Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:43:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150013 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #570 -: април 25, 2018, 22:19:01 »

Череш това ще видиш, ще стане когато гушнеш бебка и ще кажеш дали все още смело можеш да твърдиш сегашната си позиция. Аз преди да родя бях много ЗА да стана приемен родител, обаче сега не мога.

Малее Наде, едно време имахме 1 циганче в целия набор, смятай...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #571 -: април 25, 2018, 23:13:30 »

Интересно как мъжете ни се привързват към децата ни crazy Нито имат хормони, нито майчин инстинкт, нито даже са сигурни, че децата са техни pleasantry  Да не говорим, че в природата много рядко мъжкият индивид полага грижи за поколението си Wink
Дето се вика, Господ си знае работата... Ако те раждаха и те бяха с хормоните и инстинктите, излиза, че никоя от нас нямаше да си обича детето и като нищо да затрием човечеството smile Мъжете май по- хора излизат...  Bravo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #572 -: април 26, 2018, 06:16:47 »

.....smile Мъжете май по- хора излизат...  Bravo


Не на шега, аз все по-често си го мисля, че на жените нещо ни хлопа и имаме склонност да правим от мухата слон... Сега пак съм в кампания Оксфорд или Кеймбридж, около мен майки, страдат, въздишат, въртят очи, смятат бройки, плюят общината.... бащите са ще го мислим като мине класирането. Същата тази драма се повтаря, но в пъти по-ожесточена на тема прием в първи клас, което е след 2 години, но от сега е трагедията.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: април 26, 2018, 07:03:57 »

Че жените са по-зле от мъжете, го нищихме наскоро и с Мери ми ,  и с една съученичка. Стигнахме с последната до извода, че просто сме злобни и прекалено много въртим едни и същи въпроси в главите си.  pardon
Чери, напълно на твоето мнение съм. Сурогатство, избиране на пола на бъдещото дете, всичко това е само път към доразрушаването на този свят. Крайно, но така ми идва. pardon

Бубе, таз рокля ми е като за дърт човек, ти си младо момиче. Може би наистина ако беше без яката.. give_rose

Сватбата вчера беше много чил, но аз съм без смартфон поради повреда. Та ще чакам да ми пратят снимки, че да покажа. Подпис- 20 бири в парка - кръчма. В събота продължаваме. yahoo Обувките ми бяха много неудобни, но това беше ясно, като се има предвид дървената им ниска цена. diablo Сега ще летят към кофата или някоя от вас ако ги иска за офиц случай за 20 минути, за толкова стават. 37 номер са. pardon

П.с Събота е басейнно сватбено парти, в къща с басейн. Очаквам предложения за тип тоалет и обувки, моля. За банския е ясно че ше взема. tease
« Последна редакция: април 26, 2018, 07:06:13 от emmmmmy » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: април 26, 2018, 07:39:12 »

Аз пък мисля, че на мъжете нещо им има, а ние сме си по-добре. А като вземат да остаряват, хептен.

Добро утро smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #575 -: април 26, 2018, 08:10:05 »

Не съм ви изчела напълно, ама снощи сте се отприщили tease
Понеже всичко тръгна от филма - там Лора е пранавита. Имаше две науспешни бременности и сега дай да правим глупости. Това е същото тръшкане, което аз изтръшках защо не мога да раждам нормално. Ами лошо стечение на обстоятелствата! Късата клечка теглиш, тръшкаш се, беснееш, а после някак го приемаш. Не може да го промениш и се научаваш да живееш с това. Намираш собствен начин. И ако на някой му е смешно, ще кажа пак, че ако можеше да раждам нормално, щяхме да имаме повече от две деца. Сега не можем. Пак е промяна в семейното планиране по принуда.
Не знам кой ги разпространява тези неща за даряването на яйцеклетки, ама това е пълна заблуда. Направо престъпна заблуда. diablo Ако детето ти и дете от твоя яйцеклетка се срещнат, те ще са полубрат и сестра. Кръвосмешението е много близко. И двете деца най-малкото формират кръвна група от носещата днк майка. Не знам в кой момент е въведена в България рамката на закона да може едва четвърти братовчеди да се женят. Аз бях шокирана, когато четох книга на Агата Кристи, и там се залюбиха първи братовчеди. В смисъл книгата се отнасяше за период 20-30-те години. Прабабите и прадядовците ми са родени в началото на 20-те и помня 4-ма от тях. Т.е. това не е чак толкова далечно минало. pardon Няма да забравя моя позната медицинска сестра, която сподели, че имат тежък случай на мъж с "болна кръв". Тя така се изрази. Това няма оправяне. При натрупване на грешки Свекърва е казала що за рискове има.
За осиновяването съм с две ръце ЗА. ММ беше леко изненадан, когато му заговорих за този вариант при вече налично дете вкъщи. Много легенди има как дават само циганчета, как трудно се осиновява и тн. Наскоро колежка на татко са осиновили 3 месечно бебе гледано междувременно в приемно семейство. Примери имам много на осиновени деца, които знаят, израсли са с тази мисъл, но са станали хора. Повечето са мъже и са създали страхотни семейства. Това, за което Надето говори, си мисля, че е проблем, насаден от свръхзакрилата и свръхнапрягането на родителите/осиновителите. Ако ти постоянно трепериш над детето, то не става мислещ човек, а последовател. Има и много примери на чакани деца, които са изнежени в буквален и преносен смисъл.
Що се отнася до болести и наклонности, то като нищо може и някой рецесивен белег да изскочи в неподходящ момент. Никой (да си кажем честно), не си знае потеклото до 10-то коляно с разклоненията. Болести - куп, а застраховки няма. pardon
За сурогатство - не сме дорасли. То не може да се оправим с елементарни неща по родителски права... Социалните служби пък вършат работа на бюро... Само за сурогатство сме crazy
Истината за мен е, че не е важно доколко лесно си станал родител или колкократно си се размножил, а какъв човек си създал след себе си.

Днес имам доста неща за правене, а ще насмогвам и да ви изчитам. На всичкото отгоре, когато мониторът ми "загрее" трябва да го изключа, да пиша на черен екран и после да чета... Плаче за нов, но ще зануляваме месеца и тогава. girl_haha
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: април 26, 2018, 08:21:42 »

Добрютро smile Леле, леле колко сте писали вие.

За горната тема ще кажа едно с порастването т.е. навъртането на години и с раждането на собствено дете всичко се променя.

За ромските неволи, ние в клас имахме 1 циганче, много се биеше и обикаляше от училище на училище.И при нас не издържа дълго.Всички, които бяха гамени от малки, няма значение от цвета им, не прокопсаха в бъдеще.

За осиновяването в днешно време много ще мълча.Познавам много осиновени деца, знам много истории, виждала съм току що доведено в къщи дете от институция или приемно семейство как се държи.Трудно е!Трудно е и за двете страни.

Аз днес съм в офиса, имам ужасно много задачи, имам да ходя и при една хомеопатка, заради на Моника алергията.Предадох се и записах час, защото не искам да я тъпча и мажа с кортикостериоди, а да ви кажа цъфтенето на липите ме плаши много и изпадам в див ужас.Даже наскоро една майка ми заговори за астма и апаратче и аз взех да давам на зад.

Хубав и усмихнат полу-летен ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #577 -: април 26, 2018, 08:39:55 »

Свекс, ми не се свързват от самото начало бащите. Да, обичат, да, стават бащи от деня в който се роди детето, но им отнема време или поне на моя му отне време. Няма инстинкт, изпада в ужас като види по екстремна ситуация, не знае да го успокои Мвг (моето възлюбено говедо) снощи, малкия е разстроен нещо, спи му се, аз му пея мила моя мамо, той за да го дразни още повече щото му е смешно взе да пее една песничка която той мрази и този ми ти Звяр изпадна в още по голяма драма и ревеше до захласване... грам инстинкт да няма...

Киви, за З2 ли се борите за Оксфорд и Кембридж? Много успех желая!

Маги успех при шаманката, дано има ефект.

Alichka точно да, и по-близки братовчеди са се омъжвали. Сега като гледах сериала за Виктория бях леко отвратена как се омъжи за първи братовчед, децата им са били ок, ама леко лудички.

Хайде, алес гут цузамен!


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #578 -: април 26, 2018, 08:41:40 »

Аз пък мисля, че на мъжете нещо им има, а ние сме си по-добре. А като вземат да остаряват, хептен.
Добро утро smile
Така де Wink Не, че можем да направим нещо по въпроса...  funnytooth
Да знаете колко хубаво е да чуваш с двете си уши! heart heart heart heart На мен ми беше заглъхнало едното от петък и едва вчера, след лекарска намеса, пак съм стерео smile
Моята майка нали все ще мре, вчера и докарахме апаратура и двама лекари да и мерят кръвно, да и направят кардиограма и да и пробват оросяването с разни жици по главата. Ами, резултатите и са по- добри от моите и няма пречки да прескочи 100. Да ми е яка душата Wink По мнение на доктора, води много здравословен начин на живот и затова се е запазила. Ако ви интересува, ето това и е дневният режим:
8-9ч. закуска в леглото
9- 11ч. телевизия, предимно канал "Европа", щото повтарят едно и също през половин час. Освен това и тече текст в долния край на екрана.
11- 12ч. тоалет /вътрешен и външен/ с придружител
12- 13ч. преглед на пресата /изрязване на кръстословици и отговорите към тях/, сверка дали има промяна в телевизионните предавания, кое кога почва и най- вече дали свършва в определения час. Най- голям зор е определянето на точно кой ден сме, защото вестниците са от предишния, новините често касаят вчерашния ден, а аз имам задължение всяка сутрин да местя прозорчето на календара в нейната стая и това ми действие редовно се подлага на съмнение.
13 - 13:30ч. на терасата. Времето е избрано така, че да не грее директно слънце в очите и и да няма хора по улицата, че си позволява доста хапливи коментари. Държи се точна статистика колко са се разлистили дърветата, кое мушкато е цъфнало, коя улична котка от кой котарак е родила, а аз дебна да не изхвърли неизядена и натъпкана в джобовете храна.
до 14ч. обяд в леглото. . Задължително с месо, смляно и всеки ден различно.
После ми се губи от поглед, но съм и занесла плод, вода, книги /леки по тегло, с големи букви, на отделни глави, с малко герои, че да се помни кой, кой е и за какво се бори.
По това време започват и мъките за съседите от пуснат на макс телевизор, индийски сериали с успоредно спане, четене, сверка с програмата, превключване на канали и дрънкане на швейцарски хлопатар за щяло и нещяло.
19ч. вечеря в леглото. Супа, може да се повтори вчерашна, но да не е зелена, с домати, да не е фасул, леща или нещо с люспи.
Пак телевизия, до към 23ч. Понякога се налага да и взема дистанционното, щото не издържам на темпото.
Движението било здраве - да имате да вземате Wink Пиенето на вода и някакъв вид занимание или изпълнение на домашен ангажимент, също. Спокойствие му е цаката...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #579 -: април 26, 2018, 08:56:27 »

Ами шапка свалям на Череш, впечатли ме много мнението й и не мисля, че ще се промени като роди. Радвам се, че има хора, които мислят като теб, наистина!  give_rose

Маги, в какво се изразява алергията й, че чак от астма се страхуваш. Моята дъщеря има толкова сериозни алергии, че дори има адреналин винаги със себе си. Мъжът ми е алергичен към разни полени и сега е супер зле, киха, очите му червени и нищо не помага и хомеопатия пробва миналата година. Горкия не се оплаква, ама го гледам, че е доста некомфортно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: април 26, 2018, 09:01:22 »

Бе, аз просто изключвам астма, това не е сериозно.Много майки обожават децата им да са много зле, не знам защо.Алергията и е към цъфтящи в момента, изприщи се цялото тяло, странна проява ама е факт, не е от нещо дето яде.А към липите е кашлица, суха, лаеща кашлица, има я само когато цъфтят липите.Не се спи, не се живее, абе гадно е!

Свекс, съчувствам ти.Защото ти представяш всичко весело, но не вярвам на теб да ти е изключително весело.

Булче, моя мъж пък е обратното на твоя.Чак ми идва прекалено грижовен на моменти.И той понякога действа неадекватно, ама то и аз не винаги съм на ниво smile

Фери
, как е работата душа?Свикваш ли?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: април 26, 2018, 09:06:43 »

Свекс, подозирах че е по здрава от всички нас! Ма то с това обслужване, за кво ти е движение. Мит си е, знам  си аз biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #582 -: април 26, 2018, 09:21:38 »

Хехе, Свекс, паднах! Наистина смешно си го описала, ама то понякога шегата е, за да замаже сериозното. pardon
По повод движението - чета аз тази седмица бил ден на асансьора или нещо в този смисъл. В много градове хората останали без асансьор. Що? Щото някаква група от откачалки решила на своя глава, че българинът не спортувал редовно. Отдолу имаше само един коментар - как на въпросния човечец в блока през ден бил ден на асансьора lol Мм като го чу вместо да се смее, беше бесен. Каза, да ги хване тия и да им връчи по една торба лепило и по един кашон с плочки и да ги емне по етажите. Така балансирано ще направят фигура и ще им излязат таласъмите от главите girl_impossible Аз бях по-милостива - само бебе с детска количка, покупки на пюрета, кашон с памперси и зелка, която да сготвят, докато си нагаждат дробовете обратно по местата.

Допълвам:
Забравих да кажа на Надето - имаш стахотен късмет с такава приятелка. good Това е нещо много силно. Много хора са претърпели загуба и се питат защо. Хубаво е да има кой да ти даде "обяснение" макар и да възникват още хиляди въпроси около един уж основен отговор.
« Последна редакция: април 26, 2018, 10:01:07 от Alichka » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #583 -: април 26, 2018, 09:49:15 »

 На Черешка мнението винаги е различно от общото и ми е много интересно. Само че нали един от най-силните инстинкти е за възпроизвеждане, природа е, натам те тътри и като сме напреднали в медицината ей ти комбинация. Ако се замисли човек след като е природа би трябвало хората, които биологично не могат да имат деца, да нямат и такъв устрем към възпроизвеждане, ама нейна игра пак. При тях става и по-силно и кои сме ние да ги виним като природата не ги.huhhuh.gif

 За репродуктивната система на ромите и аз имах размисли тия месеци. Ами те не гълтат хапче за всяко нещо, изложени са на де що бацили има и телата им укрепват и са силни и способни да износят. Ние глезанчовците и ползватели на всичко модерно в медицината ставаме все по-болнави и по-слаби.sad

 За паранормални усещания също много се вълнувам, защото вярвам и изпитвам такива и току се разсея и убедя, че си внушавам и се случи нещо, дето да ми покаже, че ги има. Тия дни пак се случи нещо много силно и странно щом ММ също се слиса, та вече и той не ме гледа с насмешка.

 Свекърва, с такова обгрижване как да не е здрава жената. И моята баба си направи ремонт на апартамента на 86 и сега чака следващата половина от живота. Нови уреди, нови мебели...желание за живот повече от на много млади, та явно това е разковничето- наистина да искаш да живееш и да се вкопчваш в пустия му живот. Wink

 Булче, за нас само ще кажа, че сме добре, за повече е още рано. Имаме голям напредък за 1 седмица, сега е стабилно положението, но в застой, предполагам се готви за нов скок и я чакаме. Не искам от сега да си проектирам собствените амбиции върху крехките рамене и си напомням да не го правя... Когато е готова да е с нас, тогава.

 Хайде хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: април 26, 2018, 13:00:03 »

Добър ден!
Чери, интересно мнение  good преди години уж изповядвах подобна философия- има толкова деца, които имат нужда от дом, семейство и любов, сега знам за себе си че съм се самозаблуждавала. Исках да изпитам бременността, раждането, запознанството и опознаването с човечето... Какти каза Булче- всичко си струва!
Панде, тъй като той за Кристиано младши не казва нищо, не потвърждава или отхвърля нищо, си мисля че е плод на някоя случайна забежка. Близнаците не знам защо избърза да ги има от сурогатна майка и след няколко месеца Джорджина роди дъщеря им. Можеше да изчака и да си има други деца от нея, малко ми е шантаво това- гаджето ми да чака близнаци от няква си сурогатна майка  crazy. Обаче пък лу се възхищавам, че все пак явно има инстинкта и е поискал да има деца, които да отглежда. За малкия доста се грижи, даже като бебе мисля че нямаше бавачка, а майка му го гледаше, докато той е на работа. Даже споделя, че сменя памперси, но не му е любимо задължение. Ами мм до скоро почти не беше сменял памперс  pardon
За инстинка на мъжете, съм на мнението на Булче, малко като в небрано лозе са. Ама все пак и те искат да се възпроизведат и за тях това е начина, така са устроени, че да обичат детето което мислят, че са създали.
Киви, успех с кандидатстването!
Рони, пращам положителна енергия!
За протокола с осиновениете- на свека шефката си осинови момиченце / вече е 12-13год/, уж било от балерина и някакъв физик, жената се притесняваше дали макката не е пила хапчета, за да направи аборт и дали детето няма да има проблеми. Няма проблеми, доста е умна и се развива чудесно- ходи на някви школи, защото пее добре. Ама си е доста мургава и си е типично малцинство според мен и не само.
Разширяването на ромската общност и мен много ме притеснява и дразни, онзи ден се сблъсках с едни и мм вече не иска да ходим в този парк, особено като съм сама с малкия.
Иначе и те имат проблеми с забременяване и износване. Аз лежах единия път с една жена, бяха правили на бебето вътреутробна операция и беше доста зле положението. Даже понеже е ромка АГто й я беше съветвало да го махне, пък после друго да си направят.
« Последна редакция: април 26, 2018, 13:43:32 от ratatui » Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines