Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:08:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150990 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #525 -: април 25, 2018, 09:20:29 »

Али, и мен ме върна в емоциите по избирането на балната рокля. Луда рокля избрах с обръчи, вече никой не носи такива, а аз още много си се харесвам как съм изглеждала.

На 2 юни съм шаферка на близка приятелка. Май ви говорих за нея и мъжа й германец, на който Митко стана кръстник, за да могат да сключат църковен брак. Та вече имам рокля - жълта, дълга. За пръв път след бала ще облека дълга рокля. Мноооого си се харесах, въпреки скептичното ми отношение, предвид ръста ми.

На 16 юни съм на сватба на едни от най-близките ни приятели, които дай Боже сигурно ще са наши кумове. Та и за там се глася да съм с дълга рокля. Важните гости са с дълги рокли. Аз си се приемам за много хаххххх Харесах си една в сайта на Митко, ще изчакам още малко и може и да я поръчам. Сиво-черна е, с пайети.


П.П. вчера в "Стани богат" имаше въпрос: кое винаги идва, но никога не свършва? Отговора е "утре". Това някаква поговорка, която аз не знам ли е? Защото уж въпрос за 50, 100 лв. беше, а мен ме замисли. Как ще е утре, като утре никога не идва, винаги е днес?  angry
« Последна редакция: април 25, 2018, 09:35:32 от nadelina88 » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #526 -: април 25, 2018, 10:07:56 »

Привет  Sunshine

Я да ви тупна в моите размисли и страсти lol Вчера, докато готвех, по ТВ вървеше "Откраднат живот". И се замислих за сурогатството. Дали аз бих го направила за някоя двойка и дали ако на мен ми се наложи, бих прибегнала до това. Но най-тъпото е, че има толкова много двойки с репродуктивни проблеми и това може да е решение за някои от тях, а няма законова рамка. И се чудех дали не го правят нелегално, има ли въобще хора, които го правят в България и дали аз бих го направила crazy Че чак и го сънувах  crazy crazy crazy

Наде, дълга рокля за мен си е най-официалното нещо, което може да облече една жена и да изглежда женствено. Така че винаги е добър избор за сватба, било то и като гост  girl_wink Да се покажеш girl_wink
Утрото "идва", не си ли го чувала? Идва утрешния ден... Самото задаване "винаги идва", т.е. не е дошло, глаголната форма на въпроса е правилна  girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #527 -: април 25, 2018, 10:18:45 »

Привет  Sunshine

Я да ви тупна в моите размисли и страсти lol ... дали аз бих го направила crazy Че чак и го сънувах  crazy crazy crazy


Привет! Аз не знам дали го има, но трябва да си или твърде отдаден на каузата ( примерно за сестра) или да си емоционално отделен от процеса и да не ти пука какво става с това дете после. Аз като горд производител на два змея мога да кажа, че връзката между растящото вътре човече и майката е толкова силна, че е нечовешко да се отделиш после, аз  за това си избирах болница с критерий, дали бебето може да е с мен постоянно... всеки със собствените си отклонения  crazy crazy crazy

Много хубаво се настроих на тема рокли покрай вас, май ще ходим на сватба и ние ... та ще трябва да се вдъхновявам за премяна.
« Последна редакция: април 25, 2018, 10:21:11 от Kiwi » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #528 -: април 25, 2018, 10:33:28 »

Аз като най-големия фен на "Приятели" често съм се замисляла над това. Всички съветваха Фийби да не го прави, но тя го направи. Какви качества притежава тя, за да се съгласи? Излизам малко от зоната на реалността с това изказване.
За пари 100% не бих го направила, но за близък -може би. Но аз не съм раждала, мога само да си представям.
Гледала съм по тлс, че някъде го правеха тайно и незаконно. В България е съмнявам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #529 -: април 25, 2018, 10:34:03 »

До преди няколко години беше много pleasantry на мода осиновяване на дете по нелегален начин. С други думи - някоя бременна си продава бебето. Мъжът го припознава като свое, а биологичната майка се отказва от родителски права в полза на семейството, което купува бебето. Щом има законово ограничение със сигурност има и хора, които заобикалят този закон. Маги беше разказвала за полякините как правят инвитро туризъм, защото им е забранено.
За мен такова пренавиване, което показват в Откраднат живот, за биологично дете е чак крайно. В тази връзка не мога да приема сурогатството. Сходно ми е като мислене с това да родиш задължително мъжко. crazy И винаги се сещам как бившият ми приятел имаха голяма къща и двор, защото навремето баба му и дядо му са преписали къщата на сина си, а дъщеря им "си имала свекър и свекърва да се грижат за нея". То май по закон не могат да си лишат детето на 100% от наследство и тя да е имала някоя и друга нива... Да си я чука в главата tease Все едно някой си избира пола или поредността на децата...

За рокля съседката много харесва тези с телесния тюл (аз му викам чорапогащник girl_haha) и с нашити дантелени елементи. Със сигурност няма да е бюстие, че е с голям бюст. Тя е висока и стройна, не е кльощава. Има млечнобяла кожа и търси нещо с по-тъмен цвят, но не черно... Младо хубаво момиче е, ще намери доста неща като за нея. good
За булчинска рокля много харесах наскоро на моята приятелка, която роди, зълвата. Уникално красива жена е, със светли очи. heart Беше с хубав грим и прическа, а роклята й беше на Христо Чучев. Много богата, с едни пеперуди, шлейл! Имаше блясък във визията heart
Аз съм фен на дълга рокля за гост на сватба. То лятото суркам дълги рокли по улиците, какво остава за по-официален повод!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: април 25, 2018, 10:45:21 »

Аз за днешната сватба съм със жълт рокльо гащеризон къс, тюл, дантелени елементи и изкуственяк.  pardon
Мери ми ми видя обувките що годе в един мол, та тя поне си представя отчасти тях. pardon
Утре ще пусна снимки да видите. Сандали с камъни, черен велур. smile
Аз лично се находих с дълги рокли и нещо не са ми в главата вече. А и покрай бременността ептен...
Три пъти си трия целата мутра и се гримирам наново, по законите на Мърфи не се справям когато ми е важно... diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: април 25, 2018, 11:11:47 »

Сурогатството е много тежка тема, а в страната няма политическо желание за решаването и. Аз за съжаление познавам хора при които ще стане само по този начин.  А осиновяването е нещо съвсем различно и е хубаво никога да не се прави паралел между двете. Аз лично, за себе си мога да кажа че не можах да приема да осиновим. Не можах!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: април 25, 2018, 11:30:33 »

Здравейте smile

Днес ми е слънчево някак си, подредила съм си, свежо и лятно се чувствам. Вчера си прекарахме хубава вечер с кумовете, обсъдихме забележителностите, които ще посетим в Мадрид и вече нямам търпение!

Аз дълга рокля така и не облякох - нито за абитуриентската, нито за сватбата. Сега обаче съм си взела за кумуването една прекрасна и дълга на Vera Mont, намалена на 60 лв. от 300 паунда, защото беше само един размер и е от миналогодишна колекция yahoo Подобна на тази е, но е без ръкави и е тъмно зелена:



Днес ще си търся някакви кецове, не знам дали ми се дават обаче много пари, по-скоро бих си взела такива за 20 лв - едносезонни, защото 100 лв. за гуменки...
« Последна редакция: април 25, 2018, 11:43:12 от Bube » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #533 -: април 25, 2018, 11:43:25 »

Еми, ти се покажи завършена, само по едни обувки други асоциации правя lol lol lol lol

Маги, именно това ме потресе, липсата на желание да се реши законово проблема. Защото е напълно възможно, както каза Али, мъжът да признае детето, сурогатната майка да се откаже от родителски права и биологичната да го осинови  angry shok Аз нали го раздавам "борец за мирова справедливост" това ми се стори супер нелепо. То тогава наистина трябва да си остане в семейството и да е между роднини, защото шанса да попаднеш на изтрещялка е голям  shok shok shok То нормален човек ще се навие ли? Защото аз не бих се навила да износя за чужд човек, но гледам по-различно на другата ситуация - да износят вместо мен blush Ох, стана ми сложно... Но ми е мъчно за всички хора в тази дилема. Ако се реши законово кога и при какви условия, мисля че ще се спестят много главоболия, а може би не...

ЕДИТ: Бубе, тази рокля е много УАУ, ама не си те представям теб  Girl_hide Girl_hide
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #534 -: април 25, 2018, 11:50:49 »

Втори пост мой, ще ме прощавате, ама вече редактирах горния blush

Свекърва ми се губи, затова да дам конспирация вместо нея lol Очаквам в най-скоро време милите майки да излезнат с пост по темата. lol lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: април 25, 2018, 12:37:13 »

Мери_ми, защото аз не съм много УАУ, нали  tease
Определено не е в моя стил, но пък никога не е излишно и да имам някоя рокля "по-така". Вече съм ѝ измислила и бижута и обувки, само прическа още не знам и грим.

По едно време гледах "Съдби на кръстопът" (не ми се смейте, просто ми идваше много релаксиращо) и там имаше случай на сурогатна майка, която реши да остави бебето за себе си, тъй като започна да си го чувства свое. И нямаше закон, който да оспори това, само признаха и биологичния баща и му определиха време за виждане като на разведени. Биологичната майка нямаше никакви права.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: април 25, 2018, 12:47:56 »

Хелоу,
Влизам само да споделя понеже умря циганката дет ма фали:
Качвам се в такси. Шофьора: за университета ли? Аз: не, за училище /понеже отивах да взема Кари нали/. Отговор : Оооо, в кой клас сте??? Ееее, как да не ти стане приятно. После още 10 мин четки. Добре, че спря навреме иначе щях да си помисля, че ме сваля, а не беше първа младост....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #537 -: април 25, 2018, 12:54:49 »

Бубе, то това е рискът към днешно време. Даже сурогатната, може и издръжка да иска от бащата, ако е хитра. И в съда може да докаже, че е биологичен баща, пък върви доказвай, че не е лягал и ставал с нея pardon Преди време някаква камериерка се беше обслужила с биологичен материал на някой от известните тенисисти без той да си има идея.
Роклята ми е интересно как ще изглежда в комбинация от прическа, грим, бижута... Пак може да вкараш нотка ретро стил. Аз в него те виждам идеално heart
Фани, ти ги намираш с конкурс! Развесели ме Girl_hide
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #538 -: април 25, 2018, 13:21:13 »

Мери_ми, защото аз не съм много УАУ, нали  tease

Бубе, как го измисли това lol Ти имаш едно романтично излъчване, нежно и феерично, а тази рокля е изчистена и дори позата на манекена показва по-агресивна сексуалност  girl_wink Освен това ти имаш едър бюст и ми се струва, че ще те разширява горе допълнително.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: април 25, 2018, 13:38:39 »

Мери ми, тя темата не е нова, отдавна е. Даже преди по е 7-8г имаше май някаква кампания, слушала съм в 3ка на , поне за сурогатното майчинство. Сутринта в Мама Нинжа имаше статия също. Аз за себе си знам, че не бих износила за друг, по причините изказани от Киви, ти си свързван месеци с това дете на едно различно ниво и чувтвата които изпитваш към това човече, което не познаваш няма как да ги спреш. Не знам и дали бих се съгласила друга да износи дете за нас, просто за бебето в утробата после ние ще сме непознати /поне така го  чувствам аз/.
На мен ми изниква друг въпрос- Маги ти ще ме поправиш ако греша. Ако при ин витрото с донорска яйцеклетка бебето, така да се каже взима и от майакта, която го износва, тогва при сурогатството пак би трябвало бебето да вземе от жената, която го износва. Ако даря яйцеклетка и друга жена стане майка с нея, детето биологично ще е нейно, тогава как и обратното ще е вярно /с моя яйцеклетка друга жена да износи за мен/?
Бубе, роклята е много красива, много искам да те видя в нея. Някак доста далеч от твоята нежна визия ми е.
Еми, заинтригува ме, покажи снимка после.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines