Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149501 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #420 -: април 18, 2018, 18:40:53 »

Бе за това перде не зная, ама глава на еленче, каквото има лепнато на стената, задължително си сложи funnytooth
Сериозно, ако искаш да направиш нещо временно, докато е малко детето и бърника, слагай перде. Винаги можеш да го махнеш и да направиш плъзгащи врати. При вас може и да няма прах, но тук гледаме винаги да е плътно затворено, че още на втория ден след почистване, спокойно можеш да се подпишеш. blush Ние с врати дебнем да не се намърда котката при чистите дрехи и да ги окосми, не ми се мисли какво ще е без прегради smile
Е, тя съвсем бледа мента кухнята ви, много приятно е станало.  good Пък и къде намери тези подложки със същия цвят ивица Bravo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #421 -: април 18, 2018, 18:45:31 »

Виви в квартирата имахме кухня с пердета, ужасно беше, много прах, вечно едно перде разместено и ме дразнеше. Не ти препоръчвам.

Цвета на кухнята вярно е много хубав! Вие ваше жилище ли обзавеждате или под наем?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 19, 2018, 08:02:37 »

Добро утро, как сте?

Виви, много хубав цвят, много свеж.Аз обичам зелено и това е направо страхотно.

Аз днес след работа ще ходя да купувам сандали на дребната.Април е знам, ама има намаление в един магазин на минлогодишни сандали и аз мисля да се възползвам.Много ми пука от коя година са, само да и станат!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #423 -: април 19, 2018, 08:26:10 »

Добро утро!
Днес е мрачно и засега прохладно при нас, но пак ще става за разходки danceg Вчера се бях поуморила повече, а с ММ имахме "неблагоразумието" да стоим до полунощ и да си дърдолясваме. Тази сутрин едва станахме и двамата. Иначе си ни беше хубаво да си бърборим heart
Изгледахме "Стани богат" и много ме е яд и за двамата участници. И двамата си личеше, че бяха хора с богата обща култура. Просто интересни за гледане. Въпросът за маймуните го "отгатнах" от раз. Явно бях чела нещо в тази връзка и се сетих, че може да пият сок от ферментирали плодове. ММ не беше чувал за лечението на футболистите, а следи всичко в тази връзка. Понаучихме интересни неща, а то това си е в основния замисъл на такива предавания. good
Мента и праскова много харесвам като комбинация за цветове heart Хем е свежо, хем юутно. Мента и бяло ми е много плажен стил и за къща върви, но в апартамент ми е студено като усещане, затова ми е нужен и топъл цвят. След време, ако трябва да боядисваме детската пак в два цвята, ще е небесно синьо с млечно лилаво или точно мента и праскова.
Виви, не бих сложила пердета pardon Но при нас е прашно и може да не съм критерий.
Ние сега имаме една закачка. Ей така между другото ММ ще прави декорации в коридора. Нашият коридор е на Г - доста широк и дълъг. Обаче завоя понякога го взимаме напряко и все някой се е отъркал в стената. Сега с ММ търсим декоративни плочки (тесни, малки, като фризовете за баня) и ще ги лепи на стълбичка по самия ъгъл. Обмисляме за цвят, защото подът и интериорните врати са в череша, а стената е много бледожълто. По-скоро клоним към черешата, че там ще има и рамки със снимки пак в такъв цвят. Идеята ни е в главата, само да има кой да ни измисли точно такивата плочки lol По сходен начин преди години приятелят на баба направи антрето с цокъл от всякакви фризове за бяна. Един с един няма еднакъв като цвят, вид, размер. Обаче стои супер интересно. Луд умора няма, го е казал народът Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #424 -: април 19, 2018, 08:55:22 »

Морген!

Виви, много е приятно и свежо  smile На мен ми е интересно да видя и кухненските шкафове и цялата обстановка, много обичам да гледам такива снимки. Килимчето е супер също, само дето за мен е непрактично, че все ще е мръсно и в трохи, поне в нашата къща  blush За пердетата съм като другите - единствено прахта ме притеснява, иначе също може да стане мого красиво  good Съмнявам се при вас да има по-малко прах обаче smile Мама има пердета на шкафовете в килера, мен лично ме дразнят щото все някое не си е на мястото  nea
Ех Али, едно време, когато ММ работеше с нормално работно време и ние така си откарвахме до 100 часа в прказки или на конзолата  pardon Много хубаво  give_rose Честно, не мога да си представя плочки за баня в коридор  huhhuh.gif Все ми изниква как на батовчедка ми мъжа сложи в целия им апартамент мебели за баня, щото работеше във Видима и бяха уж офертни  angry
Довечера ще запретвам ръкави да правя домашни солени и сладки неща за колегите утре да ги почерпя  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #425 -: април 19, 2018, 09:16:30 »

Все ми изниква как на батовчедка ми мъжа сложи в целия им апартамент мебели за баня, щото работеше във Видима и бяха уж офертни  angry
lol Това е новаторство в интериорния дизайн. Ти нищо не разбираш Wink
Ние по-скоро търсим нещо тип камък, а не точно фаянс. Както казах - в главите ни е, но ако се наложи да го обясним на някого, ще е много трудно да ни разбере. tease Обмисляме го внимателно, защото е ъгъл навън, а не навътре. Трябва да се избегне фугата.
Маги, забравих да кажа - и аз гледам за сандали за дятиту, ако ще да е април lol Даже набелязах едни в Дайхман, които са силиконови, отпред са с широка каишка пред пръстите, много меки. Ще се чистят супер лесно. Само се чудя да не се плъзгат по улиците. Имах такива като дете и не ги свалях. Все си мисля, че тези може да са удобни.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #426 -: април 19, 2018, 09:44:54 »

Здравейте,

по принцип не пиша (само от онези четящите съм дето не ги харесвате lol, но Alichka има интериорни камъни, точно тип тънка и продълговата плачица. Ние бяхме взели такива з абаща ми за вилата. Та от тази серия освен самата плочка, си има и такива ъгли и по този начин може да се ибегне фугата. Ако те интерисува може да ми пишеш на лични да ти пратя линк-а на производителите, понеже има и някоя друга снимка как изглежда. Но пък цветовата гама е ограничена от 3-4 цвята.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 19, 2018, 09:51:51 »

Привет! Все се опитвам да ви изчета тези дни и все не успявам! Та и не мога да се включа адекватно  pardon

Ние имаме една дилема - за жилище. Отначало тръгнахме с идеята да си търсим нова квартира, дори харесахме една. Но като ни престоя в главата и наема ни се стори прекалено висок, все едно вноска за изплащане. Та пак сме от нулата. Колебаем се между два избора. Това, което на мен винаги ми е било на сърце е да си вземем по-малко жилище в София, да го изплатим до 5-7 години и след това, като видим на какъв етап сме в живота си, да решим трябва ли ни по-голямо и дали да е в София. Ако за това време, имаме наш си бизнес или и двамата имаме вариант да работим отдалечено, въобще няма да го мисля - къща в наше село! За 8 години не се научих да обичам тази пуста София...

Виви, много ми харесват цветовете на кухнята, свежо и в същото време уютно.

Ние вчера имахме също разговори до по нощите, ама нали милото се прибра от командировка най-после и не можем да си се нарадваме  Girl_hide Не мога да повярвам как, когато работех на Рожен, отсъствах всеки месец по една седмица!

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #428 -: април 19, 2018, 10:03:56 »

тук няма прах, както примерно ние имаме в Бургас. Също, ако изляза в Бургас на разходка, после задължително трябва да си измия обувките, а тук са чисти със седмици. Сега се сетих, че в миналата къща бяхме с перде вместо плъзгаща врата, защото беше адски паянтова и мъжа ми я свали, за 8 месеца дето живяхме там нищо вътре не прашаса, а половината време дори бямаше перде, покривалото го сложих като идваха нашите на гости, че ме беше срам да зеят така дрехите.

Тук днес го дават макс темп 27,хората по улиците са по шорти и джапанки, трябва да се възползваш от всеки момент тук, няма лукс на топло лято. Wink

По моята любима тема, днес ми се показва клипче във фб... Младата майка и инфлуенсерка... Мхм...хареса ми много.

Фери, кухнята не е нищо специално, но мога да ти пусна снимчица на другата страна и като станат гардеробите ще се похваля, ахахаха.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #429 -: април 19, 2018, 10:34:22 »

Виви, щом няма прах и пердето е добър вариант, пък и бюджетен smile Пускай снимки, как Wink
Бубе, нали бях на тийм билдинг във вашия край, много ми хареса, отдавна не бях ходила  heart Та ако имате възможност да работите дистанционно си е повече от добър вариант smile Иначе винаги съм "за" да си изплащаш нещо твое, вместо да даваш пари за квартира, и без това наемите са скочили ужасно много  girl_impossible
Не мога да разбера хората, които не обичат София lol Дано не звуча като надута софиянка, но аз си обичам града много, с всичките му несъвършенства, може би защото намирам спокойствие вкъщи, където сме сравнително изолирани от проблемите на традиционните ЖК...Не мога да си представя, че мога да живея някъде другаде, поне не на този етап от живота си  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 19, 2018, 10:50:42 »

Фери, не че я мразя София-та, но като бях вкъщи за празниците, излизах до реката (къщата ни е почти на брега), легнах си на поляната там и просто се чувствах толкова щастлива и спокойна, и в мир със себе си! В София това не ми се случва. Липсва ми най-вече близостта до природата в живота ми. Ако можехме да си позволим къща тук, може би нещата щяха да са различни. А има и друго - аз не съм от хората, които се възползват от всички предимства, които дава големият град - повече домашар съм. И накрая, освен всичко друго, повечето ни приятели, със съвсем малко изключения, се върнаха към Самоков и тук ми стана самотно.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #431 -: април 19, 2018, 10:58:04 »

Аз много обичам Самоков. Страхотно място е, природата е уникална. София също ми харесва, но нашите всички приятели са в София, много ми харесват ресторанти, заведения. Бургас естествено е най-хубавото място за мен - това си е родното ми място, а и морето не може да го замени нищо, разбира се, на всеки му липсва, това на което е свикнал. Междудругото Самоков е толкова близо до София - колко мисля че за 40 мин се стига, че може да живеете там, а като имате работа към София да ходите към София или обратното. Не е като при мен 3-4 часа не мърдат между двата града (не че живея в един от двата, ама както и да е) smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 19, 2018, 11:06:55 »

Така е, Виви, на 45км е и много хора пътуват, за да работят в София, та и това го има като опция. Но пътят не е от най-леките, с много завои и особено, когато е лошо времето, си е направо опасно.
Разбирам те за Бургас, аз толкова обичам морето, че ако бях от там, сигурно никога нямаше да си тръгна!

Да ви се похваля с нещо, нали съм на диета, ами вече се радвам на резултатите: за 4 седмици съм -5 кг и цели 6 сантиметра смъкнах от талията! Това е най-дългото време в живота ми, в което спазвам режим. Оказа се, че не е чак толкова трудно, просто никога не съм уцелвала правилния за себе си.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #433 -: април 19, 2018, 11:21:51 »

Браво Бубе, какъв режим спазваш? Извинявай, ако си казвала, ама аз нямам време да чета всичко. smile

Пътят е тежък, не е като до Бургас, пускаш се по магистралата, друго си е. Ние февруари бяхме там и си има и трафик и е трудно изпреварването. Междудругото, там и хората са други, някак си по-мили, спокойни. smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 19, 2018, 11:25:31 »

Бургас естествено е най-хубавото място за мен - това си е родното ми място, а и морето не може да го замени нищо, разбира се, на всеки му липсва, това на което е свикнал.

След 18 години в София...не ми липсва да си призная. Да - имам удобството да се изтъркалям по пижама и да отида в парка, но това е от локацията, на която живеем. Ако съм в Меден рудник...няма да има разлика.

Всичко си е до човек. В началото ми липсваше, защото София ми беше чужда и непозната. Сега си я чувствам като "моят дом" и ми е добре да си се прибирам. Утре ако отида някъде другаде, ще си трябва ново напасване. Въпрос на човек, разбиране и усещане.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines