Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:22:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149502 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: април 24, 2018, 09:39:34 »

Привет!

На мен седмицата ми започна зле, но да се надяваме до края да е все по-хубава, че много планове имаме. В неделя заминаваме за Мадрид с кумовете, най-после ще осъществим екскурзията, която планирахме след сватбата. Приемам всякакви предложения за интересни местенца там (освен основните забележителности).

Миме, честито да е името на Алекс, да е жив и здрав!

Али, как описа съседските отношения, чак ми стана едно такова топло на душата! Това го имаме на село, тук в София, дори не знам кой живее до нас.

Фери, ще те чакаме с по-пълни впечатления, всяко начало е трудно, но пък предизвикателствата подслаждат живота  Wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #511 -: април 24, 2018, 10:40:23 »

Бубе, разгледай май 2016, там сме писали доста за Мадрид
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37445.60.html
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: април 24, 2018, 11:08:08 »

Свекс, много благодаря, спомням си, че бях чела, ама от къде памет да ги издиря сама. Както винаги си много изчерпателна, а разказите ме накараха още повече да се ентусиазирам за предстоящото пътуване!!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #513 -: април 24, 2018, 13:00:40 »

Свеки, ще идвате ли на сватба насам? smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: април 24, 2018, 14:30:50 »

Ха, здрасти!!!
Абе как се казва туй Кейтско бебе? ще умра от любопитство  sad crazy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: април 24, 2018, 14:37:25 »

Няма си име още, ще го обявят до 2-3 дни
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: април 24, 2018, 14:42:33 »

Хубава рокля е избрала този път. good
Бебчето прилича на извънземно, като всички останали бебета. pardon
Вижте да ви се похваля, за една бременна булка утре, Свекърва какви нещица сътвори по поръчка:




Чанта с тюл и птици и детски/сватбен/бебе албум с птици, стикери иии  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: април 24, 2018, 14:49:50 »

Аууу, Еми много е красиво! Браво на Свекърва, както винаги перфектна и оригинална изработка!
Фери, дано си откраднеш малко време и да разказваш повече скоро.
Наде, свирни другия път като идваш и може да се организираме пак. Сега стана много бързо организацията за няколко дни.
Нали нещо Филип се спряга за име не бебето?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: април 24, 2018, 14:50:23 »

Здравейте!

Благодаря на тези, които уважихме празника на детенцето ни. Да сте здрави!  give_rose

Тук е много топло. Количката остана в колата на ММ и бяхме пеша. Нещо не ни се получи разходката днес. В близката детска градина нямаше сянка, освен в една трева, но пък се оказа, че са пръскали против кърлежи и се изнесохме от там. Пред блока пък става течение и решихме да сме на терасата.  pardon Поне свърших полезна работа - подредих куфарчето с инструменти на ММ.  pardon
Захванах се да готвя едни зеленяши. Уж бързо да стане, ама докато изчистя дръжките, много време отне.  nea ММ вече ще ме изсели. Няколко дена все постно, като изключим мусаката вчера. blush

Али, браво за покупките. Аз се надявам да успеем да стигнем до Лидл до края на седмицата, защото ММ остава след работа и става късно за пазаруване. А с Алекс да отидем само, нищо няма да свърша. Гледах брошурата на телефона и си набелязах някои неща. Стига само да останат. Ще видя книжките. От тези пижамки имахме миналата година и много ми харесват. Панталоните с висока талия аз ги използвам за спане. Даже още спи с такива, когато е по-хладно. За навън не ми харесват. Скоро взех бодита на Джордж, много ми допаднаха, че досега не съм купувала и може би ще пропуснем тези от Лидл. И без това последните нещо не ми харесват, че се раздърпват. А и чорапи със сигурност, защото имам чувството, че бодита и чорапи никога не стигат.  pardon Якета дали ще има някакви? Не мога да харесам на Алекс нещо подходящо за това време.  blush

Наде, не сме празнували. Само почерпих майка ми и свекървата. Той понеже има три именни дни през годината и решихме, ако празнуваме да е този през август. Ноо си го почитаме деня, де.  smile
Ти защо не писа? Да не си сърдита, че онази вечер трябваше да ти пиша, а заспах? lol lol lol Искам да знам за книгатааа?

Бубе, да си изкарате много хубаво в Мадрид.  smile

Маги, леко да ти мине пътуването.  smile

Ее, разбра ли се как ще се казва новият кралски наследник? Най-често за Албърт чета.

Докато го напиша това, взех, че сготвих.

Хайде, Еми, завидях сега. Свекърва,  *THUMBS*отлична си.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #519 -: април 24, 2018, 15:08:16 »

Е, то тия "пижамки" или по-точно ромпъри с къс ръкав и къс крачол си е баш бебешко. Не ми стои на ходещо дете някак. Същото и за панталонките.
Този път материите им са хубави. Имаше един период, в който и на Лидл беше лигаво трикото. За якета - едва ли. huhhuh.gif Такива неща пускат есенно време. Много странен сезон е и трудно се намира яке за такова време. Аз кокона я обличам на три ката - потник/тениска (за игра навън), тънка жилетка (за вътре в градината) и елек без ръкави до градината (сутрин до скоро беше направо студено). Вече е без елек, че тук е време за плаж.
Аз се разпъргавих днес - изпрах почти целия бебешки кош от количката. Втората част - утре. Освободих място в гардероба за съвсем летните неща и бавно и полека ще вадя един и прибирам други.
Свекс, страхотни пиленца Bravo
Миме, то постните неща са по-трудни за измисляне. И аз съм се замислила за зелентии с ориз и гнезда от яйца. Като гледам как съм се втурила да готвя - няма да е тази седмица lol
Събирам сили за по-късно. Учим се на ролкови кънки tease Майка е в потрес, че и това ще трябва да изживее. Казвала ли съм колко е страхлива!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 24, 2018, 15:12:09 »

Събирам сили за по-късно. Учим се на ролкови кънки tease Майка е в потрес, че и това ще трябва да изживее. Казвала ли съм колко е страхлива!
Пада ти се  LAUGHTER funnytooth DANCE LOVING

Аз па харесвам целите къси гащеризончета, въпреки че е проходил.  pardon Мисля да му купя няколко, но май има две от лидл точно. Често обаче напоследък, в Лидл ми е по скъпо, отколкото онлайн и не прекалявам вече с покупките от там.

Свекърва е златна, а булката ще ми е тематична- с пачка пола, кецове конверски бели, хипи отвсякъде! heart Затуй чантето е тюл с птици.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: април 24, 2018, 15:22:30 »

Миме, за какво ти е яке? Студено ли е във Враца? Едно горнище или няква блузка не вършат ли работа?
Ники от вчера е по сандали, а от 2 седмици поне е по къс ръкав и шорти или макс панталон. Нося си елек и горнище като излизаме, ако нещо времето се развали бързо, ама само си ги нося  pardon
Тия пижами аз много ги харесвам и ме е яд, че май няма да се доредя, ама ще взема от НМ. Супер са си и за ходещи деца, стига да им стават, че май са до 92 размер.
Бубе, весело в Мадрид! Аз там освен Сантияго Бернабеу друго не би ме интересувало, даже ако може да остана да си живея там ще ми е най-готино.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #522 -: април 24, 2018, 22:54:10 »

Фери, имаше ли преди колега Йосиф? smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: април 25, 2018, 06:30:54 »

Добро утро, как сте? В София вчера къв дъжд валя едни светкавици и гръмотевици, беше много красиво. Аз пия кафе сега и изчезвам по работа. Пак ще съм парцал на края на седмицата! Ужас!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #524 -: април 25, 2018, 08:19:00 »

Добро утро!
Радвам се на слънцето danceg Снощи и тук се изви буря със светкавици. Добре, че сайтът на Агенция за борба с градушките вече работи и мога да следя накъде се движат облаците. Като видях картата и много бързо свалих висящите саксии на безопасни места.
Вчера се обучавахме на ролковите кънки. Не може да се отпусне и се стиска здраво за ръката ми. В момента, в който я разсейвах и не мислеше за кънките, нещата се случваха. Междувременно сериозно ще заякна в ръцете.
Аз па харесвам целите къси гащеризончета, въпреки че е проходил. pardon
Аз с кокона пропуснах този период. Едното лято не беше проходила и активно я разкарвах седнала в количка и носеща ромпъри, на другото вече беше твърде дълга и нямаше такива размери като за нея pardon Затова не си го представям сигурно.
Миме, беше питала за обувки в пералня. Прала съм, да. Основно детски, но и мои неща. Предварително със стара четка за зъби измивам едрите боклуци от подметките (ако има кал, листа, камъчета). Изваждам стелките, за да се търкалят в пералнята извън самата обувка. Ако нямаш програма за спортни неща, избираш 30 или 40 градуса и без центрофуга. За предпочитане е да се перат с гел, а не с прах. Платнените обувки и гумата отпред на маратонките светват! good
От вчера съм на вълна бални рокли. Снощи съседката слезе долу и дъра-бъра с нея. Догодина е абитуриентка и майка й отсега дава зор да харесва модел. Жената си е права, че трябва да си пранира отрано разходите. Та така - момичето има идея какво иска, но си нямаше понятие от дизайнери и магазини. За домашно й напусках сума си неща да гледа. Връща ме към периода от сватбата ми и после кумуването ми. heart Подметна, че ще предпочете с мен да обикаля, не с майка си, че я дразнела "Това харесва ли ти? На мен ми харесва." lol Море до колЕне! Иначе за кандидатстване имала идея за медицинския колеж, ама искала ли това, не искала ли, дурго ли, какво ли... Още се не знае! Умно дете е, ще се оправи. Пък и тези набори имат доволен избор от места в университетите, не е като при нас да се сбъркаш година-две от учене. crazy
Хайде, до после Wink
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines