Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:12:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И вече е Май 2018  (Прочетена 148061 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« -: май 01, 2018, 00:25:03 »

Някак си ми се искаше тая година да успея да пусна една месечна и за това по нощите, че иначе щяхте да ме изпреварите  give_rose

Хубав, топъл, цветен и вдъхновяващ да ви е месецът, момичета  heart

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 01, 2018, 08:14:57 »

Добро утро! Честит празник! Честит нов месец!
Р-то в месеца се маха, вече официално може да откриваме летния сезон, макар че аз вече го открих от към сандали и къс ръкав.
Чери, мерси за темата!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 01, 2018, 08:35:54 »

Здравейте smile

Май е любимият ми месец smile Надявам се да е слънчев, че след слънчев април се случва дъждовен май smile

Хубав празник днес на всички smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #3 -: май 01, 2018, 20:25:58 »

Май и на мен ми е много любим и пълен откъм събития и емоции. Май се запознахме и загаджихме с ММ, този май Мис тръгва на ясла, тъй че още едно ново начало smile
 Гушкам ви  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 02, 2018, 07:48:09 »

 Добро утро!
Честит нов месец!  give_rose Обичам го, защото моят любим мъж е роден през май.  heart
Иначе имам чувството, че дните ми се сливат, толкова бързо минава времето. Ужас..

Много е пусто тук. Желая ви хубав ден!  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #5 -: май 02, 2018, 07:59:54 »

Добро утро! И на мен май ми е любим, свързвам го с началото на хубавото време в годината, защото от януари до април все е едно такова... никакво във всякакъв план. Скоро и аз ще помъдрея с една година, 31 понеже е много навътре с числата не спира да ми напомня на колко ставам, но няма значение, на акъл не съм мръднала  smile

Много ми се ходи някъде " по младоженски", без деца т.е., но нямаме къде да ги оставим и за сега само с мечтите ще сме си. Едно СПА хотелче в планината, за да подишаме чист планински въздух на събуждане или пък уикенд в някой европейски град, защо не Прага, а и в Италия също е хубаво. И ей тъй... мечтаенето е безплатно. За круиз по фиордите споменах ли, но той е седмица дълъг... кой ще гледа Змейовете толкова smile

Вие за къде си мечтаете?

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #6 -: май 02, 2018, 08:22:09 »

Добро утро!
Вчера си прекарах доволно време с децата. Бяха чудни good Нашите усилено правят ремонт, по-точно ММ им прави ремонт на терасата. Съсипват го с въпроси, мнения и умни и безумни питанки. ММ хем се смее, хем се ядосва от време на време. Факт обаче, че накрая татко ще се пръска от фукане как е станало.
Май ми е в двете крайности като чувства. pardon Иначе планове за лятото правим от по-рано. Преди няколко години открих красотата на април и ми е зареждащ. Съвпадна с адаптацията на кокона в ясла, та едва тогава и аз се отърсих от лоши (зимни) чувства.
За мечти и мераци - на мен по-южни дестинации са ми в главата. На майка братовчед й планирали ходене на Корфу при вече обиколени Закинтос и Лефкада. Зарадвах им се все едно аз ще ходя crazy Така де - да помечтаем безплатно!
Майка ми вдигна кръвното тази сутрин. Влезе яхнала метлата и си пренесе домашните разправии у нас. Добре, че не е понеделник, та да ми тръгне смотано седмицата girl_haha
Тези дни ще съм на зей пазар. Нещо ми е мерак да си взема хубави къси панталонки. Оказа се, че имам един огромен рафт с потници и блузи. Някои ги нося с поли (но не всички се комбинират), имам къси дънки и до там. Доста от нещата просто няма с какво да ги комбинирам crazy ... И джапанки на Ипамена искам. Нали ще ходим на чужбинско море, та да дам и аз един път доволна сума пари за нещо неглижирано по принцип.
Щях да казвам на Виви за гледачката - ти нищо не разбираш. tease Жената може да е объркала животите на този мъж, току е гледала напред или назад lol
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 02, 2018, 08:58:55 »

Добро утро и честит нов ни месец smile

Хубава тема сте отворили за пътуванията. Мечта или по-скоро цел са ми Куба и Мароко, но още не сме оставяли малкия с преспива при някоя баба и не смея да правя планове за пътуване без него.
ММ се е хванал с разни курсове и това лято ходенията ни на море ще са малко. Малко със смесени чувства приемам нещата, ама това е  pleasantry

Днес ми е едно понеделнишко, още не съм се настроила, че седмицата ще свърши съвсем скоро.
Хубав ден на всички  Girl_hide
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #8 -: май 02, 2018, 09:09:06 »

Добър ви ден! Честит май!

Аз съм отпускарче, Зверо е на градина, мм на работа и аз сега се чудя аджеба какви да ги харча. ъъ т.е върша  lol почвам да си правя списък какво ми трябва, започвам от преса за коса дооо бойфрендки дънки... и 5-6 ризки, тениски, пандора висулки и какво ли още не...

Почивните дни ги изкарахме много добре, уикенда бях почти сама, мм прибираше Звер само за спане и си го мъкнеше със себе си по свиждания с приятели. Равносметката е ожулен Звер, на носа почти кожата му е свалена, и двамата не знаят от какво.... ама така се расте smile


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 02, 2018, 09:26:34 »

Здравейте smile

Хубаво е да има почивни дни, ама много се отпускам, когато мм си е в къщи и днес нещо не мога да отлепя. От 8ч съм будна и още не съм се събудила.

Аз съм на работа от няколко дни, всъщност. Ама момчето не стана от компютъра. Като дойдох стоя почти два часа да си говорим и след това по време вчера вика - Oh, man, it's Tuesday already. You were right, I didn't do anything, but play. You know me too well.
Трябваше да настоявам да се обзаложим на пари lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 02, 2018, 11:13:24 »

Добър ден!
У нас се превърна в някаква прокоба всеки месец нещо да се чупи. От началото на годината - лап топ, 1 мои телефон, 2ри мои телефон и още нещо, което не помня. Вчера закарахме дачията да я бслужат и да видят къде е изяла цялото масло. Взехме на тате колата да се разходим до центъра на Банкя /няма и 2км от нас/ и на връщане Киата ни заряза, ама буквално ни остави на пътя! Накрая с 300 зора я прибрахме /имам късмет поне и в моите ръце винаги палят след като мм се е измъчил и се е казал/- минутка за реклама Wink . След малко ще идва пътна помощ да я вземе, ако опитите на тате да я съживи не дадат резултат.
Панде, ти нали още си там не е късно да измислиш някой бас.
Булче, да показваш новите покупки.
Киви, чудна тема отвори, само изкарва вътрешните ми терзания пак на преден план. На мен много ми се обикаля- няма значение къде, просто ми се ходи някъде, да видя нещо ново, да изпитам нови емоции, обаче само като се сетя за часове път с дребния и почвам да давам назад. Сега поне края на месеца ще ходим до Бургас, мм да си вземе дипломата и планирам да скочим до Турция за няколко дни. Не че не сме били скоро, ама не ми се седи в София!
Али, Корфу е малък рай! Много ми е любим  heart . Върнах се назад към тюркоазените води, огромните маслинови дървета, двореца с гигантските магнолии, пътищата как се вият покрай брега, оф искам да се телепортирам сега и веднага!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #11 -: май 02, 2018, 11:26:54 »

Добър ден!
У нас се превърна в някаква прокоба всеки месец нещо да се чупи.
Явно е повсеместно... Този месец уж само данъците ни бяха за оправяне, затова моят акумулатор се предаде тотално, а на ММ на колата два от прозорците отказаха. Той беше инат и реши, че шофьорския ще го прави на лято, ама се свлече и друг. Преди да тръгнем за СПА имах доста пране и реших една сушилня да извъртя - засвети й един датчик, че уж филтърът запушен. С магия я нагласях да суши (изключвах я, чаках минутка и пак я пусках). Сега и така не щеше да работи, та на есен с песен това ще е новото нещо. Дотогава е шкаф в пералното. Мониторът нали ми играе, та и той чака ред. Този месец е рожденият ден на малкия, а другия месец за рождения ден на ММ исках да му вземем телефон, че има нужда. А, да, и нали се каним ремонт да правим (още се не знае дали терасата или изолация на целия апартамент). Направо да ти се прииска да заминеш на самотен остров и никой за нищо да не те търси smile Вече гледам с насмешка!

Дребният днес зацърка рано сутринта. После заспа предиобед по-рано от обичайното. Сега преди да обядва пак заспа. Ще се събуди мнооого гладен мъж! Не знам как ще клепуца довечера да избута деня. Всеки ден сме с надежда за нови зъби, а те само прозират и ни се хилят два месеца вече.
Днес го пиша дъждовен и няма да се трепя да върша каквото и да било pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 02, 2018, 12:18:56 »

Ей ме  danceg

Вчера се разправяхме с колата, технически прегледи, застраховки как да е. Вкарахме я в ред  yahoo

Тука времето е гадно. Направо ми писна от това тъпо, дъждовно време.  diablo
Та аз ежедневно си мечтая за екскурзии и почивки. Моя мъж сега се зариби много по Япония. Аз съм си обикновен човек - Италия ми е в представите на първи план.

Поне обикаляме различни местности да разхождаме кучето, гори, паркове големи, виадукти, резервоари.

Ние решихме името на бейби - Моника ще е. Нещо не ми хареса как викат на Милена. А и преди да сме го обсъдили ММ взе да и говори на МоникО  lol и ми се стори много сладко и смешно и някак само дойде.
Та пиша онзи ден на свеки да и кажа какво сме измъдрили и тя: “Аааа то си е ваша работа, ама на татко ти повече ми харесваше“  shok Очаквах като цяло да няма проблем, ама чак да се обявят в защита на пълното име на баща ми...

Покупки никакви не ме влекат, само бебешки гледам. Миналата седмица ходих до мола за неща за мен и си купих една домашна тениска само. И бебешки не купувам, ама звяпам само това.

п.с. Сънувах Мимето, много приятно си бяхме седнали и си говорехме, даже някъде планирахме да ходим на почивка  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 02, 2018, 14:24:15 »

Ние сменяме режима и се прибрахме подтичвайки, защото на детето му се доспа. Почти сготвих, свърших и друга домакинска работа, и викам да ви прочета, но няма кой знае какво за четене.

За почивка на мен ми се ходи на много места. На първо време на море. Дано успеем да се класираме лятото, ама първо да мине офанзивата и тогава ще му мислим. Все си мисля, че преди детето можеше да пътуваме повече, но с тоя един почивен ден на ММ накъде да тръгнем. И отпуската му е фиксирана за цялата фирма.  nea Иначе сега без детето не тръгваме никъде. Предпочитам да си споделям хубавите преживявания с него, защото е част от нас.  heart Не, че не искаме да останем малко насаме с ММ, имаме нужда, но и това ще стане.

Али, да не си срещала Джерард Бътлър някъде по пловдивските улици? blum

Рат, как само го описа Корфу, спешно ми се доходи.  Girl_hide

Чери, съгласна съм и в Италия да ме водиш, нали си ме сънувала.  smile
И в другата тема писах, че Моника най ми допада.  Wink Ама защо сте ги съобщавали тия работи отсега, само да се ядосвате? Ние казахме името, когато родих. Не исках да се напрягам, ако някой беше решил да предявява претенции.   nea
Сърбят те пръстчетата за бебешки покупки, сигурна съм. Ама после като почнеееш.. Няма спиране.  girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: май 02, 2018, 14:36:08 »

Миме, не съм! Тези дни срещнах само Христо Бонев. Лелеее, личи си, че държи на спортната си форма good На тия години (май е набор на баба ми) изглежда доста подвижен. На живо е и неочаквано висок.

Чери, на нас с Булка ни е простено. Wink Изживели сме това да гледаш всичко детско по магазините и сме достигнали фаза "и мама е хора". Чакам само pleasantry НОЙ с ковчежето.

Утре сигурно ще имам среща с моята приятелка с бебчето на половин месец heart danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines