Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:57:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149544 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 12, 2018, 17:19:25 »

Днес ако имаше баба в София, Бамбук щеше да спи при нея.  diablo diablo има дни, в които ми иде да нахлупя в нечия глава съветите за гледане на деца  insane crazy star crazy

Едно време с мм изкарвахме горе долу еднакви пари. И си беше баш състезание, защото ни плащаха на поети смени. Сега той много дръпна и трудно ще го стигна. Ама пък той нито ми е на годините, нито ми е на образованието lol lol жив и здрав да ми е, да кърпим семейния бюджет кой както може.

Скай, ти си кучесобственик за пример.

Днес така се отвъртях в рамката на една люлка, че не се чувствам много в час.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #241 -: април 12, 2018, 18:35:51 »

И така..все аз съм не разбраната.  smile


И защо винаги пишеш това? Защо смяташ че си неразбрана? Аз примерно не мисля че съм неразбрана, не се обяснявам а аргументирам, а не казвам ох, ама аз съм винаги неразбрана от вас. Помисли над това.  blush

pandapanda давам баба под наем хахах

аз продължавам на кол да си вися, от вчера доживяхме вече да не се качваме на кол, а да си лежим на кол... всички хАмериканци полегнаха с включени камери, че нали там масово се работи от вкъщи, та си отвисяхме до 22:00...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 12, 2018, 18:37:38 »

Булче, засади малко домати на тоя кол поне, кат ше си отлежавате. Аз гледам арабски филм по Синемакс, много готин. Хеди се казва. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 12, 2018, 18:43:33 »

Излязохме в 10:30.. прибрахме се в 14:30 и в 15ч бяхме навън, та до преди малко... да живее хубавото време.. изгорях обаче.. и искам да вкарам темата за слънцезащита.. Какво бихте ми препоръчали.. миналата година използвах Биодерма.. супер недоволна съм.. по-миналата бях на Piz Buin, много ми харесаха.. но сега обмислям какво да взема, защото ще се мажа ежедневно... лицето ми вече изгоря.. много бързо ми излизат бенки и петна.. не мога да си позволя да не се мажа sad

За кучетата ще пропусна, че преди малко как ме ядоса една овца.. обожавам кучета, но едно коли буквално се качи върху мен и София, която беше в раницата, защото му се играеше, а смотана му собственичка го водеше на повод, сякаш е пинчер  angry

С Илиян винаги сме изкарвали горе долу еднакви пари... имаше период за около 2 месеца, в който аз изкарвах повече.. и той веднага си намери нова работа, защото развитието на старата му беше на максимума сии... сега харча доста.. като ходех на работа харчех много по-малко.. няма ден, в който да не съм поръчала нещо.. не мисля да се връщам на работа след първата година за сега, бабите ни са много млади.. с жена не ми се рискува, а яслата за мен не е опция.. искам да сменя работното място след това...но ако ни се наложи... ще го мисля smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 12, 2018, 18:55:05 »

Тони, аз от Ла Рош съм доволна.
Но за лицето разчитам на шапка. Ти обаче май не беше фен на шапките

Миме, разбирамете, но всеки с различен аршин мери. Някой да гледа Бамбук, докато се оправя да излезем си е гледане и още как. Защото той всеки път от яд, че ме чака изсипва всички играчки, вади ми обувки и обувки да ме подканва и все път оставяме кочина.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 12, 2018, 19:03:23 »

Панде, с тая грамадна глава и да съм им фен, те на мен, не са ми  funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 12, 2018, 19:20:13 »

Eucerin, Тони. Супер са според мен.

Ами гледане си е, да. Защото и моят докато излезем, ме изкарва извън нерви. Пищи крещи, сочи ключовете, айдосва ме, тръшка се- целият цирк в коридора. И това въпреки че се приготвям преди да приготвя него, по всички правила.  Hmmm resent
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 12, 2018, 19:36:37 »

И аз мажа децата (и голямото) с Ла рош Посе 50 SPF. От миналата година са с нова формула и не оставят бели следи и не седи мазно, т.е. е Ок и за градска среда. Иван всяка сутрин го мажа и след това излиза.
Ползвала съм на плажа и на Юсерин 30 SPF, но олио. И от него останах супер доволна и много черна Wink
Друг вариант е спреят за деца на А-Дерма 50 SPF, става и за под грим.  Сега трябва да излезе слънцезащитна серия и на The Ordinary, та и нея ще пробвам , любопитно ми е  pleasantry

За доходите и мъжете, няма да коментирам и друг сме го дъвкали  pleasantry
А дали действително няма нещо като "баба под наем"? Нали има "мъж под наем" - идват и ремонтират разни неща по домовете. Бих ползвала  pleasantry

Скай, много съвестен стопанин на кучета си (не зная дали стопанин е правилната дума  pardon). На мен също не ми допадат тичащи кучета в парка, именно защото може някое дете да се изплаши. Джобните мъници както и да е, не са опасни, но има големи кучета, които само с размерите си плашат. 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 12, 2018, 23:23:24 »

И защо винаги пишеш това? Защо смяташ че си неразбрана?

Защото е точно така. Не веднъж пиша нещо и някой го разбира, както си иска и съответно си разсъждава в тази посока. Аргументирам си се аз без особен ефект. За кой ли път се чудя защо ли продължавам.
Точно, защото всеки си мери с различен аршин не е нужно да се съгласявате с мен, нито аз с вас. Не казвам, че съм права, но това съм аз. За един едно е правилно, за друг не е. Това е животът. Не е нужно  всички да мислим по един и същи начин. Ето, ти мислиш така, но аз защо да трябва да мисля по същия начин.(това да не се приема като въпрос) give_rose

Панде, права си, точно така е. Помощ си е това. Не, че няма да се оправя и ако той е тук, но ще стане по-бавно  Всеки път гледам първо аз да се приготвя и накрая него, за да не изтерясва, а после не мога да го извлека от нас. Любимото му е на изпроводяк да си изсипе всички книжки на земята и да трябва да ги прибирам. girl_impossible
Панде, скоро ще си идвате ли насам?

И на Алекс блузките изгоряла. Ама много е силно това слънце.  girl_impossible Трябва и на него да мисля какво да купувам. Аз не съм се мазала с нищо миналата година.

Едит: отговорих, защото бяха въпроси към мен, но моля вече да спрем темата кой ми гледал децата или пък не е. Да продължим по-ведро.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 13, 2018, 00:34:20 »

Здравейте, с нощното ми включване.  blum

По темата с кучетата, че я отворих - май аз съм в друг филм, понеже куче в България не съм гледала, не знам как е по парковете. Имаме Малък Топси, но на него дворът му е напълно достатъчен и не ходи на разходка.
С Марс ще събера впечатления като се приберем следващия път. Относно чистенето, и тука не са безкрайно стриктни, но като цяло чистят. Всеки парк има павилион, където се прадлагат безплатни торбички. (като пиша такива неща, искам да се знае, че визирам моя квартал/моя град, защото всеки ден се убеждавам как нищо не е еднакво тука)

Мойта одисея с роклята - от H&M за първи път си купих нещо  yahoo Затворих темата, партито е другата седмица.
Купих си и едни стаааахооотни маратонки на ECCO, дето просто не можах да им устоя. Като качество и комфорт имам предвид. Никога не съм имала толкова обувки.

За слънцезащитините - аз не ползвам почти, миналата година един ден съм се мазала и то с Гарниер от супера до нас, че изпече непредвидено.
За Бейби Х ще поръчвам от тази жена (писала съм преди за нея), която прави домашни мазила, супер отзиви прочетох за слънцезащитния и. Изобщо целия му стартов пакет в света на козметиката ще е от нея.

Работа/Майчинство/гледане на деца. От сега им събирам заявки кой иска да го гледа, на нашите имам повече доверие отколкото на себе си.
Майчинство ще карам докато можем финансово.
Мъж да изкарва парите, които харча и мъжът ми да изкарва парите, които харча за мен са съвсем различни неща. Валидното изобщо, не е валидно в частност е случаят. И аз работя от 16 годишна и точно за това нямам против малко да спра и да се полигавя. Дет' се вика - ако ми мине номера. Много голяма част, от това, което сме направили до тук е благодарение на това, че го бутах с фадрома. Ми уморих се. Като го виждам, че вече достатъчно порастна, за да поеме семейството в ръце без да има нужда да проверявам и поправям всичко след него - be my guest.

На нас са ни откраднали колелото. Даже не сме разбрали когаqкато се замисля от месеци не съм го виждала. Онзи ден беше слънчево, ММ реши да ходи с него на работа и тръгна да му помпи гумите - ми то го няма.  Oh my ... От двора са го взели. Не знаем от къде, имаме два входа - единия води до канал за разходки, другия към улицата. Подозирам един съсед - беше идвал да взима неща Джон като се изнесе, да ни отърве. Но между другото си го знаем, че продава разни неща - с неясен произход. Как да е.... ама ме яд де  diablo

И накрая, да ви отпЕра една гатанка:
Свеки ми пише сутринта:
Започвам да събирам хубави кутии и кашони вече, защото........

Ай сЯ да ви видя колко ви е въображението  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 13, 2018, 00:48:56 »

Чери, свекървата да не се е засилила да прави от тези кутии, дето дават на децата във Финландия - "равен старт за всяка бебе"?   Girl_hide Където в тях има всичко необходимо за първите дни на бебето, даже после можело да си спи вътре.  blush

Ее, вече лягам, че прекалих.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #251 -: април 13, 2018, 07:46:07 »


И накрая, да ви отпЕра една гатанка:
Свеки ми пише сутринта:
Започвам да събирам хубави кутии и кашони вече, защото........

Ай сЯ да ви видя колко ви е въображението  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth



Тъй.... прозаично .... смята да ви праща колетчета, романтично... ще ви направи декор за бебешка фотосесия с много подаръци и по средата бебе Х smile

А има и друг вариант - ще подрежда по метода на Мари Кондо? Чували ли сте я? То книги, то чудеса... голям хит е.

И да се върна на лигавенето дето Черешка го въведе като термин. Аз не смятам, че е лигавене оставането вкъщи, за да се гледат деца, ако това време се използва разумно е инвестиция в бъдещето на детето и семейството. Да възпиташ човек си е инвестиция, възвръшаема или не. Аз съм запомнила Свекърва на всяко дете е отделила по 3 години, е може да са ти невъзвръщаеми, но ефвкта без тези три години щеше да е различен. Лигавене е да си седя вкъщи и да служа само за красота и удоволствие и мъжа да финансира престоя ми у дома и по салоните за красота.

П.П. Кълва от телефона, няма да си оправям обърканите букви. Простете!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 13, 2018, 08:06:40 »

Добро утро!Няма ме един ден и вие 100 теми сте подхванали!

И аз не мисля, че гледането на дете в къщи е лигавене.За детето това е максимума от грижи, възприятия и сигурност които сте му дали.Аз съм запомнила едно до 3-тата си година детето има нужда от един авторитет, бил той майка, баща, баба.Един човек лично на негово ползване, също така преди това то не пообщува с връстниците си по начина по който  ние мислим, че общува т.е. стават си приятелчета.Не има заиграване, но всяко си хваща в негова посока в един момент.Приятелствата идват ей сега около 3,5г-4.Елате да видите как се сърдим, как сме приятелки днес, а утре не сме.Помни единични деца от яслата просто защото сме от един квартал-толкова!

За висенето в къщи имам познати дето си седят в къщи и тотално изкукаха.Не е хубаво жена да седи без работа, направо ви казвам че започва да си търси сама проблемите.Де във взаимоотношенията с мъжът си, де в околните.Прехвърля се всичкото внимание на куче/дете, вглежда се във всяко дребно детайлче и т.н.И харчи много пари smile Тук промоцийка, там магазинче.Аз нямам време да овършея толкова магазини защото съм заета!

Ние вчера пак по пътищата нямах време да пиша, а и сили.Тва на север сме забравени от бога, остав идиотите дето карат хубави и големи коли колко са нагли!!!

Чери, радвам се за роклята една грижа по-малко!

Айде хубав ви ден, като имам време ще пиша повече.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 13, 2018, 08:34:51 »

Чери, свекърва ти или ще праща колети или ще ви прати кашони, за да си съберете багажа и да се прибирате в БГ. Не знам какво друго може да измисли, но ще следя за верния отговор  girl_wink

Малко и аз в ролята на свекърва, ама тренирам Wink - момичета, мажете се със слънцезащитни кремове всеки ден преди да излезете, и вас, и децата, и мъжете! Има достатъчно разнообразие, за да изберете подходящ крем за вас. Слънцезащитата не е само за плажа!

Пък майчинството и "престоят" вкъщи може да е много полезен не само за детето, а и за мама. Едни имат нужда от почивка и рестарт, други ползват времето за развитие в някаква насока, всеки от каквото има нужда  Girl_hide


Някоя от вас има ли опит с кафе-автомат? Ще ми е полезно да споделите някакви впечатление и дори конкретни марки  good
« Последна редакция: април 13, 2018, 08:36:48 от ma6ka_ » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #254 -: април 13, 2018, 08:43:49 »

Добро утро!

Честит петък 13ти! От толкова работа днес чак ми е нереално че само до 19:30 съм на колове.... остават 5 дни до The Big Bang! Намислила съм една отпуска от 30.4-07.05, дано не ми мине котка по пътя, че имам спешна нужда.

Миме, съжалявам да ти го кажа, ама не можеш да се аргументираш. Всеки път като започнем нещо я да те разпитваме или да обсъждаме, правиш защитна реакция и се обясняваш. Понякога съм прекалено директна и го знам, ама съм стигнала етап в живота в който много спокойно вече приемам обратна връзка, и смятам да я давам, защото това те изгражда като човек. Това че ти зададох въпроса "защо" е пък от една чудесна методология (Six Sigma) и се казва The 5 why's? (5-те защо?) което те кара да се замислиш защо се стига до дадена ситуация.

За майчинството, ами аз си починах 1 г. Прекрасно беше. Не съм се тормозила, не съм се изморявала, не  ми е било време в живота в който да инвестирам в себе си, а просто се бях отдала на безвремието. Честно не виждам какво има да правиш толкова с 2-3г дете. Тогава имат нужда от разходки и игри вкъщи, да хапнат, да се гушкаш, да се посмееш, да изпееш някоя песничка. Честно времето от 1ви клас нататък ми се струва много по ценно, защото тогава имат страшно много нужда от подкрепа, а от наблюдение тогава родителите са по-заети от всякога.

Маги, именно, никакво време нямам за харчене на пари... ти вярваш ли ми че на Звяр парите подарени мъ за РД ония ден отворих да видя колко са, нямам време да ида да му купя нещо, ама пък и той не ходи гол и бос, има си дрехи, играчки бол.Миналогодишните преди месец ги намерих неизхрачени.... crazy. Ама и ти си всеки ден по чукарите, къде ходи сега?

Черешке, дай да видим роклята? Това за свека с нетърпение чакам да прочета аххах

Маш какъв кафе автомат? Ние имаме Долче густо и съм супер доволна smile


Хайде лек ден!

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines