Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148959 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 11, 2018, 14:27:43 »

А на мен Амал хич не ми хареса.Тя по принцип не ми харесва де.Клечаво и гърчаво същество, не знам кой я обяви за модна икона.И кристен от Здрач, не ми харесва.Ужасно нечистоплътна ми изглежда.Не знам защо като я видя и ми се приисква душ  pardon
Не разбрах нищо за еко роклята на Жизел, нещо много грозна ми иде на външен вид.А днесшната на Ирина Шейк видяхте ли я?Или по-скоро снощната  shok леко съм втрещена, тамън я харесах онзи ден и днес се оцъклих.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 11, 2018, 14:31:50 »

Кристен откакто обърна резбата, наистина малко изглежда нечистоплътна, не знам защо. pleasantry pardon
Ирина е потресающа с таз рокля. crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #107 -: май 11, 2018, 15:15:42 »

Аз рязко ще сменя темата, щото пак някакви простотии ми развалиха настроението. В САЩ миналата седмица и тоя месец специално е National Teacher Appreciation Month. Имате ли учител, на който сте благодарни и за какво?

На мен майка ми ми е преподавала и естествено, че е най-влиятелния учител в живота ми, но също така имах една учителка по математика - беше много строг учител, но много справедлива, много я обичаш. И до сега като я срещна ми става много хубаво. smile

Другото хубаво е, че наближават баловете, скоро ще има и още рокли да коментираме. :Д
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 11, 2018, 15:43:05 »

Дам - първата ми "другарка" от училище, първата ми класна по математика в основното училище и учителката ми по математика в гимназията. Всички са живи и здрави, и още много време да са живи и здрави, макар че първите 2 отдавна са пенсионерки.

От другарката си например съм запомнила едно нещо - като ходя на рожден ден на другарче, винаги да нося и цветя за майката, защото за нея празника е още по- голям.

Учителката ми по математика в гимназията беше страхотна. А най- ме забавлява сега как навремето всички от класа я плюеха, каква била строга, как изискваха и много се кефеха на класната ни (по английски), която наистина беше добра душа, но им позволяваше да и се качват на главата. А 15 години по- късно всички разправяха как само тази по математика ставала, само тя ни учела на нещо, а другите - нищо не стрували...как се променят нещата с годините
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 11, 2018, 15:51:48 »

Най-влиятелният учител в живота ми, беше дядо ми. Цигулар, физик, математик.
След него учителят ми по френски в подготвителен клас- не беше добър преподавател чисто теоретично, но умееше да предава любовта си към езика на нас.  heart
И двамата не са сред живите.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #110 -: май 11, 2018, 16:39:30 »

Математичките са винаги най-опасни. :Д Аз съм учила в ПМГ, така че нямаше как. Wink А междудругото, от университета имах няколко много запомнящи се личности - единият е по всички телевизии - Георги Ганев, а другият преподавател е Невяна Кръстева - страхотен стил имаше. Интересно е как има учители, които помниш цял живот и такива дето ги забравяш веднага. smile А една преподавателка я помня само защото беше някаква много важна на НС, май беше председател или нещо такова - навън беше 1 метър сняг, обаче тя идваше с 15 см високи тънки токчета на лекции - естествено за 100 метра от НС до Ректората я водеха с Мерцедес, то с тия токчета, как иначе. :Д
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 11, 2018, 16:44:02 »

Първата ми учителка в основното, един учител по Стоманобетон в техникума, курсовата в техникума.Не са много, но са стойностни хора.Успяваха да опознаят човека срещу тях, да ни накарат да обичаме предмета, да го учим и разбираме, но в същото време чисто приятелски ни съветваха за живота.

От унито помня доста учители, но няма някой който да е повлиял така силно на живота ми.Там беше месомелачка, ужасна система за учене и за селектиране на студенти.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #112 -: май 11, 2018, 16:57:33 »

Къде си учила Маги? ВИАС?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #113 -: май 11, 2018, 17:03:05 »

за мен преподавателката ни по френски от гимназията. Нямаше толкова светъл, начетен, пътувал света човек. Гледахме я като божество, с такъв финес говореше и разказваше за всичките си преживявания. Страхотна беше, сега е пенсионирана и ми е приятел във фейсбук, все още и се възхищавам на постовете и снимките й

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #114 -: май 11, 2018, 18:15:12 »

Ей добре, че сте вие да съм в течение колко грозни рокли си обличат "звездите". В потрес съм, нито една не ми хареса  NO
Аз тази вечер съм  сама вкъщи, ще гледам сериали и ще си правя СПА  Wink
Най-най любимата ми учителка за всички времена е учителката в осми клас по немски. Супер фина жена, много интелигентна, благодарение на нея всички заобичахме този иначе толкова груб език smile
Очаквано Мис не е приета на държавна ясла, ма то се борехме с 60+ деца за 8 места  crazy Та, ще чакаме тук прословутият (така ли се пише!?) филиал и ще се надяваме на късмет, или ще ни сурвака всеки месец частната ясла  pardon
Още ми е странно да се метна по боси краци със сандали  blush
Ние още сме ученици, правим тестове всяка седмица, на последният имам 100%, яко се кефя  danceg В края на месеца ни хвърлят на дълбокото вече  Wink
Сори, че толкова телеграфно  give_rose Целувкен  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 11, 2018, 20:15:11 »

Къде си учила Маги? ВИАС?

Да великия ВИАС.Само че аз не бях готова за там, не като знания, а чисто емоционално.С учителите от техникума бяхме приятели, знаеха как да ни накарат да дадем максимума, в университета учителите ги интересуваше само бизнеса им и да си предадат там каквото трябва.Още сънувам кошмари с изпити и лекции.  crazy И до ден днешен твърдя, че ми даде много като знания, начин на мислене, но и ми взе много защото загубих сигурността в себе си.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 11, 2018, 21:02:07 »

Класната от гимназията,по български език и литература. Ние сме последният и випуск. Но до последно не подозирахме, че е на възраст за пенсиониране. Много готина. Нея ако срещна бих се спряла да си поговорим.
На края на бала дойде и ми каза, че много се надява някой да повярвам в себе си, защото това ми пречи. Няколко седмици по-късно не се явиха на кандидат-студентския изпит по БЕЛ, за който се готвих две години. Сигурно цял живот ще ми го натяква.

Най-голямо влияние върху мен имаше научната ръководителка на дипломната ми работа. Но повече от две години не сме говорили.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 12, 2018, 09:30:40 »

Минавам да ви почерпя за рождения ми ден

« Последна редакция: май 12, 2018, 09:33:10 от pandapanda » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 12, 2018, 13:47:27 »

Панди, честит рожден ден и тук! Бъди здрава, безкрайно щастлива и дано всичко, за което мечтаеш да се сбъдне!   heart give_rose
Забравих, че и ти си телец.  blum Весел празник!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 12, 2018, 14:54:32 »

Честит рожден ден, Панде! Пожелавам ти спокойствието и щастието на една истинска панда!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines