Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:01:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148103 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 21, 2018, 10:06:13 »

Скай, специално в твоя чест зарових нос да търся:

http://www.capitalfm.com/features/celebrity-style/fashion/clear-boots-sweaty-feet/

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 21, 2018, 10:10:48 »

Привет!

Аз за пръв път започнах да се интересувам от кралското семейство заради Мегън. Тя ми е някак много симпатична! Сватбата я гледах от части, но мога да кажа, че церемонията беше много мила и в същото време тържествена. Не споделям мнението ви, че роклите са ѝ големи. Платът на сватбената е такъв, че не си представям, че ще седи хубаво, ако е лепнат като ръкавица - напротив, ще се мачка и огъва по извивките ѝ. Самата булка беше толкова чаровна според мен! С тези лунички  heart Сладка двойка са с Хари smile

https://www.youtube.com/watch?v=lYrqvYewUIQ

Панде, честит племенник, да е жив и здрав!

Днес е матурата по български, да. Направо не им завиждам на децата, като си спомня колко притеснение беше, чак още ми се свива стомахът. Мама е квестор на 7-и клас в едно от училищата в Самоков, та после ще разказва как е било настроението.

« Последна редакция: май 21, 2018, 10:25:38 от Bube » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 21, 2018, 10:11:57 »

Бахахахаха, значи - анцуг с пластмасови бутилки е по- правилното определение май. И не - мерси. Брутално е просто.

А дупето с потник без сутиен...шортите са черни и някак си не ме дразни, че са с токчета, защото изглеждат по- скоро като обикновени черни гащета. Но виж - зърната под потника винаги ме потрисат...и винаги се сещам как ни зяпаха навремето в Пловдив, докато се усетим, че гледат една съотборничка, която нямаше почти никакъв бюст, за сметка на голееееми копчета и беше с доста прозрачно горно без сутиен...та така pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 21, 2018, 10:14:32 »

Днес е матурата по български, да. Направо не им завиждам на децата, като си спомня колко притеснение беше чак още ми се свива стомахът.

Пак аз...Чистосърдечно съм МНОГО благодарна, че не съм ходила на нито една матура в живота си. Ние бяхме в онзи период, в който имаше осводождаване над някаква оценка и не ми се е налагало да ходя на матури по никакви предмети. Като знам колко съм притеснителна, щях да имам кофти оценки по всичко, освен може би по математика Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 21, 2018, 10:16:07 »

БУбе, те и това коментираха дизайнерите, че може би платът е бил неподходящ,  друг би стоял добре и по тялото. Просто млада жена, плуваща в дрехата си, ми е .... nea

Скай, това със зърната явно набира скорост. Но срам не срам ще си призная че и аз дет съм без цици, оня ден в бързината с това малко чудовище, бях излезнала така ( мислех си че розов потник няма как да прозира ). Прибирам се , гледам се в огледалото- падам.  ПРозрачно е било .. все пак. angry angry angry
Срамота си е. Най ме изкефи как си е набутала анцуга в ботите. shok
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 21, 2018, 10:22:10 »

[Прибирам се , гледам се в огледалото- падам.  ПРозрачно е било .. все пак. angry angry angry
Срамота си е.

Да де, ама следващият път ще се замислиш, а при някои хора си е търсен "ефект". Будсалкаме се с мЪжо - викам, ще си взема като на Саманта от Секса и града такива изкуствени зърна, да изглеждам по модата crazy crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 21, 2018, 13:00:19 »

Ох втриса ме от такива гледки  angry

Аз съм много работна, от сутринта не бях ставала и то WC-то.Затяга ми се около вратлето всичко свързано с ДРЗ, направо лошо ми става вече.Последни уточнения с общината, с областта, прозвъняване на доктори за последно, медии сега включваме, луднах!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 21, 2018, 13:06:39 »

Добър ден!
Маги, тежка организация стягаш, но после като мине перфектно ще си отдъхнеш.
Еми, радвала си мъжките погледи ако не друго Wink. Аз за това обичам зимата- мига да отида до магазина без сутиен  tease
Панди, да е живи здрав малкия!
Ние утре заминаваме дружно към Бургас. Днес ме чака стягане на багажи и готвене.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 21, 2018, 13:07:43 »

Значи 10 пъти си мисля да честитя на Панди племенника и забравям!Да е жив и здрав Панде и да радва мама и татко smile

Айде Рат, и вие супер да си изкарате!И успех на твоето момче!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 21, 2018, 14:06:39 »

Оф мен така ме стяга главата.  angry Малкият се събуди с някакъв течащ сопол и сега съм на тръни как ще се развият нещата.  huhhuh.gif Писна ми, а те първа започва.

Е, не. Много е зле, ако наистина я има тая мода с анцОк и токчета.  bad

За ходенето без сутиен навън споделям общото мнение.
Ама добре де, и Меган ми изглежда като да е без на сватбата. Виждам аз там нещо.  blush

Свекърва, доволен е. Даже вече си изпробва подаръка още снощи.  Wink

Гала не съм гледала задълбочено, просто бяхме на гости и превключвайки ги видяхме. Ами изглеждаха ми комично. Даже още ми е смешно като се сетя.
Свекърва, знаеш ли кога ще го дават това по TLC?
И аз покрай тази сватба се поинтересувах повече за семейството и най-вече за Меган и Хари.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #295 -: май 21, 2018, 14:25:02 »

плюсвам това набързо, Мегито като балканска булка  lol

http://www.kamaj.net/mala-sala/ako-megan-beshe-od-makedonija/
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 21, 2018, 14:25:17 »

Свекърва, знаеш ли кога ще го дават това по TLC?

Мисля, че другата седмица ще започне smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #297 -: май 21, 2018, 15:07:45 »

Булче, да да даааа хахаххха точнооо!!!! danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 21, 2018, 15:19:45 »

Мен ме кефи и със силен грим варианта. good Просто в конкретния случай не би било подходящо. biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #299 -: май 21, 2018, 15:23:45 »

Да не останем назад, ето и нашият вариант Wink
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6872344
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines