клип на Филип Киркоров. Бил показвал нереални за руския народ сцени. Аз не мисля така де ... Даже някои хора искат да му се отнеме титлата "Народен артист". А вие какво мислите?
https://www.youtube.com/watch?v=IAuzNXGmkL4
« Последна редакция: май 08, 2018, 13:13:42 от fanimira » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #52 -: май 08, 2018, 20:49:44 »

Момичета, защо забравихме горещите столове?  cray
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 08, 2018, 23:38:59 »

Гледах Евровизия. Много гадно дрехи, особено на Македония и Хърватия. Жана и сие ще пеят на финала. Най-якото беше, че като пуснаха песента, която спечели миналата година вилнеещият Бамбук изведнъж заспа.
Лека нощ
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 09, 2018, 07:19:09 »

Добро утро!

Като гледам май ще поставяме рекорд за месец с най-малко изписани страници.  blush

Добре, че прогнозите за лошо време не се сбъднаха. Само на Гергьовден ни валя по пътя, докато се прибирахме от столицата. Дните ни минаха в срещи с кумовете и приятели, и обикаляне на паркове и площадки. Следваща почивка - чак август.  nea

Добре са се завърнали пътуващите. Беше ми интересно да прочета впечатленията ви.
Свекърва, хареса ми обобщението на финала.  good

Бубе, хубави снимки сте направили.  good


Браво на нашите представители на Евровизия. Дано този път имаме повече късмет. Не съм ги слушала и сега разбрах, че даже група са си направили. Жана не я харесвам, а другите ги виждам за първи път.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 09, 2018, 07:31:18 »

Добро утро и от мен, как сте днес?Аз тази нощ спах, е спах в определени часове smile Събуди ме моя мъж към 12(бях заспала в 10), пак се ококорих и към 12,30 през нощта чистих и подреждах хола.Даже направих чистка на играчките.Хахахахаха!Моя мъж сутринта ми вика, тия хапчета ще те довършат, че пия едни хапове и май от тях е това зверене през нощта.

Сещате се, че Евровизия не съм гледала, щото заспах smile Песента съм я слушала няколко пъти, напреваена е само и единствено за конкурса.

Днес пак ще пътувам, пак имам много задачи.Рат, върви нанякъде организацията.Един ден си мисля, че съм назад с всичко, в друг се успокоявам че има време  crazy

Хубав ви ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #56 -: май 09, 2018, 08:09:27 »

Добро утро!
Днес ще ми е ден за срещи и задачки. Следобед ударете по едни палци за нас smile
Имам да планирам и посещения при зъболекар, ще пробваме и една солна стая, макар да мина сезонът на сополите pardon
Миме, почивни дни имаше повечко, та затова сме така скромни със страниците. Ще видиш как Пандето ще хърли някоя тема за размисъл и не може да изчетем после всичко. Wink
Евровизия не съм гледала. Тия дни връщам да гледам Стани богат и все се надявам преди полунощ да спя. Е, снощи се получи за първи път от седмица насам. Даже вчера бях излязла на разходка и вървях и спях. Разчекнах си устата от прозяване, ама така е като не мога да спя следобед. crazy
Довечера ще се събираме да гледаме руски телевизии и парадите по случай 9-ти май.
Хайде, слънчево настроение от мен smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 09, 2018, 09:39:51 »

Аз в момента гледам парада на Червения площад. Много ме впечатляват винаги руските войници. А жените са с много готини униформи с поли.
Путин не го бях виждала скоро, ама не е мръднал.

На 6 май парада не го гледах тази година, защото бях на кино. Но Бамбук още обяснява за самолетите.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 09, 2018, 09:42:17 »

Благодаря на Бубето за разкошната снимка на панда  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #59 -: май 09, 2018, 11:27:04 »

Вярно сте се скрили всички  Girl_hide

При нас не мога да се спра вкъщи да изпера дрехите и не виждам кога ще мога скоро  girl_impossible girl_impossible Явно като облечем и последния кат lol lol Много ни е ангажирано откъм пътувания. Този уикенд пак ще пътуваме, ще ходим до Стрелча за 2 год. помен на леля ми и да се съберем родата да си я уважим heart

Имам двама нови колеги и сега ми е още по-натоварено, времето с тях ми яде и малкото свободно време, закъснявам с моята си работа, китка.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines