Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:13:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150924 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #210 -: април 12, 2018, 09:33:51 »

Миме, и мойто братче е много несериозно и отнесено, но стане ли въпрос за Мис, няма равен...та понякога просто трябва да им се даде шанс на хората smile Много пъти съм му я оставяла, сменя памперси, храни я, играе си, с шейната много се кефеше, щото мен ме мързеше...бе друго си е с вуйчо Wink Не го казвам с цел да те упрекна, просто съвет smile А иначе и при нас никйой не се пребива да я гледа, но когато ми трябват вдигам телефона и питам, досега няма отказ, даже се кефят  Wink
А за свекърва ти...може би ѝ се иска на жената, щом даже се е похвалила, пак казвам, дай шанс, не знаеш колко приятно могат да те изненадат понякога  give_rose
Айде, дано и вие си смените колата  good
Али, да ти е живо и здраво мамчето  heart heart heart
Миленка, какво се оказа за кръвното  huhhuh.gif Нещо пролетно ще да е...емоции?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 12, 2018, 09:47:16 »

Фери, така е, но всеки си знае роднините.  Wink Едно е да предполагаш, друго да видиш. Брат ми не е изявявал желание да сменя памперси. Свекървата добре се занимава с Алекс, но много го превъзбужда. Все такива са и игрите. Е, и аз като питам, никой не отказва, ама както и да е. Ооо, давам шансове Фери, не си мисли, че не са го виждали или гледали, хахаха. Вчера беше при свекървата, докато аз се оправя да излизаме.  pardon Тя може би от там е изходила, че го е гледала, ама не знам къде и ММ намеси в картинката, а и даже сме ходили някъде с него. Хаха pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 12, 2018, 09:53:29 »

Здравейте smile

Докопах се до лаптопа.. чета ви иначе, но от телефона пиша само кратки съобщения, че другото се изтрива и откачам..

Рат, съвсем незаслужена победа снощи и един скапан английски..... съсипа иначе интересен развой на мача.. дори не мога да те поздравя.. а предната вечер пък се изправиха двата ми най-любими отбора Барселона и Рома.. не можах, нито да се натъжа, нито да се зарадвам... мразя такива моменти.

Много обичам футбол.. и преди съм казвала, следя и се интересувам smile И тенис, волейбол и Формула 1, също  pardon Отчасти гледам и плуване, но по-скоро на олимпийски игри.. рядко гледам на живо други състезания.

Брат ми се занимава много със София и си играят.. на този етап не бих му оставила да я гледа, заради кърменето, а е и доста малка, но занапред бих.. Единственият човек, който я гледа и може да я успокои дори, когато е адски изнервена и дори в истерия е майка ми.. в такова положение дори Илиян не успява да я успокои, но майка ми, каква магия прави не знаяя.. на нея мога да я оставя с чисто сърце и съм спокойна.. но пък заради това, че не мога да цедя много кърма, не се случва да я оставяме за повече от 3-4 часа, защото огладнява и тогава и мама не помага  Girl_hide


Али, да ти е жива и здрава  heart

Илиян скоро си беше наумил да сменяме нашата Шкода (едва на 3 години е) с Волво.. не ми се влиза пак в такива големи разходи.. тъкмо успяхме да изплатим по-бързо Шкодата и сега ново 20.. абсурд.. и Волво комби... не ги харесвам и това си е тия комбита.. Харесвам Волво джип.. нещо си 60 беше.., но на Илиян това му е паркетен джип..  crazy

Надявам се тази събота да е хубаво времето, защото мислим да правим първи мини поход със София на Витоша.. Днес й сложихме вторите ваксини и ми е свито, как ще реагира.. за сега е жизнена и щастлива...  heart

Целувки и хубав, слънчев ден от нас smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #213 -: април 12, 2018, 09:58:37 »

Булка, Булка.... такава е тя! Wink Подай на мъж пръст, той ще ти хване ръка, даже и ще ти я извие в подходящ момент smile. Служебно имам предвид, хич и не им дреме жена ли си им, майка ли, сестра ли, че даже и любовница. pardon blush И аз моя го доведох в Пловдив гол и бос, преди него започнах работа, аз осигурих държавното жилище, мои роднини му помогнаха да расте професионално, ама когато нещата се обърнаха, на бърза ръка навири нос nea. Да се чудиш какво да казваш на синовете си - правете като баща си, или не правете като баща си smile Ама то угодия няма, големият съзнателно не прави като баща си и ме вбесява funnytooth, малкият, несъзнателно действа като мен да тегли някоя и пак ме вбесява funnytooth.
Че и с брат имам състезателни преживявания, дето сега хич не са в моя полза, ама на pardon
Леля ми дойде и двете с майка ми говорят толкова високо, че собствените си мисли не чувам. diablo Ще взема да надуя радиото diablo Wink
Али, да ти е жива и здрава майката!
Миленка, къде ще пътувате? Хихи, колкото до подаръците, казвам си, но не помнят. На Коледа ми подариха сушилня за плодове и зеленчуци, точно каквато им показах и съм много доволна. Мислех, че сме се разбрали, че няма нужда от подаръци за РД, не сме малки деца да се изненадваме, но...  pardon Ама съвсем честно, нищо от никого не искам да получавам, защото после се чувствам ангажирана да върна жеста. Изключвам лично да направят нещо - да организират празника, да сготвят, да изчистят, те да ми направят електронен магазин, ама не и да ми купуват, щото така е най- лесно. smile
Я, Тони heart heart heart. Леко да изкара София и тези ваксини good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #214 -: април 12, 2018, 10:01:29 »

По отношение на гледането на деца ММ се шегува напоследък "Нали затова обучихме едното дете - за да научи то по-малкото какво е правилно и какво не. Така де, ще има кой да търчи след него за удоволствие, а не ние по неободимост" lol Разбира се това е в стил "мечтай си" Wink
Аз така на Великден натрупах грехове. ММ беше се заел да предупреди всички баби да не дават варени яйца на кокона, а ние да си я следим, че тя ги обича. В един момент шушу-мушу и нашата яде яйце, а ние случайно видяхме. Накарах се на свекърва ми пред всички. ММ пък баш нея не предупредил diablo Извиних й се, ама пък насмотах ММ по енерция lol
Тони, чакаме те да разказваш повече. Знаем, че идва лято и разходки, и пътувания... Но все пак ще се радвам, ако отскачаш и при нас.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 12, 2018, 10:20:08 »

Привет, привет smile

докато ви изчета от вчера, направо имам усещането, че всички сте си купили нови коли  pardon
Фери, да ви е честита новата кола! Безаварийно шофиране и много дестинации с нея  smile

Свекъра, много си ти е хубав подаръка за РД. И аз съм на мнение, че можеш да си продаваш творенията. Тук в София има един магазин MUSE (то най-вероятно и други такива има, но този ми е удобен), та в него освен дрехи на БГ моделиери, има подобни на твоите творения -зайци от плат, лалета, елхички. Разни тематични неща, много са готини и се купуват. Можеш и тихи книжки да правиш. Те също доста се купуват. Като начало можеш да продаваш във ФБ - освен мострите и касовия, няма друга инвестиция. А принтерът няма да ти е излишен - то са стокови, разни талони, ваучери Wink

Мери ми, и на мен ми стана интересно къде ще ходите за толкова дълго  pleasantry

Тони, радвам се, че писа. Разказвай повече за София  heart

Ние също се възползваме от бабите, ама и на нашите си им е кеф. Сега като бяхме при свекърите за Великден, свекърва ми си освобождава времето от 12 до към 16 - 17ч и се гледат с Ванката. Аз го приспивам и после излизаме с ММ. Като стане така го разхожда в парка, направо заспива прав в 19:00ч от умора. Майка също много се радва като й го оставям. Дори като идват тук, пак сама го води на близката площадка.

И други неща щях да пиша, ама нещо все забравям  blush
« Последна редакция: април 12, 2018, 10:22:04 от ma6ka_ » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #216 -: април 12, 2018, 10:22:11 »

Али, да е жива и здрава майка ти, да се радвате на взаимно присъствие и приятни емоции heart

Фери, не знам, по-скоро по малко от всичко - нестабилното атмосферно налягане, нашите ме ядосаха по празниците, в офиса ми вдигат яко адреналина, и така... pardon

Свекърва, първо ще ходим на РД на кралицата-майка на 27.04 (за 3 дни) и ММ ще остане още 4-5 дни след мен, 5-8 май (4 дни) сме с компания на Априлци, 24-31 май (7 дни) сме в Лондон, а току-що ни поканиха на 03.06 на кръщене в Плевен lol Някъде между всичкото това трябва да включа и сбирка с класа ми послучай 15 години от завършването в Пловдив lol Аз ще капитулирам в средата на Юни финансово и емоционално lol lol lol
« Последна редакция: април 12, 2018, 10:29:26 от marry_me » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #217 -: април 12, 2018, 11:25:02 »

Хаха Миме, да не мислиш, че някой е изявявал желание да сменя памперси...много ясно, че не, връчвам му го, стоя до него, показвам и той даже се кефи, че има такова умение lol Приятелки без деца като дойдат също ги питам искат ли и също са доста ентусиазирани.
Уау Миленка, верно супер стройна програма  good Сешам се миналата година какво обгрижване беше на колежката на Свекърва  Wink
Али, много си строга към тази твойта свекърва, не се карай толкова smile И Мис едвам я опазихме да не изплющи камара яйца  girl_impossible Три дена беше само на Коко и Кеке (яйца и козунак)  blush
Единственият отборен спорт, който може да ми хване интереса, но не намирам мн мн време е волейболът, но той си ми е на сърце, като бивш състезател и съдия, а и е най на почит в старото ми вкъщи  blum
Знаете ли сайта за подаване на сигнали към Столична Община, спуквам ги от сигнали, повечето пъти се задействат доста бързо  good
https://call.sofia.bg/

Ако някой види нещо нередно в любимата ни Столица, може да го снима и да ги спами, изцяло онлайн.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 12, 2018, 12:03:16 »

Знаете ли сайта за подаване на сигнали към Столична Община, спуквам ги от сигнали, повечето пъти се задействат доста бързо  good
https://call.sofia.bg/

Онзи ден ми попадна този сайт във връзка с подаване на сигнал за "кърлежи бол" в парка в Студентски град. И от тогава седя и се чудя, дали да не започна аз да ги спамя за всичките лАЙна в парка и всички пуснати свободно пуснати кучета. Вече като трябва да отида вечер (по- рядко сутрин) в парка и съм пред нервен срив. Като изключим, че вече хората си наизлязоха по градинките, тия с кучетата дето тичат безразборно и навсякъде - откачам. Че и все акъли - да съм си социализирала кучетата, дали съм била психически лабилна, 'щоТ крещя като откАчена на стопани, вървящи 50 метра след кучетата си, които с голямо желание се отправят към устата на големия...

Вчера бях супер потресена - отиваме на една полянка. На един камък под едно дръвче седят 2 МОМИЧЕТА. При което по едно време стават да си ходят. Тръгват...и едната се връща и си оставя бутилката на поляната под дървото. Вярно, че и други идиоти са си оставили боклуците там преди нея (2 бутилки и някакви хартийки), ама чак да се ВЪРНЕШ, за да си оставиш боклука. Е полудях - викам им - ЕЕЕЕЕЙ,вЕрно ли ще го направиш? Ей там е кофата за боклук....Едната нещо ми софлираше ама аз пак - ей там е бе, кофата за боклук. Ебаааах ти селянията... Та девойката се върна да си вземе боклука...Ама направо не мога да повярвам просто...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 12, 2018, 12:13:38 »

Скай, защо са ти проблем пуснатите кучета? Не говорим за проблемните.

Иначе за боклуците спор няма. diablo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #220 -: април 12, 2018, 12:38:11 »

Привет!

Забравих вече кой какво беше писал ама по спомен smile че имам 10 мин почивка от творческата дейност  pardon

Миме по двата параграфа:

Ти не искаш някой да ти гледа детето, а не че те не могат, аз така го разбирам.От това което пишеш, те имат умения, желание но ти им нямаш доверие и им намираш кусури. Аз като оставям Звяр на свека не очаквам да го гледа като мен, първо защото и е внуче и второ защото тя е интелигентен човек и знае как се гледа дете, отгледала е 3ма мъже (тройно повече от мен) Майка ми също гледа Звяр, даже с преспиване за по месец. Аз лично имам нужда и от лично пространство и от развитие професионално, та са ми много важни в живота тези хора и ги оценявам че ми помагат.

Мъжа ми си ми е мъжа ми, парите от двамата са в общия кюп, ама това не означава че аз съм длъжна да се примиря заради факта че съм жена че той ще изкарва парите и за двамата, моето дете знае че и мама и тати отиват да изкарват парички, надявам се да има същите очаквания някой ден от жена си. Малко го докарах като М на свекърва, ама съм много про равни полови права.

Миленка, работим в една и съща фирма по стечение на обстоятелствата, работата него го намери сама и беше прекалено добра оферта за да я подмине.

Свекс моя мъж е обратното на твоя. Той е готов да отстъпи на титла, не се наперва, даже не му пука. Всичко прави с лека ръка и не взима нищо навътре. Даже беше готов заради мен да отстъпи преди 2 г.

Футбол и кучета ще пропусна, че в момента не са ми в полезрението, но кърлежите сериозно ме притесняват заради малкия.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 12, 2018, 12:54:27 »

Привет!

Забравих вече кой какво беше писал ама по спомен smile че имам 10 мин почивка от творческата дейност  pardon

Миме по двата параграфа:

Ти не искаш някой да ти гледа детето, а не че те не могат, аз така го разбирам.От това което пишеш, те имат умения, желание но ти им нямаш доверие и им намираш кусури. Аз като оставям Звяр на свека не очаквам да го гледа като мен, първо защото и е внуче и второ защото тя е интелигентен човек и знае как се гледа дете, отгледала е 3ма мъже (тройно повече от мен) Майка ми също гледа Звяр, даже с преспиване за по месец. Аз лично имам нужда и от лично пространство и от развитие професионално, та са ми много важни в живота тези хора и ги оценявам че ми помагат.

Съгласна съм напълно, ако са адекватни хората. Но моите нещо с годините стават мега зле, даже свекърва ми се оказа по-адекватна от майка shok . Което не го очаквах, честно. Но както казва мъж ми, какво да очаквам от нея, като цял живот децата са й ги гледали баба ми и дядо ми ( факт ) . pardon
Оставям им го и на двете фамилии, но с едно наум. Имам само една претенция, две тоест- да не го плашат и да не яде шоколад. pardon pleasantry Странна комбинация, ама майка съм си.

За парите не съм съвсем съгласна- има мъже, които така или инак са трън в гъза, единственото което ги прави повече от мен, са парите им, та поне това да правят като хората и повече от мен. Аз съм като мъж ти -хич не ми дреме, нито се съревновавам. Малко съм горчива спрямо мъжете, но последните години се нагледах на екземпляри- хем не помагат на жените си, хем остри като нрав, хем претенции. И малко ми е все тая масово за тях.  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 12, 2018, 13:06:56 »

Привет!
Фери, честита нова колица! Безаварийно шофиране ви желая!
Панди, аз и преди ти казахб ако иска Пандьо да дойде на тест драйв на Лоджито/5гид сме с него/ ще му кажа и хубавото и кусурите  Wink.
Аз много харесвам Волво, джипа бих си го покарала с кеф. На мен сигурността ми е доста водеща честно казано, ако трябваше да избирам де. Понеже нищо не избирм си карам квото има и когато има  pardon .
Миме, аз също на никого не оставях Ники, ама тате му свикна, а и той е военен- поставяш му точни и ясни указания и ги следва  good . На свека не бих го оставила, а майка само помага на тате, сама не би могла да му смигне на темпото, исвен ако не ги затворя в 1 стая. Виж девера миналата седмица зарзали бебето на няма и 5м и отишли 3 дни на Бнско на почивка. Свека в чудо се била видяла.
За кучетата, аз я разбирам Скай. На мен преди доста немски овчарки са ми налитали, като разхождах кучето /винаги на каишка, щото не щеше да се прибира иначе/. А за боклука не се очудвам, много изпростели хора има.
Булче, е нашето работещо момиче  Wink ! Аз не бих си го причинила .
За мача вчера, бях на нокти, честно корема ме сви от нерви. Радвам се, че продължиха, мача беше страхотен за гледане. Яд ме е за Буфон, но пък повече се радвам че продължиха. Много ми е забавно тива явление как когато Реал паднат/не играят на нивото си или ги подпрат всички почват да ми пишат и да се заяждат, а като мачкат никой /или с малки изключения/ не ми пише. За гкедането и за паленето на тема футбол няма какво да кажа, то или обичаш или не, аз случайно се влюбих в Реал и те са любов, която съм сигурна че ще отнеса в гроба. Вече за съжаление не следя всеки мач, но когато мога винги ги гледам с удоволствие. Плакала съм много пъти от мъка,но и от радост. Когато теглоха жребия и се паднаха с Лудогорец подскачах от кеф.

Фери, ако оше се чудиш за ония съоръжения за игра на двора, вчера ходихме да ги видим- страшни боклуци! Това което бях избрала го нямаше, а това което ти показа беше запечатано. Ама тя кутията е малка. Пробвахме обикновена пързалка, супер паянтави/Ники щешеда падне още там/. Люлка искахме- нямало още. Общо взето нищо смислено нямаше и нищо не взехме. Намерих сайта на тия, които правят площадките, ама мисе виждат скъпи.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #223 -: април 12, 2018, 13:24:14 »

Ратче, аз в момента се занимавам и с такъв проект, изграждане на детски площадки в Младост. Доста съм проучила, какво търсиш, за какви цели и къде ще го поставяте?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 12, 2018, 13:42:01 »

Ооо, Мери ми, ама така кажи! Може ли да те потормозя на лични, ако имаш време? Че да не обсебвам ефира  tease
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines