Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:16:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148511 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #345 -: май 28, 2018, 08:55:06 »

Добро утро!
То май вече ден се води Wink
Ние бяхме два дни на вилата. Имахме време да се видим със свекърва ми. Свекърът дойде едва събота следобед, че работеше далеч. Много спокойно си изкарахме. Този път, май за първи път, мъжете нищо не правиха. Свекър ми е нещо преуморен и има остра нужда от почивка sad ММ и той не се беше спирал последно време, та добре им се отрази. Единствено се чоплеха по колите, че им беше интресно. Аз и свекърва ми се наприказвахме, децата бяха доволни... Въобще си беше ол-инклузив!
За пазаруване съм казвала - нашите ходят към Димитровград 1 път в сезон. Понякога ходим с тях. Доста български фирми имат магазини там, а има и турска стока. Има много цигания, но човек ако познава района, намира добри неща. Майка купува прах, има евтини памперси, но аз не ползвам Памперс като марка, има и много дрехи. Уайкики е турска марка и нормално в Турция да са на по-сносни цени. НМ в чужбина правят по-добри отстъпки. Може тук да е техен франчайз, не знам, но Карфур преди години беше гръцки франчайз и нямаше общо с френските магазини. Та от Димитровград майка ми купи пола за 40 лв, а тук под 55 не ги намерих. С една пола и се избиват пътните - до там е само магистрала. pardon
Днес подхващаме изолацията. Няма да е евтино, но пък човекът ни е сигурен като начин на работа.
Тази седмица ми е леко напрегната, че се надявам да успея да запиша малкия на кухня, а все още не знам кой ден ще е записването. Имам да тичам и да пазарувам за рождения ден, малко изненади за 1 юни на кокона и ей такива неща.
Днес куриерите работят за мен! Стимулирам икономиката, че чакам 4 или 5 пратки lol
Бързо да се оправят всички дечица!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #346 -: май 28, 2018, 08:59:29 »

Добро утро! Али до 11 часа е добро утро, от 19:00 става добър вечер  blum

Маги, Панде, вируса е ужасен, около 30 деца, възрастни около мен са със същите симптоми, лошото е че държи дълго време, мен 2 седмици ме държа. Звяр и той до антибиотик стигна, ей го трети ден е на антибиотик и още кашля зверски. Вечер успява а спи само след Синекод

Тази седмица ще ми е тежка, много срещи, много чудо и се готвим и за Париж, не мога хотел да си намеря и не искам да правя компромис с квартал...



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #347 -: май 28, 2018, 10:41:30 »

Булче, успех с хотелите. По думите на майка точно в Париж хотелските стаи са ужасни girl_impossible

Я кажете в София шуми ли се около катастрафата на Емилия. Тук медиите пълнят редовно ефирно време и пространство. Много ми е интересно дали ще излезе еспертизата с колко са се движели. Имам чувството, че подобни хора са над закона и правилата. Дано греша! Наскоро бяха снимали джипа на Ивана как е паркиран. Тя живее в центъра на Пловдив, има шофьор и доколкото разбрах, той редовно спирал като цар Освободител. Аз, ако съм на нейно място, след такава изцепка, ще му дам да разбере, че не може да оронва име, което е градено с години. beating
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: май 28, 2018, 10:45:00 »

Здравейте!

Страхотно ни мина срещата с класа в събота! Толкова не съм се забавлявала много отдавна  smile Говорихме си, спомняхме си, минахме през работа, предложения (не бях разказвала за моето пред повечето хора и обрах точките blum ), сватби (предстоят цели 3 в следващите месеци), бебета... Пак бяхме приятели и някак близки като все едно в училище! Но според мен е, защото ги нямаше определени хора и те ни бяха малко на прицел, действайки като общ враг  pardon

Болните дечица да оздравяват!

Иначе имах дълъг уикенд, много природа и почивка. Щях да съм напълно щастлива, единствено всички вкъщи са малко зле с кръвното и сега само мисля дядо ми. Как пък цялото ни семейство е с това високо кръвно!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 28, 2018, 11:36:24 »

Добър ден!
Болните да оздравяват бързо!
Панде, памперс гащи кашон взимаме,4ка са 68или 78 в кашона, а 5ца са 50+ някъде и са 20-23лв. На племеницата взехме обикновен памперс за 17лв 80бр някъде. Дрехите не идват кой знае колко по-евтини, в НМ най-много 2-3лв по-евтини да саи то защото лирата последните 2 седмици много се срина. В уайкики не знам тук как вървят, за да преценя. Отделно и храната им е много добра и по-евтина за повечето неща. Сега не сме взимали сирена и кашкавали, но обикновено и това пазаруваме.
Бубе, а ти само където се притесняваше. Радвам се, че си прекарала добре.
Али, ква катастрофа? Успех с кухнята и покупукте!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 28, 2018, 14:30:18 »

Здравейте!

И Алекс влачи още сополи, но почти е готов. Добре, че се размина само с това и няколко дена с температура.
При нас откриха Ботевите дни и всеки ден има по нещо на площада. Преди няколко дни ходихме на салса парти. Дребният се разби от танци.  danceg  Вчера изпратихме походниците. Всяка вечер има концерт. Алекс много се кефи на танцуващите.  smile Довечера, стига да не вали, ще го водим на "лунапарк".  girl_haha Как пък само са го измислили да го нарекат така.  pardon
Отделно хвърляме по едно око и на абитуриентите. Не, че толкова ме интересуват, но Алекс харесва оркестъра и мажоретките. Много добре са го измислили вече всеки клас да прави шествие по главната, а не директно да се състезават кой с каква по-гъзарска кола е дошъл направо на площада. Така ми е много по-тържествено. Имаше доста добри попадения на рокли - нежни, красиви. Е, имаше и другата крайност - пера, пайети, цепки до гърлото, тен като на циганчета и т.н. Но определено си харесах няколко модела.  smile
Броенето до 12 безкрайно ме изнервя, но и ние сме броили.  pardon Ако не друго поне детето се научи да брои.  funnytooth

Изтекоха ми очите да разглеждам баланс колелета. Искаме да вземем на Алекс за рождения ден. Поне имаме време да проучваме. Мм пък иска и тротинетка да му вземем, но ще видим кое след кое. Дано само има желание да ги използва. На другите деца са много интересни, дано и собственото е такова.

За 1 юни още нищо не сме измислили. ММ ще е на работа и пак ще сме сами през деня. Предполагам ще го заведа на някое тържество, не може да няма. После ще измислим...но подаръкът не е ясен.


Цвете, честит празник с малко закъснение!  give_rose

Болните да оздравяват!

Али, аз не съм гледала новините и не знам точно какво се говори за тази катастрофа. Единствено във фейсбук чета. Много жалко за момчето, много младо бе! Четох и Емилия какво е казала, че нищо от това, което се говори не е вярно. Били карали спокойно с 110км/ч. После не разбрах какво се случило, но краят е ясен.  sad

Бубе, радвам се, че сте си изкарали хубаво.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: май 29, 2018, 09:47:01 »

Ох хвана ви липсата всичките. Аз съм пак минорна като мине всичко ще разправям, че то не е едно.
Ние, радвам се за хубавото изкарване!
Хубав ден момичета.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 29, 2018, 11:42:29 »

Маги, бързо да мине гадния период! Аз съм ти прогнозирала към края на лятото да ти се случат много хубави неща Wink
Ние вчера така чистихме с малкия, че накрая така се преби в банята, още чувам как главата му се удари в плочките. Другата седмица запазих място и ще ходим на плуване за бебета/деца. Надявам се да му хареса, ако съдя по желанието му да вшиза в морето, ще е много доволен.
Баловете минаха, дайте да обсъдим абитуриентите. Аз не видях много де, не и впечатлиха малкото, които видях случайно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 29, 2018, 13:44:39 »

Здравейте!

Ние се гледаме с болничето.

Маги, кураж и да минава гадния период.

Рат, аз нещо ги пропуснах този път абитуриентите. Не съм виждяла никакви.  Само една приятелка на братовчедка ми в Казанлък, но не се впечатлих.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 29, 2018, 13:52:23 »

Ами аз дадох тон за абитуриентите, но няма желаещи. nea
При нас не са свършили баловете. Днес мисля е моето училище. Засилила съм се да ходим да гледаме ансамбъл Българе. yahoo Снощи бяха Трио Тенорите, но ги хванахме почти накрая. Присъствали сме на частно парти с тях и ми харесват. Преди това ходихме на лунапарка и за първи път пуснахме Алекс на големия надуваем батут. Е, нямаше такъв кеф. Личеше си, че много му хареса.  heart

Майка ми днес е рожденничка, но съм от телефона и не мога да почерпя.  smile
Минахме само да й оставя подаръка, защото още не се е оправила и няма да й ходим на гости довечера. Тъпо, ама не ми се иска да си разменят бацили с дребния.

Маги , дано отмине бързо този период и после да ти стане по-розово (или пък синьо).

Рат, дано да му хареса плуването на Ники.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 29, 2018, 16:01:18 »

Здрасти! Вече съм на родна земя. Всички болни да оздравяват, време е за море  good
Много съм доволна от напредъка на Кари и в гимнастиката и в училище. Имахме прекрасно тържество за края на учебната година. Изпратихме абитюриентите подобаващо. Много беше трогателно. Особено прощалния валс на абитуриентите. Ще гледам да ви ги покажа из тия дни.
Много ви обичам!
Чаооооооо!  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 30, 2018, 07:53:11 »

Фани, добре дошла на Бг земя!Сигурно е страхотно сега на морето!Ех как искам и аз да съм там.

Аз съм пореден ден с главоболие, гадене и каквото се сетите.Много ми е зле, но не мога да легна и да мрънкам, защото имам много задачи.Искам да мине 9 юни и да съм свободна да падна на леглото и никой за нищо да не ме търси!

Моника е зле, не стига ларингита ами цъфнаха и липите, а тя има алергия към тях.В къщи седим на затворени прозорци, спим на затворени прозорци и ми иде да се гръмна вече.Обмислям къде да ги пратя с Мерал дето няма липи и е се сещам за такова място  nea

Айде наоплаквах се  cray , хубав и успешен ден от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #357 -: май 30, 2018, 09:25:21 »

О, Маги, нема такова място Wink. И на Родния са му първи врагове липите и сега са денонощни кихания, смъркане, мрънкане и всичко останало. Паркът до нас е пълен с липи, само дъждовете са спасение. Трябва някъде " вдън гори Тилилейски" да ги натирим временно, че и ние да можем да поспим.
Хехе, преди години, офисът му беше в нещо като бараки, ама от тухли, нисък строеж. Да вземе един да засади липичка точно до прозореца, ама не може да се види, ако не се надвесиш специално, че да си събирал за чай. Десет години се чуди откъде му идва миризмата и хубаво, че видял събран цвят за сушене в стаята за пушене, та да попита и да "вземе мерки".  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 30, 2018, 10:03:56 »

Свекс, точно така е с липите сега.Аз ги обичам.Като малка в двора на баба от Русе имаше една голяма липа със сестра ми се катерехме да събираме цвят и да го сушим за чай.Отраснала съм с този чай, обаче дребната направо ме побърква.И сега се моля в петък наистина да завали, че да свали всички полени на земята и да подиша с пълни гърди.Това в комбинация с ларингита е ужасна комбинация!Сега мислих къде няма липи и пред свекърва ми и пред майка има.Иначе щях да ги командировам двамата да отидат за няколко нощи на гости!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 30, 2018, 10:37:05 »

Здравейте!

Маги, дано да завали значи, та малко да се оправи Моника. А ти стискай зъби, пращаме ти положителна енергия smile

Фани, добре дошла!

Аз тези дни се лашкам в двете крайности на настроения. Да го е страх човек да е щастлив, веднага ми се появяват притеснения за нещо! Ако трябваше да избера своя мантра, това щеше да е "здравомислие".

Какво става с Ина и Мари, толкова отдавна не са писали и в своите темички?

За абитуриентите - тази година всички момичета в нашето училище бяха с дълги рокли, всички хубави, но нямаше много впечатляващи или различни. Сложни прически, силен грим - сливаха ми се просто.

Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines