Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:39:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150963 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 11, 2018, 16:03:03 »

Ехе, ще я търся таз госпожа да я видя какво толкова се е замотала из планетите.  pardon Преди го гледах с интерес Стани богат. Изобщо такива предавания и игри с въпроси винаги са ми били интересни да си видя нивото.  pardon

Никога не съм се и замисляла, че може да е алергия това моето, затова и не съм убедена де. Четох за ринит и симптомите ми съвпадат с тези на неалергичен ринит, ама няма да си поставям диагнози от прочетено в нета. Алерголог за да посетя трябва да правя страшни схеми някой да гледа Алекс. И то май освен свекървата няма кой друг,защото тя поне е на смени.   Другия вариант е да чакам отпуската на ММ, която е чак август, ама тогава ако тръгна където съм решила...  LAUGHTER Аз и да се подстрижа няма кога. Абе така е.. Който си има дете да си го гледа.  pardon

И на мен някак ми се струва, че изведнъж разцъфнаха дърветата и е доста по- зелено. Днес си беше страшна жега. Хората го раздаваха много лятно, но на мен още ми е смешно да се хвърля по потник.  girl_wink

Ехе, Фери, ти кога се оплака от колата, кога си взехте нова. Честита и безаварийно!  give_rose

Булче, колко марки изреди в едно изречение. Уби ме.  lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 11, 2018, 16:14:03 »

Първо да кажа, че само прочетох за Волво и се включвам.

Аз не знам защо наскоро исках Волво и моя мъж вика: Волво няма нищо, освен сигурност. Стабилна е и до там, бих си я взел като стана на 50, ще ми отива.  smoke
И вчера ми заявява: “Няма да караме Волво като станем на 50.... Форд са ги купили.“  funnytooth

Честито на Цветкови, само по хубави места да ходите с новата придобивка.  good

п.с. Абе кой е водещ на Стани Богат? Видях му свещения образ, ама нищо не ми говори.
 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #197 -: април 11, 2018, 16:36:01 »

Хаха Миме, то нашта кола си се опалкваме от 5 години от нея, тя все си има нещо, просто сега преля чашата и господинът подпали съвсем  girl_impossible Иначе да, малко не ни беше в плановете, ма опела като умря съвсем...Остави го малко на свекървата мини господина, ходи се прегледай, че не е яко тая алергия да те мъчи  nea
Хахахах Мистър Х кърти lol
Водещият е Михаил Билалов, играеше Джаро в Под прикритие Wink
Сутринта имаше една по тия съвсем прозрачните потници, сутиен ѝ се виждаше, всичко, надолу с пола, боса, само сандали липсваха  crazy Пък аз още си мятам шалове  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 11, 2018, 16:45:38 »

Аз пък понеже не съм гледала "Под прикритие"  pardon го знам от друг бг сериал "Връзки". Много ми харесваше, но нещо му изпуснах края.
Но Ники Кънчев си е емблематиен.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 11, 2018, 16:53:35 »

Здравейте smile

Фери, защо само до септември да ни вози Пежото? Аз съм се навила за 2022.
Честита кола на вас smile Ти как се нави да шофираш?

Да, и аз не гледам новини. Не ми харесва начинът, по който ги поднасят. Може би няма друг, не знам. Чета новини, понякога, но и аз не съм я чувала петицията. И по нова имаше много изцепки. Сещам се за Димитър Пенев - Борис Три lol lol lol

Първите въпроси хич не ги харесвам, а и се притеснявам от камери. Но бях голям фен на предаването преди.
Наш познат участва едно време. Трябваха му пари за операция на дъщеря му. Много, много умен и начетен човек. От тези дето могат да цитират страници. Но много се беше пренавил и си остана с 500лв. Въпросът беше за мандата на българския президент в разгара на американските избори и нашия човек се обърка.

Сегашният водещ ме плаши. Много ми беше страшен Джаро.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #200 -: април 11, 2018, 17:41:47 »

Изгледах го  shok shok shok Момичето е симпатично, реално на всички въпроси до последния отговарям без жокер. Последният и аз не го знаех, март бях в годишно приключване и въобще не ми е било да се информирам. Иначе си следя какво става по света, но предимно в чужди медии, БГ новини не чета angry Ама не видях къде е това, че Земята е втората планета и пращаме хора на Марс, това в кой епизод е?

Фери, честита ти кола, леко и безаварийно  girl_wink

Свекърва, защо не им кажеш в прав текст, че не си харесваш подаръците, оценяваш какво правят, но предпочиташ или ти да си ги избираш, или кеш. Не сме деца, за да си го играем на изненади girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #201 -: април 11, 2018, 18:19:34 »

... аз не мога да седя мирно и мъжа ми да е по-по най от мен.  crazy
Аз по принцип също не седя мирно, но не се съревновавам с мъжа ми. Ние сме екип и двамата правим за семейството това, в което най-много ни бива. Преди змейовете лягах и ставах с лаптопа, ама не... вече не ме влече или просто проектът не ми е толкова на сърце вече.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #202 -: април 11, 2018, 18:50:08 »

Аз по принцип също не седя мирно, но не се съревновавам с мъжа ми. Ние сме екип и двамата правим за семейството това, в което най-много ни бива. Преди змейовете лягах и ставах с лаптопа, ама не... вече не ме влече или просто проектът не ми е толкова на сърце вече.

Кивче ние работим в една фирма, на една почти позиция и си имаме бизнес състезание, вкъщи сме един екип, на работа макър че сме от един екип, не сме екип и няма и да бъдем. Имаме различни мнения, различен опит и различни умения. Аз трябва да се старая двойно повече, щото преди бях МД, всички ме знаеха, после го доведох него, и той беше мъжа на МД. Излезнах в майчинство, навъдиха се страшно много нови хора и като се завърнах се пррвърнах в жената на ИД, ами не съм ок с тая титла, 10 г работя там, за да съм жената на ИД.Може да звучи егоистично, но това съм си аз.

Аз изреждам коли, понеже преди 2 г си купихме нова и няма автосалон който да не съм посетила, знам параметрите на всички коли в София хахха. Сегашната е много мацкеста, аз я избрах за ужас на всички, но така ми отива на токчетата цвета и ххахах

Миме, как така не можеш на лекар да отидеш? Я малко се стегни, аз командировки, работа, вечери всичко уважавам с дете, ти за 1 час не можеш при налични 2 баби, брат в един град?

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 11, 2018, 22:06:08 »

Булче, много се кефя на ентусиазма ти!

Рат, как си? Голяма драма на Сантяго Бернабеу angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #204 -: април 12, 2018, 08:32:13 »

Морген!
Пфу Панде, мислейх, че за юбилей на Пандьо говориш, то било за колата lol
И ММ така изръчка всички марки, форуми, салони докато намери каквото му харесва, дано да е уцелил  pardon Нас тука също ни знаят като семейство и ХЦ и БЦ, ма още малко и няма да има никой Цветков тука  Wink С ММ също периодично си догонваме заплатите, но и на мен така ми е добре, спокойно ми е да си изкарвам аз парите...верно детето може и да не получава достатъчно внимание от моя милост, но според мен не това е най-важното за нея  pardon Никога не съм лягала и ставала с лаптопа, досега работата ми е такава, че свърши ли работният ден, оставям всичко в офиса....само преди да започна тука разнасях един служебен телефон и лаптоп и ми се повръшщаше като в 100 часа трябваше да търча до офиса щото някой нешо забравил за служебните коли, а сутринта рано имат обект  nea Така ми е добре засега  pardon
Михаил Билалов, да, верно и във Връзки играеше, но  не му беше толкова силна ролята. Сериалът просто не го снимаха повече, а не знам защо, и мен ме кефеше  huhhuh.gif Бтв нали с ММ ходихме на последния епизод на Под Прикритие в зала 1 и всички актьори бяха там...леле как исках да се снимам с Джаро lol Ма той като ме видя с тумбака вика аааа не, какво ще си помисли жена ми  crazy Просто не се снима с НИКОЙ, седя си на мястото и беше супер студен и неприветлив, ма пък точно тая сериозност много ми допада в някои хора Wink
Днес имам изходно интервю, тамън си мислех че съм финито с интервютата засега lol
Мен пък ме кефи ентусиазма на Рат и Панди да следят футбол, никогаш моя милост не се е интересувала  pardon
Айде дуи дуи  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 12, 2018, 08:59:52 »

Значи не знам какво става ама има нещо заразно. ММ ще ходи в събота в Дачия на тест драйв  crazy

А за футбола - римляните са го казали - дай им на хората хляб и зрелища smile

Това да си носиш работата вкъщи ми е много противно от шефката ми. Нашите никога не са били така. Дано не ми се налага.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #206 -: април 12, 2018, 09:02:47 »

Хахаха Панде, да дойде да направи един тест драйв на нашта ако иска lol Шегата настрана, ма ММ верно доста дълго ги проучва и за цената, ня която са са супер + им е евтина поддръжката smile Та верно ако иска може да пробва smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #207 -: април 12, 2018, 09:11:54 »

Добро ви утро!
Днес мама става едно година по-голяма. Ще има виртуална честитка, пък по-нататък ще празнуваме заедно.
Булче, напомни ми как преди време майка подготви документи татко да кандидатства при тях. Конкурсът преше предопределен и не се получи. Хем щях да се радвам, ако беше станало, заради по-добри условия към онзи момент, хем нямаше да съм много доволна, ако той е мъжът на ... Така, че приеми, че ТМ и той се е доказал в някаква степен, ако ще и да е само пред новодошлите Wink Казвам го с намигване, защото те знам, че не ти е самоцел доказването.
Под прикритие съм зазяпвала втория сезон - нищо не разбирах естествено, но трябавше да убивам време. Не го свързвам с нещо хубаво, та не съм убедена, че ще седна специално да го гледам точно заради асоциацията. В този ред на мисли Джаро е просто споменавано име, без да съм в детайли запозната кой е.
Хехе, култово беше в Нова, когато тризначките бяха на стола на богатството lol Щом и Ники Кънчев не издържа и открито взе да ги бъзика... Иначе това момиче направи "грешка", че взе много да разсъждава на глас и тогава човек изпада в състояние да ръси глупости и да се омотава с собствени приказки.
Помня и една култова изцепка - имаше някакъв от селото на баба ми. Обади се да търси Тенчо Тенев примерно за жокер. Вдигна жена му. Ники Кънчев помоли да го извика на телефона, а жената изръси: Чакай, че притака зиелето lol
Миме, обърни си внимание на здравето good Майка от недоизлекуван грип стигна до болница миналата година. Едва ли това е най-доброто нещо, което може да стане с малко дете вкъщи.
Хайде, отлитам към банята. bath
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #208 -: април 12, 2018, 09:17:26 »

Привет  Sunshine Sunshine Sunshine

Забравих да ви се похваля, нали бях с кръвно  blush Братовчед ми (на сестрата на майка ми големият син) ще се жени Септември в Пловдив, та след 2 години пак ще сме сватбари. Така ми се беше приходило на сватба, ама да не се женя аз lol lol lol

На нас ни се очертава много интензивен месец от към пътувания в рамките на 30 дни 14 ще сме на път lol lol Такава стройна програма му наредих на ММ, че да няма време да мисли за глупости Wink Нямам търпение да дойде 27-ми и да бягаме. Освен това ще съм 4 дни сама вкъщи, той ще си постой при техните. Ще разчистват апартамента, че откакто почина баща му 5 години никой не живее там sad

Булче, не знаех, че работиш с ТМ на едно място  shok Аз лично не бих с моя, само ако имаме семеен бизнес бих търпяла роднини по кръв и закон и на работното си място lol lol

И аз отлитам, че днес много задачи имам...

Нов отговор, ще дочитам...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 12, 2018, 09:18:42 »

Добро утро!


 

Миме, как така не можеш на лекар да отидеш? Я малко се стегни, аз командировки, работа, вечери всичко уважавам с дете, ти за 1 час не можеш при налични 2 баби, брат в един град?


Хахахаха брат ми?! Прекалено ми е отнесен и несериозен, за да си връча детето на него. Майка ми работи, почива само в неделя, затова и казах, че свекървата ми е варианта, защото поне е на смени и след съставяне на някакви схеми, може да се случат работите. Освен това и не е невъзможно ММ да излезе от работа, ако толкова ми се налага. Та не е невъзможно, Булче, просто нямам такава необходимост в момента.
Ти си друга бира. Мислим и разсъждаваме различно. Ние сами си гледаме детето и не го казвам, за да се изтъквам,  а защото така стоят нещата. Нищо, че около нас са бабите, никой не се прибива да го гледа. Никой с нищо не ни помага, ама ако иска. Не, че не мога да го оставя, за да свърша нещо, ама някакси не виждам голям ентусиазъм, особено в майка ми. Тя му се радва като на бебе, не си играе с него. Вие имате помощ от свекърите до колкото си спомням, което е супер. Спокойни сте да го оставяте при тях. За момента и не изпитвам необходимост да го оставям. Не ми е спокойно. И да излезем ми е добре 30 мин и после се побъркам от мисли, ами какъв е смисълът да ида някъде, като ще съм само тялом там?! Може би, когато порасне до толкова, че да ми каже "искам при баба", тогава ще съм с една идея по-спокойна. Нооо това сме ние, всички сме различни. Знам, че сами си правим живота по-сложен понякога, но явно не обичаме да ни е скучно.  pardon

Хаха и в този ред на мисли, вчера свекървата се видяла с майка ми и й обяснявала как на обяд сме й били оставили Алекс и сме ходили някъде с ММ.  shok Мигах, мигах на парцали като ми каза и се чудя защо, като не е вярно. Може пък майка ми да не е разбрала правилно. girl_impossible


Нямам мераци да се съревновавам с ММ, където и да е. Особено на работно място. Ще се радвам да взима повече пари от мен, нали са общи. Вчера обясняваше на детето как ходи на работа, за да изкарва парички за Алекс и за мама. heart  pardon Пък и не виждам как бих изкарала повече от него тук.

И аз гледах футбол много преди, но вече няма кога. Знаех всичко и всички, ама малко ли мачове сме гледали?!

Хайде да повлечете крак и при нас да се оправят нещата с колата.  smile

Али, честит празник на майка ти!
Пиши ми във вайбъра, за да те имам, защото след като си смених телефона те загубих някъде.  smile

Хайде хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines